LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >

Søndag 23. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Guatemala

Tid Hold Liga & Land Resultat
04:00 Deportivo Malacateco – Deportivo Petapa Primera Division Clausura – Guatemala 1 – 1
04:00 Sacachispas Chiquimula – Universidad SC Primera Division Clausura Gruppe B – Guatemala 1 – 0
19:00 Deportivo Mictlan – CSD Comunicaciones Primera Division Clausura – Guatemala
19:00 CD Suchitepequez – Coban Imperial Primera Division Clausura – Guatemala
19:00 Iztapa – Nueva Concepcion Primera Division Clausura Gruppe A – Guatemala
19:00 Deportivo Chiantla – Escuintla Heredia Primera Division Clausura Gruppe A – Guatemala
19:00 Deportivo Reu – San Pedro Primera Division Clausura Gruppe A – Guatemala
19:00 Mixco – Sanarate Primera Division Clausura Gruppe B – Guatemala
19:00 Deportivo Sayaxche – Deportivo Quirigua FC Primera Division Clausura Gruppe B – Guatemala
19:30 Antigua Guatemala – Deportivo Marquense Primera Division Clausura – Guatemala
19:30 Rosario FC – Siquinala Primera Division Clausura Gruppe A – Guatemala
20:00 Santa Lucia Cotzumalguapa – Barillas FC Primera Division Clausura Gruppe A – Guatemala
23:00 CSD Municipal – Club Xelaju Primera Division Clausura – Guatemala
23:00 CSD Comunicaciones B – Jocotan Primera Division Clausura Gruppe B – Guatemala

Onsdag 26. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Guatemala

Tid Hold Liga & Land Resultat
23:45 Guastatoya – Deportivo Malacateco Primera Division Clausura – Guatemala

Torsdag 27. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Guatemala

Tid Hold Liga & Land Resultat
03:00 Coban Imperial – Deportivo Mictlan Primera Division Clausura – Guatemala
03:00 Deportivo Petapa – Antigua Guatemala Primera Division Clausura – Guatemala
04:00 Club Xelaju – Carcha Primera Division Clausura – Guatemala
04:00 CSD Comunicaciones – CSD Municipal Primera Division Clausura – Guatemala
20:00 Deportivo Marquense – CD Suchitepequez Primera Division Clausura – Guatemala

Lørdag 29. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Guatemala

Tid Hold Liga & Land Resultat
23:35 Universidad SC – CSD Comunicaciones B Primera Division Clausura Gruppe B – Guatemala

Søndag 30. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Guatemala

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Escuintla Heredia – Santa Lucia Cotzumalguapa Primera Division Clausura Gruppe A – Guatemala
19:00 CD Suchitepequez – Deportivo Petapa Primera Division Clausura – Guatemala
19:00 Deportivo Mictlan – Deportivo Marquense Primera Division Clausura – Guatemala
19:00 Siquinala – Iztapa Primera Division Clausura Gruppe A – Guatemala
19:00 Deportivo Chiantla – San Pedro Primera Division Clausura Gruppe A – Guatemala
19:00 Sanarate – Sacachispas Chiquimula Primera Division Clausura Gruppe B – Guatemala
19:30 Antigua Guatemala – Guastatoya Primera Division Clausura – Guatemala
20:00 Deportivo Malacateco – Club Xelaju Primera Division Clausura – Guatemala
20:00 Nueva Concepcion – Deportivo Reu Primera Division Clausura Gruppe A – Guatemala
20:00 Deportivo Quirigua FC – Aurora FC Primera Division Clausura Gruppe B – Guatemala
22:00 Mixco – Deportivo Zacapa Primera Division Clausura Gruppe B – Guatemala Aflyst
23:00 CSD Municipal – Coban Imperial Primera Division Clausura – Guatemala
23:00 Carcha – CSD Comunicaciones Primera Division Clausura – Guatemala
23:00 Barillas FC – Rosario FC Primera Division Clausura Gruppe A – Guatemala
23:30 Jocotan – Deportivo Sayaxche Primera Division Clausura Gruppe B – Guatemala
<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >