LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >

Torsdag 17. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Legia Warszawa – FC Sheriff Europa League Kvalifikation

Fredag 18. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:30 Gwardia Koszalin – Warta Poznan 2. Division – Polen
18:00 Lechia Gdansk – Sandecja Nowy Sacz Ekstraklasa – Polen
19:30 MKS Kluczbork – Olimpia Elblag 2. Division – Polen
20:00 Miedz Legnica – Zaglebie Sosnowiec 1. Division – Polen
20:00 Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1. Division – Polen
20:30 Cracovia – Gornik Zabrze Ekstraklasa – Polen
20:45 Ruch Chorzow – Stomil Olsztyn 1. Division – Polen
20:45 Gornik Leczna – Stal Mielec 1. Division – Polen

Lørdag 19. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:45 GKS Tychy 71 – Bytovia Bytow 1. Division – Polen
15:00 Blekitni Stargard – Znicz Pruszkow 2. Division – Polen
15:30 Arka Gdynia – Pogon Szczecin Ekstraklasa – Polen
16:00 Gryf Wejherowo – Lodzki KS 2. Division – Polen
17:00 Olimpia Grudziadz – Chrobry Glogow 1. Division – Polen
17:00 Pogon Siedlce – Wigry Suwalki 1. Division – Polen
17:00 Puszcza Niepolomice – Odra Opole 1. Division – Polen
17:00 Rakow Czestochowa – GKS Katowice 1. Division – Polen
17:00 Stal Stalowa Wola – GKS Jastrzebie 2. Division – Polen
17:00 KS Legionovia Legionowo – Radomiak Radom 2. Division – Polen
17:00 Rozwoj Katowice – Garbarnia 2. Division – Polen
18:00 Piast Gliwice – Korona Kielce Ekstraklasa – Polen
19:00 GKS Belchatow – Siarka Tarnobrzeg 2. Division – Polen
19:00 ROW Rybnik 1964 – Wisla Pulawy 2. Division – Polen
20:30 Jagiellonia Bialystok – Slask Wroclaw Ekstraklasa – Polen

Søndag 20. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Wisla Plock – Legia Warszawa Ekstraklasa – Polen
18:00 Nieciecza – Lech Poznan Ekstraklasa – Polen

Mandag 21. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Zaglebie Lubin – Wisla Krakow Ekstraklasa – Polen

Tirsdag 22. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 KKPK Medyk Konin (k) – Shelbourne Ladies (k) Champions League Kvalifikation Gruppe 4 (k)
19:00 Stomil Olsztyn – GKS Tychy 71 1. Division – Polen
20:45 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Ruch Chorzow 1. Division – Polen

Onsdag 23. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Polen

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Odra Opole – Rakow Czestochowa 1. Division – Polen
17:00 Lodzki KS – Blekitni Stargard 2. Division – Polen
17:00 Olimpia Elblag – Gryf Wejherowo 2. Division – Polen
17:00 Siarka Tarnobrzeg – Rozwoj Katowice 2. Division – Polen
17:30 Garbarnia – KS Legionovia Legionowo 2. Division – Polen
17:30 Warta Poznan – MKS Kluczbork 2. Division – Polen
17:30 GKS Jastrzebie – GKS Belchatow 2. Division – Polen
18:00 Wigry Suwalki – Miedz Legnica 1. Division – Polen
18:00 Znicz Pruszkow – Stal Stalowa Wola 2. Division – Polen
18:00 Wisla Pulawy – Gwardia Koszalin 2. Division – Polen
18:30 Radomiak Radom – ROW Rybnik 1964 2. Division – Polen
19:00 Bytovia Bytow – Olimpia Grudziadz 1. Division – Polen
19:00 Chrobry Glogow – Gornik Leczna 1. Division – Polen
19:00 Stal Mielec – Pogon Siedlce 1. Division – Polen
19:00 Zaglebie Sosnowiec – Puszcza Niepolomice 1. Division – Polen
20:45 GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice 1. Division – Polen
<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >