LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. marts 2017 – 31. marts 2017
Næste uge  >

Fredag 24. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Stomil Olsztyn 1. Division – Polen LIVE HT: 1 – 0
18:00 Radomiak Radom – Olimpia Zambrow 2. Division – Polen LIVE HT: 0 – 1
18:00 ROW Rybnik 1964 – Rakow Czestochowa 2. Division – Polen LIVE HT: 1 – 1

Lørdag 25. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:45 Wisla Pulawy – Chojniczanka Chojnice 1. Division – Polen
14:00 Warta Poznan – Olimpia Elblag 2. Division – Polen
15:00 GKS Tychy 71 – Bytovia Bytow 1. Division – Polen
15:00 Puszcza Niepolomice – Blekitni Stargard 2. Division – Polen
15:00 Rozwoj Katowice – Stal Stalowa Wola 2. Division – Polen
15:00 England U17 (k) – Polen U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 3 (k)
15:00 Kroatien U19 – Polen U19 EM U19 Kvalifikation EliteGruppe 4
16:00 Sandecja Nowy Sacz – MKS Kluczbork 1. Division – Polen
16:00 Siarka Tarnobrzeg – Kotwica Kolobrzeg 2. Division – Polen
16:00 KS Legionovia Legionowo – Polonia Bytom 2. Division – Polen
16:00 Gryf Wejherowo – Odra Opole 2. Division – Polen
16:00 Polen U21 – Grækenland U21 Venskabskamp U21
17:00 Stal Mielec – Wigry Suwalki 1. Division – Polen
17:00 GKS Belchatow – Polonia Warszawa 2. Division – Polen

Søndag 26. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Montenegro – Polen VM Kvalifikation UEFA Gruppe E

Mandag 27. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Polen U17 (k) – Italien U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 3 (k)
17:00 Polen U21 – Tjekkiet U21 Venskabskamp U21

Tirsdag 28. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Portugal U19 – Polen U19 EM U19 Kvalifikation EliteGruppe 4

Torsdag 30. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Polen U17 (k) – Tyskland U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 3 (k)

Fredag 31. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Slask Wroclaw – Korona Kielce Ekstraklasa – Polen
18:30 Olimpia Grudziadz – Sandecja Nowy Sacz 1. Division – Polen
19:00 Chrobry Glogow – Stal Mielec 1. Division – Polen
19:00 Wigry Suwalki – GKS Tychy 71 1. Division – Polen
19:00 Polonia Bytom – ROW Rybnik 1964 2. Division – Polen
20:30 Wisla Krakow – Lech Poznan Ekstraklasa – Polen
20:45 GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1. Division – Polen
<  Forrige uge
24. marts 2017 – 31. marts 2017
Næste uge  >