LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Logo for Varde (k)

Om Varde (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Varde (k)

Turnering Placering Form
3F Kvalifikation (k) #2
er ubesejret i samtlige kampe
Kvinde-LP (k) Finale
er ubesejret i samtlige kampe
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret i samtlige kampe


Se flere relaterede nyheder om Varde (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Varde (k)

24/04 13:00
22/04 14:55
21/04 08:52
18/04 08:37
17/04 16:03
16/04 09:04
12/04 15:17
11/04 14:08
10/04 14:16
03/04 17:02


Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Varde (k)
Skovbakken (k)
0 – 0
14. august 15:00
1. runde
Stensballe IK (k)
Varde (k)
0 – 3
17. august 18:15
4. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Varde (k)
3 – 0
20. august 13:00
2. runde
Varde (k)
Odense Q (k)
0 – 4
26. august 18:45
3. runde
Varde (k)
Vejle Boldklub (k)
1 – 2
31. august 18:30
4. runde
Fortuna Hjørring (k)
Varde (k)
9 – 3
3. september 16:00
5. runde
Skovbakken (k)
Varde (k)
0 – 1
6. september 19:00
5. runde
Varde (k)
Brøndby IF (k)
0 – 8
10. september 12:30
6. runde
KoldingQ (k)
Varde (k)
4 – 0
24. september 13:00
7. runde
Skovbakken (k)
Varde (k)
5 – 0
2. oktober 13:00
8. runde
Varde (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
2 – 4
8. oktober 12:30
9. runde
Odense Q (k)
Varde (k)
5 – 1
15. oktober 10:30
10. runde
Vejle Boldklub (k)
Varde (k)
2 – 1
29. oktober 13:00
11. runde
Varde (k)
Fortuna Hjørring (k)
1 – 5
5. november 12:30
12. runde
Brøndby IF (k)
Varde (k)
10 – 0
12. november 14:00
13. runde
Varde (k)
KoldingQ (k)
0 – 5
19. november 13:00
14. runde
Raklev (k)
Varde (k)
0 – 4
11. marts 13:00
Kvartfinaler
Sundby BK (k)
Varde (k)
1 – 1
18. marts 15:30
Semifinaler
Varde (k)
Sundby BK (k)
5 – 1
25. marts 15:00
Semifinaler
SønderjyskE (k)
Varde (k)
0 – 1
1. april 12:30
1. runde
Varde (k)
VSK Aarhus (k)
3 – 0
17. april 12:30
2. runde
Sundby BK (k)
Varde (k)
3 – 3
22. april 13:00
3. runde
Næsby (k)
Varde (k)
vs
29. april 12:00
4. runde
Varde (k)
Odense Q (k)
vs
7. maj 13:00
5. runde
Varde (k)
Brøndby IF (k)
vs
12. maj 18:00
Finale
Varde (k)
SønderjyskE (k)
vs
20. maj 12:30
6. runde
VSK Aarhus (k)
Varde (k)
vs
27. maj 11:00
7. runde
Varde (k)
Sundby BK (k)
vs
3. juni 12:30
8. runde
Varde (k)
Næsby (k)
vs
10. juni 12:30
9. runde
Odense Q (k)
Varde (k)
vs
17. juni 15:00
10. runde