LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. september 2017 – 1. oktober 2017
Næste uge  >

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Botev Galabovo – Strumska Slava Division B – Bulgarien
16:00 Montana – Litex Lovech Division B – Bulgarien
16:00 PFC Lokomotiv Sofia 1929 – Nesebar Division B – Bulgarien
16:00 Neftochimic Burgas 1962 – Chernomorets Balchik Division B – Bulgarien
16:30 Botev Plovdiv – Lokomotiv Plovdiv Division A – Bulgarien
19:00 Septemvri Sofia – Ludogorets Division A – Bulgarien

Mandag 25. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Maritsa Plovdiv – Pomorie Division B – Bulgarien
16:00 Oborishte – Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Division B – Bulgarien
16:00 Botev Vratsa – FC Tsarsko Selo Sofia 2015 Division B – Bulgarien
16:00 Ludogorets Razgrad II – Sozopol Division B – Bulgarien
16:00 Norge U17 (k) – Bulgarien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)
19:00 Beroe – Levski Sofia Division A – Bulgarien

Torsdag 28. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Moldova U17 (k) – Bulgarien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 8 (k)
21:05 Ludogorets – Hoffenheim Europa League Gruppe C

Fredag 29. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Lokomotiv Plovdiv – Septemvri Sofia Division A – Bulgarien
19:00 Vereya – Slavia Sofia Division A – Bulgarien

Lørdag 30. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:45 Etar – PFC CSKA-Sofia Division A – Bulgarien
16:00 Strumska Slava – Chernomorets Balchik Division B – Bulgarien
16:00 Nesebar – Neftochimic Burgas 1962 Division B – Bulgarien
16:00 Botev Galabovo – Ludogorets Razgrad II Division B – Bulgarien
16:45 Vitosha Bistritsa – Botev Plovdiv Division A – Bulgarien
17:00 Litex Lovech – Maritsa Plovdiv Division B – Bulgarien
19:00 Dunav Ruse – Pirin Blagoevgrad Division A – Bulgarien

Søndag 1. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Bulgarien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 FC Tsarsko Selo Sofia 2015 – Oborishte Division B – Bulgarien
16:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa – Montana Division B – Bulgarien
16:00 Sozopol – Botev Vratsa Division B – Bulgarien
16:30 Levski Sofia – Cherno More Varna Division A – Bulgarien
19:00 Ludogorets – Beroe Division A – Bulgarien
<  Forrige uge
24. september 2017 – 1. oktober 2017
Næste uge  >