LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Opdateret:
27/6-2017 08:32
Israel
2. Division (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Beitar Tel Aviv Ramla 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Hapoel Afula 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Hapoel Bnei Lod 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Hapoel Hadera Eran 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Hapoel Katamon Jerusalem 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Hapoel Kfar Saba 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Hapoel Marmorek 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Hapoel Nazareth Illit 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Hapoel Ramat HaSharon 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Hapoel Petah Tikva 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Hapoel Ramat Gan 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Hapoel Rishon LeZion 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Hapoel Tel Aviv 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Ironi Nesher 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Maccabi Ahi Nazareth 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Maccabi Herzliya 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
27/6-2017 08:32
Israel
2. Division (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Beitar Tel Aviv Ramla 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Hapoel Afula 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Hapoel Bnei Lod 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Hapoel Hadera Eran 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Hapoel Katamon Jerusalem 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Hapoel Kfar Saba 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Hapoel Marmorek 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Hapoel Nazareth Illit 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Hapoel Ramat HaSharon 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Hapoel Petah Tikva 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Hapoel Ramat Gan 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Hapoel Rishon LeZion 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Hapoel Tel Aviv 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Ironi Nesher 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Maccabi Ahi Nazareth 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Maccabi Herzliya 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
27/6-2017 08:32
Israel
2. Division (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Beitar Tel Aviv Ramla 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Hapoel Afula 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Hapoel Bnei Lod 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Hapoel Hadera Eran 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Hapoel Katamon Jerusalem 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Hapoel Kfar Saba 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Hapoel Marmorek 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Hapoel Nazareth Illit 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Hapoel Ramat HaSharon 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Hapoel Petah Tikva 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Hapoel Ramat Gan 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Hapoel Rishon LeZion 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Hapoel Tel Aviv 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Ironi Nesher 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Maccabi Ahi Nazareth 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Maccabi Herzliya 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
27/6-2017 08:32
Israel
2. Division (30 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Beitar Tel Aviv Ramla 0 0 - -
2. Hapoel Afula 0 0 - -
3. Hapoel Bnei Lod 0 0 - -
4. Hapoel Hadera Eran 0 0 - -
5. Hapoel Katamon Jerusalem 0 0 - -
6. Hapoel Kfar Saba 0 0 - -
7. Hapoel Marmorek 0 0 - -
8. Hapoel Nazareth Illit 0 0 - -
9. Hapoel Ramat HaSharon 0 0 - -
10. Hapoel Petah Tikva 0 0 - -
11. Hapoel Ramat Gan 0 0 - -
12. Hapoel Rishon LeZion 0 0 - -
13. Hapoel Tel Aviv 0 0 - -
14. Ironi Nesher 0 0 - -
15. Maccabi Ahi Nazareth 0 0 - -
16. Maccabi Herzliya 0 0 - -
Vis hele listen
Opdateret:
27/6-2017 08:32
Israel
2. Division (30 runder)
Vis hele listen
Opdateret:
27/6-2017 08:32
Israel
2. Division (30 runder)
Opdateret:
27/6-2017 08:32
Israel
2. Division (30 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Oprykning playoff
Nedrykning playoff
Nedrykker fra sidste sæson

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.08.2017 15:30 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Kfar Saba
18.08.2017 15:30 Hapoel Hadera Eran – Hapoel Ramat HaSharon
18.08.2017 15:30 Maccabi Herzliya – Hapoel Afula
18.08.2017 15:30 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Katamon Jerusalem
18.08.2017 15:30 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Marmorek
21.08.2017 18:00 Hapoel Bnei Lod – Ironi Nesher
21.08.2017 18:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Maccabi Ahi Nazareth
21.08.2017 18:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Tel Aviv

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.08.2017 15:30 Hapoel Afula – Hapoel Hadera Eran
25.08.2017 15:30 Hapoel Marmorek – Hapoel Ramat Gan
25.08.2017 15:30 Ironi Nesher – Beitar Tel Aviv Ramla
25.08.2017 15:30 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Bnei Lod
25.08.2017 15:30 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Rishon LeZion
28.08.2017 18:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Petah Tikva
28.08.2017 18:00 Maccabi Ahi Nazareth – Maccabi Herzliya
28.08.2017 18:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Nazareth Illit

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.09.2017 15:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Katamon Jerusalem
01.09.2017 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Hadera Eran
01.09.2017 15:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Ramat HaSharon
01.09.2017 15:00 Hapoel Afula – Maccabi Ahi Nazareth
01.09.2017 15:00 Maccabi Herzliya – Ironi Nesher
01.09.2017 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Tel Aviv
01.09.2017 15:00 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Marmorek
01.09.2017 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Kfar Saba

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.09.2017 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Petah Tikva
08.09.2017 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Ramat Gan
08.09.2017 15:00 Hapoel Hadera Eran – Maccabi Ahi Nazareth
08.09.2017 15:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Rishon LeZion
08.09.2017 15:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Bnei Lod
08.09.2017 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Afula
08.09.2017 15:00 Hapoel Tel Aviv – Maccabi Herzliya
08.09.2017 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Beitar Tel Aviv Ramla

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.09.2017 15:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Hadera Eran
15.09.2017 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Ironi Nesher
15.09.2017 15:00 Hapoel Afula – Hapoel Tel Aviv
15.09.2017 15:00 Maccabi Herzliya – Hapoel Katamon Jerusalem
15.09.2017 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Kfar Saba
15.09.2017 15:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Marmorek
15.09.2017 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Ramat HaSharon
15.09.2017 15:00 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Nazareth Illit

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.09.2017 15:00 Hapoel Hadera Eran – Ironi Nesher
24.09.2017 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Afula
24.09.2017 15:00 Hapoel Marmorek – Beitar Tel Aviv Ramla
24.09.2017 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Bnei Lod
24.09.2017 15:00 Hapoel Kfar Saba – Maccabi Herzliya
24.09.2017 15:00 Hapoel Tel Aviv – Maccabi Ahi Nazareth
24.09.2017 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Rishon LeZion
24.09.2017 15:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Petah Tikva

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.10.2017 15:00 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Hadera Eran
13.10.2017 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Ramat Gan
13.10.2017 15:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Nazareth Illit
13.10.2017 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Ramat HaSharon
13.10.2017 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Tel Aviv
13.10.2017 15:00 Maccabi Herzliya – Hapoel Marmorek
13.10.2017 15:00 Hapoel Afula – Hapoel Kfar Saba
13.10.2017 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Katamon Jerusalem

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.10.2017 15:00 Hapoel Kfar Saba – Maccabi Ahi Nazareth
20.10.2017 15:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Bnei Lod
20.10.2017 15:00 Hapoel Hadera Eran – Hapoel Tel Aviv
20.10.2017 15:00 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Rishon LeZion
20.10.2017 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Ironi Nesher
20.10.2017 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Maccabi Herzliya
20.10.2017 15:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Afula
20.10.2017 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Beitar Tel Aviv Ramla

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.10.2017 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Hadera Eran
27.10.2017 15:00 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Katamon Jerusalem
27.10.2017 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Kfar Saba
27.10.2017 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Marmorek
27.10.2017 15:00 Hapoel Afula – Hapoel Ramat HaSharon
27.10.2017 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Ramat Gan
27.10.2017 15:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Petah Tikva
27.10.2017 15:00 Maccabi Herzliya – Hapoel Nazareth Illit

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.11.2017 15:00 Hapoel Hadera Eran – Hapoel Katamon Jerusalem
03.11.2017 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Bnei Lod
03.11.2017 15:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Tel Aviv
03.11.2017 15:00 Hapoel Marmorek – Ironi Nesher
03.11.2017 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Maccabi Ahi Nazareth
03.11.2017 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Afula
03.11.2017 15:00 Hapoel Ramat Gan – Maccabi Herzliya
03.11.2017 15:00 Hapoel Petah Tikva – Beitar Tel Aviv Ramla

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.11.2017 15:00 Hapoel Afula – Hapoel Ramat Gan
24.11.2017 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Nazareth Illit
24.11.2017 15:00 Maccabi Herzliya – Hapoel Petah Tikva
24.11.2017 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Rishon LeZion
24.11.2017 15:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Hadera Eran
24.11.2017 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Kfar Saba
24.11.2017 15:00 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Marmorek
24.11.2017 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Ramat HaSharon

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
01.12.2017 15:00 Hapoel Hadera Eran – Hapoel Kfar Saba
01.12.2017 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Ironi Nesher
01.12.2017 15:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Katamon Jerusalem
01.12.2017 15:00 Hapoel Bnei Lod – Beitar Tel Aviv Ramla
01.12.2017 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Maccabi Herzliya
01.12.2017 15:00 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Afula
01.12.2017 15:00 Hapoel Ramat Gan – Maccabi Ahi Nazareth
01.12.2017 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Tel Aviv

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
08.12.2017 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Hadera Eran
08.12.2017 15:00 Maccabi Herzliya – Hapoel Bnei Lod
08.12.2017 15:00 Hapoel Afula – Hapoel Rishon LeZion
08.12.2017 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Petah Tikva
08.12.2017 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Ramat Gan
08.12.2017 15:00 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Nazareth Illit
08.12.2017 15:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Marmorek
08.12.2017 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Ramat HaSharon

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.12.2017 15:00 Hapoel Hadera Eran – Hapoel Marmorek
15.12.2017 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Kfar Saba
15.12.2017 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Maccabi Herzliya
15.12.2017 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Katamon Jerusalem
15.12.2017 15:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Tel Aviv
15.12.2017 15:00 Hapoel Petah Tikva – Ironi Nesher
15.12.2017 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Maccabi Ahi Nazareth
15.12.2017 15:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Afula

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.12.2017 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Ramat Gan
22.12.2017 15:00 Maccabi Herzliya – Hapoel Hadera Eran
22.12.2017 15:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Nazareth Illit
22.12.2017 15:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Ramat HaSharon
22.12.2017 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Rishon LeZion
22.12.2017 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Bnei Lod
22.12.2017 15:00 Hapoel Afula – Beitar Tel Aviv Ramla
22.12.2017 15:00 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Petah Tikva

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.12.2017 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Hadera Eran
29.12.2017 15:00 Hapoel Afula – Maccabi Herzliya
29.12.2017 15:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Nazareth Illit
29.12.2017 15:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Ramat Gan
29.12.2017 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Petah Tikva
29.12.2017 15:00 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Rishon LeZion
29.12.2017 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Bnei Lod
29.12.2017 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Beitar Tel Aviv Ramla

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.01.2018 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Ramat HaSharon
09.01.2018 15:00 Hapoel Hadera Eran – Hapoel Afula
09.01.2018 15:00 Maccabi Herzliya – Maccabi Ahi Nazareth
09.01.2018 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Ironi Nesher
09.01.2018 15:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Tel Aviv
09.01.2018 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Katamon Jerusalem
09.01.2018 15:00 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Kfar Saba
09.01.2018 15:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Marmorek

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.01.2018 15:00 Hapoel Hadera Eran – Hapoel Nazareth Illit
12.01.2018 15:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Rishon LeZion
12.01.2018 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Bnei Lod
12.01.2018 15:00 Ironi Nesher – Maccabi Herzliya
12.01.2018 15:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Petah Tikva
12.01.2018 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Afula
12.01.2018 15:00 Hapoel Tel Aviv – Beitar Tel Aviv Ramla
12.01.2018 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Ramat Gan

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.01.2018 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Marmorek
19.01.2018 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Hadera Eran
19.01.2018 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Katamon Jerusalem
19.01.2018 15:00 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Ramat HaSharon
19.01.2018 15:00 Hapoel Afula – Ironi Nesher
19.01.2018 15:00 Maccabi Herzliya – Hapoel Tel Aviv
19.01.2018 15:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Nazareth Illit
19.01.2018 15:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Kfar Saba

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.01.2018 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Rishon LeZion
26.01.2018 15:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Bnei Lod
26.01.2018 15:00 Hapoel Kfar Saba – Beitar Tel Aviv Ramla
26.01.2018 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Petah Tikva
26.01.2018 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Maccabi Herzliya
26.01.2018 15:00 Hapoel Hadera Eran – Hapoel Ramat Gan
26.01.2018 15:00 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Afula
26.01.2018 15:00 Ironi Nesher – Maccabi Ahi Nazareth

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.02.2018 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Tel Aviv
02.02.2018 15:00 Hapoel Afula – Hapoel Katamon Jerusalem
02.02.2018 15:00 Maccabi Herzliya – Hapoel Kfar Saba
02.02.2018 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Marmorek
02.02.2018 15:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Ramat HaSharon
02.02.2018 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Nazareth Illit
02.02.2018 15:00 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Ramat Gan
02.02.2018 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Hadera Eran

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.02.2018 15:00 Hapoel Hadera Eran – Hapoel Petah Tikva
09.02.2018 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Beitar Tel Aviv Ramla
09.02.2018 15:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Rishon LeZion
09.02.2018 15:00 Hapoel Tel Aviv – Ironi Nesher
09.02.2018 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Maccabi Ahi Nazareth
09.02.2018 15:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Afula
09.02.2018 15:00 Hapoel Marmorek – Maccabi Herzliya
09.02.2018 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Bnei Lod

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.02.2018 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Petah Tikva
16.02.2018 15:00 Hapoel Afula – Hapoel Marmorek
16.02.2018 15:00 Maccabi Herzliya – Hapoel Ramat HaSharon
16.02.2018 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Nazareth Illit
16.02.2018 15:00 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Hadera Eran
16.02.2018 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Kfar Saba
16.02.2018 15:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Ramat Gan
16.02.2018 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Katamon Jerusalem

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.02.2018 15:00 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Bnei Lod
23.02.2018 15:00 Hapoel Ramat Gan – Beitar Tel Aviv Ramla
23.02.2018 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Maccabi Herzliya
23.02.2018 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Tel Aviv
23.02.2018 15:00 Hapoel Kfar Saba – Ironi Nesher
23.02.2018 15:00 Hapoel Marmorek – Maccabi Ahi Nazareth
23.02.2018 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Afula
23.02.2018 15:00 Hapoel Hadera Eran – Hapoel Rishon LeZion

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.03.2018 15:00 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Kfar Saba
02.03.2018 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Marmorek
02.03.2018 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Ramat HaSharon
02.03.2018 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Hadera Eran
02.03.2018 15:00 Hapoel Bnei Lod – Hapoel Rishon LeZion
02.03.2018 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Petah Tikva
02.03.2018 15:00 Maccabi Herzliya – Hapoel Ramat Gan
02.03.2018 15:00 Hapoel Afula – Hapoel Nazareth Illit

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.03.2018 15:00 Hapoel Hadera Eran – Hapoel Bnei Lod
09.03.2018 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Maccabi Ahi Nazareth
09.03.2018 15:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Afula
09.03.2018 15:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Katamon Jerusalem
09.03.2018 15:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Tel Aviv
09.03.2018 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Beitar Tel Aviv Ramla
09.03.2018 15:00 Hapoel Petah Tikva – Maccabi Herzliya
09.03.2018 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Ironi Nesher

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.03.2018 15:00 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Ramat HaSharon
13.03.2018 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Nazareth Illit
13.03.2018 15:00 Maccabi Herzliya – Hapoel Rishon LeZion
13.03.2018 15:00 Hapoel Afula – Hapoel Petah Tikva
13.03.2018 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Ramat Gan
13.03.2018 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Bnei Lod
13.03.2018 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Marmorek
13.03.2018 15:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Hadera Eran

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.03.2018 15:00 Hapoel Hadera Eran – Beitar Tel Aviv Ramla
16.03.2018 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Hapoel Afula
16.03.2018 15:00 Hapoel Petah Tikva – Maccabi Ahi Nazareth
16.03.2018 15:00 Hapoel Ramat Gan – Ironi Nesher
16.03.2018 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Tel Aviv
16.03.2018 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Katamon Jerusalem
16.03.2018 15:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Kfar Saba
16.03.2018 15:00 Hapoel Bnei Lod – Maccabi Herzliya

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.03.2018 15:00 Hapoel Katamon Jerusalem – Hapoel Nazareth Illit
29.03.2018 15:00 Hapoel Marmorek – Hapoel Hadera Eran
29.03.2018 15:00 Maccabi Herzliya – Beitar Tel Aviv Ramla
29.03.2018 15:00 Hapoel Kfar Saba – Hapoel Ramat HaSharon
29.03.2018 15:00 Hapoel Tel Aviv – Hapoel Ramat Gan
29.03.2018 15:00 Ironi Nesher – Hapoel Petah Tikva
29.03.2018 15:00 Maccabi Ahi Nazareth – Hapoel Rishon LeZion
29.03.2018 15:00 Hapoel Afula – Hapoel Bnei Lod

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.04.2018 15:00 Beitar Tel Aviv Ramla – Hapoel Afula
05.04.2018 15:00 Hapoel Bnei Lod – Maccabi Ahi Nazareth
05.04.2018 15:00 Hapoel Petah Tikva – Hapoel Tel Aviv
05.04.2018 15:00 Hapoel Ramat Gan – Hapoel Katamon Jerusalem
05.04.2018 15:00 Hapoel Nazareth Illit – Hapoel Kfar Saba
05.04.2018 15:00 Hapoel Ramat HaSharon – Hapoel Marmorek
05.04.2018 15:00 Hapoel Rishon LeZion – Ironi Nesher
05.04.2018 15:00 Hapoel Hadera Eran – Maccabi Herzliya
Advertisement

Turneringer i Israel