LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
30. marts 2017 – 6. april 2017
Næste uge  >

Torsdag 30. marts 2017 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Italien U17 (k) – England U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 3 (k) 0 – 0
15:00 Polen U17 (k) – Tyskland U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 3 (k) 0 – 4
16:00 Spanien U17 (k) – Island U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 6 (k) 3 – 0
17:00 Sverige U17 (k) – Portugal U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 6 (k)

Lørdag 1. april 2017 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Switzerland U17 (k) – Slovenien U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 1 (k)
15:00 Holland U17 (k) – Østrig U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 1 (k)

Søndag 2. april 2017 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Portugal U17 (k) – Island U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 6 (k)
17:00 Sverige U17 (k) – Spanien U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 6 (k)

Tirsdag 4. april 2017 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Finland U19 (k) – Ukraine U19 (k) EM Kvalifikation U19 2.Runde Gruppe 4 (k)
20:00 Skotland U19 (k) – Irland U19 (k) EM Kvalifikation U19 2.Runde Gruppe 4 (k)

Onsdag 5. april 2017 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 England U19 (k) – Tyrkiet U19 (k) EM Kvalifikation U19 2.Runde Gruppe 2 (k)
14:00 Serbien U19 (k) – Italien U19 (k) EM Kvalifikation U19 2.Runde Gruppe 5 (k)
14:30 Danmark U19 (k) – Tjekkiet U19 (k) EM Kvalifikation U19 2.Runde Gruppe 2 (k)
18:30 Norge U19 (k) – Sverige U19 (k) EM Kvalifikation U19 2.Runde Gruppe 5 (k)

Torsdag 6. april 2017 - Kampprogram for landskampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Estland (k) – Letland (k) VM Kvalifikation UEFA 1. Runde Gruppe 1 (k)
12:00 Grækenland (k) – Malta (k) VM Kvalifikation UEFA 1. Runde Gruppe 2 (k)
12:00 Albanien (k) – Kosovo (k) VM Kvalifikation UEFA 1. Runde Gruppe 2 (k)
12:00 Tyrkiet (k) – Montenegro (k) VM Kvalifikation UEFA 1. Runde Gruppe 4 (k)
12:00 Færøerne (k) – Luxembourg (k) VM Kvalifikation UEFA 1. Runde Gruppe 4 (k)
13:00 Moldova (k) – Andorra (k) VM Kvalifikation UEFA 1. Runde Gruppe 3 (k)
14:00 Kazakhstan (k) – Georgien (k) VM Kvalifikation UEFA 1. Runde Gruppe 1 (k)
16:00 Finland U19 (k) – Skotland U19 (k) EM Kvalifikation U19 2.Runde Gruppe 4 (k)
17:00 Frankrig U19 (k) – Portugal U19 (k) EM Kvalifikation U19 2.Runde Gruppe 3 (k)
17:30 Israel (k) – Litauen (k) VM Kvalifikation UEFA 1. Runde Gruppe 3 (k)
18:00 Sverige (k) – Canada (k) Venskabskampe (k)
19:30 Slovenien U19 (k) – Holland U19 (k) EM Kvalifikation U19 2.Runde Gruppe 3 (k)
20:00 Irland U19 (k) – Ukraine U19 (k) EM Kvalifikation U19 2.Runde Gruppe 4 (k)
<  Forrige uge
30. marts 2017 – 6. april 2017
Næste uge  >