LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
26. marts 2017 – 2. april 2017
Næste uge  >

Søndag 26. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:30 Scunthorpe – Bradford League 1 – England 3 – 2
15:45 Doncaster – Plymouth League 2 – England 0 – 1
18:00 England – Litauen VM Kvalifikation UEFA Gruppe F LIVE HT: 1 – 0

Mandag 27. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Tyskland U17 (k) – England U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 3 (k)
15:00 Hviderusland U19 – England U19 EM U19 Kvalifikation EliteGruppe 3
19:00 Danmark U21 – England U21 Venskabskamp U21
20:45 Curzon – FC United of Manchester National League North – England

Tirsdag 28. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Bosnien U17 – England U17 EM U17 Kvalifikation EliteGruppe 7
20:45 Oxford – Bury League 1 – England
20:45 Sheffield United – Millwall League 1 – England
20:45 AFC Wimbledon – Rochdale League 1 – England
20:45 Accrington – Cambridge United League 2 – England
20:45 Macclesfield – York National League – England
20:45 Sutton United – Lincoln National League – England
20:45 Chester – Barrow National League – England
20:45 Solihull Moors – Torquay National League – England
20:45 Tranmere – Dover National League – England
20:45 Stalybridge – Telford National League North – England
20:45 Cinderford Town – Leamington Southern Premier League – England
20:45 Nantwich Town – Matlock Town Northern Premier League – England
20:45 Halesowen – Marine Northern Premier League – England
20:45 Hednesford – Ilkeston FC Northern Premier League – England
20:45 Barwell FC – Rushall Olympic Northern Premier League – England
20:45 Buxton – Frickley Athletic Northern Premier League – England
20:45 Warrington Town – Spennymoor Town FC Northern Premier League – England
20:45 Whitby – Stafford Rangers Northern Premier League – England
20:45 Billericay – Dulwich Hamlet Isthmian Premier Division – England
20:45 Bognor Regis Town – Leiston Isthmian Premier Division – England
20:45 Merstham – Worthing Isthmian Premier Division – England
20:45 Havant & Waterlooville – Harrow Borough Isthmian Premier Division – England

Onsdag 29. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Darlington 1883 – Bradford PA National League North – England

Torsdag 30. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Italien U17 (k) – England U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 3 (k)
20:00 Manchester City (k) – Fortuna Hjørring (k) Champions League Slutspil (k)

Fredag 31. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Derby – Queens Park Rangers Championship – England

Lørdag 1. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:15 Wrexham – Tranmere National League – England
13:30 Liverpool – Everton Premier League – England
13:30 Barnsley – Sheffield Wednesday Championship – England
14:00 Grimsby – Doncaster League 2 – England
16:00 Watford – Sunderland Premier League – England
16:00 Manchester United – West Bromwich Premier League – England
16:00 Leicester – Stoke Premier League – England
16:00 Hull – West Ham Premier League – England
16:00 Chelsea – Crystal Palace Premier League – England
16:00 Burnley – Tottenham Premier League – England
16:00 Wolverhampton – Cardiff Championship – England
16:00 Rotherham – Fulham Championship – England
16:00 Preston – Nottingham Forest Championship – England
16:00 Newcastle – Wigan Championship – England
16:00 Ipswich – Birmingham Championship – England
16:00 Huddersfield – Burton Championship – England
16:00 Brighton – Blackburn Championship – England
16:00 Brentford – Bristol City Championship – England
16:00 Aston Villa – Norwich Championship – England
16:00 Southend – Oldham League 1 – England
16:00 Rochdale – Northampton League 1 – England
16:00 Port Vale – AFC Wimbledon League 1 – England
16:00 Peterborough – Charlton League 1 – England
16:00 Milton Keynes Dons – Gillingham League 1 – England
16:00 Millwall – Scunthorpe League 1 – England
16:00 Fleetwood – Swindon League 1 – England
16:00 Bristol Rovers – Shrewsbury League 1 – England
16:00 Bradford – Walsall League 1 – England
16:00 Bolton – Chesterfield League 1 – England
16:00 Notts Co. – Colchester League 2 – England
16:00 Plymouth – Accrington League 2 – England
16:00 Stevenage – Barnet League 2 – England
16:00 Yeovil – Carlisle League 2 – England
16:00 Newport – Crawley League 2 – England
16:00 Mansfield – Exeter League 2 – England
16:00 Luton – Blackpool League 2 – England
16:00 Leyton Orient – Wycombe League 2 – England
16:00 Hartlepool – Portsmouth League 2 – England
16:00 Crewe – Cambridge United League 2 – England
16:00 Cheltenham – Morecambe League 2 – England
16:00 Southport – Guiseley National League – England
16:00 Torquay – Chester National League – England
16:00 Woking – Sutton United National League – England
16:00 York – Braintree Town National League – England
16:00 Solihull Moors – Aldershot National League – England
16:00 Maidstone – Barrow National League – England
16:00 Lincoln – Bromley National League – England
16:00 Forest Green – North Ferriby United National League – England
16:00 Dover – Gateshead National League – England
16:00 Dagenham & Redbridge – Eastleigh National League – England
16:00 Boreham Wood – Macclesfield National League – England
16:00 Kidderminster – Halifax National League North – England
16:00 Salford City – Altrincham National League North – England
16:00 Stockport – Nuneaton National League North – England
16:00 Tamworth – Harrogate National League North – England
16:00 FC United of Manchester – Stalybridge National League North – England
16:00 Curzon – Gloucester City National League North – England
16:00 Chorley – Gainsborough National League North – England
16:00 Brackley Town – Boston United National League North – England
16:00 Alfreton – Bradford PA National League North – England
16:00 Telford – Worcester National League North – England
16:00 AFC Fylde – Darlington 1883 National League North – England
16:00 Hemel Hempstead – Dartford National League South – England
16:00 Hungerford Town – St Albans National League South – England
16:00 Margate – Truro City National League South – England
16:00 Poole Town FC – Concord Rangers National League South – England
16:00 Hampton & Richmond – Chelmsford National League South – England
16:00 Gosport Borough – Weston Super Mare National League South – England
16:00 Ebbsfleet United – Welling National League South – England
16:00 Eastbourne Borough – Wealdstone National League South – England
16:00 East Thurrock United – Whitehawk National League South – England
16:00 Bishop's Stortford – Oxford City National League South – England
16:00 Bath City – Maidenhead United National League South – England
16:00 Kings Langley FC – Merthyr Town Southern Premier League – England
16:00 Leamington – Frome Town Southern Premier League – England
16:00 Redditch United – St. Ives Town FC Southern Premier League – England
16:00 Slough Town – King's Lynn Town Southern Premier League – England
16:00 St Neots Town – Stratford Town Southern Premier League – England
16:00 Kettering Town FC – Cirencester Town Southern Premier League – England
16:00 Dunstable Town FC – Weymouth Southern Premier League – England
16:00 Hayes & Yeading United – Banbury United Southern Premier League – England
16:00 Basingstoke – Chesham United Southern Premier League – England
16:00 Cambridge City – Cinderford Town Southern Premier League – England
16:00 Chippenham Town – Biggleswade Town Southern Premier League – England
16:00 Dorchester Town – Hitchin Town Southern Premier League – England
16:00 Workington – Ilkeston FC Northern Premier League – England
16:00 Whitby – Coalville Town Northern Premier League – England
16:00 Stafford Rangers – Blyth Spartans Northern Premier League – England
16:00 Spennymoor Town FC – Nantwich Town Northern Premier League – England
16:00 Halesowen – Skelmersdale United Northern Premier League – England
16:00 Frickley Athletic – Grantham Town Northern Premier League – England
16:00 Buxton – Stourbridge Northern Premier League – England
16:00 Barwell FC – Warrington Town Northern Premier League – England
16:00 Ashton United – Corby Town Northern Premier League – England
16:00 Mickleover Sports – Hednesford Northern Premier League – England
16:00 Matlock Town – Rushall Olympic Northern Premier League – England
16:00 Hendon – Tonbridge Angels Isthmian Premier Division – England
16:00 Kingstonian – Leatherhead Isthmian Premier Division – England
16:00 Staines Town – Needham Market Isthmian Premier Division – England
16:00 Wingate & Finchley – Grays Athletic Isthmian Premier Division – England
16:00 Worthing – AFC Sudbury Isthmian Premier Division – England
16:00 Havant & Waterlooville – Dulwich Hamlet Isthmian Premier Division – England
16:00 Harlow Town – Burgess Hill Town Isthmian Premier Division – England
16:00 Billericay – Leiston Isthmian Premier Division – England
16:00 Canvey – Harrow Borough Isthmian Premier Division – England
16:00 Enfield Town – Bognor Regis Town Isthmian Premier Division – England
16:00 Merstham – Lowestoft Town Isthmian Premier Division – England
16:00 Folkestone Invicta – Metropolitan Police FC Isthmian Premier Division – England
18:30 Southampton – Bournemouth Premier League – England
18:30 Reading – Leeds Championship – England

Søndag 2. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i England

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 Swansea – Middlesbrough Premier League – England
15:30 Coventry – Oxford EFL Trophy Slutspil – England
17:00 Arsenal – Manchester City Premier League – England
<  Forrige uge
26. marts 2017 – 2. april 2017
Næste uge  >