LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. september 2017 – 1. oktober 2017
Næste uge  >

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Slavia Mozyr – Krumkachy Minsk Premier League – Hviderusland
15:00 FC Minsk – FK Vitebsk Premier League – Hviderusland
16:00 FK Gorodeya – Naftan Novopolotsk Premier League – Hviderusland
17:00 Neman Grodno – Torpedo Zhodino Premier League – Hviderusland

Tirsdag 26. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Belgien U17 (k) – Hviderusland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 9 (k)

Torsdag 28. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 BATE Borisov – Arsenal Europa League Gruppe H

Fredag 29. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Makedonien U17 (k) – Hviderusland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 9 (k)
17:30 FK Vitebsk – Dinamo Brest Premier League – Hviderusland
19:30 Isloch – Slavia Mozyr Premier League – Hviderusland

Lørdag 30. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Naftan Novopolotsk – Gomel Premier League – Hviderusland
16:00 Krumkachy Minsk – Neman Grodno Premier League – Hviderusland
16:00 Neman-Agro – FC Luch Minsk 1. Division – Hviderusland
16:00 Khimik Svetlogorsk – Gomelzheldortrans 1. Division – Hviderusland
16:00 Volna – FC Torpedo Minsk 1. Division – Hviderusland
16:00 Energetik-BGU – Lida 1. Division – Hviderusland
16:00 Baranovichi – FK Osipovichy 1. Division – Hviderusland
16:00 FC Smorgon – Belshina Bobruisk 1. Division – Hviderusland
16:00 FK Orsha – Smolevichy 1. Division – Hviderusland
16:00 Granit Mikashevichi – FC Slonim 1. Division – Hviderusland
17:00 Dnepr Mogilev – FC Minsk Premier League – Hviderusland

Søndag 1. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Hviderusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 FK Slutsk – Shakhtyor Soligorsk Premier League – Hviderusland
15:00 Dinamo Minsk – BATE Borisov Premier League – Hviderusland
17:00 Torpedo Zhodino – FK Gorodeya Premier League – Hviderusland
<  Forrige uge
24. september 2017 – 1. oktober 2017
Næste uge  >