Roskilde Festival 2017 888sport.dk Scandic Bookmakers fodboldrejser
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
22. januar 2017 – 29. januar 2017
Næste uge  >

Søndag 22. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 AEK Athen – Asteras Tripolis Super League – Grækenland
14:00 Panegialios – Anagennisi Karditsas Football League – Grækenland
14:00 Agrotikos Asteras – AE Sparti Football League – Grækenland
14:00 Aiginiakos FC – Kallithea Football League – Grækenland
14:00 Panserraikos FC – Panthrakikos Komotini Football League – Grækenland Udsat
14:00 Kissamikos FC – Chania Football League – Grækenland
14:00 AEL Kalloni FC – Trikala Football League – Grækenland
14:00 Panelefsiniakos – Apollon Smirnis Football League – Grækenland
14:00 Doxa Dramas – Naousa FC Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Nestos Chrisoupolis – Kavala Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Kampaniakos Chalastras – Makedonikos Foufas Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Doxa Proskyniton – Orfeas Xanthi Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Langadas – AO Kardias Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Olympiacos Volou – Rigas Feraios Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Thesprotos FC – Pierikos FC Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Asteras Petriti – Amvrakia Kostakis AO Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 AE Karaiskakis – Ethnikos Filippiadas Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Enosi Apolloniou & Istiaias – Pydna Kitros Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Diagoras Sevastis – Niki Volou Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 AO Tilikratis Lefkada – Apollon Larissa Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Loutraki – Fostiras Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 APO Panargiakos – AO Doxa Megalopoli Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Panarkadikos FC – AO Thiva Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Achaiki FC – Pylou AO Tsiklitiras Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Panachaiki – AO Chalkidas Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Ae Ermionidas – PAO Vardas Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Ialysos – AEEK INKA Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Atsalenios PO – Ethnikos Piraeus Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Ergotelis – Ermis Zonianon Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
16:15 AE Larissa – Platanias Super League – Grækenland
16:15 Levadiakos – Atromitos Super League – Grækenland
18:30 AOK Kerkyra – Panathinaikos Super League – Grækenland

Mandag 23. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 Pas Giannina – PAOK Super League – Grækenland

Tirsdag 24. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 OFI Kreta – Xanthi Pokal – Grækenland Udsat
14:00 Pas Giannina – Platanias Pokal – Grækenland Udsat
14:00 AEK Athen – Levadiakos Pokal – Grækenland Udsat
14:00 Olympiakos – Aris Pokal – Grækenland Udsat
14:00 Atromitos – Lamia Pokal – Grækenland Udsat
16:15 Xanthi – OFI Kreta Pokal – Grækenland

Onsdag 25. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Doxa Dramas – Nestos Chrisoupolis Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Kavala – Kampaniakos Chalastras Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 AE Pontion Vatolakkou – Eordaikos Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Makedonikos Foufas – Doxa Proskyniton Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Orfeas Xanthi – Langadas Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Olympiacos Volou – Thesprotos FC Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Rigas Feraios – Mavroi Aetoi Eleftherochori Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Pierikos FC – Asteras Petriti Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Achilleas Neokaisareias – AE Karaiskakis Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Pydna Kitros – AO Tilikratis Lefkada Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Apollon Larissa – Niki Volou Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 AO Thiva – Asteras Amaliada-Panopoulo Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Levadiakos – AEK Athen Pokal – Grækenland
16:15 Veria FC – Iraklis Saloniki Super League – Grækenland
16:15 Lamia – Atromitos Pokal – Grækenland
16:15 Asteras Tripolis – Trikala Pokal – Grækenland
18:30 Aris – Olympiakos Pokal – Grækenland

Torsdag 26. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Naousa FC – Apollon Paralimniou Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
16:15 PAOK – Panaitolikos Pokal – Grækenland
18:30 Kissamikos FC – Panathinaikos Pokal – Grækenland

Lørdag 28. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Iraklis Saloniki – AE Larissa Super League – Grækenland
14:00 Aris – OFI Kreta Football League – Grækenland
16:15 Asteras Tripolis – Panionios Super League – Grækenland
18:15 PAOK – Asteras Tripolis Super League – Grækenland Udsat
18:15 Panionios – Xanthi Super League – Grækenland Udsat
18:15 Panaitolikos – Atromitos Super League – Grækenland Udsat
18:15 Olympiakos – Iraklis Saloniki Super League – Grækenland Udsat
18:15 Levadiakos – Platanias Super League – Grækenland Udsat
18:15 Pas Giannina – Panathinaikos Super League – Grækenland Udsat
18:15 AE Larissa – AOK Kerkyra Super League – Grækenland Udsat
18:15 AEK Athen – Veria FC Super League – Grækenland Udsat
18:30 Xanthi – AEK Athen Super League – Grækenland

Søndag 29. januar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Grækenland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Panathinaikos – Levadiakos Super League – Grækenland
14:00 Anagennisi Karditsas – Agrotikos Asteras Football League – Grækenland
14:00 Panegialios – Aiginiakos FC Football League – Grækenland
14:00 AE Sparti – Panserraikos FC Football League – Grækenland
14:00 Kallithea – Kissamikos FC Football League – Grækenland
14:00 Panthrakikos Komotini – Acharnaikos FC Football League – Grækenland
14:00 Chania – AEL Kalloni FC Football League – Grækenland
14:00 Trikala – Panelefsiniakos Football League – Grækenland
14:00 Apollon Smirnis – Lamia Football League – Grækenland
14:00 Apollon Paralimniou – Kampaniakos Chalastras Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Doxa Dramas – Doxa Proskyniton Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Naousa FC – Apollon Kalamaria Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Kavala – Langadas Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Makedonikos Foufas – Orfeas Xanthi Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Eordaikos – Almopos Aridaia Gamma Ethniki Gruppe 1 – Grækenland
14:00 Thesprotos FC – AE Karaiskakis Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Olympiacos Volou – Enosi Apolloniou & Istiaias Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Rigas Feraios – Diagoras Sevastis Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Pierikos FC – AO Tilikratis Lefkada Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Amvrakia Kostakis AO – Pydna Kitros Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Apollon Larissa – Ethnikos Filippiadas Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Mavroi Aetoi Eleftherochori – Achilleas Neokaisareias Gamma Ethniki Gruppe 2 – Grækenland
14:00 Loutraki – APO Panargiakos Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Ae Ermionidas – Panarkadikos FC Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Panachaiki – Aiolikos Mitilini Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 AO Chalkidas – Asteras Amaliada-Panopoulo Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 PAO Vardas – Achaiki FC Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 AO Doxa Megalopoli – Zevgolateio Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Pylou AO Tsiklitiras – AO Thiva Gamma Ethniki Gruppe 3 – Grækenland
14:00 Triglia Rafinas – Panthiraikos AO Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Agios Ierotheos – Ionikos Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Atsalenios PO – Kifisia FC Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Ethnikos Piraeus – Ialysos Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Rhodos AS – Ergotelis Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Proodeftiki – Thyella Diastavroseos Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
14:00 Ermis Zonianon – Ilisiakos Zografou Gamme Ethniki Gruppe 4 – Grækenland
16:15 Atromitos – Pas Giannina Super League – Grækenland
16:15 Panaitolikos – PAOK Super League – Grækenland
16:15 Platanias – AOK Kerkyra Super League – Grækenland
18:30 Veria FC – Olympiakos Super League – Grækenland
<  Forrige uge
22. januar 2017 – 29. januar 2017
Næste uge  >