LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >

Søndag 23. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Queretaro FC – Jaguares Chiapas Liga MX Clausura – Mexico 2 – 2
00:00 Cruz Azul – CD Guadalajara Liga MX Clausura – Mexico 2 – 1
01:00 Inter Playa del Carmen – Tlaxcala F.C. Segunda Division Liga Premier Clausura Slutspil – Mexico 1 – 1
02:00 Monterrey – Tigres Liga MX Clausura – Mexico 1 – 0
02:00 Atlas – Pachuca Liga MX Clausura – Mexico 1 – 0
02:00 Alebrijes Oaxaca – Lobos de la BUAP Ascenso MX Clausura Slutspil – Mexico 1 – 1
02:00 Mineros de Fresnillo – Pioneros de Cancun Segunda Division Liga Premier Clausura Slutspil – Mexico 1 – 0
02:00 Correcaminos de la UAT II – CD Cuautla Segunda Division Nuevos Talentos Clausura Slutspil – Mexico 2 – 1
02:06 Leon – Puebla Liga MX Clausura – Mexico 1 – 0
04:00 Necaxa – Monarcas Morelia Liga MX Clausura – Mexico 2 – 1
04:00 Dorados – Club Zacatepec Ascenso MX Clausura Slutspil – Mexico 4 – 0
19:00 Pumas – Veracruz Liga MX Clausura – Mexico
19:00 Cruz Azul Hidalgo – Reboceros la Piedad Segunda Division Liga Premier Clausura Slutspil – Mexico
22:00 Irapuato – Murcielagos FC II Segunda Division Liga Premier Clausura Slutspil – Mexico Aflyst
23:00 Yalmakan – Lobos Prepa Segunda Division Nuevos Talentos Clausura Slutspil – Mexico

Mandag 24. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Mineros de Zacatecas – Cimarrones de Sonora Ascenso MX Clausura Slutspil – Mexico
02:00 Santos – CF America Liga MX Clausura – Mexico
03:00 FC Juarez – U.A. Estado de México Ascenso MX Clausura Slutspil – Mexico

Onsdag 26. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Leon II – Tigres II Segunda Division - Liga Premier Clausura - Filiales Slutspil Gruppe 2 – Mexico
19:00 Queretaro FC II – Pumas UNAM II Segunda Division - Liga Premier Clausura - Filiales Slutspil Gruppe 2 – Mexico

Torsdag 27. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Monarcas Morelia II – CF America II Segunda Division - Liga Premier Clausura - Filiales Slutspil Gruppe 1 – Mexico
04:00 Pachuca – Tigres CONCACAF Champions League Slutspil
17:00 Santos II – Cachorros U. de Guadalajara Segunda Division - Liga Premier Clausura - Filiales Slutspil Gruppe 1 – Mexico

Lørdag 29. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
04:00 Veracruz – Monterrey Liga MX Clausura – Mexico
17:00 CF America II – Monarcas Morelia II Segunda Division - Liga Premier Clausura - Filiales Slutspil Gruppe 1 – Mexico
17:00 Pumas UNAM II – Queretaro FC II Segunda Division - Liga Premier Clausura - Filiales Slutspil Gruppe 2 – Mexico
18:00 Tigres II – Leon II Segunda Division - Liga Premier Clausura - Filiales Slutspil Gruppe 2 – Mexico
22:00 Murcielagos FC II – Irapuato Segunda Division Liga Premier Clausura Slutspil – Mexico Aflyst

Søndag 30. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Mexico

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Jaguares Chiapas – Santos Liga MX Clausura – Mexico
01:00 Pioneros de Cancun – Mineros de Fresnillo Segunda Division Liga Premier Clausura Slutspil – Mexico
01:00 Tlaxcala F.C. – Inter Playa del Carmen Segunda Division Liga Premier Clausura Slutspil – Mexico
02:00 Monarcas Morelia – Pumas Liga MX Clausura – Mexico
02:00 Tigres – Tijuana Liga MX Clausura – Mexico
02:06 Pachuca – Cruz Azul Liga MX Clausura – Mexico
03:00 Reboceros la Piedad – Cruz Azul Hidalgo Segunda Division Liga Premier Clausura Slutspil – Mexico
04:00 CF America – Atlas Liga MX Clausura – Mexico
04:06 CD Guadalajara – Leon Liga MX Clausura – Mexico
17:00 Cachorros U. de Guadalajara – Santos II Segunda Division - Liga Premier Clausura - Filiales Slutspil Gruppe 1 – Mexico
19:00 Toluca – Queretaro FC Liga MX Clausura – Mexico
<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >