LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. marts 2017 – 31. marts 2017
Næste uge  >

Fredag 24. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Tijuana II – Murcielagos FC II Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 1 – Mexico 1 – 1
17:00 Leon II – Pachuca II Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 2 – Mexico 0 – 0
17:00 Pumas UNAM II – Puebla II Segunda Division - Liga Premier Clausura Gruppe 3 – Mexico 2 – 0
17:00 Jaguares II – CF America II Segunda Division - Liga Premier Clausura Gruppe 3 – Mexico 1 – 1
19:00 Cuatetes de Acapulco – Deportivo Gladiadores Segunda Division Nuevos Talentos Clausura Gruppe 2 – Mexico
22:30 Monarcas Morelia II – Necaxa II Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Mineros de Zacatecas II – Cuervos JAP Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 1 – Mexico
23:00 CD Guadalajara Chivas II – Santos II Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 1 – Mexico

Lørdag 25. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Coyotes de Tlaxcala – Jiquipilas de Valle Verde Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Gruppe 3 – Mexico
02:00 Atlante – Deportivo Tepic Ascenso MX Clausura – Mexico
02:00 Titanes de Saltillo – Tigres II Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 1 – Mexico
02:00 Ocelotes de la UNACH – Athletic Morelos Segunda Division - Liga Premier Clausura Gruppe 3 – Mexico
02:30 U.A. de Chihuahua – Reynosa F.C. Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 1 – Mexico
02:50 Mexico – Costa Rica VM Kvalifikation CONCACAF Slutspil
03:00 Correcaminos de la UAT – Cimarrones de Sonora Ascenso MX Clausura – Mexico
03:30 Cafetaleros de Tapachula – Murcielagos FC Ascenso MX Clausura – Mexico
03:30 Venados FC – U.A. Estado de México Ascenso MX Clausura – Mexico
03:30 Alacranes de Durango – Atlas II Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 1 – Mexico
17:00 Toluca II – Reboceros la Piedad Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 2 – Mexico
17:00 Correcaminos de la UAT II – Alacranes Rojos de Apatzingan Segunda Division Nuevos Talentos Clausura Gruppe 1 – Mexico
18:00 Cruz Azul II – Chapulineros de Oaxaca Segunda Division - Liga Premier Clausura Gruppe 3 – Mexico
19:00 Albinegros de Orizaba – Real Cuautitlán C.R. Segunda Division - Liga Premier Clausura Gruppe 3 – Mexico
22:00 Sporting Canamy – Inter Playa del Carmen Segunda Division - Liga Premier Clausura Gruppe 3 – Mexico
23:00 Leones Negros II – Monterrey II Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 1 – Mexico
23:00 Cachorros U. de Guadalajara – Queretaro FC II Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 2 – Mexico
23:00 AEM FC – Real Zamora Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Pioneros de Cancun – Tlaxcala F.C. Segunda Division - Liga Premier Clausura Gruppe 3 – Mexico
23:00 Politecnico – Veracruz II Segunda Division - Liga Premier Clausura Gruppe 3 – Mexico
23:00 Atletico Lagunero – Calor de San Pedro Segunda Division Nuevos Talentos Clausura Gruppe 1 – Mexico
23:00 CD Nuevo Chimalhuacan – Yalmakan Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Gruppe 3 – Mexico
23:00 CD Cuautla – Patriotas de Cordoba Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Gruppe 3 – Mexico

Søndag 26. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Alebrijes Oaxaca – Loros de Colima Ascenso MX Clausura – Mexico
00:00 Club Zacatepec – FC Juarez Ascenso MX Clausura – Mexico
00:00 Mineros de Zacatecas – Jaibos Tampico Madero Ascenso MX Clausura – Mexico
00:00 Sahuayo – Dorados II Segunda Division Nuevos Talentos Clausura Gruppe 1 – Mexico
03:00 Celaya – Lobos de la BUAP Ascenso MX Clausura – Mexico
03:00 Mineros de Fresnillo – Cimarrones de Sonora II Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 1 – Mexico
05:00 Dorados – Leones Negros Ascenso MX Clausura – Mexico
20:00 Cruz Azul Hidalgo – Santos de Soledad F.C. Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 2 – Mexico
20:00 Celaya II – Vikingos Segunda Division Nuevos Talentos Clausura Gruppe 2 – Mexico
20:00 FC Satelites – Colibries de Malinalco Segunda Division Nuevos Talentos Clausura Gruppe 2 – Mexico
23:00 Irapuato – CD Tepatitlan de Morelos Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 2 – Mexico

Onsdag 29. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Trinidad og Tobago – Mexico VM Kvalifikation CONCACAF Slutspil

Fredag 31. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Tijuana II – Mineros de Zacatecas II Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 1 – Mexico
18:00 CF America II – Pumas UNAM II Segunda Division - Liga Premier Clausura Gruppe 3 – Mexico
19:00 Atlas II – Mineros de Fresnillo Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 1 – Mexico
20:00 Pachuca II – Irapuato Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 2 – Mexico
20:00 Queretaro FC II – Leon II Segunda Division Liga Premier Clausura Gruppe 2 – Mexico
<  Forrige uge
24. marts 2017 – 31. marts 2017
Næste uge  >