Roskilde Festival 2017 888sport.dk Scandic Bookmakers fodboldrejser
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
22. januar 2017 – 29. januar 2017
Næste uge  >

Søndag 22. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Nea Salamis – AEL Limassol 1. Division – Cypern
15:00 Apollon Limassol – Ermis Aradippou 1. Division – Cypern
16:00 APOEL Nicosia – AEZ Zakakiou 1. Division – Cypern
17:00 Karmiotissa Pano Polemidion – Anagennisi Deryneia 1. Division – Cypern

Mandag 23. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Ethnikos Achnas – Doxa Katokopia 1. Division – Cypern

Onsdag 25. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 ASIL Lysi – Anorthosis Pokal – Cypern
16:00 AEL Limassol – Aris Limassol F.C. Pokal – Cypern
17:00 Nea Salamis – APOEL Nicosia Pokal – Cypern

Fredag 27. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 ENTHOI Lakatamia FC – Enosis Paralimni 2. Division – Cypern

Lørdag 28. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Ethnikos Assia – EN Parekklisias 2. Division – Cypern
14:00 ASIL Lysi – Olympiakos Nicosia 2. Division – Cypern
14:00 PAEEK – Pafos FC 2. Division – Cypern
14:00 Alki Oroklinis – ENAD Polis Chrysochous 2. Division – Cypern
14:00 Ayia Napa – Akritas Chlorakas 2. Division – Cypern
14:00 Omonia Aradippou – Othellos Athienou 2. Division – Cypern
16:00 Omonia Nicosia – Nea Salamis 1. Division – Cypern
16:00 Anagennisi Deryneia – Apollon Limassol 1. Division – Cypern
17:00 Ermis Aradippou – Anorthosis 1. Division – Cypern

Søndag 29. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Cypern

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Ethnikos Achnas – APOEL Nicosia 1. Division – Cypern
16:00 Doxa Katokopia – Karmiotissa Pano Polemidion 1. Division – Cypern
17:00 AEK Larnaca – AEZ Zakakiou 1. Division – Cypern
<  Forrige uge
22. januar 2017 – 29. januar 2017
Næste uge  >