LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. september 2017 – 30. september 2017
Næste uge  >

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Belgien U17 (k) – Makedonien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 9 (k)
17:00 Cercle Brugge – Tubize 1. Division B Åbning – Belgien
18:00 Genk – Oostende 1. Division A – Belgien
19:30 KSV Oudenaarde – Berchem 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Royal Excel Mouscron – Eupen 1. Division A – Belgien
20:00 Mechelen – St.Truiden 1. Division A – Belgien
20:00 Virton – Deinze 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Lommel – FCV Dender EH 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Patro Eisden – Dessel 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Geel – KSK Heist 1. Amatør Division – Belgien
20:30 Waasland-Beveren – Anderlecht 1. Division A – Belgien
20:30 Lierse – Union St.-Gilloise 1. Division B Åbning – Belgien

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 Gent – Zulte-Waregem 1. Division A – Belgien
15:00 Chatelet SC – Oosterzonen 1. Amatør Division – Belgien
15:00 Eendracht Aalst – Seraing United 1. Amatør Division – Belgien
15:00 Royal Knokke FC – Hamme 1. Amatør Division – Belgien
16:00 Oud-Heverlee – KFCO Beerschot-Wilrijk 1. Division B Åbning – Belgien
18:00 Charleroi – Club Brugge 1. Division A – Belgien
20:00 Standard Liege – Lokeren 1. Division A – Belgien
20:00 Westerlo – Roeselare 1. Division B Åbning – Belgien

Tirsdag 26. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Belgien U17 (k) – Hviderusland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 9 (k)

Onsdag 27. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Anderlecht – Celtic Champions League Gruppe B

Torsdag 28. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Lazio – Zulte-Waregem Europa League Gruppe K

Fredag 29. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Serbien U17 (k) – Belgien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 9 (k)
20:30 St.Truiden – Charleroi 1. Division A – Belgien
20:30 Union St.-Gilloise – Cercle Brugge 1. Division B Åbning – Belgien

Lørdag 30. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Belgien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Oud-Heverlee – Roeselare 1. Division B Åbning – Belgien
18:00 Eupen – Genk 1. Division A – Belgien
19:30 Dessel – Virton 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Waasland-Beveren – Antwerpen 1. Division A – Belgien
20:00 Royal Excel Mouscron – Mechelen 1. Division A – Belgien
20:00 FCV Dender EH – Royal Knokke FC 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Seraing United – KSV Oudenaarde 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Oosterzonen – Eendracht Aalst 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Deinze – Geel 1. Amatør Division – Belgien
20:00 KSK Heist – Lommel 1. Amatør Division – Belgien
20:00 Berchem – Chatelet SC 1. Amatør Division – Belgien
20:30 Kortrijk – Oostende 1. Division A – Belgien
20:30 Tubize – Westerlo 1. Division B Åbning – Belgien
<  Forrige uge
23. september 2017 – 30. september 2017
Næste uge  >