LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. september 2017 – 30. september 2017
Næste uge  >

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Estoril – Chaves Primeira Liga – Portugal
19:15 Moreirense – Sporting CP Primeira Liga – Portugal
21:30 Benfica – P.Ferreira Primeira Liga – Portugal

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Vitoria de Guimaraes – Maritimo Primeira Liga – Portugal
17:00 Feirense – Belenenses Primeira Liga – Portugal
19:00 Tondela – Braga Primeira Liga – Portugal
21:15 Aves – Rio Ave Primeira Liga – Portugal

Mandag 25. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Nordirland U17 (k) – Portugal U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 10 (k)
21:00 Vitoria de Setubal – Boavista Primeira Liga – Portugal

Tirsdag 26. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Monaco – FC Porto Champions League Gruppe G

Onsdag 27. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 FC Porto B – Cova da Piedade Segunda Liga – Portugal
17:00 Leixoes – Gil Vicente Segunda Liga – Portugal
17:00 Famalicao – Braga B Segunda Liga – Portugal
17:00 Penafiel – Academica Segunda Liga – Portugal
17:00 Oliveirense – Academico Viseu Segunda Liga – Portugal
17:00 Nacional – Real SC Segunda Liga – Portugal
17:00 Vitoria de Guimaraes B – C.F. União Segunda Liga – Portugal
17:00 Benfica B – Sporting Covilhã Segunda Liga – Portugal
17:00 Santa Clara – Varzim Segunda Liga – Portugal
20:45 Basel – Benfica Champions League Gruppe A
20:45 Sporting CP – Barcelona Champions League Gruppe D

Torsdag 28. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Portugal U17 (k) – Georgien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 10 (k)
19:00 Konyaspor – Vitoria de Guimaraes Europa League Gruppe I
21:05 Braga – Istanbul Basaksehir Europa League Gruppe C

Fredag 29. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:30 Chaves – Tondela Primeira Liga – Portugal

Lørdag 30. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 P.Ferreira – Moreirense Primeira Liga – Portugal
17:00 Portimonense – Aves Primeira Liga – Portugal
18:00 Vilaverdense FC – Aroes Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 ARS Martinho – Vizela Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Pedras Salgadas – Camara Lobos Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 CCD Minas Argozelo – CDC Montalegre Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Merelinense – SC Mirandela Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Braganca – AD Fafe Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Atletico Arcos – GDU Torcatense Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 AD Oliveirense – Mondinense FC Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Felgueiras 1932 – Gondomar Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Espinho – Sanjoanense Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Coimbroes – FC Pedras Rubras Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Cinfaes – Salgueiros Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 FC Cesarense – Trofense Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Canelas 2010 – Amarante FC Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Camacha – Sousense Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Alianca de Gandra – Freamunde Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 U.D. Leiria – RD Agueda Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Sertanense – Anadia Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Mortagua FC – Sourense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Lusitano FC – Benfica Castelo Branco Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Gafanha – Marinhense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Ferreira de Aves – ARC Oleiros Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Aguias Moradal – Maritimo B Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 AD Nogueirense – Fornos de Algodres Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Vilafranquense – Sacavenense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Torreense – Mafra Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Praiense – Sintrense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Pero Pinheiro – Sporting de Guadelupe Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Loures – SC Lusitania Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Caldas – Electrico Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Alcanenense – GD Coruchense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 S.U. 1º de Dezembro – Fatima Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Estrela de Vendas Novas – Farense Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Sporting Ideal – FC Castrense Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Pinhalnovense – Olimpico Montijo Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Olhanense – Operario Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Moura Atletico Clube – Louletano Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Moncarapachense – SR Almancilense Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Lusitano VRSA – Oriental Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Casa Pia – Armacenenses Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
19:15 Boavista – Feirense Primeira Liga – Portugal
21:30 Rio Ave – Vitoria de Setubal Primeira Liga – Portugal
<  Forrige uge
23. september 2017 – 30. september 2017
Næste uge  >