Roskilde Festival 2017 888sport.dk Scandic Bookmakers fodboldrejser
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
22. januar 2017 – 29. januar 2017
Næste uge  >

Mandag 23. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Egypten

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:45 Bani Sweef – Kima Aswan 2. Division Gruppe 1 – Egypten
13:45 Naser Al Fekrya – AL Qenah 2. Division Gruppe 1 – Egypten
13:45 Madina Monowara – El Wasty 2. Division Gruppe 1 – Egypten
13:45 AL Fayoum – El Badri 2. Division Gruppe 1 – Egypten
13:45 Dayrot – El Minya 2. Division Gruppe 1 – Egypten
13:45 Aluminium Naq Hammadi – Tahta 2. Division Gruppe 1 – Egypten
13:45 Telephonat Bani Sweif – El Gounah 2. Division Gruppe 1 – Egypten
16:30 Suhag – Al Asyoty Sport 2. Division Gruppe 1 – Egypten

Tirsdag 24. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Egypten

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:30 National Bank – Ittihad Al Shorta 2. Division Gruppe 2 – Egypten
13:30 Coca Cola – Al Tersana 2. Division Gruppe 2 – Egypten
13:30 Manshyat el Shohadaa – FC Masr 2. Division Gruppe 2 – Egypten
13:30 Marekh – Kahrbaa Alasmalia 2. Division Gruppe 2 – Egypten
13:30 Al Nasr – Al zarka 2. Division Gruppe 2 – Egypten
13:30 Itesalat – Montakhab Suez 2. Division Gruppe 2 – Egypten
13:30 Domiat – El Sharkeyah Lelddukhan 2. Division Gruppe 2 – Egypten
13:30 Olympic El Qanah FC – Nogoom El Mostakbal 2. Division Gruppe 2 – Egypten
13:30 El Horreya – Ghazl Al Mehalla 2. Division Gruppe 3 – Egypten
13:30 Pharco FC – Markaz Shabab Koom Hamada 2. Division Gruppe 3 – Egypten
13:30 Sed Elmahla – Nabarouh 2. Division Gruppe 3 – Egypten
13:30 Bader – Al Olympi 2. Division Gruppe 3 – Egypten
13:30 Meiah Elbehairah – Alaab Damanhour 2. Division Gruppe 3 – Egypten
13:30 EL Hamam – Sherben 2. Division Gruppe 3 – Egypten
13:30 Dekernes – El Hodood 2. Division Gruppe 3 – Egypten
13:30 Baladiyyat Al-Mehalla – El Raja Marsa Matruh 2. Division Gruppe 3 – Egypten
13:30 El Mansura – Kafr El Shaikh 2. Division Gruppe 3 – Egypten
18:00 Ceramica Cleopatra – Gomhoreyet Shbeen 2. Division Gruppe 2 – Egypten

Onsdag 25. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Egypten

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Egypten – Ghana Africa Cup Of Nations Gruppe D
<  Forrige uge
22. januar 2017 – 29. januar 2017
Næste uge  >