LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
19. august 2017 – 26. august 2017
Næste uge  >

Lørdag 19. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:05 Audax Italiano – Deportes Temuco Primera Division – Chile 2 – 1
17:00 Santiago Wanderers – Universidad Catolica Primera Division – Chile LIVE 5': 0 – 0
20:30 Union Espanola – San Luis Primera Division – Chile
21:00 Magallanes – Puerto Montt Primera B Torneo De Transicion – Chile
23:00 Antofagasta – Palestino Primera Division – Chile
23:00 Barnechea – Deportes Copiapo Primera B Torneo De Transicion – Chile

Søndag 20. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Coquimbo Unido – Atletico Nublense Primera B Torneo De Transicion – Chile
01:30 Colo Colo – Universidad de Concepción Primera Division – Chile
17:00 Deportes Iquique – Curico Unido Primera Division – Chile
20:30 Everton CD – O'Higgins Primera Division – Chile
20:30 Cobresal – Deportes Valdivia Primera B Torneo De Transicion – Chile
20:30 Iberia – Unión San Felipe Primera B Torneo De Transicion – Chile
20:30 La Serena – San Marcos Primera B Torneo De Transicion – Chile
21:00 Cobreloa – Santiago Morning Primera B Torneo De Transicion – Chile
23:00 Universidad de Chile – Huachipato Primera Division – Chile

Mandag 21. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:30 Unión La Calera – Rangers Primera B Torneo De Transicion – Chile

Onsdag 23. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
23:00 Deportes Temuco – Unión San Felipe Pokal – Chile

Torsdag 24. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 San Luis – Coquimbo Unido Pokal – Chile
01:00 Universidad Catolica – Huachipato Pokal – Chile
02:30 San Marcos – Antofagasta Pokal – Chile

Lørdag 26. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Chile

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Santiago Wanderers – Deportes Iquique Primera Division – Chile
17:00 Palestino – San Luis Primera Division – Chile
20:30 Deportes Temuco – Everton CD Primera Division – Chile
23:00 Universidad Catolica – Curico Unido Primera Division – Chile
<  Forrige uge
19. august 2017 – 26. august 2017
Næste uge  >