LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >

Søndag 23. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Olimpia – Luqueno Apertura – Paraguay
21:00 Guairena – Deportivo Santani Division Intermedia – Paraguay
21:00 Fulgencio Yegros – Ovetense Division Intermedia – Paraguay
21:15 Fernando de la Mora – Club Martin Ledesma Division Intermedia – Paraguay
21:15 Resistencia – 22 de Setiembre Division Intermedia – Paraguay
22:00 Libertad – Deportivo Capiata Apertura – Paraguay Udsat
23:00 Nacional – Cerro Porteno Apertura – Paraguay

Mandag 24. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:10 Sol de America – Guarani Apertura – Paraguay

Tirsdag 25. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:10 General Diaz – Independiente CG Apertura – Paraguay

Torsdag 27. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 Atletico MG – Libertad Copa Libertadores Gruppe 6

Fredag 28. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:45 Gremio – Guarani Copa Libertadores Gruppe 8
23:00 Rubio Nu – Nacional Apertura – Paraguay

Lørdag 29. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:10 Deportivo Capiata – Sol de America Apertura – Paraguay
22:00 Olimpia Ita – Guairena Division Intermedia – Paraguay
22:00 Ovetense – General Caballero Division Intermedia – Paraguay
22:00 Sportivo Iteno – Fulgencio Yegros Division Intermedia – Paraguay
22:00 22 de Setiembre – Caacupe FBC Division Intermedia – Paraguay
22:00 Deportivo Liberacion – Resistencia Division Intermedia – Paraguay
22:00 Deportivo Caaguazu – Club River Plate Asunción Division Intermedia – Paraguay
22:00 Club Martin Ledesma – 3 de Febrero Division Intermedia – Paraguay
22:00 Deportivo Santani – Fernando de la Mora Division Intermedia – Paraguay
23:00 Luqueno – Sportivo Trinidense Apertura – Paraguay

Søndag 30. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Paraguay

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:10 Independiente CG – Olimpia Apertura – Paraguay
23:00 Cerro Porteno – Libertad Apertura – Paraguay
<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >