Tipico fodboldrejser Scandic Bookmakers FIFA15
Opdateret:
4/7-2015 12:04
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. B 1909 0 0 0 0 0 - 0 0
2. FC Sønderborg 0 0 0 0 0 - 0 0
3. FC Sydvest 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Greve 0 0 0 0 0 - 0 0
5. KFUM Roskilde 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Kalundborg 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Kolding B 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Marstal/Rise 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Oure FA 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Rishøj 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Taastrup FC 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Tarup/Pårup 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Tuse IF 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Varde 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
4/7-2015 12:04
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. B 1909 0 0 0 0 0 - 0 0
2. FC Sønderborg 0 0 0 0 0 - 0 0
3. FC Sydvest 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Greve 0 0 0 0 0 - 0 0
5. KFUM Roskilde 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Kalundborg 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Kolding B 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Marstal/Rise 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Oure FA 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Rishøj 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Taastrup FC 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Tarup/Pårup 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Tuse IF 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Varde 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
4/7-2015 12:04
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. B 1909 0 0 0 0 0 - 0 0
2. FC Sønderborg 0 0 0 0 0 - 0 0
3. FC Sydvest 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Greve 0 0 0 0 0 - 0 0
5. KFUM Roskilde 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Kalundborg 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Kolding B 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Marstal/Rise 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Oure FA 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Rishøj 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Taastrup FC 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Tarup/Pårup 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Tuse IF 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Varde 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
4/7-2015 12:04
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. B 1909 0 0 - -
2. FC Sønderborg 0 0 - -
3. FC Sydvest 0 0 - -
4. Greve 0 0 - -
5. KFUM Roskilde 0 0 - -
6. Kalundborg 0 0 - -
7. Kolding B 0 0 - -
8. Marstal/Rise 0 0 - -
9. Oure FA 0 0 - -
10. Rishøj 0 0 - -
11. Taastrup FC 0 0 - -
12. Tarup/Pårup 0 0 - -
13. Tuse IF 0 0 - -
14. Varde 0 0 - -
Vis hele listen
Opdateret:
4/7-2015 12:04
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
Vis hele listen
Opdateret:
4/7-2015 12:04
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
Opdateret:
4/7-2015 12:04
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.

Symbolforklaringer

Oprykning
Nedrykning
Nedrykker fra sidste sæson

Kampprogram

1. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
07.08.2015 19:00 KFUM Roskilde – Rishøj
07.08.2015 19:00 Kolding B – FC Sydvest
07.08.2015 19:00 Kalundborg – Greve
08.08.2015 13:00 B 1909 – Tarup/Pårup
08.08.2015 13:30 Marstal/Rise – Varde
08.08.2015 14:00 FC Sønderborg – Taastrup FC
09.08.2015 13:00 Oure FA – Tuse IF
2. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
15.08.2015 13:00 Greve – FC Sønderborg
15.08.2015 14:00 Taastrup FC – Oure FA
15.08.2015 15:00 Tuse IF – B 1909
15.08.2015 15:00 Rishøj – Kolding B
15.08.2015 15:00 Tarup/Pårup – KFUM Roskilde
15.08.2015 15:00 Varde – Kalundborg
15.08.2015 15:30 FC Sydvest – Marstal/Rise
3. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
21.08.2015 18:30 Oure FA – Greve
22.08.2015 14:00 FC Sønderborg – Varde
22.08.2015 15:00 Kolding B – KFUM Roskilde
22.08.2015 15:00 Tuse IF – Tarup/Pårup
23.08.2015 13:00 Marstal/Rise – Rishøj
23.08.2015 13:00 Kalundborg – FC Sydvest
23.08.2015 15:00 B 1909 – Taastrup FC
4. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
28.08.2015 18:00 Taastrup FC – Tuse IF
29.08.2015 13:00 Greve – B 1909
29.08.2015 13:30 KFUM Roskilde – Marstal/Rise
29.08.2015 15:00 Varde – Oure FA
29.08.2015 15:00 Tarup/Pårup – Kolding B
29.08.2015 15:00 Rishøj – Kalundborg
29.08.2015 15:30 FC Sydvest – FC Sønderborg
5. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
04.09.2015 18:00 Oure FA – FC Sydvest
05.09.2015 13:00 B 1909 – Varde
05.09.2015 14:00 Taastrup FC – Tarup/Pårup
05.09.2015 14:00 FC Sønderborg – Rishøj
05.09.2015 15:00 Tuse IF – Greve
06.09.2015 13:00 Kalundborg – KFUM Roskilde
06.09.2015 13:00 Marstal/Rise – Kolding B
6. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
12.09.2015 13:00 Greve – Taastrup FC
12.09.2015 13:30 KFUM Roskilde – FC Sønderborg
12.09.2015 15:00 Tarup/Pårup – Marstal/Rise
12.09.2015 15:00 Varde – Tuse IF
12.09.2015 15:00 Kolding B – Kalundborg
12.09.2015 15:00 Rishøj – Oure FA
12.09.2015 15:30 FC Sydvest – B 1909
7. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
19.09.2015 13:00 Oure FA – KFUM Roskilde
19.09.2015 13:00 Greve – Tarup/Pårup
19.09.2015 13:00 B 1909 – Rishøj
19.09.2015 14:00 Taastrup FC – Varde
19.09.2015 14:00 FC Sønderborg – Kolding B
19.09.2015 15:00 Tuse IF – FC Sydvest
20.09.2015 13:00 Kalundborg – Marstal/Rise
8. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
26.09.2015 13:30 KFUM Roskilde – B 1909
26.09.2015 15:00 Tarup/Pårup – Kalundborg
26.09.2015 15:00 Varde – Greve
26.09.2015 15:00 Rishøj – Tuse IF
26.09.2015 15:30 Kolding B – Oure FA
26.09.2015 15:30 FC Sydvest – Taastrup FC
27.09.2015 13:00 Marstal/Rise – FC Sønderborg
9. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
03.10.2015 13:00 B 1909 – Kolding B
03.10.2015 13:00 Greve – FC Sydvest
03.10.2015 13:00 Oure FA – Marstal/Rise
03.10.2015 14:00 FC Sønderborg – Kalundborg
03.10.2015 14:00 Taastrup FC – Rishøj
03.10.2015 15:00 Tuse IF – KFUM Roskilde
03.10.2015 15:00 Varde – Tarup/Pårup
10. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
10.10.2015 13:30 KFUM Roskilde – Taastrup FC
10.10.2015 15:00 Kolding B – Tuse IF
10.10.2015 15:00 Tarup/Pårup – FC Sønderborg
10.10.2015 15:00 Rishøj – Greve
10.10.2015 15:30 FC Sydvest – Varde
11.10.2015 13:00 Kalundborg – Oure FA
11.10.2015 13:00 Marstal/Rise – B 1909
11. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
17.10.2015 13:00 Greve – KFUM Roskilde
17.10.2015 13:00 B 1909 – Kalundborg
17.10.2015 14:00 Taastrup FC – Kolding B
17.10.2015 15:00 Tuse IF – Marstal/Rise
17.10.2015 15:00 Varde – Rishøj
17.10.2015 15:30 FC Sydvest – Tarup/Pårup
18.10.2015 13:00 Oure FA – FC Sønderborg
12. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
24.10.2015 13:00 Oure FA – Tarup/Pårup
24.10.2015 13:30 KFUM Roskilde – Varde
24.10.2015 14:00 FC Sønderborg – B 1909
24.10.2015 15:00 Kolding B – Greve
24.10.2015 15:00 Rishøj – FC Sydvest
25.10.2015 13:00 Kalundborg – Tuse IF
25.10.2015 13:00 Marstal/Rise – Taastrup FC
13. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
31.10.2015 13:00 B 1909 – Oure FA
31.10.2015 13:00 Greve – Marstal/Rise
31.10.2015 14:00 Taastrup FC – Kalundborg
31.10.2015 15:00 Varde – Kolding B
31.10.2015 15:00 Tuse IF – FC Sønderborg
31.10.2015 15:00 Tarup/Pårup – Rishøj
31.10.2015 15:30 FC Sydvest – KFUM Roskilde
14. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
28.03.2016 15:00 FC Sydvest – Kolding B
28.03.2016 15:00 Tuse IF – Oure FA
28.03.2016 15:00 Varde – Marstal/Rise
28.03.2016 15:00 Rishøj – KFUM Roskilde
28.03.2016 15:00 Greve – Kalundborg
28.03.2016 15:00 Taastrup FC – FC Sønderborg
28.03.2016 15:00 Tarup/Pårup – B 1909
15. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
02.04.2016 15:00 Kolding B – Rishøj
02.04.2016 15:00 B 1909 – Tuse IF
02.04.2016 15:00 FC Sønderborg – Greve
02.04.2016 15:00 Kalundborg – Varde
02.04.2016 15:00 Marstal/Rise – FC Sydvest
02.04.2016 15:00 KFUM Roskilde – Tarup/Pårup
02.04.2016 15:00 Oure FA – Taastrup FC
16. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
09.04.2016 13:00 Greve – Oure FA
09.04.2016 13:30 KFUM Roskilde – Kolding B
09.04.2016 14:00 Taastrup FC – B 1909
09.04.2016 15:00 Rishøj – Marstal/Rise
09.04.2016 15:00 Tarup/Pårup – Tuse IF
09.04.2016 15:00 Varde – FC Sønderborg
09.04.2016 15:30 FC Sydvest – Kalundborg
17. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
16.04.2016 13:00 Oure FA – Varde
16.04.2016 14:00 FC Sønderborg – FC Sydvest
16.04.2016 15:00 Tuse IF – Taastrup FC
16.04.2016 15:00 Kolding B – Tarup/Pårup
16.04.2016 15:00 B 1909 – Greve
17.04.2016 13:00 Kalundborg – Rishøj
17.04.2016 13:00 Marstal/Rise – KFUM Roskilde
18. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
23.04.2016 13:00 Greve – Tuse IF
23.04.2016 13:30 KFUM Roskilde – Kalundborg
23.04.2016 15:00 Rishøj – FC Sønderborg
23.04.2016 15:00 Tarup/Pårup – Taastrup FC
23.04.2016 15:00 Varde – B 1909
23.04.2016 15:00 Kolding B – Marstal/Rise
23.04.2016 15:30 FC Sydvest – Oure FA
19. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
30.04.2016 13:00 Oure FA – Rishøj
30.04.2016 14:00 FC Sønderborg – KFUM Roskilde
30.04.2016 14:00 Taastrup FC – Greve
30.04.2016 15:00 Tuse IF – Varde
30.04.2016 15:00 B 1909 – FC Sydvest
01.05.2016 13:00 Marstal/Rise – Tarup/Pårup
01.05.2016 13:00 Kalundborg – Kolding B
20. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
07.05.2016 13:30 KFUM Roskilde – Oure FA
07.05.2016 15:00 Tarup/Pårup – Greve
07.05.2016 15:00 Rishøj – B 1909
07.05.2016 15:00 Varde – Taastrup FC
07.05.2016 15:00 Kolding B – FC Sønderborg
07.05.2016 15:30 FC Sydvest – Tuse IF
08.05.2016 13:00 Marstal/Rise – Kalundborg
21. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
14.05.2016 13:00 Oure FA – Kolding B
14.05.2016 13:00 Greve – Varde
14.05.2016 14:00 Taastrup FC – FC Sydvest
14.05.2016 14:00 FC Sønderborg – Marstal/Rise
14.05.2016 15:00 Tuse IF – Rishøj
14.05.2016 15:00 B 1909 – KFUM Roskilde
15.05.2016 13:00 Kalundborg – Tarup/Pårup
22. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
20.05.2016 19:00 Kolding B – B 1909
21.05.2016 13:30 KFUM Roskilde – Tuse IF
21.05.2016 15:00 Rishøj – Taastrup FC
21.05.2016 15:00 Tarup/Pårup – Varde
21.05.2016 15:30 FC Sydvest – Greve
22.05.2016 13:00 Marstal/Rise – Oure FA
22.05.2016 13:00 Kalundborg – FC Sønderborg
23. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
28.05.2016 13:00 Oure FA – Kalundborg
28.05.2016 13:00 Greve – Rishøj
28.05.2016 14:00 FC Sønderborg – Tarup/Pårup
28.05.2016 14:00 Taastrup FC – KFUM Roskilde
28.05.2016 15:00 Varde – FC Sydvest
28.05.2016 15:00 Tuse IF – Kolding B
28.05.2016 15:00 B 1909 – Marstal/Rise
24. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
04.06.2016 13:30 KFUM Roskilde – Greve
04.06.2016 14:00 FC Sønderborg – Oure FA
04.06.2016 15:00 Rishøj – Varde
04.06.2016 15:00 Kolding B – Taastrup FC
04.06.2016 15:00 Tarup/Pårup – FC Sydvest
05.06.2016 13:00 Marstal/Rise – Tuse IF
05.06.2016 13:00 Kalundborg – B 1909
25. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
11.06.2016 13:00 Greve – Kolding B
11.06.2016 14:00 Taastrup FC – Marstal/Rise
11.06.2016 15:00 B 1909 – FC Sønderborg
11.06.2016 15:00 Tuse IF – Kalundborg
11.06.2016 15:00 Tarup/Pårup – Oure FA
11.06.2016 15:00 Varde – KFUM Roskilde
11.06.2016 15:30 FC Sydvest – Rishøj
26. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
18.06.2016 15:00 Marstal/Rise – Greve
18.06.2016 15:00 Kolding B – Varde
18.06.2016 15:00 FC Sønderborg – Tuse IF
18.06.2016 15:00 Rishøj – Tarup/Pårup
18.06.2016 15:00 KFUM Roskilde – FC Sydvest
18.06.2016 15:00 Kalundborg – Taastrup FC
18.06.2016 15:00 Oure FA – B 1909