LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Opdateret:
4/7-2017 06:03
Danmark
Danmarksserien Pulje 4 (27 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. AaB II 0 0 0 0 0 - 0 0
2. FC Skanderborg 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Hedensted 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Holstebro 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Lystrup IF 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Randers Freja 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Vatanspor 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Vejgaard 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Viborg II 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Viby IF 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
4/7-2017 06:03
Danmark
Danmarksserien Pulje 4 (27 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. AaB II 0 0 0 0 0 - 0 0
2. FC Skanderborg 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Hedensted 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Holstebro 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Lystrup IF 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Randers Freja 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Vatanspor 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Vejgaard 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Viborg II 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Viby IF 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
4/7-2017 06:03
Danmark
Danmarksserien Pulje 4 (27 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. AaB II 0 0 0 0 0 - 0 0
2. FC Skanderborg 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Hedensted 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Holstebro 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Lystrup IF 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Randers Freja 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Vatanspor 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Vejgaard 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Viborg II 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Viby IF 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
4/7-2017 06:03
Danmark
Danmarksserien Pulje 4 (27 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. AaB II 0 0 - -
2. FC Skanderborg 0 0 - -
3. Hedensted 0 0 - -
4. Holstebro 0 0 - -
5. Lystrup IF 0 0 - -
6. Randers Freja 0 0 - -
7. Vatanspor 0 0 - -
8. Vejgaard 0 0 - -
9. Viborg II 0 0 - -
10. Viby IF 0 0 - -
Vis hele listen
Opdateret:
4/7-2017 06:03
Danmark
Danmarksserien Pulje 4 (27 runder)
Vis hele listen
Opdateret:
4/7-2017 06:03
Danmark
Danmarksserien Pulje 4 (27 runder)
Opdateret:
4/7-2017 06:03
Danmark
Danmarksserien Pulje 4 (27 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Oprykning
Nedrykning
Nedrykning playoff
Nedrykker fra sidste sæson

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.08.2017 13:00 Lystrup IF – AaB II

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.08.2017 13:00 Vejgaard – Randers Freja

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.08.2017 13:30 FC Skanderborg – Vatanspor
05.08.2017 14:00 Viborg II – Hedensted
06.08.2017 13:00 Holstebro – Viby IF

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.08.2017 19:00 AaB II – Holstebro
12.08.2017 13:00 Vejgaard – Lystrup IF
13.08.2017 13:00 Vatanspor – Randers Freja
15.08.2017 19:00 Hedensted – FC Skanderborg
16.08.2017 18:30 Viby IF – Viborg II

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.08.2017 18:45 AaB II – Vejgaard
19.08.2017 13:00 Randers Freja – Hedensted
19.08.2017 13:30 FC Skanderborg – Viby IF
20.08.2017 16:00 Holstebro – Viborg II
23.08.2017 18:30 Lystrup IF – Vatanspor

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.08.2017 18:30 Viborg II – FC Skanderborg
26.08.2017 13:00 Viby IF – Randers Freja
26.08.2017 13:00 Vejgaard – Holstebro
26.08.2017 13:30 Hedensted – Lystrup IF
27.08.2017 13:00 Vatanspor – AaB II

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.09.2017 18:30 Randers Freja – Viborg II
02.09.2017 13:00 AaB II – Hedensted
02.09.2017 13:00 Vejgaard – Vatanspor
02.09.2017 13:00 Lystrup IF – Viby IF
03.09.2017 13:00 Holstebro – FC Skanderborg

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.09.2017 18:00 FC Skanderborg – Randers Freja
08.09.2017 19:00 Viborg II – Lystrup IF
09.09.2017 13:00 Viby IF – AaB II
09.09.2017 13:30 Hedensted – Vejgaard
10.09.2017 13:00 Vatanspor – Holstebro

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.09.2017 13:00 AaB II – Viborg II
16.09.2017 13:00 Vejgaard – Viby IF
16.09.2017 13:00 Lystrup IF – FC Skanderborg
17.09.2017 13:00 Vatanspor – Hedensted
17.09.2017 13:00 Holstebro – Randers Freja

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.09.2017 18:30 Randers Freja – Lystrup IF
23.09.2017 13:00 Viby IF – Vatanspor
23.09.2017 13:30 FC Skanderborg – AaB II
23.09.2017 16:00 Holstebro – Hedensted
24.09.2017 14:00 Viborg II – Vejgaard

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.09.2017 13:00 Lystrup IF – Holstebro
30.09.2017 13:00 Vejgaard – FC Skanderborg
30.09.2017 13:00 AaB II – Randers Freja
30.09.2017 13:30 Hedensted – Viby IF
01.10.2017 13:00 Vatanspor – Viborg II

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
06.10.2017 18:30 Randers Freja – Vejgaard

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.10.2017 13:00 AaB II – Lystrup IF
07.10.2017 13:00 Viby IF – Holstebro
07.10.2017 13:30 Hedensted – Viborg II
08.10.2017 13:00 Vatanspor – FC Skanderborg

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.10.2017 13:00 Lystrup IF – Vejgaard
14.10.2017 13:00 Randers Freja – Vatanspor
14.10.2017 13:30 FC Skanderborg – Hedensted
14.10.2017 14:00 Viborg II – Viby IF
15.10.2017 13:00 Holstebro – AaB II

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2017 13:00 Vejgaard – AaB II
21.10.2017 13:00 Viby IF – FC Skanderborg
21.10.2017 13:30 Hedensted – Randers Freja
21.10.2017 14:00 Viborg II – Holstebro
22.10.2017 13:00 Vatanspor – Lystrup IF

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.10.2017 13:00 Lystrup IF – Hedensted
28.10.2017 13:00 Randers Freja – Viby IF
28.10.2017 13:30 FC Skanderborg – Viborg II
28.10.2017 14:00 AaB II – Vatanspor
29.10.2017 16:00 Holstebro – Vejgaard

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.11.2017 19:00 Viborg II – Randers Freja
04.11.2017 13:00 Viby IF – Lystrup IF
04.11.2017 13:30 FC Skanderborg – Holstebro
04.11.2017 13:30 Hedensted – AaB II
05.11.2017 13:00 Vatanspor – Vejgaard

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.03.2018 13:00 Vejgaard – Hedensted
24.03.2018 13:00 Lystrup IF – Viborg II
24.03.2018 13:00 AaB II – Viby IF
24.03.2018 14:00 Randers Freja – FC Skanderborg
25.03.2018 13:00 Holstebro – Vatanspor

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.03.2018 13:00 Viby IF – Vejgaard
31.03.2018 13:30 Hedensted – Vatanspor
31.03.2018 14:00 Randers Freja – Holstebro
31.03.2018 14:00 Viborg II – AaB II
31.03.2018 15:30 FC Skanderborg – Lystrup IF

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.04.2018 13:00 Vejgaard – Viborg II
07.04.2018 13:00 Lystrup IF – Randers Freja
07.04.2018 13:30 Hedensted – Holstebro
08.04.2018 13:00 Vatanspor – Viby IF
08.04.2018 13:00 AaB II – FC Skanderborg

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.04.2018 13:00 Viby IF – Hedensted
14.04.2018 13:00 Randers Freja – AaB II
14.04.2018 15:30 FC Skanderborg – Vejgaard
15.04.2018 13:00 Holstebro – Lystrup IF
15.04.2018 14:00 Viborg II – Vatanspor

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.04.2018 13:00 Randers Freja – Vejgaard
21.04.2018 13:00 Lystrup IF – AaB II
21.04.2018 14:00 Viborg II – Hedensted
21.04.2018 15:30 FC Skanderborg – Vatanspor
22.04.2018 13:00 Holstebro – Viby IF

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.04.2018 13:00 AaB II – Holstebro
28.04.2018 13:00 Vejgaard – Lystrup IF
28.04.2018 13:00 Viby IF – Viborg II
28.04.2018 13:30 Hedensted – FC Skanderborg
29.04.2018 13:00 Vatanspor – Randers Freja

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.05.2018 19:00 Holstebro – Viborg II
05.05.2018 13:00 Randers Freja – Hedensted
05.05.2018 13:00 AaB II – Vejgaard
05.05.2018 13:00 Lystrup IF – Vatanspor
05.05.2018 15:30 FC Skanderborg – Viby IF

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.05.2018 15:30 Hedensted – Lystrup IF
12.05.2018 13:00 Viby IF – Randers Freja
12.05.2018 13:00 Vejgaard – Holstebro
12.05.2018 14:00 Viborg II – FC Skanderborg
13.05.2018 13:00 Vatanspor – AaB II

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.05.2018 13:00 Lystrup IF – Viby IF
19.05.2018 13:00 Vejgaard – Vatanspor
19.05.2018 13:00 Randers Freja – Viborg II
19.05.2018 13:00 AaB II – Hedensted
21.05.2018 13:00 Holstebro – FC Skanderborg

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.05.2018 13:00 Viby IF – AaB II
26.05.2018 13:30 Hedensted – Vejgaard
26.05.2018 13:45 Viborg II – Lystrup IF
26.05.2018 15:30 FC Skanderborg – Randers Freja
27.05.2018 13:00 Vatanspor – Holstebro

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.06.2018 19:00 AaB II – Viborg II
02.06.2018 13:00 Vejgaard – Viby IF
02.06.2018 13:00 Lystrup IF – FC Skanderborg
03.06.2018 13:00 Holstebro – Randers Freja
03.06.2018 13:00 Vatanspor – Hedensted

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.06.2018 13:00 Randers Freja – Lystrup IF
09.06.2018 13:00 Viby IF – Vatanspor
09.06.2018 14:00 Viborg II – Vejgaard
09.06.2018 15:30 FC Skanderborg – AaB II
10.06.2018 13:00 Holstebro – Hedensted

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.06.2018 15:30 AaB II – Randers Freja
16.06.2018 15:30 Vejgaard – FC Skanderborg
16.06.2018 15:30 Vatanspor – Viborg II
16.06.2018 15:30 Lystrup IF – Holstebro
16.06.2018 15:30 Hedensted – Viby IF
Advertisement

Turneringer i Danmark