LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
England
Johnstones Paint Trophy

Kampprogram

Finale

Dato Tid Kampe Resultat
03.04.2016 15:30 Barnsley – Oxford 3 – 2

Semifinale

Dato Tid Kampe Resultat
09.01.2016 16:00 Barnsley – Fleetwood 1 – 1
14.01.2016 20:45 Millwall – Oxford 0 – 2
02.02.2016 20:45 Oxford – Millwall 0 – 1
04.02.2016 20:45 Fleetwood – Barnsley 3 – 5

Kvartfinale

Dato Tid Kampe Resultat
05.12.2015 16:00 Wigan – Barnsley 4 – 6
08.12.2015 20:45 Fleetwood – Morecambe 2 – 0
08.12.2015 20:45 Oxford – Yeovil 3 – 2
08.12.2015 20:45 Southend – Millwall 0 – 2

1/8-finale

Dato Tid Kampe Resultat
10.11.2015 20:15 Wigan – Blackpool 4 – 0
10.11.2015 20:15 Gillingham – Yeovil 5 – 6
10.11.2015 20:45 Barnsley – York 2 – 1
10.11.2015 20:45 Plymouth – Millwall 3 – 5
10.11.2015 20:45 Fleetwood – Sheffield United 4 – 1
10.11.2015 20:45 Rochdale – Morecambe 0 – 1
11.11.2015 20:45 Southend – Bristol Rovers 1 – 0
11.11.2015 20:45 Dagenham & Redbridge – Oxford 0 – 2

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
06.10.2015 20:00 Rochdale – Chesterfield 2 – 1
06.10.2015 20:30 Crewe – Wigan 2 – 3
06.10.2015 20:45 Plymouth – Exeter 2 – 0
06.10.2015 20:45 Crawley – Southend 0 – 3
06.10.2015 20:45 Oxford – Swindon 2 – 0
06.10.2015 20:45 Bristol Rovers – Wycombe 2 – 0
06.10.2015 20:45 Sheffield United – Notts Co. 5 – 1
06.10.2015 20:45 Bury – Morecambe 0 – 1
06.10.2015 20:45 Fleetwood – Shrewsbury 2 – 1
06.10.2015 20:45 Gillingham – Luton 2 – 1
06.10.2015 20:45 Port Vale – Blackpool 1 – 2
06.10.2015 20:45 York – Doncaster 2 – 0
06.10.2015 20:45 Yeovil – Coventry 4 – 3
06.10.2015 20:45 Millwall – Northampton 2 – 0
07.10.2015 20:45 Stevenage – Dagenham & Redbridge 1 – 2
13.10.2015 20:45 Bradford – Barnsley 1 – 2

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.09.2015 20:00 Hartlepool – Sheffield United 4 – 5
01.09.2015 20:15 Luton – Leyton Orient 2 – 1
01.09.2015 20:45 Millwall – Peterborough 1 – 0
01.09.2015 20:45 Shrewsbury – Oldham 2 – 0
01.09.2015 20:45 Accrington – Bury 1 – 2
01.09.2015 20:45 Morecambe – Walsall 2 – 0
01.09.2015 20:45 Cambridge United – Dagenham & Redbridge 0 – 2
01.09.2015 20:45 Doncaster – Burton 5 – 3
01.09.2015 20:45 Notts Co. – Mansfield 3 – 1
01.09.2015 20:45 Scunthorpe – Barnsley 1 – 2
01.09.2015 20:45 Yeovil – Barnet 1 – 0
01.09.2015 20:45 Newport – Swindon 7 – 8
01.09.2015 20:45 Exeter – Portsmouth 2 – 0
01.09.2015 20:45 AFC Wimbledon – Plymouth 2 – 3
01.09.2015 20:45 Northampton – Colchester 3 – 2
01.09.2015 20:45 Port Vale – Carlisle 1 – 0