LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Logo for Odense Q (k)

Om Odense Q (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Odense Q (k)

Turnering Placering Form
3F Kvalifikation (k) #2
har vundet seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Odense Q (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Odense Q (k)

24/05 09:20
21/05 12:40
20/05 15:03
20/05 10:20
19/05 09:35
17/05 14:38
09/05 17:24
08/05 14:49
07/05 15:53
06/05 12:00


Spillertrup for Odense Q (k)

Nr. Navn Position
2. Maria Møller Thomsen (18 år) Forsvar
3. Cecilie Dollerup Skov (21 år) Forsvar
4. Line Munk Nielsen (25 år) Midtbane
5. Line Kudsk (19 år) Forsvar
6. Sofie Karsberg (19 år) Forsvar
7. Tenna Kappel (25 år) Midtbane
8. Mathilde Jessen (20 år) Midtbane
9. Michelle Hannibaldsen (19 år) Angreb
10. Dagbjört Agnarsdottir (29 år) Angreb
11. Gudrun Björg Eggertsdottir (25 år) Angreb
12. Michelle Sundahl (18 år) Midtbane
13. Majbritt Henningsen (25 år) Midtbane
14. Anna-Sofie Rosholm (24 år) Midtbane
15. Megan Victoria Foster (24 år) Forsvar
16. Helena Vigen (21 år) Forsvar
17. Annika Hansen (24 år) Angreb
18. Signe Boskov Madsen (23 år) Forsvar
19. Britta Olsen (26 år) Midtbane
20. Lærke Bruun (25 år) Angreb
21. Nichole Lange (20 år) Midtbane
22. Line Lindberg Jakobsen (19 år) Målmand
23. Sarah Jacobsen (25 år) Målmand
24. Nanna Corvenius Christensen (18 år) Midtbane
25. Sofie Skallerup (24 år) Angreb
Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Brøndby IF (k)
Odense Q (k)
5 – 0
13. august 15:00
1. runde
Odense Q (k)
Fortuna Hjørring (k)
0 – 2
20. august 16:30
2. runde
Varde (k)
Odense Q (k)
0 – 4
26. august 18:45
3. runde
KoldingQ (k)
Odense Q (k)
2 – 1
31. august 18:15
4. runde
Odense Q (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
2 – 2
3. september 13:00
5. runde
Odense Q (k)
Skovbakken (k)
1 – 2
10. september 16:30
6. runde
Vejle Boldklub (k)
Odense Q (k)
0 – 0
24. september 13:00
7. runde
Odense Q (k)
Brøndby IF (k)
0 – 2
1. oktober 16:30
8. runde
Fortuna Hjørring (k)
Odense Q (k)
4 – 1
8. oktober 16:00
9. runde
Odense Q (k)
Varde (k)
5 – 1
15. oktober 10:30
10. runde
Odense Q (k)
KoldingQ (k)
1 – 2
29. oktober 13:00
11. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Odense Q (k)
1 – 3
5. november 13:00
12. runde
Skovbakken (k)
Odense Q (k)
3 – 2
13. november 13:00
13. runde
Odense Q (k)
Vejle Boldklub (k)
0 – 1
19. november 13:00
14. runde
Odense Q (k)
Næsby (k)
1 – 2
1. april 11:00
1. runde
Sundby BK (k)
Odense Q (k)
0 – 2
15. april 13:00
2. runde
SønderjyskE (k)
Odense Q (k)
3 – 4
22. april 12:30
3. runde
Odense Q (k)
VSK Aarhus (k)
5 – 0
29. april 13:00
4. runde
Varde (k)
Odense Q (k)
2 – 0
7. maj 13:00
5. runde
Næsby (k)
Odense Q (k)
1 – 4
20. maj 12:00
6. runde
Odense Q (k)
Sundby BK (k)
vs
27. maj 13:00
7. runde
Odense Q (k)
SønderjyskE (k)
vs
3. juni 13:00
8. runde
VSK Aarhus (k)
Odense Q (k)
vs
10. juni 13:00
9. runde
Odense Q (k)
Varde (k)
vs
17. juni 15:00
10. runde