LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >

Onsdag 16. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Celaya – Monterrey Copa MX Apertura Gruppe 2 – Mexico 0 – 1
02:00 Puebla – Tijuana Copa MX Apertura Gruppe 4 – Mexico 1 – 1
02:06 Queretaro FC – Pachuca Copa MX Apertura Gruppe 8 – Mexico 0 – 1
04:00 Cruz Azul – CA Zacatepec Copa MX Apertura Gruppe 5 – Mexico 1 – 0
04:00 Santos – FC Juarez Copa MX Apertura Gruppe 7 – Mexico 2 – 0

Torsdag 17. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:00 Dorados – Toluca Copa MX Apertura Gruppe 1 – Mexico
02:00 Necaxa – Mineros de Zacatecas Copa MX Apertura Gruppe 9 – Mexico
02:06 Leon – Veracruz Copa MX Apertura Gruppe 6 – Mexico
03:30 U.A. Estado de México – CF America Copa MX Apertura Gruppe 3 – Mexico

Fredag 18. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Leon II – Loros de Colima Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
17:00 CF America II – Pioneros de Cancun Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
17:00 Lobos de la BUAP II – Pachuca II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
17:00 Pumas UNAM II – Halcones de Morelos Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
18:00 Veracruz II – Irapuato Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
19:00 Queretaro FC II – Reboceros la Piedad Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
19:00 Puebla II – Real Zamora Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico

Lørdag 19. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Cuatetes de Acapulco – Chapulineros de Oaxaca Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
02:00 Monarcas Morelia – Pachuca Liga MX Apertura – Mexico
02:00 Tecos – Monarcas Morelia II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
03:00 Atlante – Correcaminos de la UAT Ascenso MX Apertura – Mexico
03:00 Deportivo Tepic JAP – Tijuana II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
03:00 Ocelotes de la UNACH – Ciervos Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
03:30 Venados FC – Leones Negros Ascenso MX Apertura – Mexico
04:00 Tijuana – Santos Liga MX Apertura – Mexico
04:00 Cafetaleros de Tapachula – CA Zacatepec Ascenso MX Apertura – Mexico
05:00 Murcielagos FC – Celaya Ascenso MX Apertura – Mexico
05:00 Cimarrones de Sonora – Atletico de San Luis Ascenso MX Apertura – Mexico
17:00 Toluca II – Tuxtla FC Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
17:00 Dorados II – Mineros de Fresnillo Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
17:00 Cimarrones de Sonora II – Correcaminos de la UAT II Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
18:00 Santos II – U.A. de Chihuahua Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
18:00 Tigres II – Pacific FC Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
18:00 Cruz Azul II – Sporting Canamy Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
22:00 Monterrey II – Atlas II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 Calor de San Pedro – Deportivo Cafessa Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 Teca UTN – CD Cuautla Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico

Søndag 20. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Lobos de la BUAP – CF America Liga MX Apertura – Mexico
00:00 Cruz Azul – Atlas Liga MX Apertura – Mexico
01:00 Coyotes de Tlaxcala – Deportivo Gladiadores Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
02:00 Tigres – Pumas Liga MX Apertura – Mexico
02:00 Veracruz – Queretaro FC Liga MX Apertura – Mexico
02:00 Alebrijes Oaxaca – Dorados Ascenso MX Apertura – Mexico
02:00 Reynosa F.C. – Necaxa II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
02:00 Inter Playa del Carmen – Cruz Azul Hidalgo Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 2 – Mexico
02:00 Mineros de Zacatecas II – Sahuayo Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
02:00 Islenos del Carmen FC – CD Nuevo Chimalhuacan Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
02:06 Leon – Monterrey Liga MX Apertura – Mexico
03:00 FC Juarez – Mineros de Zacatecas Ascenso MX Apertura – Mexico
03:00 Jaibos Tampico Madero – U.A. Estado de México Ascenso MX Apertura – Mexico
04:06 CD Guadalajara – Puebla Liga MX Apertura – Mexico
19:00 Toluca – Necaxa Liga MX Apertura – Mexico
19:00 Celaya II – U.A. Zacatecas Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
19:00 FC Satelites – Albinegros de Orizaba Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico
22:00 CD Tepatitlan de Morelos – CD Guadalajara Chivas II Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
22:00 Gavilanes FC Matamoros – Alacranes de Durango Liga Premier - Serie A Apertura Gruppe 1 – Mexico
22:00 Leones Negros II – Constructores Gomez Palacio Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
22:00 Internacional San Miguel – Atletico Saltillo Soccer Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 1 – Mexico
23:00 Yalmakan – Zitacuaro Liga Premier - Serie B Apertura Gruppe 2 – Mexico

Tirsdag 22. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
07:00 Queretaro FC – Tijuana Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Pachuca – Veracruz Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Pumas – Monarcas Morelia Liga MX Apertura – Mexico
07:00 CF America – Tigres Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Atlas – Lobos de la BUAP Liga MX Apertura – Mexico

Onsdag 23. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
07:00 Santos – CD Guadalajara Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Puebla – Leon Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Monterrey – Toluca Liga MX Apertura – Mexico
07:00 Necaxa – Cruz Azul Liga MX Apertura – Mexico
<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >