LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Logo for KoldingQ (k)

Om KoldingQ (k)

Land: Danmark


Turneringer med deltagelse af KoldingQ (k)

Turnering Placering Form
3F Slutspil (k) #4
har vundet seneste kamp
Kvinde-LP (k) 5. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har tabt 2 hjemmekampe i træk


Se flere relaterede nyheder om KoldingQ (k) fra nyhedsarkivet

Nyheder om KoldingQ (k)

22/06 09:10
21/06 19:20
21/06 13:35
19/06 15:03
17/06 16:51
16/06 09:05
15/06 09:09
14/06 12:15
14/06 08:30
11/06 10:04


Spillertrup for KoldingQ (k)

Nr. Navn Position
1. Stina Lykke (31 år) Målmand
2. Benedikte Schrøder (18 år) Forsvar
3. Mette Lorentzen (24 år) Forsvar
4. Caroline Ahrendtsen Jensen (17 år) Forsvar
5. Sofie Riis (18 år) Forsvar
7. Mille Gejl (17 år) Midtbane
9. Louise Eriksen (21 år) Forsvar
11. Signe Guldbrandt Schioldan (20 år) Forsvar
12. Caroline Schrøder Midtbane
13. Lotte Troelsgaard (28 år) Angreb
14. Lykke Kildegaard (20 år) Angreb
15. Signe Boysen (21 år) Angreb
16. Julie Kjær Offersen (18 år) Midtbane
17. Cathrine Graversen Midtbane
18. Lykke Schou (18 år) Angreb
20. Christina Beck (20 år) Midtbane
23. Mia Gunter (22 år) Midtbane
27. Emma Greig Midtbane
31. Vibeke Jensen (20 år) Målmand
Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

KoldingQ (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
0 – 1
13. august 13:00
1. runde
Vinding SF (k)
KoldingQ (k)
0 – 19
17. august 18:15
4. runde
Skovbakken (k)
KoldingQ (k)
1 – 0
21. august 13:00
2. runde
KoldingQ (k)
Vejle Boldklub (k)
2 – 0
27. august 13:00
3. runde
KoldingQ (k)
Odense Q (k)
2 – 1
31. august 18:15
4. runde
Brøndby IF (k)
KoldingQ (k)
4 – 1
3. september 15:00
5. runde
KoldingQ (k)
Fortuna Hjørring (k)
0 – 7
7. september 17:15
5. runde
Fortuna Hjørring (k)
KoldingQ (k)
2 – 0
10. september 16:00
6. runde
KoldingQ (k)
Varde (k)
4 – 0
24. september 13:00
7. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
KoldingQ (k)
1 – 2
2. oktober 13:00
8. runde
KoldingQ (k)
Skovbakken (k)
1 – 0
8. oktober 13:00
9. runde
Vejle Boldklub (k)
KoldingQ (k)
0 – 2
15. oktober 15:00
10. runde
Odense Q (k)
KoldingQ (k)
1 – 2
29. oktober 13:00
11. runde
KoldingQ (k)
Brøndby IF (k)
0 – 3
5. november 13:00
12. runde
KoldingQ (k)
Fortuna Hjørring (k)
2 – 3
12. november 13:00
13. runde
Varde (k)
KoldingQ (k)
0 – 5
19. november 13:00
14. runde
KoldingQ (k)
Vejle Boldklub (k)
0 – 0
14. april 13:00
1. runde
Fortuna Hjørring (k)
KoldingQ (k)
3 – 0
17. april 13:30
2. runde
KoldingQ (k)
Skovbakken (k)
1 – 3
22. april 13:00
3. runde
Brøndby IF (k)
KoldingQ (k)
7 – 1
29. april 15:00
4. runde
KoldingQ (k)
Ballerup-Skovlunde (k)
2 – 1
6. maj 13:00
5. runde
Vejle Boldklub (k)
KoldingQ (k)
0 – 3
20. maj 15:00
6. runde
KoldingQ (k)
Fortuna Hjørring (k)
0 – 2
27. maj 13:00
7. runde
Skovbakken (k)
KoldingQ (k)
2 – 1
3. juni 13:00
8. runde
KoldingQ (k)
Brøndby IF (k)
0 – 5
10. juni 13:00
9. runde
Ballerup-Skovlunde (k)
KoldingQ (k)
0 – 10
17. juni 15:00
10. runde