LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
International
OFC Champions League

Kampprogram for slutspillet

Dato Tid Kampe Resultat
08.04.2017 11:00 AS Magenta – Team Wellington
09.04.2017 06:00 Tefana – Auckland City FC
16.04.2017 04:00 Auckland City FC – Tefana
16.04.2017 04:00 Team Wellington – AS Magenta

Gruppespillet

Gruppe AKVUTMP
AS Magenta 330011-39
Central Sport 320112-76
Madang 31027-153
Lupe ole Soaga 30034-90
Gruppe BKVUTMP
Team Wellington 330015-29
Hienghene Sport 31115-54
Ba 31112-94
Puaikura 30032-80
Gruppe CKVUTMP
Auckland City FC 330015-19
Western United FC 32018-66
Lae City Dwellers 31028-93
Malampa Revivors FC 30033-180
Gruppe DKVUTMP
Tefana 32108-47
Marist 31117-64
Rewa 31024-73
Erakor Golden Star 31025-73
Videre til næste runde

Kampprogram for gruppespillet

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.02.2017 07:00 Madang – Central Sport 3 – 7
25.02.2017 10:05 Lupe ole Soaga – AS Magenta 1 – 2
25.02.2017 22:00 Hekari United – Central Sport 0 – 0
26.02.2017 07:00 Puaikura – Team Wellington 1 – 4
26.02.2017 10:00 Ba – Hienghene Sport 1 – 1

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.02.2017 07:00 Lupe ole Soaga – Madang 3 – 4
28.02.2017 10:05 AS Magenta – Central Sport 4 – 2
01.03.2017 07:00 Puaikura – Ba 0 – 1
01.03.2017 10:00 Team Wellington – Hienghene Sport 3 – 1

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.03.2017 07:00 Central Sport – Lupe ole Soaga 3 – 0
03.03.2017 10:05 AS Magenta – Madang 5 – 0
03.03.2017 22:00 AS Magenta – Hekari United 0 – 0
04.03.2017 07:00 Team Wellington – Ba 8 – 0
04.03.2017 10:00 Hienghene Sport – Puaikura 3 – 1

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.03.2017 01:00 Malampa Revivors FC – Lae City Dwellers 2 – 5
11.03.2017 04:00 Western United FC – Auckland City FC 1 – 2
12.03.2017 05:00 Marist – Rewa 4 – 2
12.03.2017 08:00 Erakor Golden Star – Tefana 2 – 4

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.03.2017 01:00 Western United FC – Malampa Revivors FC 2 – 1
15.03.2017 04:00 Auckland City FC – Lae City Dwellers 2 – 0
15.03.2017 05:00 Erakor Golden Star – Marist 2 – 1
15.03.2017 08:00 Tefana – Rewa 2 – 0

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.03.2017 01:00 Lae City Dwellers – Western United FC 3 – 5
18.03.2017 04:00 Auckland City FC – Malampa Revivors FC 11 – 0
18.03.2017 05:00 Rewa – Erakor Golden Star 2 – 1
18.03.2017 08:00 Tefana – Marist 2 – 2
Advertisement

Internationale turneringer