LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Logo for B 1913

Om B 1913

Land: Danmark
Grundlagt: 1913
Stadion: Odense Atletikstadion
Kapacitet: 8000 tilskuere


Turneringer med deltagelse af B 1913

Turnering Placering Form
Danmarksserien Pulje 3 #9
har ikke vundet 5 kampe i træk
DBU Pokalen 2. Runde
har tabt seneste kamp
Alle kampe
(Eksl. Træningskampe)
-
har ikke vundet 5 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om B 1913 fra nyhedsarkivet

Nyheder om B 1913

29/08 21:07
12/08 20:29
09/02 12:03
06/02 13:58
25/03 12:50
10/03 14:56
18/07 11:22
25/06 21:06
15/06 08:07
05/06 17:11


Som Brøndby fan kan du få en næsten gratis billet til kampen mod FC Helsingør

Klik her, opret dig, spil min. 25 kr. på en valgfri Superligakamp, send mail til FCH@nordicbet.dk med dit navn og mailadresse, så du får billet til udebaneafsnittet samt 5 øl/vand.

*Begrænset antal **18 år+ ***Maks et tilbud pr. kunde ****Kun nye kunder

Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

B 1913
Aarhus Fremad II
1 – 2
5. august 13:00
1. runde
B 1913
FC Sønderborg
4 – 1
8. august 18:30
1. runde
Tarup/Pårup
B 1913
4 – 1
12. august 13:00
2. runde
B 1909
B 1913
2 – 2
18. august 18:30
3. runde
Kolding B
B 1913
4 – 0
23. august 18:30
9. runde
VSK Aarhus II
B 1913
0 – 2
26. august 15:30
4. runde
B 1913
Hvidovre
1 – 3
29. august 17:30
2. runde
B 1913
Esbjerg fB II
4 – 2
2. september 15:30
5. runde
FC Sønderborg
B 1913
3 – 2
9. september 14:00
6. runde
Varde
B 1913
1 – 1
16. september 15:00
7. runde
B 1913
Oure FA
4 – 6
22. september 17:30
8. runde
Aarhus Fremad II
B 1913
2 – 2
8. oktober 13:30
10. runde
B 1913
Tarup/Pårup
1 – 2
14. oktober 15:30
11. runde
B 1913
B 1909
vs
21. oktober 13:00
12. runde
B 1913
VSK Aarhus II
vs
28. oktober 13:00
13. runde
Esbjerg fB II
B 1913
vs
4. november 15:30
14. runde
B 1913
FC Sønderborg
vs
24. marts 15:30
15. runde
B 1913
Varde
vs
31. marts 15:30
16. runde
Oure FA
B 1913
vs
7. april 13:00
17. runde
B 1913
Kolding B
vs
14. april 15:30
18. runde
B 1913
Aarhus Fremad II
vs
21. april 15:30
19. runde
Tarup/Pårup
B 1913
vs
28. april 13:00
20. runde
B 1913
B 1909
vs
5. maj 15:30
21. runde
VSK Aarhus II
B 1913
vs
12. maj 15:30
22. runde
B 1913
Esbjerg fB II
vs
19. maj 15:30
23. runde
FC Sønderborg
B 1913
vs
26. maj 14:00
24. runde
Varde
B 1913
vs
2. juni 15:00
25. runde
B 1913
Oure FA
vs
9. juni 15:30
26. runde
Kolding B
B 1913
vs
16. juni 15:30
27. runde