LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Logo for Brøndby IF (k)

Om Brøndby IF (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af Brøndby IF (k)

Turnering Placering Form
3F Slutspil (k) #1
har vundet seneste kamp
Kvinde-LP (k) Semifinale
er ubesejret i samtlige kampe
Champions League Slutspil (k) 1/8-finale
har ikke vundet 3 kampe i træk
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
er ubesejret 4 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om Brøndby IF (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om Brøndby IF (k)

20/03 12:00


Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Brøndby IF (k)
Odense Q (k)
5 – 0
13. august 15:00
1. runde
Bk. Rødovre (k)
Brøndby IF (k)
0 – 13
17. august 18:15
4. runde
Vejle Boldklub (k)
Brøndby IF (k)
0 – 6
20. august 13:00
2. runde
Brøndby IF (k)
Skovbakken (k)
3 – 1
27. august 12:30
3. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Brøndby IF (k)
0 – 2
31. august 18:15
4. runde
Brøndby IF (k)
KoldingQ (k)
4 – 1
3. september 15:00
5. runde
Østerbro IF (k)
Brøndby IF (k)
0 – 11
6. september 19:00
5. runde
Varde (k)
Brøndby IF (k)
0 – 8
10. september 12:30
6. runde
Brøndby IF (k)
Fortuna Hjørring (k)
2 – 2
24. september 15:00
7. runde
Odense Q (k)
Brøndby IF (k)
0 – 2
1. oktober 16:30
8. runde
SKN St. Pölten (k)
Brøndby IF (k)
0 – 2
5. oktober 20:20
1/16-finaler
Brøndby IF (k)
Vejle Boldklub (k)
4 – 0
8. oktober 15:00
9. runde
Brøndby IF (k)
SKN St. Pölten (k)
2 – 2
12. oktober 18:00
1/16-finaler
Skovbakken (k)
Brøndby IF (k)
0 – 1
15. oktober 13:00
10. runde
Brøndby IF (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
4 – 0
30. oktober 14:30
11. runde
KoldingQ (k)
Brøndby IF (k)
0 – 3
5. november 13:00
12. runde
Manchester City (k)
Brøndby IF (k)
1 – 0
9. november 20:00
1/8-finaler
Brøndby IF (k)
Varde (k)
10 – 0
12. november 14:00
13. runde
Brøndby IF (k)
Manchester City (k)
1 – 1
16. november 18:00
1/8-finaler
Fortuna Hjørring (k)
Brøndby IF (k)
1 – 2
19. november 13:00
14. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Brøndby IF (k)
2 – 7
11. marts 13:00
Kvartfinaler
Fortuna Hjørring (k)
Brøndby IF (k)
1 – 1
18. marts 15:00
Semifinaler
Brøndby IF (k)
Skovbakken (k)
5 – 0
25. marts 13:00
1. runde
Brøndby IF (k)
Fortuna Hjørring (k)
vs
2. april 13:00
Semifinaler
Vejle Boldklub (k)
Brøndby IF (k)
vs
17. april 13:00
2. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
Brøndby IF (k)
vs
22. april 13:00
3. runde
Brøndby IF (k)
KoldingQ (k)
vs
29. april 15:00
4. runde
Fortuna Hjørring (k)
Brøndby IF (k)
vs
7. maj 13:30
5. runde
Skovbakken (k)
Brøndby IF (k)
vs
21. maj 13:00
6. runde
Brøndby IF (k)
Vejle Boldklub (k)
vs
28. maj 13:00
7. runde
Brøndby IF (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
vs
3. juni 13:00
8. runde
KoldingQ (k)
Brøndby IF (k)
vs
10. juni 13:00
9. runde
Brøndby IF (k)
Fortuna Hjørring (k)
vs
17. juni 15:00
10. runde