LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Logo for Lokomotiv Tbilisi

Om Lokomotiv Tbilisi

Land: Georgien


Turneringer med deltagelse af Lokomotiv Tbilisi

Turnering Placering Form
Erovnuli Liga #5
har tabt seneste kamp


Se flere relaterede nyheder om Lokomotiv Tbilisi fra nyhedsarkivet

Nyheder om Lokomotiv Tbilisi

11/01 19:04
13/09 21:50
14/02 17:01


Spillertrup for Lokomotiv Tbilisi

Navn Position
Lazare Kupatadze (21 år) Målmand
Davit Legashvili (24 år) Målmand
Teimuraz Pharulava Forsvar
Gulverd Tomashvili (28 år) Forsvar
Giorgi Rekhviashvili (29 år) Forsvar
Konsantine Ghaghanidze (23 år) Forsvar
Giorgi Getiashvili (27 år) Forsvar
Davit Ubilava (23 år) Forsvar
Revaz Chiteishvili (23 år) Forsvar
Nika Chanturia (22 år) Forsvar
Giorgi Gabadze (22 år) Forsvar
Leri Khokhonishvili Forsvar
Giorgi Khidesheli (29 år) Forsvar
Giorgi Diasamidze (25 år) Midtbane
Alex Benashvili (28 år) Midtbane
Erekle Kachakhidze Midtbane
Giorgi Budagashvili Midtbane
Bakari Abkhazava Midtbane
Levan Saralidze Midtbane
Demur Chikhladze (20 år) Midtbane
Vazha Kikava (21 år) Midtbane
Luka Kikabidze (22 år) Midtbane
Giorgi Golurdava Midtbane
Zviadi Chketiani Midtbane
Giorgi Kiknadze (19 år) Midtbane
Petre Bakhtadze Angreb
Giorgi Barbakadze Angreb
Irakli Sikharulidze (27 år) Angreb
Mikheil Zhgenti Angreb
Zviad Kantaria (27 år) Angreb
Mamia Gavashelishvili (22 år) Angreb
Gaga Kirkitadze Angreb
Giorgi Alverdashvili Angreb
Iosebi Gilauri Angreb
Nika Gursashvili
Irakli Malichava (33 år)
Georgi Kvakhadze (35 år)
David Gvaramadze (41 år)
Ioseb Devidze (37 år)
Aleksandr Lagadze
Akaki Kukhilava (34 år)
Levan Chagelishvili
Vitali Daraselia (38 år)
Georgi Modebadze (34 år)
Vladimir Kobakhidze (34 år)
Mikheil Soselia (36 år)
Tengiz Sichinava (45 år)
Irakli Kikalishvili
Irakli Jgenti
Lasha Chkaidze
Ramaz Svanadze (36 år)
Advertisement
Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Batumi
2 – 1
5. marts 12:00
1. runde
Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Tbilisi
1 – 0
11. marts 11:00
2. runde
Saburtalo
Lokomotiv Tbilisi
2 – 1
18. marts 16:05
3. runde
Lokomotiv Tbilisi
Torpedo Kutaisi
1 – 1
1. april 12:45
4. runde
Kolkheti-1913 Poti
Lokomotiv Tbilisi
0 – 5
4. april 14:00
5. runde
FC Shukura Kobuleti
Lokomotiv Tbilisi
0 – 5
8. april 12:00
6. runde
Lokomotiv Tbilisi
Dila Gori
3 – 3
12. april 14:00
7. runde
Samtredia
Lokomotiv Tbilisi
0 – 0
22. april 13:00
8. runde
Lokomotiv Tbilisi
Chikhura
5 – 0
29. april 14:00
9. runde
Dinamo Batumi
Lokomotiv Tbilisi
1 – 2
5. maj 17:00
10. runde
Dinamo Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi
3 – 0
10. maj 17:00
11. runde
Lokomotiv Tbilisi
Saburtalo
1 – 2
14. maj 11:30
12. runde
Torpedo Kutaisi
Lokomotiv Tbilisi
2 – 0
20. maj 19:00
13. runde
Lokomotiv Tbilisi
Kolkheti-1913 Poti
1 – 2
23. maj 16:00
14. runde
Lokomotiv Tbilisi
FC Shukura Kobuleti
0 – 3
28. maj 11:00
15. runde
Dila Gori
Lokomotiv Tbilisi
0 – 2
2. juni 17:30
16. runde
Lokomotiv Tbilisi
Samtredia
0 – 1
16. juni 15:30
17. runde
Chikhura
Lokomotiv Tbilisi
0 – 3
20. juni 15:30
18. runde
Dinamo Batumi
Lokomotiv Tbilisi
1 – 0
23. juli 17:00
19. runde
Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Tbilisi
vs
29. juli 16:00
20. runde
Saburtalo
Lokomotiv Tbilisi
vs
6. august 18:30
21. runde
Lokomotiv Tbilisi
Torpedo Kutaisi
vs
11. august 16:00
22. runde
Kolkheti-1913 Poti
Lokomotiv Tbilisi
vs
20. august 16:00
23. runde
FC Shukura Kobuleti
Lokomotiv Tbilisi
vs
25. august 18:00
24. runde
Lokomotiv Tbilisi
Dila Gori
vs
9. september 15:00
25. runde
Samtredia
Lokomotiv Tbilisi
vs
16. september 15:00
26. runde
Lokomotiv Tbilisi
Chikhura
vs
20. september 15:00
27. runde