LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
England
5. Division

Opdateret:
21/3-2017 22:45
England
National League (46 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Forest Green 38 22 9 7 79 - 46 75
2. Lincoln 35 22 6 7 67 - 34 72
3. Tranmere 36 21 7 8 55 - 32 70
4. Dagenham & Redbridge 38 21 4 13 63 - 46 67
5. Gateshead 39 18 12 9 65 - 39 66
6. Aldershot 39 18 11 10 53 - 34 65
7. Dover 37 19 6 12 68 - 54 63
8. Barrow 38 16 14 8 55 - 38 62
9. Macclesfield 35 17 6 12 49 - 37 57
10. Wrexham 39 14 11 14 38 - 49 53
11. Boreham Wood 39 13 13 13 40 - 33 52
12. Eastleigh 39 13 13 13 51 - 51 52
13. Bromley 38 14 7 17 45 - 57 49
14. Solihull Moors 38 13 9 16 53 - 55 48
15. Chester 37 12 10 15 56 - 54 46
16. Guiseley 39 12 10 17 46 - 56 46
17. Sutton United 37 12 9 16 40 - 50 45
18. Braintree Town 39 12 9 18 47 - 63 45
19. Woking 39 11 8 20 54 - 69 41
20. Maidstone 37 11 8 18 45 - 64 41
21. Torquay 38 10 9 19 43 - 54 39
22. York 37 7 15 15 41 - 59 36
23. North Ferriby United 39 10 3 26 25 - 64 33
24. Southport 38 8 7 23 44 - 84 31
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
454 52,25 1222 2,69 204 (44,9 %) 108 (23,8 %) 142 (31,3 %)
Opdateret:
21/3-2017 22:45
England
National League (46 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Forest Green 20 11 8 1 42 - 22 41
2. Lincoln 17 11 4 2 37 - 14 37
3. Tranmere 16 11 2 3 23 - 13 35
4. Dagenham & Redbridge 19 10 3 6 29 - 25 33
5. Gateshead 20 9 9 2 36 - 17 36
6. Aldershot 20 13 4 3 34 - 12 43
7. Dover 19 11 4 4 40 - 24 37
8. Barrow 20 11 7 2 33 - 14 40
9. Macclesfield 17 8 2 7 24 - 17 26
10. Wrexham 19 10 4 5 21 - 18 34
11. Boreham Wood 20 8 7 5 20 - 10 31
12. Eastleigh 19 7 5 7 24 - 22 26
13. Bromley 19 9 2 8 24 - 31 29
14. Solihull Moors 18 7 3 8 30 - 29 24
15. Chester 19 8 3 8 34 - 26 27
16. Guiseley 19 9 5 5 30 - 23 32
17. Sutton United 18 10 4 4 25 - 19 34
18. Braintree Town 20 5 4 11 20 - 32 19
19. Woking 19 7 6 6 26 - 24 27
20. Maidstone 19 6 4 9 26 - 37 22
21. Torquay 20 7 5 8 29 - 26 26
22. York 19 6 7 6 27 - 24 25
23. North Ferriby United 20 5 2 13 13 - 32 17
24. Southport 18 5 4 9 27 - 37 19
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
454 52,25 1222 2,69 204 (44,9 %) 108 (23,8 %) 142 (31,3 %)
Opdateret:
21/3-2017 22:45
England
National League (46 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Forest Green 18 11 1 6 37 - 24 34
2. Lincoln 18 11 2 5 30 - 20 35
3. Tranmere 20 10 5 5 32 - 19 35
4. Dagenham & Redbridge 19 11 1 7 34 - 21 34
5. Gateshead 19 9 3 7 29 - 22 30
6. Aldershot 19 5 7 7 19 - 22 22
7. Dover 18 8 2 8 28 - 30 26
8. Barrow 18 5 7 6 22 - 24 22
9. Macclesfield 18 9 4 5 25 - 20 31
10. Wrexham 20 4 7 9 17 - 31 19
11. Boreham Wood 19 5 6 8 20 - 23 21
12. Eastleigh 20 6 8 6 27 - 29 26
13. Bromley 19 5 5 9 21 - 26 20
14. Solihull Moors 20 6 6 8 23 - 26 24
15. Chester 18 4 7 7 22 - 28 19
16. Guiseley 20 3 5 12 16 - 33 14
17. Sutton United 19 2 5 12 15 - 31 11
18. Braintree Town 19 7 5 7 27 - 31 26
19. Woking 20 4 2 14 28 - 45 14
20. Maidstone 18 5 4 9 19 - 27 19
21. Torquay 18 3 4 11 14 - 28 13
22. York 18 1 8 9 14 - 35 11
23. North Ferriby United 19 5 1 13 12 - 32 16
24. Southport 20 3 3 14 17 - 47 12
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
454 52,25 1222 2,69 204 (44,9 %) 108 (23,8 %) 142 (31,3 %)
Opdateret:
21/3-2017 22:45
England
National League (46 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Forest Green 13 2 2,08 1,21
2. Lincoln 14 7 1,91 0,97
3. Tranmere 16 7 1,53 0,89
4. Dagenham & Redbridge 14 9 1,66 1,21
5. Gateshead 13 10 1,67 1,00
6. Aldershot 17 12 1,36 0,87
7. Dover 11 8 1,84 1,46
8. Barrow 13 9 1,45 1,00
9. Macclesfield 10 9 1,40 1,06
10. Wrexham 10 16 0,97 1,26
11. Boreham Wood 14 14 1,03 0,85
12. Eastleigh 12 10 1,31 1,31
13. Bromley 8 13 1,18 1,50
14. Solihull Moors 13 15 1,39 1,45
15. Chester 14 6 1,51 1,46
16. Guiseley 6 11 1,18 1,44
17. Sutton United 11 11 1,08 1,35
18. Braintree Town 11 11 1,21 1,62
19. Woking 8 6 1,38 1,77
20. Maidstone 4 12 1,22 1,73
21. Torquay 10 14 1,13 1,42
22. York 6 12 1,11 1,59
23. North Ferriby United 6 23 0,64 1,64
24. Southport 5 12 1,16 2,21
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
454 52,25 1222 2,69 204 (44,9 %) 108 (23,8 %) 142 (31,3 %)
Vis hele listen
Opdateret:
21/3-2017 22:45
England
National League (46 runder)
Mål    Spiller Klub
30    Ricky Miller Dover
22    Christian Doidge Forest Green
20    Andy Cook Tranmere
18    Byron Harrison Barrow
18    Oliver Hawkins Dagenham & Redbridge
18    Danny Johnson Gateshead
16    Michael Cheek Braintree Town
15    James Alabi Chester
13    Matthew Rhead Lincoln
13    Gozie Ugwu Woking
12    Scott Rendell Aldershot
12    John Rooney Guiseley
12    Chris Holroyd Macclesfield
11    Morgan Ferrier Boreham Wood
11    Jordan Maguire-Drew Dagenham & Redbridge
11    Moses Emmanuel Dover
11    Nathan Arnold Lincoln
11    Akwasi Asante Solihull Moors
10    Richie Bennett Barrow
10    Blair Turgott Bromley
10    Corey Whitely Dagenham & Redbridge
10    Ross Lafayette Dover
10    Mikael Mandron Eastleigh
10    Kieffer Moore Forest Green
10    Wesley York Gateshead
10    Jamie Allen Southport
10    James Norwood Tranmere
10    Fabio Saraiva Woking
9    Keanu Marsh-Brown Forest Green
9    Sam Jones Gateshead
8    Bruno Andrade Boreham Wood
8    Kane Richards Chester
8    Matt Tubbs Eastleigh
8    Jake Cassidy Guiseley
8    Reece Thompson North Ferriby United
8    Omari Sterling-James Solihull Moors
8    Delano Sam-Yorke Woking
7    Shamir Fenelon Aldershot
7    Bernard Mensah Aldershot
7    Tom Shaw Chester
7    Fejiri Okenabirhie Dagenham & Redbridge
7    Rhys Murphy Forest Green
7    Luke Waterfall Lincoln
7    Bobby-Joe Taylor Maidstone
7    Harry White Solihull Moors
7    Ben Tollitt Tranmere
7    Jonathan Parkin York
6    Matt McClure Aldershot
6    Jordan Williams Barrow
6    Ricky Shakes Boreham Wood
6    Tobi Sho-Silva Bromley
6    Elliott Durrell Chester
6    Luke Guttridge Dagenham & Redbridge
6    Luke Coulson Eastleigh
6    Liam Noble Forest Green
6    Jordan Preston Guiseley
6    Will Hatfield Guiseley
6    Michael Rankine Guiseley
6    Paul Lewis Macclesfield
6    Danny Whittaker Macclesfield
6    Daniel M. Rowe Macclesfield
6    Nicky Bailey Sutton United
6    Jamie Collins Sutton United
6    Brett Williams Torquay
5    Jake Gallagher Aldershot
5    Ross Hannah Barrow
5    Kenny Davis Boreham Wood
5    Angelo Balanta Boreham Wood
5    Reece Hall-Johnson Braintree Town
5    Simon Akinola Braintree Town
5    George Porter Bromley
5    Jordan Burrow Gateshead
5    Patrick McLaughlin Gateshead
5    Jonathon Margetts Lincoln
5    Kingsley James Macclesfield
5    Liam Enver-Marum Maidstone
5    Jamar Loza Maidstone
5    Andy Brown Solihull Moors
5    Louis Almond Southport
5    Liam Nolan Southport
5    Richard Brodie Southport
5    Andrai Jones Southport
5    Maxime Biamou Sutton United
5    Daniel Sparkes Torquay
5    Gerry McDonagh Wrexham
4    Will Evans Aldershot
4    Liam Hughes Barrow
4    Chez Isaac Braintree Town
4    Louis Dennis Bromley
4    Brandon Hanlan Bromley
4    Joe Healy Dover
4    Andrew Drury Eastleigh
4    James Constable Eastleigh
4    Ross Stearn Eastleigh
4    Charlie Clough Forest Green
4    Darren Carter Forest Green
4    Adam Marriott Lincoln
4    Sean Raggett Lincoln
4    Harry Anderson Lincoln
4    Oliver Norburn Macclesfield
4    Kevin Lokko Maidstone
4    Alex Flisher Maidstone
4    Yemi Odubade Maidstone
4    Nathan Blissett Torquay
4    Luke Young Torquay
4    James Harris Tranmere
4    Dennon Lewis Woking
4    Joe Jones Woking
4    Sean Newton York
3    Daniel Livesey Barrow
3    Moussa Diarra Barrow
3    Anthony Jeffrey Boreham Wood
3    Lee Barnard Braintree Town
3    Sam Corne Braintree Town
3    Jack Midson Braintree Town
3    Adam Cunnington Bromley
3    Ryan Lloyd Chester
3    Ryan Astles Chester
3    James Akintunde Chester
3    Scott Doe Dagenham & Redbridge
3    Aswad Thomas Dover
3    Jamie Grimes Dover
3    Reda Johnson Eastleigh
3    Ryan Bird Eastleigh
3    Scott Wilson Eastleigh
3    Sam Matthews Eastleigh
3    Omar Bugiel Forest Green
3    Fabien Robert Forest Green
3    Ethan Pinnock Forest Green
3    Emmanuele Smith Gateshead
3    Ryan Bowman Gateshead
3    Simon Walton Guiseley
3    Jake Lawlor Guiseley
3    Lee Angol Lincoln
3    Jack Muldoon Lincoln
3    Joe Pigott Maidstone
3    Curtis Bateson North Ferriby United
3    Oladapo Afolayan Solihull Moors
3    Jamey Osborne Solihull Moors
3    George Carline Solihull Moors
3    Jim Stevenson Southport
3    Roarie Deacon Sutton United
3    Giancarlo Gallifuoco Torquay
3    Shaun Harrad Torquay
3    David Fitzpatrick Torquay
3    Jamie Reid Torquay
3    Chike Kandi Woking
3    Terell Thomas Woking
3    Matt Fry York
3    Amari Morgan-Smith York
3    Simon Heslop York
3    Aidan Connolly York
3    Yan Klukowski York
3    Vadaine Oliver York
2    Liam Bellamy Aldershot
2    Idris Kanu Aldershot
2    Charlie Walker Aldershot
2    Oliver Muldoon Braintree Town
2    Bradley Goldberg Bromley
2    Lee Minshull Bromley
2    Rob Swaine Bromley
2    Jack Holland Bromley
2    Sam Hughes Chester
2    Blaine Hudson Chester
2    Jordan Chapell Chester
2    Jake Sheppard Dagenham & Redbridge
2    Jack Parkinson Dover
2    James Caton Dover
2    Craig McAllister Eastleigh
2    Adam Dugdale Eastleigh
2    Ayo Obileye Eastleigh
2    Joe Partington Eastleigh
2    Mark Ellis Forest Green
2    Dale Owen Bennett Forest Green
2    Nyal Bell Gateshead
2    Reece Styche Gateshead
2    Mitch Brundle Gateshead
2    Alex Purver Guiseley
2    Adam Boyes Guiseley
2    Oli Johnson Guiseley
2    Elliott Whitehouse Lincoln
2    Alan Power Lincoln
2    Bradley Wood Lincoln
2    Dan Sweeney Maidstone
2    Jack Paxman Maidstone
2    Ben Greenhalgh Maidstone
2    Stephen Brogan North Ferriby United
2    Ryan Kendall North Ferriby United
2    Jake Skelton North Ferriby United
2    Shepherd Murombedzi Solihull Moors
2    Liam Daly Solihull Moors
2    Simeon Maye Solihull Moors
2    Regan Charles-Cook Solihull Moors
2    Ben McKenna Southport
2    James Gray Southport
2    Rory McKeown Southport
2    Jake Wright Southport
2    Declan Weeks Southport
2    Dean Beckwith Sutton United
2    Dan Fitchett Sutton United
2    Bradley Hudson-Odoi Sutton United
2    Aman Verma Torquay
2    Ben Gerring Torquay
2    Sean McGinty Torquay
2    Jake Kirby Tranmere
2    Steve McNulty Tranmere
2    Jeff Hughes Tranmere
2    Andrew Mangan Tranmere
2    Connor Jennings Tranmere
2    Max Kretzschmar Woking
2    Kieran Murtagh Woking
2    Anthony Barry Wrexham
2    Ntumba Massanka Wrexham
2    Jordan White Wrexham
2    Callum Powell Wrexham
2    Paul Rutherford Wrexham
2    Scott Fenwick York
2    Hamza Bencherif York
1    Cheye Alexander Aldershot
1    Nicholas Arnold Aldershot
1    Kundai Benyu Aldershot
1    James Kellermann Aldershot
1    Inih Effiong Barrow
1    Nick Anderton Barrow
1    Shaun Tuton Barrow
1    Paul Turnbull Barrow
1    Ryan Yates Barrow
1    Dan Woodards Boreham Wood
1    Joey Maybanks Braintree Town
1    Immanuel Parry Braintree Town
1    Monty Patterson Braintree Town
1    Jake Goodman Braintree Town
1    Craig Braham-Barrett Braintree Town
1    Joe Anderson Bromley
1    Max Porter Bromley
1    Jordan Wynter Bromley
1    Jordan Higgs Bromley
1    Dave Martin Bromley
1    Craig Mahon Chester
1    Evan Horwood Chester
1    Johnny Hunt Chester
1    Theo Vassell Chester
1    Luke George Chester
1    Paul Benson Dagenham & Redbridge
1    Jake Howells Dagenham & Redbridge
1    Luke Howell Dagenham & Redbridge
1    Christian Assombalonga Dagenham & Redbridge
1    Tyrique Hyde Dagenham & Redbridge
1    Craig Robson Dagenham & Redbridge
1    Sam Magri Dover
1    Ricky Modeste Dover
1    Sam Togwell Eastleigh
1    Tyler Garratt Eastleigh
1    Ryan Cresswell Eastleigh
1    Jamie Cureton Eastleigh
1    Elliott Frear Forest Green
1    Emmanuel Monthe Forest Green
1    Kaiyne Woolery Forest Green
1    Mohamed Chemlal Forest Green
1    Daniel Wishart Forest Green
1    Toby Ajala Gateshead
1    James Bolton Gateshead
1    George Smith Gateshead
1    Luke Hannant Gateshead
1    Jamal Fyfield Gateshead
1    Rhys Oates Gateshead
1    Robert Atkinson Guiseley
1    Adam Smith Guiseley
1    Jermaine Hylton Guiseley
1    Kevan Hurst Guiseley
1    Reece Webb-Foster Guiseley
1    Daniel Atkinson Guiseley
1    Samuel Habergham Lincoln
1    Macauley Bonne Lincoln
1    Theo Robinson Lincoln
1    Terry Hawkridge Lincoln
1    Alex Woodyard Lincoln
1    Callum Howe Lincoln
1    Rhys Browne Macclesfield
1    Andy Halls Macclesfield
1    Jack Sampson Macclesfield
1    John McCombe Macclesfield
1    Mitch Hancox Macclesfield
1    Anthony Dudley Macclesfield
1    George Pilkington Macclesfield
1    Neill Byrne Macclesfield
1    Danny Whitehead Macclesfield
1    Jack Evans Maidstone
1    Vasileios Karagiannis Maidstone
1    Reece Prestedge Maidstone
1    Anthony Acheampong Maidstone
1    Robbie Tinkler North Ferriby United
1    Danny Emerton North Ferriby United
1    Sam Topliss North Ferriby United
1    Simon Russell North Ferriby United
1    Danny Clarke North Ferriby United
1    Mark Gray North Ferriby United
1    Connor Oliver North Ferriby United
1    Kyle Wootton North Ferriby United
1    Jack Byrne Solihull Moors
1    Joel Kettle Solihull Moors
1    Ryan Beswick Solihull Moors
1    Jordan Fagbola Solihull Moors
1    Nortei Nortey Solihull Moors
1    Josh Thompson Southport
1    Andy Bishop Southport
1    Delial Brewster Southport
1    Jordan Lussey Southport
1    Jack Higgins Southport
1    Ashley Grimes Southport
1    Kevin Amankwaah Sutton United
1    Adam Coombes Sutton United
1    Bedsente Gomis Sutton United
1    Kieron Cadogan Sutton United
1    Aarran Racine Torquay
1    Ruairi Keating Torquay
1    Paul Rooney Torquay
1    Lois Maynard Tranmere
1    Ritchie Sutton Tranmere
1    Steven Jennings Tranmere
1    Adam Dawson Tranmere
1    Brian Saah Woking
1    Zak Ansah Woking
1    Anthony Edgar Woking
1    Nathan Ralph Woking
1    Jamie Lucas Woking
1    Ismail Yakubu Woking
1    Rob Evans Wrexham
1    Kai Edwards Wrexham
1    Oliver Shenton Wrexham
1    Curtis Tilt Wrexham
1    Mark Carrington Wrexham
1    Izale McLeod Wrexham
1    Iffy Allen Wrexham
1    Callum Rzonca York
1    Daniel Nti York
1    Daniel Galbraith York
1    Clovis Kamdjo York
1    Shaun Rooney York
Vis hele listen
Opdateret:
21/3-2017 22:45
England
National League (46 runder)
Opdateret:
21/3-2017 22:45
England
National League (46 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Opdateret:
21/3-2017 22:45
England
National League (46 runder)
Klub Total Total
pr. kamp
Hjemme Hjemme
pr. kamp
Ude Ude
pr. kamp
1. Tranmere 121.940 3.387 81.110 5.069 40.830 2.042
2. Lincoln 110.998 3.171 71.460 4.204 39.538 2.197
3. Wrexham 105.851 2.714 70.027 3.686 35.824 1.791
4. York 85.178 2.302 45.208 2.379 39.970 2.221
5. Maidstone 78.303 2.116 42.761 2.251 35.542 1.975
6. Eastleigh 76.024 1.949 42.196 2.221 33.828 1.691
7. Aldershot 75.869 1.945 41.974 2.099 33.895 1.784
8. Chester 69.023 1.865 38.533 2.028 30.490 1.694
9. Torquay 63.189 1.663 34.942 1.747 28.247 1.569
10. Forest Green 61.299 1.613 34.648 1.732 26.651 1.481
11. Woking 59.427 1.524 24.488 1.289 34.939 1.747
12. Barrow 58.713 1.545 26.190 1.310 32.523 1.807
13. Sutton United 58.628 1.585 28.485 1.583 30.143 1.586
14. Macclesfield 57.317 1.638 25.099 1.476 32.218 1.790
15. Dagenham & Redbridge 57.056 1.501 25.239 1.328 31.817 1.675
16. Guiseley 56.336 1.445 18.132 954 38.204 1.910
17. Dover 55.866 1.510 23.639 1.244 32.227 1.790
18. Bromley 49.833 1.311 21.362 1.124 28.471 1.498
19. Southport 48.929 1.288 19.149 1.064 29.780 1.489
20. Gateshead 47.765 1.225 15.485 774 32.280 1.699
21. Solihull Moors 46.779 1.231 16.816 934 29.963 1.498
22. North Ferriby United 43.624 1.119 12.878 644 30.746 1.618
23. Boreham Wood 40.268 1.033 9.516 476 30.752 1.619
24. Braintree Town 39.583 1.015 14.562 728 25.021 1.317
Oprykning
Oprykning playoff
Nedrykning
Oprykker fra sidste sæson
Nedrykker fra sidste sæson

Kampprogram

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
06.08.2016 13:15 Maidstone – York 1 – 1
06.08.2016 16:00 Barrow – Aldershot 1 – 0
06.08.2016 16:00 Wrexham – Dover 0 – 0
06.08.2016 16:00 Woking – Lincoln 1 – 3
06.08.2016 16:00 Sutton United – Solihull Moors 1 – 3
06.08.2016 16:00 North Ferriby United – Braintree Town 0 – 0
06.08.2016 16:00 Macclesfield – Torquay 2 – 0
06.08.2016 16:00 Gateshead – Chester 3 – 0
06.08.2016 16:00 Eastleigh – Guiseley 2 – 1
06.08.2016 16:00 Dagenham & Redbridge – Southport 3 – 0
06.08.2016 16:00 Bromley – Tranmere 0 – 2
06.08.2016 16:00 Boreham Wood – Forest Green 1 – 0

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.08.2016 20:45 Solihull Moors – Woking 2 – 2
09.08.2016 20:45 Southport – Gateshead 0 – 3
09.08.2016 20:45 Torquay – Bromley 1 – 0
09.08.2016 20:45 Tranmere – Barrow 2 – 0
09.08.2016 20:45 York – Macclesfield 1 – 0
09.08.2016 20:45 Lincoln – North Ferriby United 6 – 1
09.08.2016 20:45 Guiseley – Wrexham 2 – 3
09.08.2016 20:45 Forest Green – Sutton United 1 – 1
09.08.2016 20:45 Dover – Boreham Wood 1 – 4
09.08.2016 20:45 Chester – Dagenham & Redbridge 3 – 0
09.08.2016 20:45 Braintree Town – Eastleigh 1 – 1
09.08.2016 20:45 Aldershot – Maidstone 1 – 0

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.08.2016 16:00 Solihull Moors – Bromley 1 – 0
13.08.2016 16:00 Southport – Woking 2 – 1
13.08.2016 16:00 Torquay – Barrow 1 – 1
13.08.2016 16:00 Tranmere – Eastleigh 2 – 1
13.08.2016 16:00 York – Boreham Wood 1 – 1
13.08.2016 16:00 Lincoln – Sutton United 1 – 3
13.08.2016 16:00 Guiseley – Dagenham & Redbridge 0 – 2
13.08.2016 16:00 Aldershot – Wrexham 2 – 0
13.08.2016 16:00 Braintree Town – Macclesfield 1 – 3
13.08.2016 16:00 Chester – Maidstone 1 – 3
13.08.2016 16:00 Dover – North Ferriby United 2 – 0
13.08.2016 16:00 Forest Green – Gateshead 1 – 0

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.08.2016 20:45 Wrexham – Solihull Moors 1 – 0
16.08.2016 20:45 Woking – Forest Green 0 – 1
16.08.2016 20:45 North Ferriby United – Guiseley 3 – 2
16.08.2016 20:45 Macclesfield – Southport 3 – 1
16.08.2016 20:45 Gateshead – York 6 – 1
16.08.2016 20:45 Eastleigh – Dover 2 – 4
16.08.2016 20:45 Barrow – Chester 3 – 2
16.08.2016 20:45 Boreham Wood – Tranmere 0 – 1
16.08.2016 20:45 Bromley – Aldershot 2 – 2
16.08.2016 20:45 Dagenham & Redbridge – Lincoln 1 – 0
16.08.2016 20:50 Maidstone – Braintree Town 2 – 1
16.08.2016 20:55 Sutton United – Torquay 2 – 0

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.08.2016 15:55 Woking – Dagenham & Redbridge 1 – 3
20.08.2016 15:55 North Ferriby United – Torquay 1 – 0
20.08.2016 16:00 Wrexham – Eastleigh 0 – 0
20.08.2016 16:00 Tranmere – Maidstone 2 – 1
20.08.2016 16:00 Sutton United – Macclesfield 2 – 0
20.08.2016 16:00 Lincoln – Southport 4 – 0
20.08.2016 16:00 Dover – Barrow 3 – 1
20.08.2016 16:00 Braintree Town – Aldershot 2 – 0
20.08.2016 16:00 Boreham Wood – Chester 1 – 1
20.08.2016 16:05 Forest Green – York 2 – 1
20.08.2016 16:05 Solihull Moors – Guiseley 3 – 2
20.08.2016 16:05 Bromley – Gateshead 3 – 2

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.08.2016 13:15 Dagenham & Redbridge – Wrexham 3 – 0
27.08.2016 16:00 Maidstone – Forest Green 1 – 4
27.08.2016 16:00 Southport – Tranmere 1 – 1
27.08.2016 16:00 Torquay – Dover 2 – 1
27.08.2016 16:00 York – Woking 4 – 1
27.08.2016 16:00 Macclesfield – Lincoln 1 – 2
27.08.2016 16:00 Guiseley – Bromley 1 – 4
27.08.2016 16:00 Gateshead – Boreham Wood 1 – 1
27.08.2016 16:00 Eastleigh – Solihull Moors 2 – 0
27.08.2016 16:00 Chester – Sutton United 4 – 0
27.08.2016 16:00 Barrow – Braintree Town 2 – 1
27.08.2016 16:00 Aldershot – North Ferriby United 2 – 0

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.08.2016 16:00 Solihull Moors – Macclesfield 2 – 3
29.08.2016 16:00 Sutton United – Dagenham & Redbridge 1 – 0
29.08.2016 16:00 Woking – Chester 3 – 1
29.08.2016 16:00 Wrexham – York 2 – 1
29.08.2016 16:00 North Ferriby United – Barrow 0 – 1
29.08.2016 16:00 Lincoln – Gateshead 3 – 0
29.08.2016 16:00 Forest Green – Southport 5 – 1
29.08.2016 16:00 Boreham Wood – Maidstone 0 – 1
29.08.2016 16:00 Braintree Town – Torquay 1 – 3
29.08.2016 16:00 Bromley – Eastleigh 0 – 5
29.08.2016 16:00 Dover – Aldershot 1 – 2
29.08.2016 18:30 Tranmere – Guiseley 1 – 0

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.09.2016 16:00 York – Solihull Moors 4 – 0
03.09.2016 16:00 Southport – Dover 0 – 1
03.09.2016 16:00 Maidstone – Wrexham 2 – 2
03.09.2016 16:00 Macclesfield – Woking 3 – 1
03.09.2016 16:00 Guiseley – Braintree Town 0 – 0
03.09.2016 16:00 Gateshead – Sutton United 1 – 0
03.09.2016 16:00 Eastleigh – North Ferriby United 2 – 0
03.09.2016 16:00 Dagenham & Redbridge – Boreham Wood 0 – 2
03.09.2016 16:00 Chester – Forest Green 1 – 2
03.09.2016 16:00 Barrow – Bromley 1 – 1
03.09.2016 16:00 Aldershot – Tranmere 3 – 1
03.09.2016 18:30 Torquay – Lincoln 1 – 2

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.09.2016 13:15 Dover – Forest Green 4 – 3
10.09.2016 16:00 Solihull Moors – Dagenham & Redbridge 2 – 5
10.09.2016 16:00 Torquay – York 2 – 0
10.09.2016 16:00 Tranmere – Lincoln 0 – 1
10.09.2016 16:00 Wrexham – Sutton United 1 – 0
10.09.2016 16:00 North Ferriby United – Maidstone 0 – 2
10.09.2016 16:00 Guiseley – Woking 1 – 1
10.09.2016 16:00 Eastleigh – Southport 1 – 1
10.09.2016 16:00 Bromley – Macclesfield 0 – 1
10.09.2016 16:00 Braintree Town – Gateshead 1 – 4
10.09.2016 16:00 Barrow – Boreham Wood 1 – 1
10.09.2016 16:00 Aldershot – Chester 0 – 0

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.09.2016 20:45 Southport – Barrow 1 – 4
13.09.2016 20:45 Sutton United – Braintree Town 1 – 2
13.09.2016 20:45 Woking – Torquay 3 – 1
13.09.2016 20:45 York – Tranmere 0 – 0
13.09.2016 20:45 Maidstone – Bromley 0 – 2
13.09.2016 20:45 Lincoln – Solihull Moors 0 – 0
13.09.2016 20:45 Gateshead – North Ferriby United 0 – 1
13.09.2016 20:45 Forest Green – Eastleigh 1 – 1
13.09.2016 20:45 Dagenham & Redbridge – Dover 2 – 0
13.09.2016 20:45 Chester – Guiseley 2 – 0
13.09.2016 20:45 Boreham Wood – Aldershot 1 – 1

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.09.2016 13:15 Sutton United – Tranmere 1 – 0
17.09.2016 16:00 Macclesfield – Eastleigh 0 – 1
17.09.2016 16:00 Maidstone – Guiseley 1 – 1
17.09.2016 16:00 Southport – Aldershot 1 – 1
17.09.2016 16:00 York – Dover 0 – 1
17.09.2016 16:00 Lincoln – Barrow 1 – 2
17.09.2016 16:00 Gateshead – Solihull Moors 0 – 0
17.09.2016 16:00 Dagenham & Redbridge – North Ferriby United 2 – 0
17.09.2016 16:00 Chester – Braintree Town 1 – 0
17.09.2016 16:00 Boreham Wood – Torquay 2 – 0
17.09.2016 16:05 Forest Green – Bromley 1 – 0
17.09.2016 16:05 Woking – Wrexham 2 – 0

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.09.2016 13:15 Wrexham – Chester 0 – 0
24.09.2016 16:00 Tranmere – Woking 3 – 1
24.09.2016 16:00 Torquay – Maidstone 2 – 3
24.09.2016 16:00 Solihull Moors – Boreham Wood 1 – 1
24.09.2016 16:00 North Ferriby United – Southport 0 – 1
24.09.2016 16:00 Guiseley – Macclesfield 1 – 2
24.09.2016 16:00 Eastleigh – Sutton United 2 – 1
24.09.2016 16:00 Dover – Lincoln 2 – 0
24.09.2016 16:00 Bromley – Dagenham & Redbridge 1 – 3
24.09.2016 16:00 Braintree Town – Forest Green 0 – 1
24.09.2016 16:00 Barrow – York 2 – 0
24.09.2016 16:00 Aldershot – Gateshead 3 – 0

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.09.2016 20:45 Macclesfield – Wrexham 3 – 0

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.10.2016 16:00 York – Aldershot 0 – 1
01.10.2016 16:00 Woking – Eastleigh 3 – 3
01.10.2016 16:00 Southport – Bromley 1 – 2
01.10.2016 16:00 Maidstone – Solihull Moors 2 – 4
01.10.2016 16:00 Macclesfield – North Ferriby United 1 – 0
01.10.2016 16:00 Lincoln – Braintree Town 3 – 0
01.10.2016 16:00 Gateshead – Torquay 0 – 0
01.10.2016 16:00 Boreham Wood – Wrexham 0 – 1
01.10.2016 16:00 Chester – Dover 5 – 0
01.10.2016 16:00 Forest Green – Barrow 0 – 0
01.10.2016 16:05 Sutton United – Guiseley 1 – 0
01.10.2016 18:30 Dagenham & Redbridge – Tranmere 0 – 0

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.10.2016 20:45 Solihull Moors – Southport 4 – 0
04.10.2016 20:45 North Ferriby United – Chester 0 – 1
04.10.2016 20:45 Guiseley – York 6 – 1
04.10.2016 20:45 Eastleigh – Maidstone 3 – 0
04.10.2016 20:45 Dover – Sutton United 3 – 1
04.10.2016 20:45 Bromley – Woking 2 – 1
04.10.2016 20:45 Braintree Town – Boreham Wood 1 – 2
04.10.2016 20:45 Tranmere – Gateshead 0 – 1
04.10.2016 20:45 Wrexham – Lincoln 1 – 2
04.10.2016 20:45 Torquay – Dagenham & Redbridge 1 – 0
04.10.2016 20:50 Barrow – Macclesfield 1 – 1
04.10.2016 20:50 Aldershot – Forest Green 0 – 4

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.10.2016 13:15 Tranmere – Wrexham 2 – 0
08.10.2016 16:00 Sutton United – Woking 4 – 1
08.10.2016 16:00 North Ferriby United – Forest Green 0 – 3
08.10.2016 16:00 Macclesfield – Boreham Wood 0 – 2
08.10.2016 16:00 Guiseley – Southport 2 – 1
08.10.2016 16:00 Gateshead – Dover 4 – 2
08.10.2016 16:00 Eastleigh – Dagenham & Redbridge 0 – 1
08.10.2016 16:00 Chester – Torquay 1 – 0
08.10.2016 16:00 Bromley – Lincoln 1 – 1
08.10.2016 16:00 Braintree Town – York 1 – 1
08.10.2016 16:00 Barrow – Maidstone 3 – 0
08.10.2016 16:00 Aldershot – Solihull Moors 2 – 0

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.10.2016 16:00 Southport – Sutton United 1 – 1
22.10.2016 16:00 Torquay – Aldershot 0 – 0
22.10.2016 16:00 Woking – Barrow 1 – 1
22.10.2016 16:00 Wrexham – Bromley 2 – 1
22.10.2016 16:00 York – Chester 1 – 1
22.10.2016 16:00 Solihull Moors – Tranmere 0 – 3
22.10.2016 16:00 Maidstone – Gateshead 0 – 2
22.10.2016 16:00 Forest Green – Guiseley 3 – 0
22.10.2016 16:00 Dover – Braintree Town 6 – 1
22.10.2016 16:00 Dagenham & Redbridge – Macclesfield 1 – 1
22.10.2016 16:00 Boreham Wood – North Ferriby United 1 – 0
22.10.2016 16:05 Lincoln – Eastleigh 0 – 0

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.10.2016 20:45 Southport – York 2 – 0
25.10.2016 20:45 Sutton United – Maidstone 2 – 2
25.10.2016 20:45 Tranmere – North Ferriby United 1 – 0
25.10.2016 20:45 Woking – Braintree Town 2 – 3
25.10.2016 20:45 Wrexham – Barrow 2 – 2
25.10.2016 20:45 Solihull Moors – Forest Green 0 – 1
25.10.2016 20:45 Macclesfield – Chester 0 – 0
25.10.2016 20:45 Lincoln – Boreham Wood 2 – 0
25.10.2016 20:45 Guiseley – Gateshead 1 – 1
25.10.2016 20:45 Eastleigh – Torquay 3 – 0
25.10.2016 20:45 Dagenham & Redbridge – Aldershot 1 – 0
25.10.2016 20:45 Bromley – Dover 0 – 2

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.10.2016 13:15 Barrow – Eastleigh 4 – 0
29.10.2016 16:00 Maidstone – Macclesfield 2 – 1
29.10.2016 16:00 North Ferriby United – Bromley 1 – 2
29.10.2016 16:00 Torquay – Southport 1 – 2
29.10.2016 16:00 York – Sutton United 2 – 2
29.10.2016 16:00 Gateshead – Wrexham 2 – 2
29.10.2016 16:00 Forest Green – Dagenham & Redbridge 1 – 1
29.10.2016 16:00 Dover – Tranmere 1 – 4
29.10.2016 16:00 Chester – Lincoln 2 – 5
29.10.2016 16:00 Braintree Town – Solihull Moors 0 – 1
29.10.2016 16:00 Boreham Wood – Woking 2 – 1
29.10.2016 16:05 Aldershot – Guiseley 1 – 0

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.11.2016 16:00 North Ferriby United – Wrexham 0 – 0

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.11.2016 16:00 Forest Green – Aldershot 2 – 1

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.11.2016 16:00 Wrexham – Braintree Town 0 – 1
12.11.2016 16:00 Tranmere – Chester 2 – 2
12.11.2016 16:00 Sutton United – Barrow 0 – 0
12.11.2016 16:00 Southport – Maidstone 3 – 2
12.11.2016 16:00 Solihull Moors – Dover 2 – 3
12.11.2016 16:00 Macclesfield – Forest Green 0 – 1
12.11.2016 16:00 Bromley – Boreham Wood 1 – 0
12.11.2016 16:00 Dagenham & Redbridge – Gateshead 0 – 5
12.11.2016 16:00 Eastleigh – York 1 – 1
12.11.2016 16:00 Guiseley – Torquay 2 – 0
12.11.2016 16:00 Lincoln – Aldershot 3 – 3
12.11.2016 18:30 Woking – North Ferriby United 1 – 1

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.11.2016 13:15 Forest Green – Lincoln 2 – 3
19.11.2016 16:00 York – Dagenham & Redbridge 0 – 2
19.11.2016 16:00 Torquay – Wrexham 1 – 1
19.11.2016 16:00 North Ferriby United – Sutton United 2 – 1
19.11.2016 16:00 Maidstone – Woking 0 – 3
19.11.2016 16:00 Gateshead – Eastleigh 2 – 2
19.11.2016 16:00 Dover – Guiseley 2 – 0
19.11.2016 16:00 Chester – Bromley 1 – 1
19.11.2016 16:00 Braintree Town – Tranmere 0 – 1
19.11.2016 16:00 Boreham Wood – Southport 2 – 0
19.11.2016 16:00 Barrow – Solihull Moors 2 – 1
19.11.2016 16:00 Aldershot – Macclesfield 1 – 2

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.11.2016 20:45 Maidstone – Dagenham & Redbridge 0 – 1
22.11.2016 20:45 Torquay – Solihull Moors 3 – 0
22.11.2016 20:45 York – Lincoln 1 – 4
22.11.2016 20:45 Gateshead – Macclesfield 1 – 1
22.11.2016 20:45 Forest Green – Tranmere 2 – 2
22.11.2016 20:45 Dover – Woking 3 – 1
22.11.2016 20:45 Aldershot – Eastleigh 0 – 1
22.11.2016 20:45 Barrow – Guiseley 3 – 0
22.11.2016 20:45 Boreham Wood – Sutton United 1 – 0
22.11.2016 20:45 Braintree Town – Bromley 2 – 2
22.11.2016 20:45 Chester – Southport 2 – 2

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.11.2016 16:00 Wrexham – Forest Green 3 – 1
26.11.2016 16:00 Woking – Gateshead 3 – 0
26.11.2016 16:00 Tranmere – Torquay 2 – 1
26.11.2016 16:00 Sutton United – Aldershot 2 – 0
26.11.2016 16:00 Southport – Braintree Town 4 – 5
26.11.2016 16:00 Solihull Moors – North Ferriby United 2 – 0
26.11.2016 16:00 Macclesfield – Dover 1 – 0
26.11.2016 16:00 Lincoln – Maidstone 2 – 0
26.11.2016 16:00 Guiseley – Boreham Wood 3 – 1
26.11.2016 16:00 Eastleigh – Chester 0 – 3
26.11.2016 16:00 Dagenham & Redbridge – Barrow 1 – 4
26.11.2016 16:00 Bromley – York 3 – 0

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.11.2016 20:45 Southport – Solihull Moors 0 – 0
29.11.2016 20:45 Woking – Bromley 2 – 1
29.11.2016 20:45 York – Guiseley 1 – 1
29.11.2016 20:45 Maidstone – Eastleigh 2 – 1
29.11.2016 20:45 Lincoln – Wrexham 1 – 0
29.11.2016 20:45 Gateshead – Tranmere 0 – 1
29.11.2016 20:45 Dagenham & Redbridge – Torquay 0 – 1
29.11.2016 20:45 Chester – North Ferriby United 3 – 0
29.11.2016 20:50 Sutton United – Dover 0 – 6

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.12.2016 16:00 North Ferriby United – Gateshead 1 – 0
03.12.2016 16:00 Tranmere – York 1 – 0
03.12.2016 16:00 Guiseley – Chester 1 – 1
03.12.2016 16:00 Dover – Dagenham & Redbridge 1 – 2
03.12.2016 16:00 Bromley – Maidstone 2 – 0
03.12.2016 16:00 Aldershot – Boreham Wood 2 – 0
06.12.2016 20:45 Wrexham – Macclesfield 0 – 3

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.12.2016 13:15 Macclesfield – Bromley 1 – 2
17.12.2016 16:00 Maidstone – North Ferriby United 1 – 2
17.12.2016 16:00 Gateshead – Braintree Town 1 – 1
17.12.2016 16:00 Southport – Eastleigh 4 – 3
17.12.2016 16:00 Sutton United – Wrexham 1 – 0
17.12.2016 16:00 Woking – Guiseley 0 – 0
17.12.2016 16:00 York – Torquay 0 – 0
17.12.2016 16:00 Dagenham & Redbridge – Solihull Moors 4 – 4
17.12.2016 16:00 Chester – Aldershot 2 – 0
17.12.2016 16:00 Boreham Wood – Barrow 1 – 1
17.12.2016 16:00 Lincoln – Tranmere 2 – 1
17.12.2016 16:40 Forest Green – Dover 1 – 1

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.12.2016 20:45 Boreham Wood – Braintree Town 0 – 1

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.12.2016 13:20 Aldershot – Woking 4 – 0
26.12.2016 13:30 North Ferriby United – York 0 – 1
26.12.2016 16:00 Dover – Maidstone 1 – 1
26.12.2016 16:00 Solihull Moors – Chester 3 – 2
26.12.2016 16:00 Torquay – Forest Green 4 – 3
26.12.2016 16:00 Tranmere – Macclesfield 1 – 0
26.12.2016 16:00 Guiseley – Lincoln 2 – 1
26.12.2016 16:00 Bromley – Sutton United 1 – 0
26.12.2016 16:00 Braintree Town – Dagenham & Redbridge 3 – 2
26.12.2016 16:00 Barrow – Gateshead 0 – 0
26.12.2016 16:00 Wrexham – Southport 1 – 0
27.12.2016 20:45 Eastleigh – Boreham Wood 2 – 2

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.12.2016 14:00 Boreham Wood – Eastleigh 0 – 1
31.12.2016 16:00 Gateshead – Barrow 4 – 1
01.01.2017 14:00 Woking – Aldershot 1 – 2
01.01.2017 16:00 Lincoln – Guiseley 3 – 1
01.01.2017 16:00 Macclesfield – Tranmere 4 – 2
01.01.2017 16:00 Southport – Wrexham 3 – 2
01.01.2017 16:00 Sutton United – Bromley 2 – 0
01.01.2017 16:00 York – North Ferriby United 0 – 1
01.01.2017 16:00 Forest Green – Torquay 5 – 5
01.01.2017 16:00 Chester – Solihull Moors 0 – 3
01.01.2017 19:00 Maidstone – Dover 1 – 4
02.01.2017 20:45 Dagenham & Redbridge – Braintree Town 3 – 0

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.01.2017 16:00 Bromley – Forest Green 1 – 5
07.01.2017 16:00 Dover – York 2 – 2
07.01.2017 16:00 Guiseley – Maidstone 2 – 1
07.01.2017 16:00 North Ferriby United – Dagenham & Redbridge 0 – 4
07.01.2017 16:00 Torquay – Boreham Wood 0 – 1
07.01.2017 16:00 Wrexham – Woking 2 – 1
07.01.2017 16:00 Braintree Town – Chester 1 – 2
07.01.2017 16:00 Solihull Moors – Gateshead 0 – 2
07.01.2017 16:00 Aldershot – Southport 2 – 1

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.01.2017 20:45 Braintree Town – Sutton United 1 – 0
10.01.2017 20:45 Barrow – Southport 0 – 1
10.01.2017 20:45 Eastleigh – Forest Green 1 – 1

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.01.2017 20:45 Macclesfield – Dover 2 – 1

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.01.2017 16:00 Wrexham – North Ferriby United 1 – 0

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.01.2017 16:00 Torquay – Woking 1 – 2

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.01.2017 20:45 Lincoln – Dover 2 – 0
21.01.2017 16:00 Southport – North Ferriby United 2 – 4
21.01.2017 16:00 Sutton United – Eastleigh 1 – 1
21.01.2017 16:00 York – Barrow 2 – 1
21.01.2017 16:00 Maidstone – Torquay 2 – 1
21.01.2017 16:00 Macclesfield – Guiseley 1 – 2
21.01.2017 16:00 Gateshead – Aldershot 1 – 1
21.01.2017 16:00 Forest Green – Braintree Town 1 – 1
21.01.2017 16:00 Chester – Wrexham 1 – 1
21.01.2017 16:00 Boreham Wood – Solihull Moors 0 – 0

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.01.2017 20:45 Barrow – Lincoln 3 – 0

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.01.2017 16:00 Tranmere – Dagenham & Redbridge 0 – 2
28.01.2017 16:00 Wrexham – Boreham Wood 2 – 1
28.01.2017 16:00 Torquay – Gateshead 3 – 1
28.01.2017 16:00 Solihull Moors – Maidstone 2 – 0
28.01.2017 16:00 North Ferriby United – Macclesfield 0 – 2
28.01.2017 16:00 Eastleigh – Woking 0 – 1
28.01.2017 16:00 Dover – Chester 3 – 1
28.01.2017 16:00 Bromley – Southport 3 – 1
28.01.2017 16:00 Barrow – Forest Green 2 – 3
28.01.2017 16:00 Aldershot – York 0 – 0

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.01.2017 20:45 Solihull Moors – Lincoln 0 – 1

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.01.2017 20:45 Woking – Tranmere 0 – 3

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.02.2017 16:00 Wrexham – Guiseley 3 – 1
04.02.2017 16:00 Maidstone – Aldershot 0 – 2
04.02.2017 16:00 Gateshead – Southport 3 – 0
04.02.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Chester 3 – 2
04.02.2017 16:00 Bromley – Torquay 1 – 0

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.02.2017 13:15 Chester – Gateshead 1 – 2
11.02.2017 16:00 Braintree Town – North Ferriby United 1 – 0
11.02.2017 16:00 Tranmere – Bromley 2 – 2
11.02.2017 16:00 Dover – Wrexham 1 – 1
11.02.2017 16:00 Solihull Moors – Sutton United 3 – 0
11.02.2017 16:00 Guiseley – Eastleigh 1 – 1
11.02.2017 16:00 Torquay – Macclesfield 1 – 1
11.02.2017 16:00 Forest Green – Boreham Wood 2 – 0
11.02.2017 16:00 York – Maidstone 1 – 1
11.02.2017 16:00 Lincoln – Woking 3 – 2
11.02.2017 16:00 Southport – Dagenham & Redbridge 1 – 4
11.02.2017 16:00 Aldershot – Barrow 2 – 2

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.02.2017 20:45 Woking – Solihull Moors 2 – 1

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.02.2017 20:45 Guiseley – Sutton United 2 – 1

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.02.2017 20:45 Eastleigh – Braintree Town 0 – 2

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.02.2017 20:45 Macclesfield – Barrow 0 – 1

33. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.02.2017 16:00 Woking – Southport 0 – 0
18.02.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Guiseley 1 – 2
18.02.2017 16:00 Eastleigh – Tranmere 0 – 2
18.02.2017 16:00 Gateshead – Forest Green 3 – 1
18.02.2017 16:00 Macclesfield – Braintree Town 2 – 0
18.02.2017 16:00 Wrexham – Aldershot 0 – 2
18.02.2017 16:00 Maidstone – Chester 4 – 2
18.02.2017 16:00 North Ferriby United – Dover 1 – 2
18.02.2017 16:00 Bromley – Solihull Moors 0 – 1
18.02.2017 16:00 Boreham Wood – York 1 – 1
18.02.2017 16:00 Barrow – Torquay 0 – 0

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.02.2017 20:45 North Ferriby United – Lincoln 0 – 1

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.02.2017 20:45 York – Gateshead 1 – 3
21.02.2017 20:45 Tranmere – Boreham Wood 2 – 1

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.02.2017 20:45 Eastleigh – Macclesfield 0 – 1

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.02.2017 20:45 Dagenham & Redbridge – Bromley 2 – 1

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.02.2017 16:00 Solihull Moors – Wrexham 0 – 1
25.02.2017 16:00 Guiseley – North Ferriby United 1 – 2
25.02.2017 16:00 Forest Green – Woking 4 – 3
25.02.2017 16:00 Torquay – Sutton United 2 – 3
25.02.2017 16:00 Braintree Town – Maidstone 0 – 0
25.02.2017 16:00 Dover – Eastleigh 3 – 0

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.02.2017 16:00 Southport – Chester 0 – 1

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.02.2017 16:05 Aldershot – Bromley 4 – 0

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.02.2017 20:45 Lincoln – York 1 – 1
28.02.2017 20:45 Guiseley – Barrow 1 – 0
28.02.2017 20:45 Dagenham & Redbridge – Maidstone 0 – 2
28.02.2017 20:45 Bromley – Braintree Town 0 – 5
28.02.2017 20:45 Sutton United – Boreham Wood 1 – 0
28.02.2017 20:45 Woking – Dover 1 – 0
28.02.2017 20:45 Eastleigh – Aldershot 1 – 1

36. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.03.2017 20:45 Chester – Tranmere 2 – 3
04.03.2017 16:00 Dover – Solihull Moors 0 – 0
04.03.2017 16:00 Barrow – Sutton United 0 – 0
04.03.2017 16:00 Boreham Wood – Bromley 0 – 0
04.03.2017 16:00 Braintree Town – Wrexham 1 – 2
04.03.2017 16:00 Aldershot – Lincoln 0 – 0
04.03.2017 16:00 Gateshead – Dagenham & Redbridge 1 – 0
04.03.2017 16:00 Maidstone – Southport 4 – 2
04.03.2017 16:00 North Ferriby United – Woking 2 – 1
04.03.2017 16:00 Torquay – Guiseley 1 – 2
04.03.2017 16:00 York – Eastleigh 3 – 1
04.03.2017 16:05 Forest Green – Macclesfield 3 – 0

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.03.2017 20:45 Braintree Town – Lincoln 0 – 4

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.03.2017 20:45 Barrow – Tranmere 2 – 1

37. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.03.2017 16:00 Woking – Boreham Wood 0 – 0
11.03.2017 16:00 Eastleigh – Barrow 2 – 0
11.03.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Forest Green 2 – 1
11.03.2017 16:00 Bromley – North Ferriby United 3 – 0
11.03.2017 16:00 Solihull Moors – Braintree Town 3 – 3
11.03.2017 16:00 Guiseley – Aldershot 1 – 0
11.03.2017 16:00 Southport – Torquay 1 – 2
11.03.2017 16:00 Sutton United – York 2 – 2
11.03.2017 16:00 Wrexham – Gateshead 0 – 2

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.03.2017 20:45 Macclesfield – Gateshead 1 – 1

38. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.03.2017 20:45 Torquay – Tranmere 0 – 0

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.03.2017 20:45 Boreham Wood – Dover 5 – 0
14.03.2017 20:50 Sutton United – Forest Green 1 – 2

38. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.03.2017 16:00 Barrow – Dagenham & Redbridge 2 – 1

39. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.03.2017 16:00 Dover – Bromley 1 – 0

38. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.03.2017 16:00 North Ferriby United – Solihull Moors 1 – 4
18.03.2017 16:00 Gateshead – Woking 2 – 1
18.03.2017 16:00 Boreham Wood – Guiseley 0 – 0
18.03.2017 16:00 Forest Green – Wrexham 3 – 0
18.03.2017 16:00 Chester – Eastleigh 0 – 1
18.03.2017 16:00 Braintree Town – Southport 2 – 0
18.03.2017 16:00 Aldershot – Sutton United 2 – 0

39. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.03.2017 20:45 Aldershot – Dagenham & Redbridge 3 – 1
21.03.2017 20:45 Barrow – Wrexham 1 – 1
21.03.2017 20:45 Boreham Wood – Lincoln 2 – 0
21.03.2017 20:45 Braintree Town – Woking 1 – 3
21.03.2017 20:45 Forest Green – Solihull Moors 2 – 1
21.03.2017 20:45 Gateshead – Guiseley 1 – 1
21.03.2017 20:45 Maidstone – Sutton United 1 – 1
21.03.2017 20:45 North Ferriby United – Tranmere 1 – 4
21.03.2017 20:45 Torquay – Eastleigh 2 – 3
21.03.2017 20:45 York – Southport 5 – 3
21.03.2017 20:50 Chester – Macclesfield 2 – 3

40. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.03.2017 13:15 Lincoln – Forest Green
25.03.2017 16:00 Guiseley – Dover
25.03.2017 16:00 Wrexham – Torquay
25.03.2017 16:00 Woking – Maidstone
25.03.2017 16:00 Tranmere – Braintree Town
25.03.2017 16:00 Bromley – Chester
25.03.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – York
25.03.2017 16:00 Sutton United – North Ferriby United
25.03.2017 16:00 Southport – Boreham Wood
25.03.2017 16:00 Solihull Moors – Barrow
25.03.2017 16:00 Macclesfield – Aldershot
25.03.2017 16:00 Eastleigh – Gateshead

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.03.2017 20:45 Solihull Moors – Torquay

37. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.03.2017 20:45 Tranmere – Dover

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.03.2017 20:45 Macclesfield – York

33. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.03.2017 20:45 Sutton United – Lincoln

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.03.2017 20:45 Chester – Barrow

41. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.04.2017 13:15 Wrexham – Tranmere
01.04.2017 16:00 Southport – Guiseley
01.04.2017 16:00 Torquay – Chester
01.04.2017 16:00 York – Braintree Town
01.04.2017 16:00 Woking – Sutton United
01.04.2017 16:00 Solihull Moors – Aldershot
01.04.2017 16:00 Forest Green – North Ferriby United
01.04.2017 16:00 Lincoln – Bromley
01.04.2017 16:00 Maidstone – Barrow
01.04.2017 16:00 Dover – Gateshead
01.04.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Eastleigh
01.04.2017 16:00 Boreham Wood – Macclesfield

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.04.2017 20:45 Lincoln – Dagenham & Redbridge

38. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.04.2017 20:45 York – Bromley

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.04.2017 20:45 Southport – Macclesfield

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.04.2017 20:45 Tranmere – Sutton United

42. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.04.2017 16:00 Eastleigh – Lincoln
08.04.2017 16:00 Gateshead – Maidstone
08.04.2017 16:00 Guiseley – Forest Green
08.04.2017 16:00 Macclesfield – Dagenham & Redbridge
08.04.2017 16:00 North Ferriby United – Boreham Wood
08.04.2017 16:00 Sutton United – Southport
08.04.2017 16:00 Tranmere – Solihull Moors
08.04.2017 16:00 Chester – York
08.04.2017 16:00 Bromley – Wrexham
08.04.2017 16:00 Braintree Town – Dover
08.04.2017 16:00 Barrow – Woking
08.04.2017 16:00 Aldershot – Torquay

37. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.04.2017 20:45 Macclesfield – Maidstone
11.04.2017 20:45 Lincoln – Chester

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.04.2017 20:45 Tranmere – Forest Green

43. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.04.2017 16:00 Wrexham – Maidstone
14.04.2017 16:00 Woking – Macclesfield
14.04.2017 16:00 Tranmere – Aldershot
14.04.2017 16:00 Sutton United – Gateshead
14.04.2017 16:00 Solihull Moors – York
14.04.2017 16:00 North Ferriby United – Eastleigh
14.04.2017 16:00 Lincoln – Torquay
14.04.2017 16:00 Forest Green – Chester
14.04.2017 16:00 Dover – Southport
14.04.2017 16:00 Bromley – Barrow
14.04.2017 16:00 Braintree Town – Guiseley
14.04.2017 16:00 Boreham Wood – Dagenham & Redbridge

44. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.04.2017 16:00 Macclesfield – Solihull Moors
17.04.2017 16:00 Maidstone – Boreham Wood
17.04.2017 16:00 Chester – Woking
17.04.2017 16:00 Southport – Forest Green
17.04.2017 16:00 Torquay – Braintree Town
17.04.2017 16:00 York – Wrexham
17.04.2017 16:00 Guiseley – Tranmere
17.04.2017 16:00 Gateshead – Lincoln
17.04.2017 16:00 Eastleigh – Bromley
17.04.2017 16:00 Dagenham & Redbridge – Sutton United
17.04.2017 16:00 Barrow – North Ferriby United
17.04.2017 16:00 Aldershot – Dover

45. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.04.2017 16:00 Sutton United – Chester
22.04.2017 16:00 Tranmere – Southport
22.04.2017 16:00 Woking – York
22.04.2017 16:00 Wrexham – Dagenham & Redbridge
22.04.2017 16:00 North Ferriby United – Aldershot
22.04.2017 16:00 Solihull Moors – Eastleigh
22.04.2017 16:00 Lincoln – Macclesfield
22.04.2017 16:00 Forest Green – Maidstone
22.04.2017 16:00 Dover – Torquay
22.04.2017 16:00 Bromley – Guiseley
22.04.2017 16:00 Braintree Town – Barrow
22.04.2017 16:00 Boreham Wood – Gateshead

38. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.04.2017 20:45 Maidstone – Lincoln
25.04.2017 20:45 Dover – Macclesfield

46. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.04.2017 13:15 Maidstone – Tranmere
29.04.2017 13:15 Southport – Lincoln
29.04.2017 13:15 Torquay – North Ferriby United
29.04.2017 13:15 York – Forest Green
29.04.2017 13:15 Macclesfield – Sutton United
29.04.2017 13:15 Guiseley – Solihull Moors
29.04.2017 13:15 Gateshead – Bromley
29.04.2017 13:15 Dagenham & Redbridge – Woking
29.04.2017 13:15 Chester – Boreham Wood
29.04.2017 13:15 Barrow – Dover
29.04.2017 13:15 Aldershot – Braintree Town
29.04.2017 13:15 Eastleigh – Wrexham
Advertisement

Turneringer i England