LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Som AGF fan kan du få en næsten gratis billet til kampen mod FC Helsingør

Klik her, opret dig, spil min. 25 kr. på FCH vs AGF, send mail til FCH@nordicbet.dk med dit navn og mailadresse inden torsdag kl. 23:59, så du får billet til udebaneafsnittet samt 5 øl/vand.

Advertisement

Lande

<  Forrige uge
25. september 2017 – 2. oktober 2017
Næste uge  >

Mandag 25. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Nordirland U17 (k) – Portugal U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 10 (k) 1 – 2
21:00 Vitoria de Setubal – Boavista Primeira Liga – Portugal LIVE 62': 1 – 0

Tirsdag 26. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Monaco – FC Porto Champions League Gruppe G

Onsdag 27. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Benfica B – Sporting Covilhã Segunda Liga – Portugal
17:00 FC Porto B – Cova da Piedade Segunda Liga – Portugal
17:00 Vitoria de Guimaraes B – C.F. União Segunda Liga – Portugal
17:00 Santa Clara – Varzim Segunda Liga – Portugal
18:00 Famalicao – Braga B Segunda Liga – Portugal
20:45 Basel – Benfica Champions League Gruppe A
20:45 Sporting CP – Barcelona Champions League Gruppe D

Torsdag 28. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Portugal U17 (k) – Georgien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 10 (k)
19:00 Konyaspor – Vitoria de Guimaraes Europa League Gruppe I
21:05 Braga – Istanbul Basaksehir Europa League Gruppe C

Fredag 29. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:30 Chaves – Tondela Primeira Liga – Portugal

Lørdag 30. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 P.Ferreira – Moreirense Primeira Liga – Portugal
17:00 Portimonense – Aves Primeira Liga – Portugal
17:00 Sporting CP B – Santa Clara Segunda Liga – Portugal
17:00 Academico Viseu – FC Porto B Segunda Liga – Portugal
17:00 C.F. União – Penafiel Segunda Liga – Portugal
17:00 Varzim – Oliveirense Segunda Liga – Portugal
17:00 Cova da Piedade – Leixoes Segunda Liga – Portugal
17:00 Real SC – Famalicao Segunda Liga – Portugal
17:00 Sporting Covilhã – Arouca Segunda Liga – Portugal
17:00 Gil Vicente – Vitoria de Guimaraes B Segunda Liga – Portugal
18:00 Academica – Benfica B Segunda Liga – Portugal
18:00 Vilaverdense FC – Aroes Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 ARS Martinho – Vizela Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Pedras Salgadas – Camara Lobos Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 CCD Minas Argozelo – CDC Montalegre Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Merelinense – SC Mirandela Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Braganca – AD Fafe Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Atletico Arcos – GDU Torcatense Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 AD Oliveirense – Mondinense FC Campeonato De Portugal Gruppe A – Portugal
18:00 Felgueiras 1932 – Gondomar Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Espinho – Sanjoanense Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Coimbroes – FC Pedras Rubras Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Cinfaes – Salgueiros Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 FC Cesarense – Trofense Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Canelas 2010 – Amarante FC Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Camacha – Sousense Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 Alianca de Gandra – Freamunde Campeonato De Portugal Gruppe B – Portugal
18:00 U.D. Leiria – RD Agueda Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Sertanense – Anadia Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Mortagua FC – Sourense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Lusitano FC – Benfica Castelo Branco Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Gafanha – Marinhense Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Ferreira de Aves – ARC Oleiros Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Aguias Moradal – Maritimo B Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 AD Nogueirense – Fornos de Algodres Campeonato De Portugal Gruppe C – Portugal
18:00 Vilafranquense – Sacavenense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Torreense – Mafra Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Praiense – Sintrense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Pero Pinheiro – Sporting de Guadelupe Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Loures – SC Lusitania Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Caldas – Electrico Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Alcanenense – GD Coruchense Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 S.U. 1º de Dezembro – Fatima Campeonato De Portugal Gruppe D – Portugal
18:00 Estrela de Vendas Novas – Farense Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Sporting Ideal – FC Castrense Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Pinhalnovense – Olimpico Montijo Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Olhanense – Operario Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Moura Atletico Clube – Louletano Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Moncarapachense – SR Almancilense Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Lusitano VRSA – Oriental Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
18:00 Casa Pia – Armacenenses Campeonato De Portugal Gruppe E – Portugal
19:15 Boavista – Feirense Primeira Liga – Portugal
21:30 Rio Ave – Vitoria de Setubal Primeira Liga – Portugal

Søndag 1. oktober 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Portugal

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Portugal U17 (k) – Østrig U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 10 (k)
12:15 Braga B – Nacional Segunda Liga – Portugal
18:15 Braga – Estoril Primeira Liga – Portugal
20:15 Sporting CP – FC Porto Primeira Liga – Portugal
22:30 Belenenses – Vitoria de Guimaraes Primeira Liga – Portugal
22:30 Maritimo – Benfica Primeira Liga – Portugal
<  Forrige uge
25. september 2017 – 2. oktober 2017
Næste uge  >