LeoVegas.dk ready? betfair Gratis Chance Casino24 Advertisement
<  Forrige uge
16. august 2018 – 23. august 2018
Næste uge  >

Torsdag 16. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Frankrig

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Bordeaux – Mariupol Europa League Kvalifikation

Fredag 17. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Frankrig

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 Auxerre – Nancy Ligue 2 – Frankrig
20:00 Sochaux – Brest Ligue 2 – Frankrig
20:00 Niort – Orléans Ligue 2 – Frankrig
20:00 Ajaccio – Grenoble Ligue 2 – Frankrig
20:00 Lorient – Valenciennes Ligue 2 – Frankrig
20:00 Chateauroux – Red Star Ligue 2 – Frankrig
20:00 Le Havre – Clermont Foot Ligue 2 – Frankrig
20:00 Paris FC – AS Beziers Ligue 2 – Frankrig
20:00 Entente SSG – Rodez National – Frankrig
20:00 Cholet – Quevilly National – Frankrig
20:00 Dunkerque – Le Mans National – Frankrig
20:00 Lyon la Duchere – Boulogne National – Frankrig
20:00 Chambly – Villefranche Beaujolais National – Frankrig
20:00 Drancy – Concarneau National – Frankrig
20:00 Laval – Bourg Peronnas National – Frankrig
20:00 Avranches – Pau National – Frankrig
20:00 Furiani Agliani – FC Bastia-Borgo National 2 Gruppe C – Frankrig
20:45 Reims – Lyon Ligue 1 – Frankrig

Lørdag 18. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Frankrig

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Lens – Troyes Ligue 2 – Frankrig
16:00 Lens B – ASM Belfort National 2 Gruppe D – Frankrig
16:00 St Maur Lusitanos – Schiltigheim National 2 Gruppe D – Frankrig
17:00 Guingamp – Paris SG Ligue 1 – Frankrig
17:00 FCSR Haguenau – Creteil National 2 Gruppe D – Frankrig
18:00 Marignane – Tours National – Frankrig
18:00 Martigues – Hyeres National 2 Gruppe A – Frankrig
18:00 RC Grasse – Jura Sud National 2 Gruppe A – Frankrig
18:00 St. Priest – Monts d'Or Azergues National 2 Gruppe A – Frankrig
18:00 Lyon B – Monaco B National 2 Gruppe A – Frankrig
18:00 SC Toulon – CA Pontarlier National 2 Gruppe A – Frankrig
18:00 Athletico Marseille – US Marseille Endoume Catalans National 2 Gruppe A – Frankrig
18:00 Marseille B – Fréjus National 2 Gruppe A – Frankrig
18:00 St-Pryve St-Hilaire – Nimes B National 2 Gruppe B – Frankrig
18:00 Les Herbiers – Romorantin National 2 Gruppe B – Frankrig
18:00 Bordeaux B – Stade Montois National 2 Gruppe B – Frankrig
18:00 Saint-Etienne B – Trelissac National 2 Gruppe B – Frankrig
18:00 Sete – Stade Bordelais National 2 Gruppe B – Frankrig
18:00 Le Puy – US Colomiers National 2 Gruppe B – Frankrig
18:00 Blois – Moulins Yzeure National 2 Gruppe B – Frankrig
18:00 Le Havre B – Stade Briochin National 2 Gruppe C – Frankrig
18:00 Poissy – Paris St. Germain B National 2 Gruppe C – Frankrig
18:00 CMS Oissel – Vitre National 2 Gruppe C – Frankrig
18:00 Nantes B – US Granville National 2 Gruppe C – Frankrig
18:00 FC Chartres – Mantes National 2 Gruppe C – Frankrig
18:00 AC Boulogne-Billancourt – St. Malo National 2 Gruppe C – Frankrig
18:00 Feignies Aulnoye – Sainte Genevieve National 2 Gruppe D – Frankrig
18:00 Lille B – Epinal National 2 Gruppe D – Frankrig
18:00 Reims B – Arras National 2 Gruppe D – Frankrig
18:00 Fleury Merogis U.S – Bobigny National 2 Gruppe D – Frankrig
18:00 Croix – Sedan National 2 Gruppe D – Frankrig
18:30 Bergerac Perigord – Andrezieux National 2 Gruppe B – Frankrig
19:00 Nice B – Annecy FC National 2 Gruppe A – Frankrig
19:00 Lorient B – Vannes National 2 Gruppe C – Frankrig
20:00 Monaco – Lille Ligue 1 – Frankrig
20:00 Amiens – Montpellier Ligue 1 – Frankrig
20:00 Dijon – Nantes Ligue 1 – Frankrig
20:00 Caen – Nice Ligue 1 – Frankrig
20:00 Rennes – Angers Ligue 1 – Frankrig

Søndag 19. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Frankrig

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Strasbourg – Saint Etienne Ligue 1 – Frankrig
17:00 Toulouse – Bordeaux Ligue 1 – Frankrig
21:00 Nimes – Marseille Ligue 1 – Frankrig

Mandag 20. august 2018 - Kampprogram for fodboldkampe i Frankrig

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Metz – ACA Ajaccio Ligue 2 – Frankrig
<  Forrige uge
16. august 2018 – 23. august 2018
Næste uge  >