LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
England
7. Division

Gruppespillet

Isthmian Premier DivisionKVUTMP
Billericay 00000-00
Brightlingsea Regent 00000-00
Burgess Hill Town 00000-00
Dorking Wanderers 00000-00
Dulwich Hamlet 00000-00
Enfield Town 00000-00
Folkestone Invicta 00000-00
Harlow Town 00000-00
Harrow Borough 00000-00
Hendon 00000-00
Kingstonian 00000-00
Leatherhead 00000-00
Leiston 00000-00
Lowestoft Town 00000-00
Margate 00000-00
Merstham 00000-00
Metropolitan Police FC 00000-00
Needham Market 00000-00
Staines Town 00000-00
Thurrock 00000-00
Tonbridge Angels 00000-00
Tooting & Mitcham 00000-00
Wingate & Finchley 00000-00
Worthing 00000-00
Northern Premier LeagueKVUTMP
Altrincham 00000-00
Ashton United 00000-00
Barwell FC 00000-00
Buxton 00000-00
Coalville Town 00000-00
Farsley Celtic AFC 00000-00
Grantham Town 00000-00
Halesowen 00000-00
Hednesford 00000-00
Lancaster City 00000-00
Marine 00000-00
Matlock Town 00000-00
Mickleover Sports 00000-00
Nantwich Town 00000-00
Rushall Olympic 00000-00
Shaw Lane Aquaforce 00000-00
Stafford Rangers 00000-00
Stalybridge 00000-00
Stourbridge 00000-00
Sutton Coldfield Town 00000-00
Warrington Town 00000-00
Whitby 00000-00
Witton Albion 00000-00
Workington 00000-00
Southern Premier LeagueKVUTMP
Banbury United 00000-00
Basingstoke 00000-00
Biggleswade Town 00000-00
Bishop's Stortford 00000-00
Chesham United 00000-00
Dorchester Town 00000-00
Dunstable Town FC 00000-00
Farnborough 00000-00
Frome Town 00000-00
Gosport Borough 00000-00
Hereford 00000-00
Hitchin Town 00000-00
Kettering Town FC 00000-00
King's Lynn Town 00000-00
Kings Langley FC 00000-00
Merthyr Town 00000-00
Redditch United 00000-00
Royston Town 00000-00
Slough Town 00000-00
St Neots Town 00000-00
St. Ives Town FC 00000-00
Stratford Town 00000-00
Tiverton 00000-00
Weymouth 00000-00
Oprykning
Oprykning playoff
Nedrykning

Kampprogram for gruppespillet

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.08.2017 16:00 Billericay – Kingstonian
12.08.2017 16:00 Burgess Hill Town – Needham Market
12.08.2017 16:00 Dulwich Hamlet – Staines Town
12.08.2017 16:00 Enfield Town – Folkestone Invicta
12.08.2017 16:00 Harrow Borough – Harlow Town
12.08.2017 16:00 Leatherhead – Lowestoft Town
12.08.2017 16:00 Leiston – Dorking Wanderers
12.08.2017 16:00 Merstham – Wingate & Finchley
12.08.2017 16:00 Metropolitan Police FC – Worthing
12.08.2017 16:00 Thurrock – Margate
12.08.2017 16:00 Tonbridge Angels – Hendon
12.08.2017 16:00 Tooting & Mitcham – Brightlingsea Regent
12.08.2017 16:00 Altrincham – Stafford Rangers
12.08.2017 16:00 Barwell FC – Whitby
12.08.2017 16:00 Buxton – Lancaster City
12.08.2017 16:00 Farsley Celtic AFC – Coalville Town
12.08.2017 16:00 Grantham Town – Marine
12.08.2017 16:00 Hednesford – Ashton United
12.08.2017 16:00 Mickleover Sports – Witton Albion
12.08.2017 16:00 Stalybridge – Nantwich Town
12.08.2017 16:00 Sutton Coldfield Town – Shaw Lane Aquaforce
12.08.2017 16:00 Warrington Town – Rushall Olympic
12.08.2017 16:00 Workington – Halesowen
12.08.2017 16:00 Banbury United – Dorchester Town
12.08.2017 16:00 Basingstoke – Frome Town
12.08.2017 16:00 Biggleswade Town – Chesham United
12.08.2017 16:00 King's Lynn Town – Gosport Borough
12.08.2017 16:00 Kings Langley FC – Hereford
12.08.2017 16:00 Merthyr Town – Hitchin Town
12.08.2017 16:00 Redditch United – Dunstable Town FC
12.08.2017 16:00 Royston Town – Stratford Town
12.08.2017 16:00 Slough Town – Kettering Town FC
12.08.2017 16:00 St Neots Town – Farnborough
12.08.2017 16:00 Tiverton – Bishop's Stortford
12.08.2017 16:00 Weymouth – St. Ives Town FC
13.08.2017 16:00 Stourbridge – Matlock Town

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.08.2017 20:45 Kingstonian – Burgess Hill Town
14.08.2017 20:45 Dorchester Town – Basingstoke
14.08.2017 20:45 Hitchin Town – St Neots Town
15.08.2017 20:45 Brightlingsea Regent – Leiston
15.08.2017 20:45 Dorking Wanderers – Metropolitan Police FC
15.08.2017 20:45 Folkestone Invicta – Merstham
15.08.2017 20:45 Harlow Town – Dulwich Hamlet
15.08.2017 20:45 Hendon – Enfield Town
15.08.2017 20:45 Lowestoft Town – Billericay
15.08.2017 20:45 Margate – Tonbridge Angels
15.08.2017 20:45 Needham Market – Thurrock
15.08.2017 20:45 Staines Town – Tooting & Mitcham
15.08.2017 20:45 Wingate & Finchley – Harrow Borough
15.08.2017 20:45 Worthing – Leatherhead
15.08.2017 20:45 Ashton United – Farsley Celtic AFC
15.08.2017 20:45 Coalville Town – Stourbridge
15.08.2017 20:45 Halesowen – Barwell FC
15.08.2017 20:45 Lancaster City – Warrington Town
15.08.2017 20:45 Marine – Workington
15.08.2017 20:45 Matlock Town – Hednesford
15.08.2017 20:45 Nantwich Town – Altrincham
15.08.2017 20:45 Rushall Olympic – Grantham Town
15.08.2017 20:45 Shaw Lane Aquaforce – Mickleover Sports
15.08.2017 20:45 Stafford Rangers – Sutton Coldfield Town
15.08.2017 20:45 Whitby – Stalybridge
15.08.2017 20:45 Witton Albion – Buxton
15.08.2017 20:45 Bishop's Stortford – King's Lynn Town
15.08.2017 20:45 Chesham United – Banbury United
15.08.2017 20:45 Dunstable Town FC – Kings Langley FC
15.08.2017 20:45 Gosport Borough – Slough Town
15.08.2017 20:45 Hereford – Tiverton
15.08.2017 20:45 Kettering Town FC – Redditch United
15.08.2017 20:45 St. Ives Town FC – Biggleswade Town
15.08.2017 20:45 Stratford Town – Merthyr Town
16.08.2017 20:45 Farnborough – Royston Town
16.08.2017 20:45 Frome Town – Weymouth

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.08.2017 16:00 Burgess Hill Town – Folkestone Invicta
19.08.2017 16:00 Dulwich Hamlet – Billericay
19.08.2017 16:00 Enfield Town – Metropolitan Police FC
19.08.2017 16:00 Hendon – Harlow Town
19.08.2017 16:00 Leatherhead – Harrow Borough
19.08.2017 16:00 Lowestoft Town – Worthing
19.08.2017 16:00 Margate – Leiston
19.08.2017 16:00 Merstham – Tooting & Mitcham
19.08.2017 16:00 Needham Market – Wingate & Finchley
19.08.2017 16:00 Staines Town – Kingstonian
19.08.2017 16:00 Thurrock – Dorking Wanderers
19.08.2017 16:00 Tonbridge Angels – Brightlingsea Regent
19.08.2017 16:00 Ashton United – Grantham Town
19.08.2017 16:00 Coalville Town – Warrington Town
19.08.2017 16:00 Halesowen – Farsley Celtic AFC
19.08.2017 16:00 Lancaster City – Mickleover Sports
19.08.2017 16:00 Marine – Barwell FC
19.08.2017 16:00 Matlock Town – Altrincham
19.08.2017 16:00 Nantwich Town – Workington
19.08.2017 16:00 Rushall Olympic – Stalybridge
19.08.2017 16:00 Shaw Lane Aquaforce – Hednesford
19.08.2017 16:00 Stafford Rangers – Buxton
19.08.2017 16:00 Whitby – Stourbridge
19.08.2017 16:00 Witton Albion – Sutton Coldfield Town
19.08.2017 16:00 Bishop's Stortford – Weymouth
19.08.2017 16:00 Chesham United – Tiverton
19.08.2017 16:00 Dorchester Town – King's Lynn Town
19.08.2017 16:00 Dunstable Town FC – Merthyr Town
19.08.2017 16:00 Farnborough – Redditch United
19.08.2017 16:00 Frome Town – Biggleswade Town
19.08.2017 16:00 Gosport Borough – Royston Town
19.08.2017 16:00 Hereford – Slough Town
19.08.2017 16:00 Hitchin Town – Banbury United
19.08.2017 16:00 Kettering Town FC – Basingstoke
19.08.2017 16:00 St. Ives Town FC – Kings Langley FC
19.08.2017 16:00 Stratford Town – St Neots Town

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.08.2017 20:45 Stourbridge – Nantwich Town
22.08.2017 20:45 Altrincham – Whitby
22.08.2017 20:45 Barwell FC – Rushall Olympic
22.08.2017 20:45 Buxton – Shaw Lane Aquaforce
22.08.2017 20:45 Farsley Celtic AFC – Lancaster City
22.08.2017 20:45 Grantham Town – Coalville Town
22.08.2017 20:45 Hednesford – Halesowen
22.08.2017 20:45 Mickleover Sports – Stafford Rangers
22.08.2017 20:45 Stalybridge – Marine
22.08.2017 20:45 Sutton Coldfield Town – Matlock Town
22.08.2017 20:45 Warrington Town – Ashton United
22.08.2017 20:45 Workington – Witton Albion
26.08.2017 16:00 Billericay – Burgess Hill Town
26.08.2017 16:00 Brightlingsea Regent – Hendon
26.08.2017 16:00 Dorking Wanderers – Staines Town
26.08.2017 16:00 Folkestone Invicta – Needham Market
26.08.2017 16:00 Harlow Town – Lowestoft Town
26.08.2017 16:00 Harrow Borough – Tonbridge Angels
26.08.2017 16:00 Kingstonian – Leatherhead
26.08.2017 16:00 Leiston – Dulwich Hamlet
26.08.2017 16:00 Metropolitan Police FC – Merstham
26.08.2017 16:00 Tooting & Mitcham – Enfield Town
26.08.2017 16:00 Wingate & Finchley – Margate
26.08.2017 16:00 Worthing – Thurrock

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.08.2017 16:00 Altrincham – Coalville Town
26.08.2017 16:00 Barwell FC – Witton Albion
26.08.2017 16:00 Buxton – Halesowen
26.08.2017 16:00 Farsley Celtic AFC – Rushall Olympic
26.08.2017 16:00 Grantham Town – Whitby
26.08.2017 16:00 Hednesford – Lancaster City
26.08.2017 16:00 Mickleover Sports – Nantwich Town
26.08.2017 16:00 Stalybridge – Shaw Lane Aquaforce
26.08.2017 16:00 Stourbridge – Marine
26.08.2017 16:00 Sutton Coldfield Town – Ashton United
26.08.2017 16:00 Warrington Town – Matlock Town
26.08.2017 16:00 Workington – Stafford Rangers

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.08.2017 16:00 Banbury United – Bishop's Stortford
26.08.2017 16:00 Basingstoke – Chesham United
26.08.2017 16:00 Biggleswade Town – Hitchin Town
26.08.2017 16:00 King's Lynn Town – Frome Town
26.08.2017 16:00 Kings Langley FC – Kettering Town FC
26.08.2017 16:00 Merthyr Town – Farnborough
26.08.2017 16:00 Redditch United – Dorchester Town
26.08.2017 16:00 Royston Town – Dunstable Town FC
26.08.2017 16:00 Slough Town – St. Ives Town FC
26.08.2017 16:00 St Neots Town – Hereford
26.08.2017 16:00 Tiverton – Gosport Borough
26.08.2017 16:00 Weymouth – Stratford Town

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.08.2017 16:00 Burgess Hill Town – Worthing
28.08.2017 16:00 Dulwich Hamlet – Tooting & Mitcham
28.08.2017 16:00 Enfield Town – Harlow Town
28.08.2017 16:00 Hendon – Harrow Borough
28.08.2017 16:00 Leatherhead – Metropolitan Police FC
28.08.2017 16:00 Lowestoft Town – Leiston
28.08.2017 16:00 Margate – Dorking Wanderers
28.08.2017 16:00 Merstham – Kingstonian
28.08.2017 16:00 Needham Market – Brightlingsea Regent
28.08.2017 16:00 Staines Town – Wingate & Finchley
28.08.2017 16:00 Thurrock – Billericay
28.08.2017 16:00 Tonbridge Angels – Folkestone Invicta

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.08.2017 16:00 Ashton United – Buxton
28.08.2017 16:00 Coalville Town – Mickleover Sports
28.08.2017 16:00 Halesowen – Sutton Coldfield Town
28.08.2017 16:00 Lancaster City – Stalybridge
28.08.2017 16:00 Marine – Warrington Town
28.08.2017 16:00 Matlock Town – Grantham Town
28.08.2017 16:00 Nantwich Town – Barwell FC
28.08.2017 16:00 Rushall Olympic – Stourbridge
28.08.2017 16:00 Shaw Lane Aquaforce – Farsley Celtic AFC
28.08.2017 16:00 Stafford Rangers – Hednesford
28.08.2017 16:00 Whitby – Workington
28.08.2017 16:00 Witton Albion – Altrincham

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.08.2017 16:00 Bishop's Stortford – Biggleswade Town
28.08.2017 16:00 Chesham United – Kings Langley FC
28.08.2017 16:00 Dorchester Town – Weymouth
28.08.2017 16:00 Dunstable Town FC – Banbury United
28.08.2017 16:00 Farnborough – Slough Town
28.08.2017 16:00 Frome Town – Tiverton
28.08.2017 16:00 Gosport Borough – Basingstoke
28.08.2017 16:00 Hereford – Merthyr Town
28.08.2017 16:00 Hitchin Town – Royston Town
28.08.2017 16:00 Kettering Town FC – St Neots Town
28.08.2017 16:00 St. Ives Town FC – King's Lynn Town
28.08.2017 16:00 Stratford Town – Redditch United

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.09.2017 20:45 Stourbridge – Hednesford
05.09.2017 20:45 Altrincham – Lancaster City
05.09.2017 20:45 Coalville Town – Matlock Town
05.09.2017 20:45 Farsley Celtic AFC – Stalybridge
05.09.2017 20:45 Halesowen – Stafford Rangers
05.09.2017 20:45 Mickleover Sports – Grantham Town
05.09.2017 20:45 Nantwich Town – Buxton
05.09.2017 20:45 Shaw Lane Aquaforce – Rushall Olympic
05.09.2017 20:45 Sutton Coldfield Town – Barwell FC
05.09.2017 20:45 Whitby – Ashton United
05.09.2017 20:45 Witton Albion – Marine
05.09.2017 20:45 Workington – Warrington Town

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.09.2017 16:00 Billericay – Leatherhead
09.09.2017 16:00 Brightlingsea Regent – Enfield Town
09.09.2017 16:00 Dorking Wanderers – Dulwich Hamlet
09.09.2017 16:00 Folkestone Invicta – Staines Town
09.09.2017 16:00 Harlow Town – Tonbridge Angels
09.09.2017 16:00 Harrow Borough – Merstham
09.09.2017 16:00 Kingstonian – Lowestoft Town
09.09.2017 16:00 Leiston – Thurrock
09.09.2017 16:00 Metropolitan Police FC – Hendon
09.09.2017 16:00 Tooting & Mitcham – Needham Market
09.09.2017 16:00 Wingate & Finchley – Burgess Hill Town
09.09.2017 16:00 Worthing – Margate

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.09.2017 16:00 Ashton United – Halesowen
09.09.2017 16:00 Barwell FC – Altrincham
09.09.2017 16:00 Buxton – Mickleover Sports
09.09.2017 16:00 Grantham Town – Workington
09.09.2017 16:00 Hednesford – Sutton Coldfield Town
09.09.2017 16:00 Lancaster City – Shaw Lane Aquaforce
09.09.2017 16:00 Marine – Coalville Town
09.09.2017 16:00 Matlock Town – Whitby
09.09.2017 16:00 Rushall Olympic – Nantwich Town
09.09.2017 16:00 Stafford Rangers – Witton Albion
09.09.2017 16:00 Stalybridge – Stourbridge
09.09.2017 16:00 Warrington Town – Farsley Celtic AFC

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.09.2017 16:00 Banbury United – Frome Town
09.09.2017 16:00 Basingstoke – St. Ives Town FC
09.09.2017 16:00 Biggleswade Town – Gosport Borough
09.09.2017 16:00 King's Lynn Town – Stratford Town
09.09.2017 16:00 Kings Langley FC – Farnborough
09.09.2017 16:00 Merthyr Town – Bishop's Stortford
09.09.2017 16:00 Redditch United – Chesham United
09.09.2017 16:00 Royston Town – Hereford
09.09.2017 16:00 Slough Town – Dunstable Town FC
09.09.2017 16:00 St Neots Town – Dorchester Town
09.09.2017 16:00 Tiverton – Hitchin Town
09.09.2017 16:00 Weymouth – Kettering Town FC

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.09.2017 20:45 Kingstonian – Metropolitan Police FC

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.09.2017 20:45 Stourbridge – Barwell FC

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.09.2017 20:45 Dorchester Town – Frome Town
12.09.2017 20:30 Burgess Hill Town – Tooting & Mitcham
12.09.2017 20:45 Billericay – Brightlingsea Regent
12.09.2017 20:45 Dorking Wanderers – Worthing
12.09.2017 20:45 Dulwich Hamlet – Hendon
12.09.2017 20:45 Folkestone Invicta – Leatherhead
12.09.2017 20:45 Leiston – Harlow Town
12.09.2017 20:45 Margate – Merstham
12.09.2017 20:45 Needham Market – Lowestoft Town
12.09.2017 20:45 Staines Town – Harrow Borough
12.09.2017 20:45 Thurrock – Tonbridge Angels
12.09.2017 20:45 Wingate & Finchley – Enfield Town

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.09.2017 20:45 Ashton United – Lancaster City
12.09.2017 20:45 Coalville Town – Hednesford
12.09.2017 20:45 Farsley Celtic AFC – Grantham Town
12.09.2017 20:45 Halesowen – Witton Albion
12.09.2017 20:45 Matlock Town – Mickleover Sports
12.09.2017 20:45 Nantwich Town – Marine
12.09.2017 20:45 Rushall Olympic – Sutton Coldfield Town
12.09.2017 20:45 Stalybridge – Buxton
12.09.2017 20:45 Warrington Town – Stafford Rangers
12.09.2017 20:45 Whitby – Shaw Lane Aquaforce
12.09.2017 20:45 Workington – Altrincham

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.09.2017 20:45 Banbury United – Redditch United
12.09.2017 20:45 Basingstoke – Merthyr Town
12.09.2017 20:45 Biggleswade Town – St Neots Town
12.09.2017 20:45 Bishop's Stortford – Kings Langley FC
12.09.2017 20:45 Chesham United – Dunstable Town FC
12.09.2017 20:45 Gosport Borough – Farnborough
12.09.2017 20:45 Hereford – Stratford Town
12.09.2017 20:45 Royston Town – King's Lynn Town
12.09.2017 20:45 Slough Town – Hitchin Town
12.09.2017 20:45 St. Ives Town FC – Kettering Town FC
12.09.2017 20:45 Tiverton – Weymouth

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.09.2017 16:00 Brightlingsea Regent – Kingstonian
16.09.2017 16:00 Enfield Town – Burgess Hill Town
16.09.2017 16:00 Harlow Town – Dorking Wanderers
16.09.2017 16:00 Harrow Borough – Billericay
16.09.2017 16:00 Hendon – Needham Market
16.09.2017 16:00 Leatherhead – Thurrock
16.09.2017 16:00 Lowestoft Town – Folkestone Invicta
16.09.2017 16:00 Merstham – Dulwich Hamlet
16.09.2017 16:00 Metropolitan Police FC – Wingate & Finchley
16.09.2017 16:00 Tonbridge Angels – Leiston
16.09.2017 16:00 Tooting & Mitcham – Margate
16.09.2017 16:00 Worthing – Staines Town

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.09.2017 20:45 Altrincham – Farsley Celtic AFC
19.09.2017 20:45 Barwell FC – Matlock Town
19.09.2017 20:45 Buxton – Warrington Town
19.09.2017 20:45 Grantham Town – Halesowen
19.09.2017 20:45 Hednesford – Nantwich Town
19.09.2017 20:45 Lancaster City – Whitby
19.09.2017 20:45 Marine – Ashton United
19.09.2017 20:45 Mickleover Sports – Stourbridge
19.09.2017 20:45 Shaw Lane Aquaforce – Workington
19.09.2017 20:45 Stafford Rangers – Rushall Olympic
19.09.2017 20:45 Sutton Coldfield Town – Coalville Town
19.09.2017 20:45 Witton Albion – Stalybridge

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.09.2017 16:00 Billericay – Tooting & Mitcham
23.09.2017 16:00 Burgess Hill Town – Tonbridge Angels
23.09.2017 16:00 Dorking Wanderers – Brightlingsea Regent
23.09.2017 16:00 Dulwich Hamlet – Leatherhead
23.09.2017 16:00 Folkestone Invicta – Hendon
23.09.2017 16:00 Kingstonian – Harlow Town
23.09.2017 16:00 Leiston – Metropolitan Police FC
23.09.2017 16:00 Margate – Harrow Borough
23.09.2017 16:00 Needham Market – Enfield Town
23.09.2017 16:00 Staines Town – Lowestoft Town
23.09.2017 16:00 Thurrock – Merstham
23.09.2017 16:00 Wingate & Finchley – Worthing

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.09.2017 16:00 Altrincham – Grantham Town
23.09.2017 16:00 Coalville Town – Stalybridge
23.09.2017 16:00 Farsley Celtic AFC – Barwell FC
23.09.2017 16:00 Halesowen – Warrington Town
23.09.2017 16:00 Mickleover Sports – Hednesford
23.09.2017 16:00 Nantwich Town – Ashton United
23.09.2017 16:00 Shaw Lane Aquaforce – Stafford Rangers
23.09.2017 16:00 Stourbridge – Lancaster City
23.09.2017 16:00 Sutton Coldfield Town – Buxton
23.09.2017 16:00 Whitby – Marine
23.09.2017 16:00 Witton Albion – Rushall Olympic
23.09.2017 16:00 Workington – Matlock Town

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.09.2017 16:00 Dunstable Town FC – Dorchester Town
23.09.2017 16:00 Farnborough – St. Ives Town FC
23.09.2017 16:00 Frome Town – Bishop's Stortford
23.09.2017 16:00 Hitchin Town – Basingstoke
23.09.2017 16:00 Kettering Town FC – Chesham United
23.09.2017 16:00 King's Lynn Town – Tiverton
23.09.2017 16:00 Kings Langley FC – Banbury United
23.09.2017 16:00 Merthyr Town – Royston Town
23.09.2017 16:00 Redditch United – Biggleswade Town
23.09.2017 16:00 St Neots Town – Slough Town
23.09.2017 16:00 Stratford Town – Gosport Borough
23.09.2017 16:00 Weymouth – Hereford

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.09.2017 20:45 Hitchin Town – St. Ives Town FC

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.09.2017 20:45 Brightlingsea Regent – Wingate & Finchley
26.09.2017 20:45 Enfield Town – Leiston
26.09.2017 20:45 Harlow Town – Needham Market
26.09.2017 20:45 Harrow Borough – Dulwich Hamlet
26.09.2017 20:45 Hendon – Staines Town
26.09.2017 20:45 Lowestoft Town – Thurrock
26.09.2017 20:45 Merstham – Billericay
26.09.2017 20:45 Metropolitan Police FC – Burgess Hill Town
26.09.2017 20:45 Tonbridge Angels – Dorking Wanderers
26.09.2017 20:45 Tooting & Mitcham – Folkestone Invicta
26.09.2017 20:45 Worthing – Kingstonian

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.09.2017 20:45 Ashton United – Workington
26.09.2017 20:45 Barwell FC – Mickleover Sports
26.09.2017 20:45 Buxton – Whitby
26.09.2017 20:45 Grantham Town – Sutton Coldfield Town
26.09.2017 20:45 Hednesford – Altrincham
26.09.2017 20:45 Lancaster City – Witton Albion
26.09.2017 20:45 Marine – Farsley Celtic AFC
26.09.2017 20:45 Matlock Town – Shaw Lane Aquaforce
26.09.2017 20:45 Rushall Olympic – Coalville Town
26.09.2017 20:45 Stafford Rangers – Nantwich Town
26.09.2017 20:45 Stalybridge – Halesowen
26.09.2017 20:45 Warrington Town – Stourbridge

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.09.2017 20:45 Dunstable Town FC – Bishop's Stortford
26.09.2017 20:45 Kettering Town FC – Banbury United
26.09.2017 20:45 King's Lynn Town – Biggleswade Town
26.09.2017 20:45 Kings Langley FC – Gosport Borough
26.09.2017 20:45 Merthyr Town – Tiverton
26.09.2017 20:45 Redditch United – Slough Town
26.09.2017 20:45 St Neots Town – Royston Town
26.09.2017 20:45 Stratford Town – Chesham United
26.09.2017 20:45 Weymouth – Basingstoke

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.09.2017 20:45 Leatherhead – Margate

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.09.2017 20:45 Farnborough – Dorchester Town
27.09.2017 20:45 Frome Town – Hereford

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.09.2017 16:00 Brightlingsea Regent – Burgess Hill Town
30.09.2017 16:00 Dorking Wanderers – Leatherhead
30.09.2017 16:00 Folkestone Invicta – Thurrock
30.09.2017 16:00 Harlow Town – Merstham
30.09.2017 16:00 Hendon – Tooting & Mitcham
30.09.2017 16:00 Kingstonian – Tonbridge Angels
30.09.2017 16:00 Lowestoft Town – Harrow Borough
30.09.2017 16:00 Margate – Metropolitan Police FC
30.09.2017 16:00 Needham Market – Billericay
30.09.2017 16:00 Staines Town – Enfield Town
30.09.2017 16:00 Worthing – Dulwich Hamlet

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.09.2017 16:00 Ashton United – Hednesford
30.09.2017 16:00 Coalville Town – Farsley Celtic AFC
30.09.2017 16:00 Halesowen – Workington
30.09.2017 16:00 Lancaster City – Buxton
30.09.2017 16:00 Marine – Grantham Town
30.09.2017 16:00 Matlock Town – Stourbridge
30.09.2017 16:00 Nantwich Town – Stalybridge
30.09.2017 16:00 Rushall Olympic – Warrington Town
30.09.2017 16:00 Shaw Lane Aquaforce – Sutton Coldfield Town
30.09.2017 16:00 Stafford Rangers – Altrincham
30.09.2017 16:00 Whitby – Barwell FC
30.09.2017 16:00 Witton Albion – Mickleover Sports

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.09.2017 16:00 Banbury United – King's Lynn Town
30.09.2017 16:00 Basingstoke – Redditch United
30.09.2017 16:00 Biggleswade Town – Farnborough
30.09.2017 16:00 Bishop's Stortford – Kettering Town FC
30.09.2017 16:00 Chesham United – Frome Town
30.09.2017 16:00 Dorchester Town – Stratford Town
30.09.2017 16:00 Gosport Borough – Hitchin Town
30.09.2017 16:00 Hereford – Dunstable Town FC
30.09.2017 16:00 Royston Town – Weymouth
30.09.2017 16:00 Slough Town – Kings Langley FC
30.09.2017 16:00 St. Ives Town FC – Merthyr Town
30.09.2017 16:00 Tiverton – St Neots Town

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.10.2017 16:00 Wingate & Finchley – Leiston

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.10.2017 20:45 Stourbridge – Coalville Town

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.10.2017 20:30 Burgess Hill Town – Kingstonian
03.10.2017 20:45 Billericay – Lowestoft Town
03.10.2017 20:45 Dulwich Hamlet – Harlow Town
03.10.2017 20:45 Enfield Town – Hendon
03.10.2017 20:45 Harrow Borough – Wingate & Finchley
03.10.2017 20:45 Leiston – Brightlingsea Regent
03.10.2017 20:45 Merstham – Folkestone Invicta
03.10.2017 20:45 Metropolitan Police FC – Dorking Wanderers
03.10.2017 20:45 Thurrock – Needham Market
03.10.2017 20:45 Tonbridge Angels – Margate
03.10.2017 20:45 Tooting & Mitcham – Staines Town

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.10.2017 20:45 Altrincham – Nantwich Town
03.10.2017 20:45 Barwell FC – Halesowen
03.10.2017 20:45 Buxton – Witton Albion
03.10.2017 20:45 Farsley Celtic AFC – Ashton United
03.10.2017 20:45 Grantham Town – Rushall Olympic
03.10.2017 20:45 Hednesford – Matlock Town
03.10.2017 20:45 Mickleover Sports – Shaw Lane Aquaforce
03.10.2017 20:45 Stalybridge – Whitby
03.10.2017 20:45 Sutton Coldfield Town – Stafford Rangers
03.10.2017 20:45 Warrington Town – Lancaster City
03.10.2017 20:45 Workington – Marine

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.10.2017 20:45 Leatherhead – Worthing

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.10.2017 16:00 Billericay – Hendon
07.10.2017 16:00 Burgess Hill Town – Lowestoft Town
07.10.2017 16:00 Dulwich Hamlet – Needham Market
07.10.2017 16:00 Enfield Town – Margate
07.10.2017 16:00 Harrow Borough – Kingstonian
07.10.2017 16:00 Leatherhead – Harlow Town
07.10.2017 16:00 Leiston – Staines Town
07.10.2017 16:00 Merstham – Dorking Wanderers
07.10.2017 16:00 Metropolitan Police FC – Folkestone Invicta
07.10.2017 16:00 Thurrock – Brightlingsea Regent
07.10.2017 16:00 Tonbridge Angels – Wingate & Finchley
07.10.2017 16:00 Tooting & Mitcham – Worthing

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.10.2017 16:00 Altrincham – Rushall Olympic
07.10.2017 16:00 Barwell FC – Shaw Lane Aquaforce
07.10.2017 16:00 Buxton – Marine
07.10.2017 16:00 Farsley Celtic AFC – Nantwich Town
07.10.2017 16:00 Grantham Town – Stafford Rangers
07.10.2017 16:00 Hednesford – Witton Albion
07.10.2017 16:00 Mickleover Sports – Ashton United
07.10.2017 16:00 Stalybridge – Matlock Town
07.10.2017 16:00 Stourbridge – Halesowen
07.10.2017 16:00 Sutton Coldfield Town – Lancaster City
07.10.2017 16:00 Warrington Town – Whitby
07.10.2017 16:00 Workington – Coalville Town

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.10.2017 16:00 Basingstoke – Banbury United
07.10.2017 16:00 Chesham United – Royston Town
07.10.2017 16:00 Dunstable Town FC – Farnborough
07.10.2017 16:00 Frome Town – St Neots Town
07.10.2017 16:00 Gosport Borough – Bishop's Stortford
07.10.2017 16:00 Hereford – Dorchester Town
07.10.2017 16:00 Hitchin Town – Stratford Town
07.10.2017 16:00 Kettering Town FC – Merthyr Town
07.10.2017 16:00 Kings Langley FC – Redditch United
07.10.2017 16:00 Slough Town – Biggleswade Town
07.10.2017 16:00 St. Ives Town FC – Tiverton
07.10.2017 16:00 Weymouth – King's Lynn Town

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.10.2017 20:45 Dorchester Town – Gosport Borough

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.10.2017 20:45 Ashton United – Warrington Town
10.10.2017 20:45 Coalville Town – Grantham Town
10.10.2017 20:45 Halesowen – Hednesford
10.10.2017 20:45 Lancaster City – Farsley Celtic AFC
10.10.2017 20:45 Marine – Stalybridge
10.10.2017 20:45 Matlock Town – Sutton Coldfield Town
10.10.2017 20:45 Nantwich Town – Stourbridge
10.10.2017 20:45 Rushall Olympic – Barwell FC
10.10.2017 20:45 Shaw Lane Aquaforce – Buxton
10.10.2017 20:45 Stafford Rangers – Mickleover Sports
10.10.2017 20:45 Whitby – Altrincham
10.10.2017 20:45 Witton Albion – Workington

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.10.2017 20:45 Banbury United – Hereford
10.10.2017 20:45 Biggleswade Town – Kettering Town FC
10.10.2017 20:45 Bishop's Stortford – Chesham United
10.10.2017 20:45 King's Lynn Town – Hitchin Town
10.10.2017 20:45 Merthyr Town – Slough Town
10.10.2017 20:45 Redditch United – Frome Town
10.10.2017 20:45 Royston Town – St. Ives Town FC
10.10.2017 20:45 St Neots Town – Dunstable Town FC
10.10.2017 20:45 Stratford Town – Kings Langley FC
10.10.2017 20:45 Tiverton – Basingstoke
11.10.2017 20:45 Farnborough – Weymouth

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.10.2017 16:00 Brightlingsea Regent – Tooting & Mitcham
14.10.2017 16:00 Dorking Wanderers – Leiston
14.10.2017 16:00 Folkestone Invicta – Enfield Town
14.10.2017 16:00 Harlow Town – Harrow Borough
14.10.2017 16:00 Hendon – Tonbridge Angels
14.10.2017 16:00 Kingstonian – Billericay
14.10.2017 16:00 Lowestoft Town – Leatherhead
14.10.2017 16:00 Margate – Thurrock
14.10.2017 16:00 Needham Market – Burgess Hill Town
14.10.2017 16:00 Staines Town – Dulwich Hamlet
14.10.2017 16:00 Wingate & Finchley – Merstham
14.10.2017 16:00 Worthing – Metropolitan Police FC

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.10.2017 16:00 Altrincham – Stourbridge
14.10.2017 16:00 Barwell FC – Warrington Town
14.10.2017 16:00 Buxton – Farsley Celtic AFC
14.10.2017 16:00 Grantham Town – Stalybridge
14.10.2017 16:00 Hednesford – Workington
14.10.2017 16:00 Lancaster City – Nantwich Town
14.10.2017 16:00 Marine – Matlock Town
14.10.2017 16:00 Mickleover Sports – Rushall Olympic
14.10.2017 16:00 Shaw Lane Aquaforce – Halesowen
14.10.2017 16:00 Stafford Rangers – Ashton United
14.10.2017 16:00 Sutton Coldfield Town – Whitby
14.10.2017 16:00 Witton Albion – Coalville Town

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.10.2017 16:00 Banbury United – Slough Town
14.10.2017 16:00 Biggleswade Town – Hereford
14.10.2017 16:00 Bishop's Stortford – Basingstoke
14.10.2017 16:00 Dorchester Town – Chesham United
14.10.2017 16:00 Farnborough – Hitchin Town
14.10.2017 16:00 King's Lynn Town – Kings Langley FC
14.10.2017 16:00 Merthyr Town – Gosport Borough
14.10.2017 16:00 Redditch United – St. Ives Town FC
14.10.2017 16:00 Royston Town – Frome Town
14.10.2017 16:00 St Neots Town – Weymouth
14.10.2017 16:00 Stratford Town – Dunstable Town FC
14.10.2017 16:00 Tiverton – Kettering Town FC

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.10.2017 20:45 Hitchin Town – Redditch United
17.10.2017 20:45 Basingstoke – Biggleswade Town
17.10.2017 20:45 Chesham United – St Neots Town
17.10.2017 20:45 Dunstable Town FC – King's Lynn Town
17.10.2017 20:45 Gosport Borough – Banbury United
17.10.2017 20:45 Hereford – Farnborough
17.10.2017 20:45 Kettering Town FC – Royston Town
17.10.2017 20:45 Kings Langley FC – Dorchester Town
17.10.2017 20:45 Slough Town – Tiverton
17.10.2017 20:45 St. Ives Town FC – Bishop's Stortford
17.10.2017 20:45 Weymouth – Merthyr Town
18.10.2017 20:45 Frome Town – Stratford Town

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2017 16:00 Billericay – Enfield Town
21.10.2017 16:00 Dorking Wanderers – Needham Market
21.10.2017 16:00 Dulwich Hamlet – Burgess Hill Town
21.10.2017 16:00 Harlow Town – Margate
21.10.2017 16:00 Harrow Borough – Brightlingsea Regent
21.10.2017 16:00 Kingstonian – Wingate & Finchley
21.10.2017 16:00 Leiston – Folkestone Invicta
21.10.2017 16:00 Merstham – Lowestoft Town
21.10.2017 16:00 Metropolitan Police FC – Thurrock
21.10.2017 16:00 Staines Town – Leatherhead
21.10.2017 16:00 Tonbridge Angels – Tooting & Mitcham
21.10.2017 16:00 Worthing – Hendon

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2017 16:00 Ashton United – Shaw Lane Aquaforce
21.10.2017 16:00 Coalville Town – Buxton
21.10.2017 16:00 Farsley Celtic AFC – Mickleover Sports
21.10.2017 16:00 Halesowen – Lancaster City
21.10.2017 16:00 Matlock Town – Stafford Rangers
21.10.2017 16:00 Nantwich Town – Witton Albion
21.10.2017 16:00 Rushall Olympic – Marine
21.10.2017 16:00 Stalybridge – Barwell FC
21.10.2017 16:00 Stourbridge – Grantham Town
21.10.2017 16:00 Warrington Town – Altrincham
21.10.2017 16:00 Whitby – Hednesford
21.10.2017 16:00 Workington – Sutton Coldfield Town

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2017 16:00 Bishop's Stortford – Tiverton
21.10.2017 16:00 Chesham United – Biggleswade Town
21.10.2017 16:00 Dorchester Town – Banbury United
21.10.2017 16:00 Dunstable Town FC – Redditch United
21.10.2017 16:00 Farnborough – St Neots Town
21.10.2017 16:00 Frome Town – Basingstoke
21.10.2017 16:00 Gosport Borough – King's Lynn Town
21.10.2017 16:00 Hereford – Kings Langley FC
21.10.2017 16:00 Hitchin Town – Merthyr Town
21.10.2017 16:00 Kettering Town FC – Slough Town
21.10.2017 16:00 St. Ives Town FC – Weymouth
21.10.2017 16:00 Stratford Town – Royston Town

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.10.2017 20:45 Banbury United – Chesham United
24.10.2017 20:45 Basingstoke – Dorchester Town
24.10.2017 20:45 Biggleswade Town – St. Ives Town FC
24.10.2017 20:45 King's Lynn Town – Bishop's Stortford
24.10.2017 20:45 Kings Langley FC – Dunstable Town FC
24.10.2017 20:45 Merthyr Town – Stratford Town
24.10.2017 20:45 Redditch United – Kettering Town FC
24.10.2017 20:45 Royston Town – Farnborough
24.10.2017 20:45 Slough Town – Gosport Borough
24.10.2017 20:45 St Neots Town – Hitchin Town
24.10.2017 20:45 Tiverton – Hereford
24.10.2017 20:45 Weymouth – Frome Town

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.10.2017 20:45 Ashton United – Matlock Town
31.10.2017 20:45 Buxton – Rushall Olympic
31.10.2017 20:45 Halesowen – Coalville Town
31.10.2017 20:45 Hednesford – Grantham Town
31.10.2017 20:45 Lancaster City – Marine
31.10.2017 20:45 Mickleover Sports – Whitby
31.10.2017 20:45 Nantwich Town – Warrington Town
31.10.2017 20:45 Shaw Lane Aquaforce – Altrincham
31.10.2017 20:45 Stafford Rangers – Barwell FC
31.10.2017 20:45 Sutton Coldfield Town – Stourbridge
31.10.2017 20:45 Witton Albion – Farsley Celtic AFC
31.10.2017 20:45 Workington – Stalybridge

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.11.2017 16:00 Brightlingsea Regent – Harlow Town
04.11.2017 16:00 Burgess Hill Town – Leiston
04.11.2017 16:00 Enfield Town – Tonbridge Angels
04.11.2017 16:00 Folkestone Invicta – Dorking Wanderers
04.11.2017 16:00 Hendon – Kingstonian
04.11.2017 16:00 Leatherhead – Merstham
04.11.2017 16:00 Lowestoft Town – Metropolitan Police FC
04.11.2017 16:00 Margate – Staines Town
04.11.2017 16:00 Needham Market – Worthing
04.11.2017 16:00 Thurrock – Dulwich Hamlet
04.11.2017 16:00 Tooting & Mitcham – Harrow Borough
04.11.2017 16:00 Wingate & Finchley – Billericay

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.11.2017 16:00 Altrincham – Buxton
04.11.2017 16:00 Barwell FC – Hednesford
04.11.2017 16:00 Coalville Town – Ashton United
04.11.2017 16:00 Farsley Celtic AFC – Workington
04.11.2017 16:00 Grantham Town – Lancaster City
04.11.2017 16:00 Marine – Shaw Lane Aquaforce
04.11.2017 16:00 Matlock Town – Nantwich Town
04.11.2017 16:00 Rushall Olympic – Halesowen
04.11.2017 16:00 Stalybridge – Mickleover Sports
04.11.2017 16:00 Stourbridge – Witton Albion
04.11.2017 16:00 Warrington Town – Sutton Coldfield Town
04.11.2017 16:00 Whitby – Stafford Rangers

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.11.2017 16:00 Banbury United – Tiverton
04.11.2017 16:00 Dorchester Town – Biggleswade Town
04.11.2017 16:00 Dunstable Town FC – Frome Town
04.11.2017 16:00 Farnborough – Kettering Town FC
04.11.2017 16:00 Gosport Borough – St Neots Town
04.11.2017 16:00 Hereford – St. Ives Town FC
04.11.2017 16:00 Hitchin Town – Weymouth
04.11.2017 16:00 King's Lynn Town – Chesham United
04.11.2017 16:00 Kings Langley FC – Basingstoke
04.11.2017 16:00 Redditch United – Merthyr Town
04.11.2017 16:00 Royston Town – Slough Town
04.11.2017 16:00 Stratford Town – Bishop's Stortford
07.11.2017 20:45 Brightlingsea Regent – Billericay
07.11.2017 20:45 Enfield Town – Wingate & Finchley
07.11.2017 20:45 Harlow Town – Leiston
07.11.2017 20:45 Harrow Borough – Staines Town
07.11.2017 20:45 Hendon – Dulwich Hamlet
07.11.2017 20:45 Lowestoft Town – Needham Market
07.11.2017 20:45 Merstham – Margate
07.11.2017 20:45 Metropolitan Police FC – Kingstonian
07.11.2017 20:45 Tonbridge Angels – Thurrock
07.11.2017 20:45 Tooting & Mitcham – Burgess Hill Town
07.11.2017 20:45 Worthing – Dorking Wanderers
08.11.2017 20:45 Leatherhead – Folkestone Invicta

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.11.2017 16:00 Billericay – Metropolitan Police FC
11.11.2017 16:00 Burgess Hill Town – Harlow Town
11.11.2017 16:00 Dorking Wanderers – Hendon
11.11.2017 16:00 Dulwich Hamlet – Lowestoft Town
11.11.2017 16:00 Folkestone Invicta – Worthing
11.11.2017 16:00 Kingstonian – Enfield Town
11.11.2017 16:00 Leiston – Merstham
11.11.2017 16:00 Margate – Brightlingsea Regent
11.11.2017 16:00 Needham Market – Leatherhead
11.11.2017 16:00 Staines Town – Tonbridge Angels
11.11.2017 16:00 Thurrock – Harrow Borough
11.11.2017 16:00 Wingate & Finchley – Tooting & Mitcham
11.11.2017 16:00 Basingstoke – Stratford Town
11.11.2017 16:00 Biggleswade Town – Royston Town
11.11.2017 16:00 Bishop's Stortford – Hitchin Town
11.11.2017 16:00 Chesham United – Farnborough
11.11.2017 16:00 Frome Town – Gosport Borough
11.11.2017 16:00 Kettering Town FC – Hereford
11.11.2017 16:00 Merthyr Town – Banbury United
11.11.2017 16:00 Slough Town – Dorchester Town
11.11.2017 16:00 St. Ives Town FC – Dunstable Town FC
11.11.2017 16:00 St Neots Town – King's Lynn Town
11.11.2017 16:00 Tiverton – Redditch United
11.11.2017 16:00 Weymouth – Kings Langley FC

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.11.2017 20:45 Kingstonian – Worthing
13.11.2017 20:45 Hitchin Town – Slough Town
14.11.2017 20:30 Burgess Hill Town – Metropolitan Police FC
14.11.2017 20:45 Billericay – Merstham
14.11.2017 20:45 Dorking Wanderers – Tonbridge Angels
14.11.2017 20:45 Dulwich Hamlet – Harrow Borough
14.11.2017 20:45 Folkestone Invicta – Tooting & Mitcham
14.11.2017 20:45 Leiston – Enfield Town
14.11.2017 20:45 Margate – Leatherhead
14.11.2017 20:45 Needham Market – Harlow Town
14.11.2017 20:45 Staines Town – Hendon
14.11.2017 20:45 Thurrock – Lowestoft Town
14.11.2017 20:45 Wingate & Finchley – Brightlingsea Regent
14.11.2017 20:45 Dunstable Town FC – Chesham United
14.11.2017 20:45 Kettering Town FC – St. Ives Town FC
14.11.2017 20:45 King's Lynn Town – Royston Town
14.11.2017 20:45 Kings Langley FC – Bishop's Stortford
14.11.2017 20:45 Merthyr Town – Basingstoke
14.11.2017 20:45 Redditch United – Banbury United
14.11.2017 20:45 St Neots Town – Biggleswade Town
14.11.2017 20:45 Stratford Town – Hereford
14.11.2017 20:45 Weymouth – Tiverton
15.11.2017 20:45 Farnborough – Gosport Borough
15.11.2017 20:45 Frome Town – Dorchester Town

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.11.2017 16:00 Brightlingsea Regent – Folkestone Invicta
18.11.2017 16:00 Enfield Town – Thurrock
18.11.2017 16:00 Harlow Town – Billericay
18.11.2017 16:00 Harrow Borough – Dorking Wanderers
18.11.2017 16:00 Hendon – Burgess Hill Town
18.11.2017 16:00 Leatherhead – Wingate & Finchley
18.11.2017 16:00 Lowestoft Town – Margate
18.11.2017 16:00 Merstham – Staines Town
18.11.2017 16:00 Metropolitan Police FC – Dulwich Hamlet
18.11.2017 16:00 Tonbridge Angels – Needham Market
18.11.2017 16:00 Tooting & Mitcham – Kingstonian
18.11.2017 16:00 Worthing – Leiston

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.11.2017 16:00 Ashton United – Barwell FC
18.11.2017 16:00 Buxton – Grantham Town
18.11.2017 16:00 Halesowen – Marine
18.11.2017 16:00 Hednesford – Stalybridge
18.11.2017 16:00 Lancaster City – Coalville Town
18.11.2017 16:00 Mickleover Sports – Warrington Town
18.11.2017 16:00 Nantwich Town – Whitby
18.11.2017 16:00 Shaw Lane Aquaforce – Stourbridge
18.11.2017 16:00 Stafford Rangers – Farsley Celtic AFC
18.11.2017 16:00 Sutton Coldfield Town – Altrincham
18.11.2017 16:00 Witton Albion – Matlock Town
18.11.2017 16:00 Workington – Rushall Olympic

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.11.2017 16:00 Banbury United – St Neots Town
18.11.2017 16:00 Basingstoke – King's Lynn Town
18.11.2017 16:00 Biggleswade Town – Kings Langley FC
18.11.2017 16:00 Bishop's Stortford – Farnborough
18.11.2017 16:00 Chesham United – Merthyr Town
18.11.2017 16:00 Dorchester Town – Kettering Town FC
18.11.2017 16:00 Gosport Borough – Dunstable Town FC
18.11.2017 16:00 Hereford – Hitchin Town
18.11.2017 16:00 Royston Town – Redditch United
18.11.2017 16:00 Slough Town – Weymouth
18.11.2017 16:00 St. Ives Town FC – Frome Town
18.11.2017 16:00 Tiverton – Stratford Town

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.11.2017 16:00 Dorking Wanderers – Billericay
25.11.2017 16:00 Dulwich Hamlet – Wingate & Finchley
25.11.2017 16:00 Folkestone Invicta – Kingstonian
25.11.2017 16:00 Leatherhead – Enfield Town
25.11.2017 16:00 Leiston – Tooting & Mitcham
25.11.2017 16:00 Lowestoft Town – Hendon
25.11.2017 16:00 Margate – Needham Market
25.11.2017 16:00 Merstham – Brightlingsea Regent
25.11.2017 16:00 Metropolitan Police FC – Tonbridge Angels
25.11.2017 16:00 Staines Town – Harlow Town
25.11.2017 16:00 Thurrock – Burgess Hill Town
25.11.2017 16:00 Worthing – Harrow Borough

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.11.2017 16:00 Altrincham – Ashton United
25.11.2017 16:00 Barwell FC – Workington
25.11.2017 16:00 Coalville Town – Shaw Lane Aquaforce
25.11.2017 16:00 Farsley Celtic AFC – Sutton Coldfield Town
25.11.2017 16:00 Grantham Town – Nantwich Town
25.11.2017 16:00 Marine – Mickleover Sports
25.11.2017 16:00 Matlock Town – Halesowen
25.11.2017 16:00 Rushall Olympic – Lancaster City
25.11.2017 16:00 Stalybridge – Stafford Rangers
25.11.2017 16:00 Stourbridge – Buxton
25.11.2017 16:00 Warrington Town – Hednesford
25.11.2017 16:00 Whitby – Witton Albion

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.11.2017 16:00 Dunstable Town FC – Tiverton
25.11.2017 16:00 Farnborough – Banbury United
25.11.2017 16:00 Frome Town – Slough Town
25.11.2017 16:00 Hitchin Town – Chesham United
25.11.2017 16:00 Kettering Town FC – Gosport Borough
25.11.2017 16:00 King's Lynn Town – Hereford
25.11.2017 16:00 Kings Langley FC – Royston Town
25.11.2017 16:00 Merthyr Town – Dorchester Town
25.11.2017 16:00 Redditch United – Bishop's Stortford
25.11.2017 16:00 St Neots Town – Basingstoke
25.11.2017 16:00 Stratford Town – St. Ives Town FC
25.11.2017 16:00 Weymouth – Biggleswade Town

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.11.2017 20:45 Dorchester Town – Farnborough
28.11.2017 20:45 Banbury United – Kettering Town FC
28.11.2017 20:45 Basingstoke – Weymouth
28.11.2017 20:45 Biggleswade Town – King's Lynn Town
28.11.2017 20:45 Bishop's Stortford – Dunstable Town FC
28.11.2017 20:45 Chesham United – Stratford Town
28.11.2017 20:45 Gosport Borough – Kings Langley FC
28.11.2017 20:45 Hereford – Frome Town
28.11.2017 20:45 Royston Town – St Neots Town
28.11.2017 20:45 Slough Town – Redditch United
28.11.2017 20:45 St. Ives Town FC – Hitchin Town
28.11.2017 20:45 Tiverton – Merthyr Town
02.12.2017 16:00 Billericay – Leiston
02.12.2017 16:00 Brightlingsea Regent – Leatherhead
02.12.2017 16:00 Burgess Hill Town – Margate
02.12.2017 16:00 Enfield Town – Dulwich Hamlet
02.12.2017 16:00 Harlow Town – Worthing
02.12.2017 16:00 Harrow Borough – Metropolitan Police FC
02.12.2017 16:00 Hendon – Thurrock
02.12.2017 16:00 Kingstonian – Dorking Wanderers
02.12.2017 16:00 Needham Market – Staines Town
02.12.2017 16:00 Tonbridge Angels – Merstham
02.12.2017 16:00 Tooting & Mitcham – Lowestoft Town
02.12.2017 16:00 Wingate & Finchley – Folkestone Invicta

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.12.2017 16:00 Ashton United – Rushall Olympic
02.12.2017 16:00 Buxton – Barwell FC
02.12.2017 16:00 Halesowen – Whitby
02.12.2017 16:00 Hednesford – Farsley Celtic AFC
02.12.2017 16:00 Lancaster City – Matlock Town
02.12.2017 16:00 Mickleover Sports – Altrincham
02.12.2017 16:00 Nantwich Town – Coalville Town
02.12.2017 16:00 Shaw Lane Aquaforce – Warrington Town
02.12.2017 16:00 Stafford Rangers – Marine
02.12.2017 16:00 Sutton Coldfield Town – Stalybridge
02.12.2017 16:00 Witton Albion – Grantham Town
02.12.2017 16:00 Workington – Stourbridge
02.12.2017 16:00 Basingstoke – Slough Town
02.12.2017 16:00 Bishop's Stortford – St Neots Town
02.12.2017 16:00 Frome Town – Kettering Town FC
02.12.2017 16:00 Gosport Borough – Hereford
02.12.2017 16:00 Hitchin Town – Dunstable Town FC
02.12.2017 16:00 King's Lynn Town – Redditch United
02.12.2017 16:00 Merthyr Town – Biggleswade Town
02.12.2017 16:00 Royston Town – Dorchester Town
02.12.2017 16:00 St. Ives Town FC – Banbury United
02.12.2017 16:00 Stratford Town – Farnborough
02.12.2017 16:00 Tiverton – Kings Langley FC
02.12.2017 16:00 Weymouth – Chesham United
09.12.2017 16:00 Dorking Wanderers – Tooting & Mitcham
09.12.2017 16:00 Dulwich Hamlet – Brightlingsea Regent
09.12.2017 16:00 Folkestone Invicta – Harrow Borough
09.12.2017 16:00 Leatherhead – Burgess Hill Town
09.12.2017 16:00 Leiston – Kingstonian
09.12.2017 16:00 Lowestoft Town – Enfield Town
09.12.2017 16:00 Margate – Hendon
09.12.2017 16:00 Merstham – Needham Market
09.12.2017 16:00 Metropolitan Police FC – Harlow Town
09.12.2017 16:00 Staines Town – Billericay
09.12.2017 16:00 Thurrock – Wingate & Finchley
09.12.2017 16:00 Worthing – Tonbridge Angels

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.12.2017 16:00 Altrincham – Halesowen
09.12.2017 16:00 Barwell FC – Grantham Town
09.12.2017 16:00 Hednesford – Buxton
09.12.2017 16:00 Matlock Town – Rushall Olympic
09.12.2017 16:00 Nantwich Town – Shaw Lane Aquaforce
09.12.2017 16:00 Stafford Rangers – Lancaster City
09.12.2017 16:00 Stourbridge – Farsley Celtic AFC
09.12.2017 16:00 Sutton Coldfield Town – Marine
09.12.2017 16:00 Warrington Town – Stalybridge
09.12.2017 16:00 Whitby – Coalville Town
09.12.2017 16:00 Witton Albion – Ashton United
09.12.2017 16:00 Workington – Mickleover Sports
09.12.2017 16:00 Banbury United – Royston Town
09.12.2017 16:00 Biggleswade Town – Tiverton
09.12.2017 16:00 Chesham United – St. Ives Town FC
09.12.2017 16:00 Dorchester Town – Hitchin Town
09.12.2017 16:00 Dunstable Town FC – Weymouth
09.12.2017 16:00 Farnborough – King's Lynn Town
09.12.2017 16:00 Hereford – Basingstoke
09.12.2017 16:00 Kettering Town FC – Stratford Town
09.12.2017 16:00 Kings Langley FC – Frome Town
09.12.2017 16:00 Redditch United – Gosport Borough
09.12.2017 16:00 Slough Town – Bishop's Stortford
09.12.2017 16:00 St Neots Town – Merthyr Town
16.12.2017 16:00 Billericay – Worthing
16.12.2017 16:00 Brightlingsea Regent – Staines Town
16.12.2017 16:00 Burgess Hill Town – Merstham
16.12.2017 16:00 Enfield Town – Dorking Wanderers
16.12.2017 16:00 Harlow Town – Folkestone Invicta
16.12.2017 16:00 Harrow Borough – Leiston
16.12.2017 16:00 Hendon – Leatherhead
16.12.2017 16:00 Kingstonian – Margate
16.12.2017 16:00 Needham Market – Metropolitan Police FC
16.12.2017 16:00 Tonbridge Angels – Dulwich Hamlet
16.12.2017 16:00 Tooting & Mitcham – Thurrock
16.12.2017 16:00 Wingate & Finchley – Lowestoft Town

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.12.2017 16:00 Ashton United – Stourbridge
16.12.2017 16:00 Buxton – Workington
16.12.2017 16:00 Coalville Town – Stafford Rangers
16.12.2017 16:00 Farsley Celtic AFC – Matlock Town
16.12.2017 16:00 Grantham Town – Warrington Town
16.12.2017 16:00 Halesowen – Nantwich Town
16.12.2017 16:00 Lancaster City – Barwell FC
16.12.2017 16:00 Marine – Hednesford
16.12.2017 16:00 Mickleover Sports – Sutton Coldfield Town
16.12.2017 16:00 Rushall Olympic – Whitby
16.12.2017 16:00 Shaw Lane Aquaforce – Witton Albion
16.12.2017 16:00 Stalybridge – Altrincham
16.12.2017 16:00 Banbury United – Weymouth
16.12.2017 16:00 Dorchester Town – St. Ives Town FC
16.12.2017 16:00 Dunstable Town FC – Basingstoke
16.12.2017 16:00 Farnborough – Frome Town
16.12.2017 16:00 Gosport Borough – Chesham United
16.12.2017 16:00 Hereford – Bishop's Stortford
16.12.2017 16:00 Hitchin Town – Kettering Town FC
16.12.2017 16:00 King's Lynn Town – Slough Town
16.12.2017 16:00 Kings Langley FC – Merthyr Town
16.12.2017 16:00 Redditch United – St Neots Town
16.12.2017 16:00 Royston Town – Tiverton
16.12.2017 16:00 Stratford Town – Biggleswade Town
23.12.2017 16:00 Burgess Hill Town – Billericay
23.12.2017 16:00 Dulwich Hamlet – Leiston
23.12.2017 16:00 Enfield Town – Tooting & Mitcham
23.12.2017 16:00 Hendon – Brightlingsea Regent
23.12.2017 16:00 Leatherhead – Kingstonian
23.12.2017 16:00 Lowestoft Town – Harlow Town
23.12.2017 16:00 Margate – Wingate & Finchley
23.12.2017 16:00 Merstham – Metropolitan Police FC
23.12.2017 16:00 Needham Market – Folkestone Invicta
23.12.2017 16:00 Staines Town – Dorking Wanderers
23.12.2017 16:00 Thurrock – Worthing
23.12.2017 16:00 Tonbridge Angels – Harrow Borough

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.12.2017 16:00 Altrincham – Matlock Town
23.12.2017 16:00 Barwell FC – Marine
23.12.2017 16:00 Buxton – Stafford Rangers
23.12.2017 16:00 Farsley Celtic AFC – Halesowen
23.12.2017 16:00 Grantham Town – Ashton United
23.12.2017 16:00 Hednesford – Shaw Lane Aquaforce
23.12.2017 16:00 Mickleover Sports – Lancaster City
23.12.2017 16:00 Stalybridge – Rushall Olympic
23.12.2017 16:00 Stourbridge – Whitby
23.12.2017 16:00 Sutton Coldfield Town – Witton Albion
23.12.2017 16:00 Warrington Town – Coalville Town
23.12.2017 16:00 Workington – Nantwich Town
23.12.2017 16:00 Basingstoke – Royston Town
23.12.2017 16:00 Biggleswade Town – Banbury United
23.12.2017 16:00 Bishop's Stortford – Dorchester Town
23.12.2017 16:00 Chesham United – Hereford
23.12.2017 16:00 Frome Town – Hitchin Town
23.12.2017 16:00 Kettering Town FC – Dunstable Town FC
23.12.2017 16:00 Merthyr Town – King's Lynn Town
23.12.2017 16:00 Slough Town – Stratford Town
23.12.2017 16:00 St. Ives Town FC – Gosport Borough
23.12.2017 16:00 St Neots Town – Kings Langley FC
23.12.2017 16:00 Tiverton – Farnborough
23.12.2017 16:00 Weymouth – Redditch United
26.12.2017 16:00 Billericay – Thurrock
26.12.2017 16:00 Brightlingsea Regent – Needham Market
26.12.2017 16:00 Dorking Wanderers – Margate
26.12.2017 16:00 Folkestone Invicta – Tonbridge Angels
26.12.2017 16:00 Harlow Town – Enfield Town
26.12.2017 16:00 Harrow Borough – Hendon
26.12.2017 16:00 Kingstonian – Merstham
26.12.2017 16:00 Leiston – Lowestoft Town
26.12.2017 16:00 Metropolitan Police FC – Leatherhead
26.12.2017 16:00 Tooting & Mitcham – Dulwich Hamlet
26.12.2017 16:00 Wingate & Finchley – Staines Town
26.12.2017 16:00 Worthing – Burgess Hill Town

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.12.2017 16:00 Ashton United – Stalybridge
26.12.2017 16:00 Coalville Town – Barwell FC
26.12.2017 16:00 Halesowen – Mickleover Sports
26.12.2017 16:00 Lancaster City – Workington
26.12.2017 16:00 Marine – Altrincham
26.12.2017 16:00 Matlock Town – Buxton
26.12.2017 16:00 Nantwich Town – Sutton Coldfield Town
26.12.2017 16:00 Rushall Olympic – Hednesford
26.12.2017 16:00 Shaw Lane Aquaforce – Grantham Town
26.12.2017 16:00 Stafford Rangers – Stourbridge
26.12.2017 16:00 Whitby – Farsley Celtic AFC
26.12.2017 16:00 Witton Albion – Warrington Town
26.12.2017 16:00 Banbury United – Dunstable Town FC
26.12.2017 16:00 Basingstoke – Gosport Borough
26.12.2017 16:00 Biggleswade Town – Bishop's Stortford
26.12.2017 16:00 King's Lynn Town – St. Ives Town FC
26.12.2017 16:00 Kings Langley FC – Chesham United
26.12.2017 16:00 Merthyr Town – Hereford
26.12.2017 16:00 Redditch United – Stratford Town
26.12.2017 16:00 Royston Town – Hitchin Town
26.12.2017 16:00 Slough Town – Farnborough
26.12.2017 16:00 St Neots Town – Kettering Town FC
26.12.2017 16:00 Tiverton – Frome Town
26.12.2017 16:00 Weymouth – Dorchester Town
30.12.2017 16:00 Billericay – Dulwich Hamlet
30.12.2017 16:00 Brightlingsea Regent – Tonbridge Angels
30.12.2017 16:00 Dorking Wanderers – Thurrock
30.12.2017 16:00 Folkestone Invicta – Burgess Hill Town
30.12.2017 16:00 Harlow Town – Hendon
30.12.2017 16:00 Harrow Borough – Leatherhead
30.12.2017 16:00 Kingstonian – Staines Town
30.12.2017 16:00 Leiston – Margate
30.12.2017 16:00 Metropolitan Police FC – Enfield Town
30.12.2017 16:00 Tooting & Mitcham – Merstham
30.12.2017 16:00 Wingate & Finchley – Needham Market
30.12.2017 16:00 Worthing – Lowestoft Town

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.12.2017 16:00 Ashton United – Sutton Coldfield Town
30.12.2017 16:00 Coalville Town – Altrincham
30.12.2017 16:00 Halesowen – Buxton
30.12.2017 16:00 Lancaster City – Hednesford
30.12.2017 16:00 Marine – Stourbridge
30.12.2017 16:00 Matlock Town – Warrington Town
30.12.2017 16:00 Nantwich Town – Mickleover Sports
30.12.2017 16:00 Rushall Olympic – Farsley Celtic AFC
30.12.2017 16:00 Shaw Lane Aquaforce – Stalybridge
30.12.2017 16:00 Stafford Rangers – Workington
30.12.2017 16:00 Whitby – Grantham Town
30.12.2017 16:00 Witton Albion – Barwell FC
01.01.2018 16:00 Burgess Hill Town – Dorking Wanderers
01.01.2018 16:00 Dulwich Hamlet – Kingstonian
01.01.2018 16:00 Enfield Town – Harrow Borough
01.01.2018 16:00 Hendon – Wingate & Finchley
01.01.2018 16:00 Leatherhead – Tooting & Mitcham
01.01.2018 16:00 Lowestoft Town – Brightlingsea Regent
01.01.2018 16:00 Margate – Folkestone Invicta
01.01.2018 16:00 Merstham – Worthing
01.01.2018 16:00 Needham Market – Leiston
01.01.2018 16:00 Staines Town – Metropolitan Police FC
01.01.2018 16:00 Thurrock – Harlow Town
01.01.2018 16:00 Tonbridge Angels – Billericay

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.01.2018 16:00 Altrincham – Witton Albion
01.01.2018 16:00 Barwell FC – Nantwich Town
01.01.2018 16:00 Buxton – Ashton United
01.01.2018 16:00 Farsley Celtic AFC – Shaw Lane Aquaforce
Advertisement

Turneringer i England