LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Opdateret:
21/6-2017 10:38
England
League 2 (46 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Accrington 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Barnet 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Cambridge United 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Carlisle 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Cheltenham 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Chesterfield 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Colchester 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Coventry 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Crawley 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Crewe 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Exeter 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Forest Green 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Grimsby 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Lincoln 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Luton 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Mansfield 0 0 0 0 0 - 0 0
17. Morecambe 0 0 0 0 0 - 0 0
18. Newport 0 0 0 0 0 - 0 0
19. Notts Co. 0 0 0 0 0 - 0 0
20. Port Vale 0 0 0 0 0 - 0 0
21. Stevenage 0 0 0 0 0 - 0 0
22. Swindon 0 0 0 0 0 - 0 0
23. Wycombe 0 0 0 0 0 - 0 0
24. Yeovil 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
21/6-2017 10:38
England
League 2 (46 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Accrington 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Barnet 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Cambridge United 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Carlisle 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Cheltenham 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Chesterfield 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Colchester 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Coventry 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Crawley 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Crewe 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Exeter 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Forest Green 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Grimsby 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Lincoln 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Luton 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Mansfield 0 0 0 0 0 - 0 0
17. Morecambe 0 0 0 0 0 - 0 0
18. Newport 0 0 0 0 0 - 0 0
19. Notts Co. 0 0 0 0 0 - 0 0
20. Port Vale 0 0 0 0 0 - 0 0
21. Stevenage 0 0 0 0 0 - 0 0
22. Swindon 0 0 0 0 0 - 0 0
23. Wycombe 0 0 0 0 0 - 0 0
24. Yeovil 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
21/6-2017 10:38
England
League 2 (46 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Accrington 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Barnet 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Cambridge United 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Carlisle 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Cheltenham 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Chesterfield 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Colchester 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Coventry 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Crawley 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Crewe 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Exeter 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Forest Green 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Grimsby 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Lincoln 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Luton 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Mansfield 0 0 0 0 0 - 0 0
17. Morecambe 0 0 0 0 0 - 0 0
18. Newport 0 0 0 0 0 - 0 0
19. Notts Co. 0 0 0 0 0 - 0 0
20. Port Vale 0 0 0 0 0 - 0 0
21. Stevenage 0 0 0 0 0 - 0 0
22. Swindon 0 0 0 0 0 - 0 0
23. Wycombe 0 0 0 0 0 - 0 0
24. Yeovil 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
21/6-2017 10:38
England
League 2 (46 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Accrington 0 0 - -
2. Barnet 0 0 - -
3. Cambridge United 0 0 - -
4. Carlisle 0 0 - -
5. Cheltenham 0 0 - -
6. Chesterfield 0 0 - -
7. Colchester 0 0 - -
8. Coventry 0 0 - -
9. Crawley 0 0 - -
10. Crewe 0 0 - -
11. Exeter 0 0 - -
12. Forest Green 0 0 - -
13. Grimsby 0 0 - -
14. Lincoln 0 0 - -
15. Luton 0 0 - -
16. Mansfield 0 0 - -
17. Morecambe 0 0 - -
18. Newport 0 0 - -
19. Notts Co. 0 0 - -
20. Port Vale 0 0 - -
21. Stevenage 0 0 - -
22. Swindon 0 0 - -
23. Wycombe 0 0 - -
24. Yeovil 0 0 - -
Vis hele listen
Opdateret:
21/6-2017 10:38
England
League 2 (46 runder)
Vis hele listen
Opdateret:
21/6-2017 10:38
England
League 2 (46 runder)
Opdateret:
21/6-2017 10:38
England
League 2 (46 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Oprykning
Oprykning playoff
Nedrykning
Oprykker fra sidste sæson
Nedrykker fra sidste sæson

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.08.2017 16:00 Accrington – Colchester
05.08.2017 16:00 Wycombe – Lincoln
05.08.2017 16:00 Stevenage – Newport
05.08.2017 16:00 Morecambe – Cheltenham
05.08.2017 16:00 Luton – Yeovil
05.08.2017 16:00 Forest Green – Barnet
05.08.2017 16:00 Exeter – Cambridge United
05.08.2017 16:00 Crewe – Mansfield
05.08.2017 16:00 Crawley – Port Vale
05.08.2017 16:00 Coventry – Notts Co.
05.08.2017 16:00 Chesterfield – Grimsby
05.08.2017 16:00 Carlisle – Swindon

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.08.2017 16:00 Newport – Crewe
12.08.2017 16:00 Notts Co. – Chesterfield
12.08.2017 16:00 Port Vale – Wycombe
12.08.2017 16:00 Swindon – Exeter
12.08.2017 16:00 Yeovil – Accrington
12.08.2017 16:00 Mansfield – Forest Green
12.08.2017 16:00 Lincoln – Morecambe
12.08.2017 16:00 Grimsby – Coventry
12.08.2017 16:00 Colchester – Stevenage
12.08.2017 16:00 Cheltenham – Crawley
12.08.2017 16:00 Cambridge United – Carlisle
12.08.2017 16:00 Barnet – Luton

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.08.2017 16:00 Forest Green – Yeovil
19.08.2017 16:00 Luton – Colchester
19.08.2017 16:00 Morecambe – Swindon
19.08.2017 16:00 Stevenage – Grimsby
19.08.2017 16:00 Wycombe – Notts Co.
19.08.2017 16:00 Exeter – Lincoln
19.08.2017 16:00 Crewe – Barnet
19.08.2017 16:00 Crawley – Cambridge United
19.08.2017 16:00 Coventry – Newport
19.08.2017 16:00 Chesterfield – Port Vale
19.08.2017 16:00 Carlisle – Cheltenham
19.08.2017 16:00 Accrington – Mansfield

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.08.2017 20:45 Notts Co. – Accrington
26.08.2017 16:00 Newport – Chesterfield
26.08.2017 16:00 Port Vale – Crewe
26.08.2017 16:00 Swindon – Crawley
26.08.2017 16:00 Yeovil – Coventry
26.08.2017 16:00 Mansfield – Luton
26.08.2017 16:00 Lincoln – Carlisle
26.08.2017 16:00 Grimsby – Wycombe
26.08.2017 16:00 Colchester – Forest Green
26.08.2017 16:00 Cheltenham – Exeter
26.08.2017 16:00 Cambridge United – Morecambe
26.08.2017 16:00 Barnet – Stevenage

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.09.2017 16:00 Lincoln – Luton
02.09.2017 16:00 Morecambe – Accrington
02.09.2017 16:00 Port Vale – Notts Co.
02.09.2017 16:00 Swindon – Barnet
02.09.2017 16:00 Wycombe – Forest Green
02.09.2017 16:00 Grimsby – Crewe
02.09.2017 16:00 Exeter – Newport
02.09.2017 16:00 Crawley – Yeovil
02.09.2017 16:00 Chesterfield – Coventry
02.09.2017 16:00 Cheltenham – Stevenage
02.09.2017 16:00 Carlisle – Mansfield
02.09.2017 16:00 Cambridge United – Colchester

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.09.2017 16:00 Mansfield – Grimsby
09.09.2017 16:00 Newport – Wycombe
09.09.2017 16:00 Notts Co. – Morecambe
09.09.2017 16:00 Stevenage – Lincoln
09.09.2017 16:00 Yeovil – Cheltenham
09.09.2017 16:00 Luton – Swindon
09.09.2017 16:00 Forest Green – Exeter
09.09.2017 16:00 Accrington – Carlisle
09.09.2017 16:00 Barnet – Cambridge United
09.09.2017 16:00 Colchester – Crawley
09.09.2017 16:00 Coventry – Port Vale
09.09.2017 16:00 Crewe – Chesterfield

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.09.2017 20:45 Yeovil – Morecambe
12.09.2017 20:45 Stevenage – Crawley
12.09.2017 20:45 Notts Co. – Swindon
12.09.2017 20:45 Newport – Cheltenham
12.09.2017 20:45 Mansfield – Wycombe
12.09.2017 20:45 Luton – Port Vale
12.09.2017 20:45 Forest Green – Lincoln
12.09.2017 20:45 Crewe – Cambridge United
12.09.2017 20:45 Coventry – Carlisle
12.09.2017 20:45 Colchester – Chesterfield
12.09.2017 20:45 Accrington – Grimsby
12.09.2017 21:00 Barnet – Exeter

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.09.2017 14:00 Lincoln – Mansfield
16.09.2017 16:00 Morecambe – Newport
16.09.2017 16:00 Port Vale – Forest Green
16.09.2017 16:00 Swindon – Stevenage
16.09.2017 16:00 Wycombe – Luton
16.09.2017 16:00 Grimsby – Yeovil
16.09.2017 16:00 Exeter – Crewe
16.09.2017 16:00 Crawley – Notts Co.
16.09.2017 16:00 Chesterfield – Accrington
16.09.2017 16:00 Cheltenham – Colchester
16.09.2017 16:00 Carlisle – Barnet
16.09.2017 16:00 Cambridge United – Coventry

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.09.2017 16:00 Mansfield – Cambridge United
23.09.2017 16:00 Newport – Grimsby
23.09.2017 16:00 Notts Co. – Lincoln
23.09.2017 16:00 Stevenage – Morecambe
23.09.2017 16:00 Yeovil – Port Vale
23.09.2017 16:00 Luton – Chesterfield
23.09.2017 16:00 Forest Green – Swindon
23.09.2017 16:00 Crewe – Carlisle
23.09.2017 16:00 Coventry – Exeter
23.09.2017 16:00 Colchester – Wycombe
23.09.2017 16:00 Barnet – Crawley
23.09.2017 16:00 Accrington – Cheltenham

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.09.2017 20:45 Lincoln – Barnet
26.09.2017 20:45 Morecambe – Luton
26.09.2017 20:45 Port Vale – Accrington
26.09.2017 20:45 Swindon – Coventry
26.09.2017 20:45 Wycombe – Crewe
26.09.2017 20:45 Grimsby – Colchester
26.09.2017 20:45 Exeter – Notts Co.
26.09.2017 20:45 Crawley – Newport
26.09.2017 20:45 Chesterfield – Yeovil
26.09.2017 20:45 Cheltenham – Mansfield
26.09.2017 20:45 Carlisle – Stevenage
26.09.2017 20:45 Cambridge United – Forest Green

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.09.2017 14:00 Mansfield – Notts Co.
30.09.2017 14:00 Grimsby – Lincoln
30.09.2017 16:00 Wycombe – Barnet
30.09.2017 16:00 Swindon – Cambridge United
30.09.2017 16:00 Stevenage – Port Vale
30.09.2017 16:00 Yeovil – Colchester
30.09.2017 16:00 Luton – Newport
30.09.2017 16:00 Forest Green – Accrington
30.09.2017 16:00 Exeter – Morecambe
30.09.2017 16:00 Crawley – Carlisle
30.09.2017 16:00 Coventry – Crewe
30.09.2017 16:00 Chesterfield – Cheltenham

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.10.2017 16:00 Lincoln – Chesterfield
07.10.2017 16:00 Morecambe – Crawley
07.10.2017 16:00 Newport – Yeovil
07.10.2017 16:00 Notts Co. – Forest Green
07.10.2017 16:00 Port Vale – Grimsby
07.10.2017 16:00 Crewe – Stevenage
07.10.2017 16:00 Colchester – Mansfield
07.10.2017 16:00 Cheltenham – Swindon
07.10.2017 16:00 Carlisle – Exeter
07.10.2017 16:00 Cambridge United – Wycombe
07.10.2017 16:00 Barnet – Coventry
07.10.2017 16:00 Accrington – Luton

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.10.2017 16:00 Mansfield – Swindon
14.10.2017 16:00 Notts Co. – Barnet
14.10.2017 16:00 Port Vale – Cheltenham
14.10.2017 16:00 Wycombe – Exeter
14.10.2017 16:00 Yeovil – Crewe
14.10.2017 16:00 Luton – Stevenage
14.10.2017 16:00 Lincoln – Cambridge United
14.10.2017 16:00 Accrington – Coventry
14.10.2017 16:00 Chesterfield – Morecambe
14.10.2017 16:00 Colchester – Carlisle
14.10.2017 16:00 Forest Green – Newport
14.10.2017 16:00 Grimsby – Crawley

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.10.2017 20:45 Swindon – Lincoln
17.10.2017 20:45 Stevenage – Accrington
17.10.2017 20:45 Newport – Colchester
17.10.2017 20:45 Morecambe – Port Vale
17.10.2017 20:45 Exeter – Luton
17.10.2017 20:45 Crewe – Notts Co.
17.10.2017 20:45 Crawley – Chesterfield
17.10.2017 20:45 Coventry – Forest Green
17.10.2017 20:45 Cheltenham – Grimsby
17.10.2017 20:45 Carlisle – Wycombe
17.10.2017 20:45 Cambridge United – Yeovil
17.10.2017 21:00 Barnet – Mansfield

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2017 16:00 Exeter – Port Vale
21.10.2017 16:00 Morecambe – Grimsby
21.10.2017 16:00 Newport – Mansfield
21.10.2017 16:00 Stevenage – Forest Green
21.10.2017 16:00 Swindon – Wycombe
21.10.2017 16:00 Crewe – Accrington
21.10.2017 16:00 Crawley – Luton
21.10.2017 16:00 Coventry – Colchester
21.10.2017 16:00 Cheltenham – Lincoln
21.10.2017 16:00 Carlisle – Notts Co.
21.10.2017 16:00 Cambridge United – Chesterfield
21.10.2017 16:00 Barnet – Yeovil

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.10.2017 16:00 Mansfield – Exeter
28.10.2017 16:00 Notts Co. – Newport
28.10.2017 16:00 Port Vale – Swindon
28.10.2017 16:00 Wycombe – Cheltenham
28.10.2017 16:00 Yeovil – Stevenage
28.10.2017 16:00 Luton – Coventry
28.10.2017 16:00 Lincoln – Crawley
28.10.2017 16:00 Grimsby – Cambridge United
28.10.2017 16:00 Forest Green – Morecambe
28.10.2017 16:00 Colchester – Crewe
28.10.2017 16:00 Chesterfield – Carlisle
28.10.2017 16:00 Accrington – Barnet

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.11.2017 16:00 Exeter – Grimsby
11.11.2017 16:00 Morecambe – Wycombe
11.11.2017 16:00 Newport – Port Vale
11.11.2017 16:00 Stevenage – Notts Co.
11.11.2017 16:00 Swindon – Chesterfield
11.11.2017 16:00 Crewe – Lincoln
11.11.2017 16:00 Crawley – Forest Green
11.11.2017 16:00 Coventry – Mansfield
11.11.2017 16:00 Cheltenham – Luton
11.11.2017 16:00 Carlisle – Yeovil
11.11.2017 16:00 Cambridge United – Accrington
11.11.2017 16:00 Barnet – Colchester

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.11.2017 16:00 Mansfield – Stevenage
18.11.2017 16:00 Notts Co. – Cheltenham
18.11.2017 16:00 Port Vale – Barnet
18.11.2017 16:00 Wycombe – Crawley
18.11.2017 16:00 Yeovil – Swindon
18.11.2017 16:00 Luton – Cambridge United
18.11.2017 16:00 Lincoln – Coventry
18.11.2017 16:00 Grimsby – Carlisle
18.11.2017 16:00 Forest Green – Crewe
18.11.2017 16:00 Colchester – Morecambe
18.11.2017 16:00 Chesterfield – Exeter
18.11.2017 16:00 Accrington – Newport

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.11.2017 20:45 Morecambe – Crewe
21.11.2017 20:45 Newport – Barnet
21.11.2017 20:45 Port Vale – Mansfield
21.11.2017 20:45 Stevenage – Coventry
21.11.2017 20:45 Yeovil – Notts Co.
21.11.2017 20:45 Luton – Carlisle
21.11.2017 20:45 Grimsby – Swindon
21.11.2017 20:45 Crawley – Exeter
21.11.2017 20:45 Colchester – Lincoln
21.11.2017 20:45 Chesterfield – Forest Green
21.11.2017 20:45 Cheltenham – Cambridge United
21.11.2017 20:45 Accrington – Wycombe

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.11.2017 16:00 Lincoln – Port Vale
25.11.2017 16:00 Mansfield – Chesterfield
25.11.2017 16:00 Notts Co. – Colchester
25.11.2017 16:00 Swindon – Newport
25.11.2017 16:00 Wycombe – Yeovil
25.11.2017 16:00 Forest Green – Cheltenham
25.11.2017 16:00 Exeter – Accrington
25.11.2017 16:00 Crewe – Luton
25.11.2017 16:00 Coventry – Crawley
25.11.2017 16:00 Carlisle – Morecambe
25.11.2017 16:00 Cambridge United – Stevenage
25.11.2017 16:00 Barnet – Grimsby

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.12.2017 16:00 Morecambe – Coventry
09.12.2017 16:00 Newport – Carlisle
09.12.2017 16:00 Port Vale – Cambridge United
09.12.2017 16:00 Stevenage – Wycombe
09.12.2017 16:00 Yeovil – Lincoln
09.12.2017 16:00 Luton – Notts Co.
09.12.2017 16:00 Grimsby – Forest Green
09.12.2017 16:00 Crawley – Mansfield
09.12.2017 16:00 Colchester – Exeter
09.12.2017 16:00 Chesterfield – Barnet
09.12.2017 16:00 Cheltenham – Crewe
09.12.2017 16:00 Accrington – Swindon

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.12.2017 16:00 Lincoln – Accrington
16.12.2017 16:00 Mansfield – Yeovil
16.12.2017 16:00 Notts Co. – Grimsby
16.12.2017 16:00 Swindon – Colchester
16.12.2017 16:00 Wycombe – Chesterfield
16.12.2017 16:00 Forest Green – Luton
16.12.2017 16:00 Exeter – Stevenage
16.12.2017 16:00 Crewe – Crawley
16.12.2017 16:00 Coventry – Cheltenham
16.12.2017 16:00 Carlisle – Port Vale
16.12.2017 16:00 Cambridge United – Newport
16.12.2017 16:00 Barnet – Morecambe

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.12.2017 16:00 Mansfield – Morecambe
23.12.2017 16:00 Newport – Lincoln
23.12.2017 16:00 Notts Co. – Cambridge United
23.12.2017 16:00 Stevenage – Chesterfield
23.12.2017 16:00 Yeovil – Exeter
23.12.2017 16:00 Luton – Grimsby
23.12.2017 16:00 Forest Green – Carlisle
23.12.2017 16:00 Crewe – Swindon
23.12.2017 16:00 Coventry – Wycombe
23.12.2017 16:00 Colchester – Port Vale
23.12.2017 16:00 Barnet – Cheltenham
23.12.2017 16:00 Accrington – Crawley

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.12.2017 16:00 Lincoln – Stevenage
26.12.2017 16:00 Morecambe – Notts Co.
26.12.2017 16:00 Port Vale – Coventry
26.12.2017 16:00 Swindon – Luton
26.12.2017 16:00 Wycombe – Newport
26.12.2017 16:00 Grimsby – Mansfield
26.12.2017 16:00 Exeter – Forest Green
26.12.2017 16:00 Crawley – Colchester
26.12.2017 16:00 Chesterfield – Crewe
26.12.2017 16:00 Cheltenham – Yeovil
26.12.2017 16:00 Carlisle – Accrington
26.12.2017 16:00 Cambridge United – Barnet

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.12.2017 16:00 Lincoln – Forest Green
30.12.2017 16:00 Morecambe – Yeovil
30.12.2017 16:00 Port Vale – Luton
30.12.2017 16:00 Swindon – Notts Co.
30.12.2017 16:00 Wycombe – Mansfield
30.12.2017 16:00 Grimsby – Accrington
30.12.2017 16:00 Exeter – Barnet
30.12.2017 16:00 Crawley – Stevenage
30.12.2017 16:00 Chesterfield – Colchester
30.12.2017 16:00 Cheltenham – Newport
30.12.2017 16:00 Carlisle – Coventry
30.12.2017 16:00 Cambridge United – Crewe

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.01.2018 16:00 Mansfield – Carlisle
01.01.2018 16:00 Newport – Exeter
01.01.2018 16:00 Notts Co. – Port Vale
01.01.2018 16:00 Stevenage – Cheltenham
01.01.2018 16:00 Yeovil – Crawley
01.01.2018 16:00 Luton – Lincoln
01.01.2018 16:00 Forest Green – Wycombe
01.01.2018 16:00 Crewe – Grimsby
01.01.2018 16:00 Coventry – Chesterfield
01.01.2018 16:00 Colchester – Cambridge United
01.01.2018 16:00 Barnet – Swindon
01.01.2018 16:00 Accrington – Morecambe

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
06.01.2018 16:00 Mansfield – Lincoln
06.01.2018 16:00 Newport – Morecambe
06.01.2018 16:00 Notts Co. – Crawley
06.01.2018 16:00 Stevenage – Swindon
06.01.2018 16:00 Yeovil – Grimsby
06.01.2018 16:00 Luton – Wycombe
06.01.2018 16:00 Forest Green – Port Vale
06.01.2018 16:00 Crewe – Exeter
06.01.2018 16:00 Coventry – Cambridge United
06.01.2018 16:00 Colchester – Cheltenham
06.01.2018 16:00 Barnet – Carlisle
06.01.2018 16:00 Accrington – Chesterfield

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.01.2018 16:00 Lincoln – Notts Co.
13.01.2018 16:00 Morecambe – Stevenage
13.01.2018 16:00 Port Vale – Yeovil
13.01.2018 16:00 Swindon – Forest Green
13.01.2018 16:00 Wycombe – Colchester
13.01.2018 16:00 Grimsby – Newport
13.01.2018 16:00 Exeter – Coventry
13.01.2018 16:00 Crawley – Barnet
13.01.2018 16:00 Chesterfield – Luton
13.01.2018 16:00 Cheltenham – Accrington
13.01.2018 16:00 Carlisle – Crewe
13.01.2018 16:00 Cambridge United – Mansfield

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.01.2018 16:00 Mansfield – Cheltenham
20.01.2018 16:00 Newport – Crawley
20.01.2018 16:00 Notts Co. – Exeter
20.01.2018 16:00 Stevenage – Carlisle
20.01.2018 16:00 Yeovil – Chesterfield
20.01.2018 16:00 Luton – Morecambe
20.01.2018 16:00 Forest Green – Cambridge United
20.01.2018 16:00 Crewe – Wycombe
20.01.2018 16:00 Coventry – Swindon
20.01.2018 16:00 Colchester – Grimsby
20.01.2018 16:00 Barnet – Lincoln
20.01.2018 16:00 Accrington – Port Vale

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.01.2018 16:00 Lincoln – Newport
27.01.2018 16:00 Morecambe – Mansfield
27.01.2018 16:00 Port Vale – Colchester
27.01.2018 16:00 Swindon – Crewe
27.01.2018 16:00 Wycombe – Coventry
27.01.2018 16:00 Grimsby – Luton
27.01.2018 16:00 Exeter – Yeovil
27.01.2018 16:00 Crawley – Accrington
27.01.2018 16:00 Chesterfield – Stevenage
27.01.2018 16:00 Cheltenham – Barnet
27.01.2018 16:00 Carlisle – Forest Green
27.01.2018 16:00 Cambridge United – Notts Co.

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.02.2018 16:00 Mansfield – Barnet
03.02.2018 16:00 Notts Co. – Crewe
03.02.2018 16:00 Port Vale – Morecambe
03.02.2018 16:00 Wycombe – Carlisle
03.02.2018 16:00 Yeovil – Cambridge United
03.02.2018 16:00 Luton – Exeter
03.02.2018 16:00 Lincoln – Swindon
03.02.2018 16:00 Grimsby – Cheltenham
03.02.2018 16:00 Forest Green – Coventry
03.02.2018 16:00 Colchester – Newport
03.02.2018 16:00 Chesterfield – Crawley
03.02.2018 16:00 Accrington – Stevenage

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.02.2018 16:00 Exeter – Wycombe
10.02.2018 16:00 Morecambe – Chesterfield
10.02.2018 16:00 Newport – Forest Green
10.02.2018 16:00 Stevenage – Luton
10.02.2018 16:00 Swindon – Mansfield
10.02.2018 16:00 Crewe – Yeovil
10.02.2018 16:00 Crawley – Grimsby
10.02.2018 16:00 Coventry – Accrington
10.02.2018 16:00 Cheltenham – Port Vale
10.02.2018 16:00 Carlisle – Colchester
10.02.2018 16:00 Cambridge United – Lincoln
10.02.2018 16:00 Barnet – Notts Co.

33. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.02.2018 20:45 Mansfield – Newport
13.02.2018 20:45 Notts Co. – Carlisle
13.02.2018 20:45 Port Vale – Exeter
13.02.2018 20:45 Wycombe – Swindon
13.02.2018 20:45 Yeovil – Barnet
13.02.2018 20:45 Luton – Crawley
13.02.2018 20:45 Lincoln – Cheltenham
13.02.2018 20:45 Grimsby – Morecambe
13.02.2018 20:45 Forest Green – Stevenage
13.02.2018 20:45 Colchester – Coventry
13.02.2018 20:45 Chesterfield – Cambridge United
13.02.2018 20:45 Accrington – Crewe

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.02.2018 16:00 Exeter – Mansfield
17.02.2018 16:00 Morecambe – Forest Green
17.02.2018 16:00 Newport – Notts Co.
17.02.2018 16:00 Stevenage – Yeovil
17.02.2018 16:00 Swindon – Port Vale
17.02.2018 16:00 Crewe – Colchester
17.02.2018 16:00 Crawley – Lincoln
17.02.2018 16:00 Coventry – Luton
17.02.2018 16:00 Cheltenham – Wycombe
17.02.2018 16:00 Carlisle – Chesterfield
17.02.2018 16:00 Cambridge United – Grimsby
17.02.2018 16:00 Barnet – Accrington

35. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.02.2018 16:00 Mansfield – Coventry
24.02.2018 16:00 Notts Co. – Stevenage
24.02.2018 16:00 Port Vale – Newport
24.02.2018 16:00 Wycombe – Morecambe
24.02.2018 16:00 Yeovil – Carlisle
24.02.2018 16:00 Luton – Cheltenham
24.02.2018 16:00 Lincoln – Crewe
24.02.2018 16:00 Grimsby – Exeter
24.02.2018 16:00 Forest Green – Crawley
24.02.2018 16:00 Colchester – Barnet
24.02.2018 16:00 Chesterfield – Swindon
24.02.2018 16:00 Accrington – Cambridge United

36. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.03.2018 16:00 Exeter – Chesterfield
03.03.2018 16:00 Morecambe – Colchester
03.03.2018 16:00 Newport – Accrington
03.03.2018 16:00 Stevenage – Mansfield
03.03.2018 16:00 Swindon – Yeovil
03.03.2018 16:00 Crewe – Forest Green
03.03.2018 16:00 Crawley – Wycombe
03.03.2018 16:00 Coventry – Lincoln
03.03.2018 16:00 Cheltenham – Notts Co.
03.03.2018 16:00 Carlisle – Grimsby
03.03.2018 16:00 Cambridge United – Luton
03.03.2018 16:00 Barnet – Port Vale

37. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.03.2018 16:00 Mansfield – Colchester
10.03.2018 16:00 Stevenage – Crewe
10.03.2018 16:00 Swindon – Cheltenham
10.03.2018 16:00 Wycombe – Cambridge United
10.03.2018 16:00 Yeovil – Newport
10.03.2018 16:00 Luton – Accrington
10.03.2018 16:00 Grimsby – Port Vale
10.03.2018 16:00 Forest Green – Notts Co.
10.03.2018 16:00 Exeter – Carlisle
10.03.2018 16:00 Crawley – Morecambe
10.03.2018 16:00 Coventry – Barnet
10.03.2018 16:00 Chesterfield – Lincoln

38. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.03.2018 16:00 Lincoln – Grimsby
17.03.2018 16:00 Morecambe – Exeter
17.03.2018 16:00 Newport – Luton
17.03.2018 16:00 Notts Co. – Mansfield
17.03.2018 16:00 Port Vale – Stevenage
17.03.2018 16:00 Crewe – Coventry
17.03.2018 16:00 Colchester – Yeovil
17.03.2018 16:00 Cheltenham – Chesterfield
17.03.2018 16:00 Carlisle – Crawley
17.03.2018 16:00 Cambridge United – Swindon
17.03.2018 16:00 Barnet – Wycombe
17.03.2018 16:00 Accrington – Forest Green

39. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.03.2018 16:00 Forest Green – Mansfield
24.03.2018 16:00 Luton – Barnet
24.03.2018 16:00 Morecambe – Lincoln
24.03.2018 16:00 Stevenage – Colchester
24.03.2018 16:00 Wycombe – Port Vale
24.03.2018 16:00 Exeter – Swindon
24.03.2018 16:00 Crewe – Newport
24.03.2018 16:00 Crawley – Cheltenham
24.03.2018 16:00 Coventry – Grimsby
24.03.2018 16:00 Chesterfield – Notts Co.
24.03.2018 16:00 Carlisle – Cambridge United
24.03.2018 16:00 Accrington – Yeovil

40. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.03.2018 16:00 Newport – Coventry
31.03.2018 16:00 Notts Co. – Wycombe
31.03.2018 16:00 Port Vale – Chesterfield
31.03.2018 16:00 Swindon – Morecambe
31.03.2018 16:00 Yeovil – Forest Green
31.03.2018 16:00 Mansfield – Accrington
31.03.2018 16:00 Lincoln – Exeter
31.03.2018 16:00 Grimsby – Stevenage
31.03.2018 16:00 Colchester – Luton
31.03.2018 16:00 Cheltenham – Carlisle
31.03.2018 16:00 Cambridge United – Crawley
31.03.2018 16:00 Barnet – Crewe

41. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.04.2018 16:00 Forest Green – Colchester
02.04.2018 16:00 Luton – Mansfield
02.04.2018 16:00 Morecambe – Cambridge United
02.04.2018 16:00 Stevenage – Barnet
02.04.2018 16:00 Wycombe – Grimsby
02.04.2018 16:00 Exeter – Cheltenham
02.04.2018 16:00 Crewe – Port Vale
02.04.2018 16:00 Crawley – Swindon
02.04.2018 16:00 Coventry – Yeovil
02.04.2018 16:00 Chesterfield – Newport
02.04.2018 16:00 Carlisle – Lincoln
02.04.2018 16:00 Accrington – Notts Co.

42. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.04.2018 16:00 Newport – Stevenage
07.04.2018 16:00 Notts Co. – Coventry
07.04.2018 16:00 Port Vale – Crawley
07.04.2018 16:00 Swindon – Carlisle
07.04.2018 16:00 Yeovil – Luton
07.04.2018 16:00 Mansfield – Crewe
07.04.2018 16:00 Lincoln – Wycombe
07.04.2018 16:00 Grimsby – Chesterfield
07.04.2018 16:00 Colchester – Accrington
07.04.2018 16:00 Cheltenham – Morecambe
07.04.2018 16:00 Cambridge United – Exeter
07.04.2018 16:00 Barnet – Forest Green

43. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.04.2018 16:00 Morecambe – Carlisle
14.04.2018 16:00 Newport – Swindon
14.04.2018 16:00 Port Vale – Lincoln
14.04.2018 16:00 Stevenage – Cambridge United
14.04.2018 16:00 Yeovil – Wycombe
14.04.2018 16:00 Luton – Crewe
14.04.2018 16:00 Grimsby – Barnet
14.04.2018 16:00 Crawley – Coventry
14.04.2018 16:00 Colchester – Notts Co.
14.04.2018 16:00 Chesterfield – Mansfield
14.04.2018 16:00 Cheltenham – Forest Green
14.04.2018 16:00 Accrington – Exeter

44. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.04.2018 16:00 Lincoln – Colchester
21.04.2018 16:00 Mansfield – Port Vale
21.04.2018 16:00 Notts Co. – Yeovil
21.04.2018 16:00 Swindon – Grimsby
21.04.2018 16:00 Wycombe – Accrington
21.04.2018 16:00 Forest Green – Chesterfield
21.04.2018 16:00 Exeter – Crawley
21.04.2018 16:00 Crewe – Morecambe
21.04.2018 16:00 Coventry – Stevenage
21.04.2018 16:00 Carlisle – Luton
21.04.2018 16:00 Cambridge United – Cheltenham
21.04.2018 16:00 Barnet – Newport

45. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.04.2018 16:00 Morecambe – Barnet
28.04.2018 16:00 Newport – Cambridge United
28.04.2018 16:00 Port Vale – Carlisle
28.04.2018 16:00 Stevenage – Exeter
28.04.2018 16:00 Yeovil – Mansfield
28.04.2018 16:00 Luton – Forest Green
28.04.2018 16:00 Grimsby – Notts Co.
28.04.2018 16:00 Accrington – Lincoln
28.04.2018 16:00 Cheltenham – Coventry
28.04.2018 16:00 Chesterfield – Wycombe
28.04.2018 16:00 Colchester – Swindon
28.04.2018 16:00 Crawley – Crewe

46. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.05.2018 16:00 Swindon – Accrington
05.05.2018 16:00 Notts Co. – Luton
05.05.2018 16:00 Mansfield – Crawley
05.05.2018 16:00 Lincoln – Yeovil
05.05.2018 16:00 Forest Green – Grimsby
05.05.2018 16:00 Exeter – Colchester
05.05.2018 16:00 Crewe – Cheltenham
05.05.2018 16:00 Coventry – Morecambe
05.05.2018 16:00 Carlisle – Newport
05.05.2018 16:00 Cambridge United – Port Vale
05.05.2018 16:00 Barnet – Chesterfield
05.05.2018 16:00 Wycombe – Stevenage
Advertisement

Turneringer i England