Tipico bold.rejser sportingbet bold.shoppen
Opdateret:
10/7-2014 12:44
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. B 1909 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Dalum 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Døllefjelde-Musse 0 0 0 0 0 - 0 0
4. FA 2000 0 0 0 0 0 - 0 0
5. FC Skanderborg 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Kalundborg 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Ledøje-Smørum 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Marstal/Rise 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Næsby 2 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Næstved II 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Otterup 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Ringsted 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Slagelse 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Sønderborg Fremad 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
10/7-2014 12:44
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. B 1909 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Dalum 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Døllefjelde-Musse 0 0 0 0 0 - 0 0
4. FA 2000 0 0 0 0 0 - 0 0
5. FC Skanderborg 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Kalundborg 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Ledøje-Smørum 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Marstal/Rise 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Næsby 2 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Næstved II 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Otterup 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Ringsted 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Slagelse 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Sønderborg Fremad 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
10/7-2014 12:44
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. B 1909 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Dalum 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Døllefjelde-Musse 0 0 0 0 0 - 0 0
4. FA 2000 0 0 0 0 0 - 0 0
5. FC Skanderborg 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Kalundborg 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Ledøje-Smørum 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Marstal/Rise 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Næsby 2 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Næstved II 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Otterup 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Ringsted 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Slagelse 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Sønderborg Fremad 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
10/7-2014 12:44
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. B 1909 0 0 - -
2. Dalum 0 0 - -
3. Døllefjelde-Musse 0 0 - -
4. FA 2000 0 0 - -
5. FC Skanderborg 0 0 - -
6. Kalundborg 0 0 - -
7. Ledøje-Smørum 0 0 - -
8. Marstal/Rise 0 0 - -
9. Næsby 2 0 0 - -
10. Næstved II 0 0 - -
11. Otterup 0 0 - -
12. Ringsted 0 0 - -
13. Slagelse 0 0 - -
14. Sønderborg Fremad 0 0 - -
Vis hele listen
Opdateret:
10/7-2014 12:44
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
Vis hele listen
Opdateret:
10/7-2014 12:44
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
Opdateret:
10/7-2014 12:44
Danmark
Danmarksserien Pulje 2 (26 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.

Symbolforklaringer

Oprykning
Nedrykning

Kampprogram

1. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
15.08.2014 18:45 Slagelse – Kalundborg
15.08.2014 18:45 Næstved II – Døllefjelde-Musse
16.08.2014 12:00 Ringsted – Otterup
16.08.2014 15:00 Dalum – FA 2000
16.08.2014 15:00 Sønderborg Fremad – FC Skanderborg
17.08.2014 13:00 Næsby 2 – Ledøje-Smørum
17.08.2014 13:30 Marstal/Rise – B 1909
2. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
23.08.2014 14:00 Otterup – Dalum
23.08.2014 14:00 Ledøje-Smørum – Ringsted
23.08.2014 15:00 B 1909 – Sønderborg Fremad
23.08.2014 15:00 FA 2000 – Marstal/Rise
23.08.2014 15:00 FC Skanderborg – Slagelse
23.08.2014 15:00 Døllefjelde-Musse – Næsby 2
24.08.2014 13:00 Kalundborg – Næstved II
3. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
30.08.2014 12:00 Slagelse – Sønderborg Fremad
30.08.2014 12:00 Ringsted – Døllefjelde-Musse
30.08.2014 13:00 Næstved II – FC Skanderborg
30.08.2014 13:30 Dalum – Ledøje-Smørum
30.08.2014 15:00 FA 2000 – B 1909
31.08.2014 13:00 Næsby 2 – Kalundborg
31.08.2014 13:30 Marstal/Rise – Otterup
4. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
06.09.2014 14:00 Otterup – FA 2000
06.09.2014 14:00 Ledøje-Smørum – Marstal/Rise
06.09.2014 15:00 B 1909 – Slagelse
06.09.2014 15:00 Sønderborg Fremad – Næstved II
06.09.2014 15:00 FC Skanderborg – Næsby 2
06.09.2014 15:00 Døllefjelde-Musse – Dalum
07.09.2014 13:00 Kalundborg – Ringsted
5. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
12.09.2014 17:30 Næstved II – Slagelse
13.09.2014 12:00 Ringsted – FC Skanderborg
13.09.2014 14:00 Otterup – B 1909
13.09.2014 15:00 Dalum – Kalundborg
13.09.2014 15:00 FA 2000 – Ledøje-Smørum
14.09.2014 13:00 Næsby 2 – Sønderborg Fremad
14.09.2014 15:00 Marstal/Rise – Døllefjelde-Musse
6. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
20.09.2014 12:00 Slagelse – Næsby 2
20.09.2014 14:00 Ledøje-Smørum – Otterup
20.09.2014 15:00 Døllefjelde-Musse – FA 2000
20.09.2014 15:00 FC Skanderborg – Dalum
20.09.2014 15:00 Sønderborg Fremad – Ringsted
21.09.2014 13:00 Kalundborg – Marstal/Rise
21.09.2014 15:00 B 1909 – Næstved II
7. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
27.09.2014 12:00 Ringsted – Slagelse
27.09.2014 14:00 Otterup – Døllefjelde-Musse
27.09.2014 14:00 Ledøje-Smørum – B 1909
27.09.2014 15:00 FA 2000 – Kalundborg
27.09.2014 15:00 Dalum – Sønderborg Fremad
28.09.2014 13:00 Næsby 2 – Næstved II
28.09.2014 15:00 Marstal/Rise – FC Skanderborg
8. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
04.10.2014 12:00 Slagelse – Dalum
04.10.2014 13:00 Næstved II – Ringsted
04.10.2014 15:00 Sønderborg Fremad – Marstal/Rise
04.10.2014 15:00 FC Skanderborg – FA 2000
04.10.2014 15:00 B 1909 – Næsby 2
04.10.2014 15:00 Døllefjelde-Musse – Ledøje-Smørum
05.10.2014 13:00 Kalundborg – Otterup
9. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
11.10.2014 12:00 Ringsted – Næsby 2
11.10.2014 14:00 Ledøje-Smørum – Kalundborg
11.10.2014 14:00 Otterup – FC Skanderborg
11.10.2014 15:00 Døllefjelde-Musse – B 1909
11.10.2014 15:00 FA 2000 – Sønderborg Fremad
11.10.2014 15:00 Dalum – Næstved II
12.10.2014 15:00 Marstal/Rise – Slagelse
10. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
18.10.2014 12:00 Slagelse – FA 2000
18.10.2014 13:00 Næstved II – Marstal/Rise
18.10.2014 15:00 FC Skanderborg – Ledøje-Smørum
18.10.2014 15:00 B 1909 – Ringsted
19.10.2014 12:30 Næsby 2 – Dalum
19.10.2014 13:00 Kalundborg – Døllefjelde-Musse
19.10.2014 14:00 Sønderborg Fremad – Otterup
11. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
25.10.2014 14:00 Otterup – Slagelse
25.10.2014 14:00 Ledøje-Smørum – Sønderborg Fremad
25.10.2014 15:00 Døllefjelde-Musse – FC Skanderborg
25.10.2014 15:00 Dalum – Ringsted
25.10.2014 15:00 FA 2000 – Næstved II
26.10.2014 13:00 Kalundborg – B 1909
26.10.2014 15:00 Marstal/Rise – Næsby 2
12. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
01.11.2014 12:00 Slagelse – Ledøje-Smørum
01.11.2014 12:00 Ringsted – Marstal/Rise
01.11.2014 13:00 Næstved II – Otterup
01.11.2014 14:30 Sønderborg Fremad – Døllefjelde-Musse
01.11.2014 14:30 FC Skanderborg – Kalundborg
01.11.2014 14:30 Dalum – B 1909
02.11.2014 12:30 Næsby 2 – FA 2000
13. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
08.11.2014 14:00 B 1909 – FC Skanderborg
08.11.2014 14:00 Døllefjelde-Musse – Slagelse
08.11.2014 14:00 Ledøje-Smørum – Næstved II
08.11.2014 14:00 Otterup – Næsby 2
08.11.2014 15:00 FA 2000 – Ringsted
09.11.2014 13:00 Kalundborg – Sønderborg Fremad
09.11.2014 14:00 Marstal/Rise – Dalum
14. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
28.03.2015 14:00 Otterup – Ringsted
28.03.2015 14:00 Ledøje-Smørum – Næsby 2
28.03.2015 15:00 FA 2000 – Dalum
28.03.2015 15:00 B 1909 – Marstal/Rise
28.03.2015 15:00 FC Skanderborg – Sønderborg Fremad
28.03.2015 15:00 Døllefjelde-Musse – Næstved II
29.03.2015 13:00 Kalundborg – Slagelse
15. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
06.04.2015 12:00 Slagelse – FC Skanderborg
06.04.2015 12:00 Ringsted – Ledøje-Smørum
06.04.2015 12:00 Næsby 2 – Døllefjelde-Musse
06.04.2015 13:00 Næstved II – Kalundborg
06.04.2015 15:00 Dalum – Otterup
06.04.2015 15:00 Marstal/Rise – FA 2000
06.04.2015 15:00 Sønderborg Fremad – B 1909
16. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
11.04.2015 14:00 Otterup – Marstal/Rise
11.04.2015 14:00 Ledøje-Smørum – Dalum
11.04.2015 15:00 B 1909 – FA 2000
11.04.2015 15:00 FC Skanderborg – Næstved II
11.04.2015 15:00 Sønderborg Fremad – Slagelse
11.04.2015 15:00 Døllefjelde-Musse – Ringsted
12.04.2015 13:00 Kalundborg – Næsby 2
17. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
18.04.2015 12:00 Ringsted – Kalundborg
18.04.2015 12:00 Slagelse – B 1909
18.04.2015 13:00 Næstved II – Sønderborg Fremad
18.04.2015 15:00 FA 2000 – Otterup
18.04.2015 15:00 Dalum – Døllefjelde-Musse
19.04.2015 12:00 Næsby 2 – FC Skanderborg
19.04.2015 15:00 Marstal/Rise – Ledøje-Smørum
18. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
25.04.2015 12:00 Slagelse – Næstved II
25.04.2015 14:00 Ledøje-Smørum – FA 2000
25.04.2015 15:00 B 1909 – Otterup
25.04.2015 15:00 Døllefjelde-Musse – Marstal/Rise
25.04.2015 15:00 Sønderborg Fremad – Næsby 2
25.04.2015 15:00 FC Skanderborg – Ringsted
26.04.2015 13:00 Kalundborg – Dalum
19. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
02.05.2015 12:00 Ringsted – Sønderborg Fremad
02.05.2015 13:00 Næstved II – B 1909
02.05.2015 14:00 Otterup – Ledøje-Smørum
02.05.2015 15:00 FA 2000 – Døllefjelde-Musse
02.05.2015 15:00 Dalum – FC Skanderborg
03.05.2015 12:00 Næsby 2 – Slagelse
03.05.2015 15:00 Marstal/Rise – Kalundborg
20. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
09.05.2015 12:00 Slagelse – Ringsted
09.05.2015 13:00 Næstved II – Næsby 2
09.05.2015 15:00 B 1909 – Ledøje-Smørum
09.05.2015 15:00 Døllefjelde-Musse – Otterup
09.05.2015 15:00 FC Skanderborg – Marstal/Rise
09.05.2015 15:00 Sønderborg Fremad – Dalum
10.05.2015 13:00 Kalundborg – FA 2000
21. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
16.05.2015 12:00 Ringsted – Næstved II
16.05.2015 14:00 Otterup – Kalundborg
16.05.2015 14:00 Ledøje-Smørum – Døllefjelde-Musse
16.05.2015 15:00 Dalum – Slagelse
16.05.2015 15:00 FA 2000 – FC Skanderborg
17.05.2015 12:00 Næsby 2 – B 1909
17.05.2015 15:00 Marstal/Rise – Sønderborg Fremad
22. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
23.05.2015 12:00 Slagelse – Marstal/Rise
23.05.2015 13:00 Næstved II – Dalum
23.05.2015 15:00 Sønderborg Fremad – FA 2000
23.05.2015 15:00 FC Skanderborg – Otterup
23.05.2015 15:00 B 1909 – Døllefjelde-Musse
24.05.2015 12:00 Næsby 2 – Ringsted
24.05.2015 19:00 Kalundborg – Ledøje-Smørum
23. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
30.05.2015 12:00 Ringsted – B 1909
30.05.2015 14:00 Ledøje-Smørum – FC Skanderborg
30.05.2015 14:00 Otterup – Sønderborg Fremad
30.05.2015 15:00 Døllefjelde-Musse – Kalundborg
30.05.2015 15:00 Dalum – Næsby 2
30.05.2015 15:00 FA 2000 – Slagelse
31.05.2015 15:00 Marstal/Rise – Næstved II
24. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
05.06.2015 19:00 Næstved II – FA 2000
06.06.2015 12:00 Slagelse – Otterup
06.06.2015 12:00 Ringsted – Dalum
06.06.2015 15:00 B 1909 – Kalundborg
06.06.2015 15:00 FC Skanderborg – Døllefjelde-Musse
06.06.2015 15:00 Sønderborg Fremad – Ledøje-Smørum
07.06.2015 12:00 Næsby 2 – Marstal/Rise
25. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
13.06.2015 14:00 Ledøje-Smørum – Slagelse
13.06.2015 14:00 Otterup – Næstved II
13.06.2015 15:00 B 1909 – Dalum
13.06.2015 15:00 Døllefjelde-Musse – Sønderborg Fremad
13.06.2015 15:00 FA 2000 – Næsby 2
14.06.2015 13:00 Kalundborg – FC Skanderborg
14.06.2015 15:00 Marstal/Rise – Ringsted
26. Runde
Dato Tid Kampe Resultat
20.06.2015 15:00 Sønderborg Fremad – Kalundborg
20.06.2015 15:00 Slagelse – Døllefjelde-Musse
20.06.2015 15:00 Næstved II – Ledøje-Smørum
20.06.2015 15:00 Næsby 2 – Otterup
20.06.2015 15:00 Ringsted – FA 2000
20.06.2015 15:00 Dalum – Marstal/Rise
20.06.2015 15:00 FC Skanderborg – B 1909