LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
28. marts 2017 – 4. april 2017
Næste uge  >

Tirsdag 28. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Sandviken – Sotra Sportsklubb Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Rusland U21 – Norge U21 Venskabskamp U21
19:30 Fauske/Sprint – Grand Bodø Pokal Kvalifikation – Norge

Onsdag 29. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Kråkerøy – Nordstrand Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Lyngbø – Austevoll Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Manglerud Star Toppfotball – Hasle/Løren Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Varegg – Gneist Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Sund SK – Arna-Bjørnar Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Vadmyra – Trott Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Lommedalen – Vestfossen Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Tertnes – Loddefjord Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Vigør – Lyngdal Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Skarbøvik – Rollon Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Godøy – Herd Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Tomrefjord IL – Spjelkavik Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Vestsiden-Askøy – NHHI Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Tillerbyen – Charlottenlund Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 NTNUI – Kolstad Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Hei – Skarphedin Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Heimdal – KIL/Hemne Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Kattem – Trygg/Lade Pokal Kvalifikation – Norge
18:00 Sortland IL – Lofoten Pokal Kvalifikation – Norge
18:30 Gjelleråsen – Aurskog-Høland Pokal Kvalifikation – Norge
18:30 Flint – Slemmestad Pokal Kvalifikation – Norge
18:30 Urædd FK – Husøy/Foynland Pokal Kvalifikation – Norge
18:30 Skavøypoll – Fjøra Pokal Kvalifikation – Norge
18:30 Skoppum – Modum FK Pokal Kvalifikation – Norge
19:00 Stathelle FK – Express Pokal Kvalifikation – Norge
19:00 Eide/Omegn – Kristiansund FK Pokal Kvalifikation – Norge
19:00 Ishavsbyen – Skjervøy Pokal Kvalifikation – Norge
19:00 Rørvik – Steinkjer Pokal Kvalifikation – Norge
19:00 Øystese – Bjarg Pokal Kvalifikation – Norge
19:00 Stryn – Volda Pokal Kvalifikation – Norge
19:00 Sunndal – Træff Pokal Kvalifikation – Norge
19:00 FK Sparta Sarpsborg – Holmlia Pokal Kvalifikation – Norge
19:00 Hauerseter – Skjetten Pokal Kvalifikation – Norge
19:00 Røa – Lyn Pokal Kvalifikation – Norge
19:00 Brann – Rosenborg Super Cup – Norge
19:15 Voss – Nordhordland Pokal Kvalifikation – Norge
19:30 Hallingdal FK – Jevnaker Pokal Kvalifikation – Norge
19:30 Romsås – Holmen Pokal Kvalifikation – Norge
19:30 LilleTøyen – Korsvoll Pokal Kvalifikation – Norge
19:30 Alvdal – Meldal Fotb. Pokal Kvalifikation – Norge
19:30 Storhamar – Flisa Pokal Kvalifikation – Norge
19:30 Faaberg – Lillehammer FK Pokal Kvalifikation – Norge
19:30 Løten – Trysil FK Pokal Kvalifikation – Norge
19:30 Sander – Toten Pokal Kvalifikation – Norge
19:45 Østsiden – Rakkestad Pokal Kvalifikation – Norge
20:00 Skarp – Lyngen/Karnes Pokal Kvalifikation – Norge
20:00 Averøykameratene – Surnadal Pokal Kvalifikation – Norge
20:15 Heming – Fagerborg Pokal Kvalifikation – Norge
20:15 Oslojuvelene – Trosvik Pokal Kvalifikation – Norge
20:30 Sverresborg – Kvik Pokal Kvalifikation – Norge

Lørdag 1. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Molde (k) – Volda (k) Pokal (k) – Norge
14:00 Sunndal (k) – Fortuna (k) Pokal (k) – Norge
18:00 Kristiansund BK – Molde Eliteserien – Norge

Søndag 2. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Fyllingsdalen (k) – Hinna (k) Pokal (k) – Norge
15:00 Start – Fredrikstad 1. Division – Norge
15:30 Lillestrøm – Sandefjord Eliteserien – Norge
15:30 Tromsdalen – Åsane 1. Division – Norge
17:00 Florø – Jerv 1. Division – Norge
18:00 Tromsø – Brann Eliteserien – Norge
18:00 Stabæk – Aalesund Eliteserien – Norge
18:00 Sarpsborg 08 – Sogndal Eliteserien – Norge
18:00 Strømsgodset – Haugesund Eliteserien – Norge
18:00 Ull/Kisa – Levanger 1. Division – Norge
18:00 Ranheim – Strømmen 1. Division – Norge
18:00 Sandnes – Elverum 1. Division – Norge
18:00 Mjøndalen – Arendal 1. Division – Norge
20:00 Rosenborg – Odd Ballklubb Eliteserien – Norge

Mandag 3. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Vålerenga – Viking Eliteserien – Norge

Tirsdag 4. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Norge

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Bodø/Glimt – Kongsvinger 1. Division – Norge
<  Forrige uge
28. marts 2017 – 4. april 2017
Næste uge  >