LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >

Søndag 23. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Coquimbo Unido – San Marcos Primera B Clausura – Chile 1 – 0
01:30 Everton CD – Audax Italiano Primera Division Clausura – Chile 2 – 2
17:00 Palestino – Cobresal Primera Division Clausura – Chile
20:30 San Luis – Colo Colo Primera Division Clausura – Chile
21:00 Atletico Nublense – Deportes Copiapo Primera B Clausura – Chile
21:30 Santiago Morning – Iberia Primera B Clausura – Chile
23:00 Curico Unido – La Serena Primera B Clausura – Chile

Mandag 24. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Huachipato – Universidad de Concepción Primera Division Clausura – Chile

Tirsdag 25. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
22:15 Deportes Iquique – Zamora FC Copa Libertadores Gruppe 8

Onsdag 26. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 San Lorenzo – Universidad Catolica Copa Libertadores Gruppe 4

Fredag 28. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
22:00 Unión La Calera – Santiago Morning Primera B Clausura – Chile

Lørdag 29. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Universidad de Concepción – Deportes Temuco Primera Division Clausura – Chile
17:00 Universidad Catolica – Universidad de Chile Primera Division Clausura – Chile
20:30 Cobresal – Huachipato Primera Division Clausura – Chile
21:00 Deportes Copiapo – Magallanes Primera B Clausura – Chile
23:00 Santiago Wanderers – Deportes Iquique Primera Division Clausura – Chile
23:00 Unión San Felipe – Deportes Valdivia Primera B Clausura – Chile

Søndag 30. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Iberia – Coquimbo Unido Primera B Clausura – Chile
00:00 La Serena – Puerto Montt Primera B Clausura – Chile
01:30 Union Espanola – Everton CD Primera Division Clausura – Chile
17:00 O'Higgins – San Luis Primera Division Clausura – Chile
20:30 Antofagasta – Audax Italiano Primera Division Clausura – Chile
21:00 Cobreloa – Atletico Nublense Primera B Clausura – Chile
22:00 San Marcos – Rangers Primera B Clausura – Chile
23:00 Colo Colo – Palestino Primera Division Clausura – Chile
<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >