Roskilde Festival 2017 888sport.dk Scandic Bookmakers fodboldrejser
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. januar 2017 – 30. januar 2017
Næste uge  >

Mandag 23. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Costa Rica

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:15 C.S. Cartaginés – Deportivo Saprissa Clausura – Costa Rica 3 – 0

Onsdag 25. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Costa Rica

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:35 Municipal Pérez Zeledón – LD Alajuelense Clausura – Costa Rica
22:00 Universidad de Costa Rica – C.S. Cartaginés Clausura – Costa Rica
22:00 AD Santa Rosa – Puntarenas FC CR2 – Costa Rica
22:00 Guanacasteca – ADR Jicaral CR2 – Costa Rica
22:00 Deportivo Cartagena – AD Cofutpa CR2 – Costa Rica
22:00 Cariari – Barrio Mexico Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 Aserri – Turrialba Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 Grecia – CS Uruguay Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 Seleccion de Osa – Sporting San Jose Liga De Ascenso Clausura Gruppe C – Costa Rica
22:00 Juventud Escazucena – Coto Brus Liga De Ascenso Clausura Gruppe C – Costa Rica
22:00 Jaco Rays FC – AS Puma Generalena Liga De Ascenso Clausura Gruppe C – Costa Rica

Torsdag 26. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Costa Rica

Tid Hold Liga & Land Resultat
03:00 Deportivo Saprissa – Limon Clausura – Costa Rica

Fredag 27. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Costa Rica

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Belen – Santos de Guápiles Clausura – Costa Rica
02:00 Deportiva Carmelita – Deportiva San Carlos Clausura – Costa Rica
03:00 AD Municipal Liberia – Club Sport Herediano Clausura – Costa Rica

Søndag 29. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Costa Rica

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 LD Alajuelense – C.S. Cartaginés Clausura – Costa Rica
02:30 Deportiva San Carlos – Belen Clausura – Costa Rica
03:00 Club Sport Herediano – Deportivo Saprissa Clausura – Costa Rica
20:30 Municipal Pérez Zeledón – Universidad de Costa Rica Clausura – Costa Rica
20:45 Limon – Deportiva Carmelita Clausura – Costa Rica
21:00 Santos de Guápiles – AD Municipal Liberia Clausura – Costa Rica
22:00 AD Cofutpa – Guanacasteca CR2 – Costa Rica
22:00 AD Santa Rosa – ADR Jicaral CR2 – Costa Rica
22:00 Puntarenas FC – Deportivo Cartagena CR2 – Costa Rica
22:00 Barrio Mexico – Grecia Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 Cariari – Turrialba Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 CS Uruguay – Aserri Liga De Ascenso Clausura Gruppe B – Costa Rica
22:00 AS Puma Generalena – Seleccion de Osa Liga De Ascenso Clausura Gruppe C – Costa Rica
22:00 Jaco Rays FC – Coto Brus Liga De Ascenso Clausura Gruppe C – Costa Rica
22:00 Sporting San Jose – Juventud Escazucena Liga De Ascenso Clausura Gruppe C – Costa Rica
<  Forrige uge
23. januar 2017 – 30. januar 2017
Næste uge  >