LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
30. marts 2017 – 6. april 2017
Næste uge  >

Torsdag 30. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
09:30 Charlestown City Blues – Maitland Northern New South Wales – Australien Udsat

Fredag 31. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
09:30 Port Melbourne Sharks SC U20 – Hume City FC U20 NPL Youth Victoria – Australien
09:30 Avondale Heights U20 – Melbourne Knights FC U20 NPL Youth Victoria – Australien
10:50 Adelaide United – Perth Glory A-League – Australien
11:15 Redlands United – Gold Coast City Queensland – Australien Udsat
11:30 Port Melbourne Sharks SC – Hume City FC Victorian – Australien
11:30 Avondale Heights – Melbourne Knights Victorian – Australien
12:00 Moreton Bay United – Western Pride Queensland – Australien Udsat
12:30 Eastern Suburbs – Ipswich Knights Brisbane Premier League – Australien

Lørdag 1. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
05:00 Kingborough Lions – Hobart Zebras Tasmania Premier League – Australien
05:30 Lambton Jaffas FC – Valentine Phoenix Northern New South Wales – Australien
05:30 Newcastle Jets Youth – Charlestown City Blues Northern New South Wales – Australien
05:30 Devonport City – Olympia FC Warriors Tasmania Premier League – Australien
06:00 Dandenong Thunder SC – Melbourne Victory Youth Victorian Premier League One – Australien
06:00 Springvale White Eagles – Brunswick City Victorian Premier League One – Australien
06:00 Nunawading City FC – Bendigo City FC Victorian Premier League One – Australien
06:00 Murray United FC – Werribee City Victorian Premier League One – Australien
06:00 Northcote City – Eastern Lions SC Victorian Premier League One – Australien
06:00 Whittlesea Ranges – Melbourne City FC Youth Victorian Premier League One – Australien
06:00 Moreland City FC – Box Hill United Victorian Premier League One – Australien
06:00 FFA Centre of Excellence – Woden Valley Capital – Australien
06:00 Canberra FC – Riverina Rhinos Capital – Australien
06:00 Bulleen Lions U20 – Pascoe Vale SC U20 NPL Youth Victoria – Australien
06:15 Sunshine George Cross – Goulburn Valley Suns Victorian Premier League One – Australien
06:30 Adelaide City – Croydon Kings Sydterritoriet – Australien
06:30 Adelaide Blue Eagles – Para Hills Knights Sydterritoriet – Australien
06:30 Adelaide Comets – West Torrens Birkalla Sydterritoriet – Australien
06:30 Salisbury United – Adelaide Hills Southern State League – Australien
06:30 Adelaide Victory – South Adelaide Southern State League – Australien
06:30 The Cove – Western Strikers Southern State League – Australien
06:30 Sturt Lions – Modbury Jets Southern State League – Australien
07:00 Moreland Zebras – Dandenong City Victorian Premier League One – Australien
07:00 Redlands United U20 – Gold Coast City U20 NPL Youth Queensland – Australien
07:00 Subiaco U20 – Floreat Athena U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 Sorrento U20 – Perth U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 Balcatta U20 – Bayswater City U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 Cockburn City U20 – ECU Joondalup U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 Perth Glory U20 – Stirling Lions U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 Green Gully SC U20 – South Melbourne FC U20 NPL Youth Victoria – Australien
07:30 Northern Rangers – Launceston City Tasmania Premier League – Australien
07:30 Adelaide United Youth – West Adelaide Sydterritoriet – Australien
07:30 Heidelberg United U20 – North Geelong Warriors U20 NPL Youth Victoria – Australien
08:00 Bulleen Lions – Pascoe Vale SC Victorian – Australien
08:30 Belconnen United – Gungahlin United Capital – Australien
08:35 Newcastle Jets – Western Sydney Wanderers FC A-League – Australien
09:00 Central Coast Mariners Youth – St George FC New South Wales Premier League 2 – Australien
09:00 Green Gully – South Melbourne Victorian – Australien
09:00 Ballarat Red Devils – Richmond Victorian Premier League One – Australien
09:00 Sorrento – Perth Western – Australien
09:00 Subiaco – Floreat Athena Western – Australien
09:00 Balcatta – Bayswater City Western – Australien
09:00 Cockburn City – ECU Joondalup Western – Australien
09:00 Perth Glory Youth – Stirling Lions Western – Australien
09:30 Bankstown City Lions – Mounties Wanderers New South Wales Premier League 2 – Australien
09:30 Clarence United – South Hobart Tasmania Premier League – Australien
09:30 White City Woodville – Noarlunga United Southern State League – Australien
10:00 Hakoah Sydney City East – Rockdale City Suns New South Wales – Australien
10:00 Blacktown City FC – Wollongong Wolves New South Wales – Australien
10:00 Western Sydney Wanderers FC Youth – Blacktown Spartans New South Wales Premier League 2 – Australien
10:00 Bankstown Berries – Hills Brumbies New South Wales Premier League 2 – Australien
10:00 Mt Druitt Town Rangers – Spirit FC New South Wales Premier League 2 – Australien
10:00 Macarthur Rams – Northern Tigers New South Wales Premier League 2 – Australien
10:00 Mitchelton – Capalaba Brisbane Premier League – Australien
10:00 Southside Eagles – Moggill Brisbane Capital League Division One – Australien
10:00 The Gap – Mount Gravatt Brisbane Capital League Division One – Australien
10:00 Bayside United – North Pine Brisbane Capital League Division One – Australien
10:00 Wolves FC – Taringa Rovers Brisbane Capital League Division One – Australien
10:00 Brisbane Knights – Acacia Ridge FC Brisbane Capital League Division One – Australien
10:00 Olympic FC U20 – SWQ Thunder U20 NPL Youth Queensland – Australien
10:30 FNQ FC Heat – Olympic FC Queensland – Australien
10:30 Heidelberg United – North Geelong Warriors Victorian – Australien
10:30 Campbelltown City – North Eastern Metro Stars Sydterritoriet – Australien
10:30 Adelaide Olympic – Cumberland United Sydterritoriet – Australien
10:50 Sydney FC – Melbourne City FC A-League – Australien
11:00 North Shore Mariners – Marconi Stallions New South Wales Premier League 2 – Australien
11:00 North Queensland Fury FC – SWQ Thunder Queensland – Australien
11:00 Adelaide Raiders – Port Adelaide Lion SC Southern State League – Australien
11:00 Grange Thistle – Souths United Brisbane Premier League – Australien
11:00 Lions FC – Holland Park Hawks Brisbane Premier League – Australien
11:00 Peninsula Power – Albany Creek Brisbane Premier League – Australien
11:00 Logan Lightning – Rochedale Rovers Brisbane Premier League – Australien
11:00 UQ FC – North Star FC Brisbane Capital League Division One – Australien
11:15 Brisbane City – Brisbane Roar FC Youth Queensland – Australien Udsat

Søndag 2. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
04:30 St Albans Saints U20 – Oakleigh Cannons FC U20 NPL Youth Victoria – Australien
06:10 Monaro Panthers – Canberra Olympic Capital – Australien
06:30 Broadmeadow Magic – Lake Macquarie Northern New South Wales – Australien
06:30 Maitland – Hamilton Olympic Northern New South Wales – Australien
06:30 Adamstown Rosebud FC – Weston Workers Northern New South Wales – Australien
07:00 Manly United – Sydney FC Youth New South Wales – Australien
07:00 Parramatta FC – Sydney Olympic New South Wales – Australien
07:00 St Albans Saints – Oakleigh Cannons Victorian – Australien
07:00 Tigers FC – Tuggeranong United Capital – Australien
07:00 Mandurah City U20 – Armadale U20 NPL Youth Western – Australien
07:00 Inglewood United U20 – Joondalup United U20 NPL Youth Western – Australien
08:00 Sydney United 58 – Sutherland Sharks New South Wales – Australien
08:45 APIA Leichhardt Tigers – Bonnyrigg White Eagles New South Wales – Australien
09:00 Melbourne Victory – Wellington Phoenix A-League – Australien
09:00 Mandurah City – Armadale Western – Australien
09:00 Inglewood United – Joondalup United FC Western – Australien
11:00 Brisbane Roar FC – Central Coast Mariners A-League – Australien

Mandag 3. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:30 Kingston City U20 – Bentleigh Greens U20 NPL Youth Victoria – Australien
12:30 Kingston City – Bentleigh Greens Victorian – Australien

Tirsdag 4. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:45 Brisbane Strikers – Sunshine Coast Queensland – Australien

Onsdag 5. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Australien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:30 Newcastle Jets Youth – Maitland Northern New South Wales – Australien
10:45 Brisbane City U20 – Brisbane Roar U20 NPL Youth Queensland – Australien
11:30 Brisbane Strikers U20 – Sunshine Coast U20 NPL Youth Queensland – Australien
12:30 Moreton Bay United U20 – Western Pride U20 NPL Youth Queensland – Australien
12:45 Adelaide United Youth – Adelaide Blue Eagles Sydterritoriet – Australien
<  Forrige uge
30. marts 2017 – 6. april 2017
Næste uge  >