LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Som AGF fan kan du få en næsten gratis billet til kampen mod FC Helsingør

Klik her, opret dig, spil min. 25 kr. på FCH vs AGF, send mail til FCH@nordicbet.dk med dit navn og mailadresse inden torsdag kl. 23:59, så du får billet til udebaneafsnittet samt 5 øl/vand.

Advertisement

Lande

<  Forrige uge
26. september 2017 – 3. oktober 2017
Næste uge  >

Tirsdag 26. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Siracusa Calcio – Fidelis Andria Serie C Gruppe C – Italien
20:45 Napoli – Feyenoord Champions League Gruppe F

Onsdag 27. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Lupa Roma – Ostia Mare Serie D Gruppe G – Italien
18:00 Qarabag FK – Roma Champions League Gruppe C
20:45 Juventus – Olympiakos Champions League Gruppe D

Torsdag 28. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Lazio – Zulte-Waregem Europa League Gruppe K
21:05 AC Milan – Rijeka Europa League Gruppe D
21:05 Lyon – Atalanta Europa League Gruppe E

Fredag 29. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Parma Calcio 1913 – Salernitana Serie B – Italien
20:45 Matera – Paganese Serie C Gruppe C – Italien

Lørdag 30. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:30 Akragas – Siracusa Calcio Serie C Gruppe C – Italien
14:30 Trapani – Casertana Serie C Gruppe C – Italien
14:30 Sicula Leonzio – Catanzaro Serie C Gruppe C – Italien
15:00 Ternana – Venezia Serie B – Italien
15:00 Spezia – Bari Serie B – Italien
15:00 Pro Vercelli – Cesena Serie B – Italien
15:00 Cittadella – Entella Serie B – Italien
15:00 Carpi – Pescara Serie B – Italien
15:00 Brescia – Perugia Serie B – Italien
15:00 Avellino – Empoli Serie B – Italien
15:00 Ascoli Picchio FC 1898 – Palermo Serie B – Italien
16:30 Reggiana – Sambenedettese Serie C Gruppe B – Italien
16:30 Virtus Francavilla – Reggina Serie C Gruppe C – Italien
18:00 Udinese – Sampdoria Serie A – Italien
18:30 Juve Stabia – Racing Fondi Serie C Gruppe C – Italien
20:30 Cosenza – Catania Serie C Gruppe C – Italien
20:30 Fidelis Andria – Monopoli Serie C Gruppe C – Italien
20:30 Lecce – Bisceglie Serie C Gruppe C – Italien
20:45 Genoa – Bologna Serie A – Italien

Søndag 1. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:30 Napoli – Cagliari Serie A – Italien
14:30 Bassano Virtus – Albinoleffe Serie C Gruppe B – Italien
14:30 Gubbio – Sudtirol Serie C Gruppe B – Italien
14:30 Triestina – Renate Serie C Gruppe B – Italien
14:30 Teramo – Fermana Serie C Gruppe B – Italien
15:00 Torino – Verona Serie A – Italien
15:00 SPAL 2013 – Crotone Serie A – Italien
15:00 Lazio – Sassuolo Serie A – Italien
15:00 Chievo – Fiorentina Serie A – Italien
15:00 Benevento – Inter Serie A – Italien
15:00 Foggia – Novara Serie B – Italien
15:00 USD Castellazzo – Bra Serie D Gruppe A – Italien
15:00 Pavia – ASD Varesina Serie D Gruppe A – Italien
15:00 Arconatese – Pro Sesto Serie D Gruppe A – Italien
15:00 Borgaro Torinese – OltrepoVoghera Serie D Gruppe A – Italien
15:00 AS Casale – Inveruno Serie D Gruppe A – Italien
15:00 Borgosesia – Folgore Caratese Serie D Gruppe A – Italien
15:00 Seregno – Olginatese Serie D Gruppe A – Italien
15:00 Caronnese – Como Serie D Gruppe A – Italien
15:00 ASD Calcio Chieri 1955 – ASDC Gozzano Serie D Gruppe A – Italien
15:00 Varese – Derthona Serie D Gruppe A – Italien
15:00 Rezzato – Virtus Bergamo Alzanoseriate Serie D Gruppe B – Italien
15:00 Grumellese – Dro Serie D Gruppe B – Italien
15:00 Levico Terme – Scanzorosciate Serie D Gruppe B – Italien
15:00 Pro Patria – Crema Serie D Gruppe B – Italien
15:00 Darfo Boario – Lumezzane Serie D Gruppe B – Italien
15:00 Ciliverghe Mazzano – Ciserano Serie D Gruppe B – Italien
15:00 Lecco – Caravaggio Serie D Gruppe B – Italien
15:00 Romanese – Pontisola Serie D Gruppe B – Italien
15:00 Trento – US Bustese Serie D Gruppe B – Italien
15:00 Tamai – Delta Calcio Rovigo Serie D Gruppe C – Italien
15:00 ASD Liventina – Legnago Salus Serie D Gruppe C – Italien
15:00 Campodarsego – Virtus Verona Serie D Gruppe C – Italien
15:00 Union Feltre – Ambrosiana Serie D Gruppe C – Italien
15:00 Este – Cjarlins Muzane Serie D Gruppe C – Italien
15:00 Adriese – Clodiense Serie D Gruppe C – Italien
15:00 ArzignanoChiampo – Montebelluna Serie D Gruppe C – Italien
15:00 Calvi Noale – Belluno Serie D Gruppe C – Italien
15:00 Mantova – Abano Serie D Gruppe C – Italien
15:00 Sangiovannese – Aquila Montevarchi Serie D Gruppe D – Italien
15:00 Vigor Carpaneto – Romagna Centro Serie D Gruppe D – Italien
15:00 Villabiagio – Vivi Altotevere Sansepolcro Serie D Gruppe D – Italien
15:00 Sanmaurese – Trestina Serie D Gruppe D – Italien
15:00 Sasso Marconi – Rimini Serie D Gruppe D – Italien
15:00 Castelvetro – Fiorenzuola Serie D Gruppe D – Italien
15:00 Colligiana – Imolese Calcio Serie D Gruppe D – Italien
15:00 Forlì – Correggese Serie D Gruppe D – Italien
15:00 Lentigione – Mezzolara Serie D Gruppe D – Italien
15:00 Tuttocuoio – Pianese Serie D Gruppe D – Italien
15:00 Albissola – Viareggio Serie D Gruppe E – Italien
15:00 San Donato – Scandicci Serie D Gruppe E – Italien
15:00 Ponsacco – Massese Serie D Gruppe E – Italien
15:00 SCD Ligorna – Savona Serie D Gruppe E – Italien
15:00 Lavagnese – Argentina Serie D Gruppe E – Italien
15:00 Ghivizzano Borgoamozzano – Montecatini Serie D Gruppe E – Italien
15:00 Unione Sanremo – Sestri Levante Serie D Gruppe E – Italien
15:00 Finale – Rignanese Serie D Gruppe E – Italien
15:00 Seravezza – Real Forte Querceta Serie D Gruppe E – Italien
15:00 Avezzano – USD Nerostellati Serie D Gruppe F – Italien
15:00 Campobasso – Francavilla Calcio 1927 Serie D Gruppe F – Italien
15:00 Recanatese – Fabriano Cerreto Serie D Gruppe F – Italien
15:00 ASD Pineto – Vis Pesaro Serie D Gruppe F – Italien
15:00 San Marino – Sangiustese Serie D Gruppe F – Italien
15:00 Castelfidardo – San Nicolo Serie D Gruppe F – Italien
15:00 L'Aquila – Olympia Agnonese Serie D Gruppe F – Italien
15:00 Matelica – ASD Monticelli Serie D Gruppe F – Italien
15:00 Vastese – Jesina Serie D Gruppe F – Italien
15:00 ASD Trastevere – Anziolavinio Serie D Gruppe G – Italien
15:00 Rieti – SSD Albalonga Serie D Gruppe G – Italien
15:00 Cassino – Latte Dolce Serie D Gruppe G – Italien
15:00 ASD Lanusei – Lupa Roma Serie D Gruppe G – Italien
15:00 Monterosi – Aprilia Serie D Gruppe G – Italien
15:00 Ostia Mare – Flaminia Serie D Gruppe G – Italien
15:00 Budoni – San Teodoro Serie D Gruppe G – Italien
15:00 Latina – Tortoli Serie D Gruppe G – Italien
15:00 Nuorese – Atletico SFF Serie D Gruppe G – Italien
15:00 Potenza – Team Altamura Serie D Gruppe H – Italien
15:00 Manfredonia – Audace Cerignola Serie D Gruppe H – Italien
15:00 Sporting Fulgor Molfetta – Francavilla Serie D Gruppe H – Italien
15:00 AP Turris – Aversa Normanna Serie D Gruppe H – Italien
15:00 Taranto – San Severo Serie D Gruppe H – Italien
15:00 ACD Nardo – AZ Picerno ASD Serie D Gruppe H – Italien
15:00 Gravina – Nerostellati Frattese Serie D Gruppe H – Italien
15:00 Gragnano – Pomigliano Serie D Gruppe H – Italien
15:00 Cavese – Sarnese 1926 Serie D Gruppe H – Italien
15:00 Gela – Igea Virtus Serie D Gruppe I – Italien
15:00 Troina – Roccella Serie D Gruppe I – Italien
15:00 Portici – US Palmese Serie D Gruppe I – Italien
15:00 Paceco – Sancataldese Serie D Gruppe I – Italien
15:00 Isola Caporizzuto – Palazzolo Serie D Gruppe I – Italien
15:00 Cittanovese – Ercolanese Serie D Gruppe I – Italien
15:00 Nocerina – Ebolitana Serie D Gruppe I – Italien
15:00 Gelbison Cilento – Messina Serie D Gruppe I – Italien
15:00 Acireale – Vibonese Serie D Gruppe I – Italien
16:30 Pistoiese – Cuneo Serie C Gruppe A – Italien
16:30 Pontedera – Livorno Serie C Gruppe A – Italien
16:30 Carrarese – Siena Serie C Gruppe A – Italien
16:30 Arzachena – Monza Serie C Gruppe A – Italien
16:30 Alessandria – Arezzo Serie C Gruppe A – Italien
16:30 Pro Piacenza – Olbia Serie C Gruppe A – Italien
18:00 AC Milan – Roma Serie A – Italien
18:30 Modena – Mestre Serie C Gruppe B – Italien
18:30 Calcio Padova – Santarcangelo Serie C Gruppe B – Italien
18:30 Alma Juventus Fano – Ravenna Serie C Gruppe B – Italien
20:30 US Gavorrano – Viterbese Serie C Gruppe A – Italien
20:30 Lucchese – Piacenza Serie C Gruppe A – Italien
20:30 Pisa – Prato Serie C Gruppe A – Italien
20:45 Atalanta – Juventus Serie A – Italien

Mandag 2. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Frosinone – Cremonese Serie B – Italien
20:45 FeralpiSalo – Pordenone Calcio Serie C Gruppe B – Italien

Tirsdag 3. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Italien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Ternana – Brescia Serie B – Italien
<  Forrige uge
26. september 2017 – 3. oktober 2017
Næste uge  >