LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >

Søndag 23. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Luxembourg

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 RM Hamm Benfica – UN Kaerjeng 97 National Division – Luxembourg
16:00 FC Jeunesse Canach – FC Victoria Rosport National Division – Luxembourg
16:00 Differdang03 – US Rumelange National Division – Luxembourg
16:00 Union Titus Petange – US Mondorf les Bains National Division – Luxembourg
16:00 Racing FC Union Luxembourg – Fola National Division – Luxembourg
16:00 Jeunesse Esch – FC Progres Niedercorn National Division – Luxembourg
16:00 US Sandweiler – Avenir Beggen Promotion D'Honneur – Luxembourg
16:00 FC Wiltz 71 – US Hostert Promotion D'Honneur – Luxembourg
16:00 Swift Hesperange – Union Mertert Wasserbillig Promotion D'Honneur – Luxembourg
16:00 FC Rodange 91 – Union Esch FC Promotion D'Honneur – Luxembourg
16:00 Atert Bissen – FF Norden 02 Promotion D'Honneur – Luxembourg
16:00 CS Grevenmacher – FC Etzella Ettelbruck Promotion D'Honneur – Luxembourg
18:00 Una Strassen – Dudelange National Division – Luxembourg

Fredag 28. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Luxembourg

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 FC Progres Niedercorn – FC Jeunesse Canach National Division – Luxembourg

Søndag 30. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Luxembourg

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 FC Victoria Rosport – Union Titus Petange National Division – Luxembourg
16:00 Fola – Differdang03 National Division – Luxembourg
16:00 UN Kaerjeng 97 – Racing FC Union Luxembourg National Division – Luxembourg
16:00 US Mondorf les Bains – RM Hamm Benfica National Division – Luxembourg
16:00 Dudelange – US Rumelange National Division – Luxembourg
19:30 FC Mamer 32 – Atert Bissen Promotion D'Honneur – Luxembourg
19:30 Union Mertert Wasserbillig – Avenir Beggen Promotion D'Honneur – Luxembourg
19:30 US Hostert – CS Grevenmacher Promotion D'Honneur – Luxembourg
19:30 FC Etzella Ettelbruck – FC Rodange 91 Promotion D'Honneur – Luxembourg
19:30 FF Norden 02 – US Sandweiler Promotion D'Honneur – Luxembourg
19:30 Swift Hesperange – FC Wiltz 71 Promotion D'Honneur – Luxembourg
19:30 Union Esch FC – FC Mondercange Promotion D'Honneur – Luxembourg
<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >