LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
20. september 2017 – 27. september 2017
Næste uge  >

Onsdag 20. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:30 Botosani – CSMS Iasi Liga I – Rumænien
20:00 Dinamo Bukarest – Concordia Chiajna Liga I – Rumænien

Torsdag 21. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 FC Viitorul Constanta – Juventus Bucuresti Liga I – Rumænien
17:30 Gaz Metan Medias – Astra Giurgiu Liga I – Rumænien
20:00 CFR Cluj – Steaua Bukarest Liga I – Rumænien

Fredag 22. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 CS Universitatea Craiova – FC Voluntari Liga I – Rumænien

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 FC Dunarea Calarasi – Pandurii Liga II – Rumænien
10:00 CS Afumati – ASU Politehnica Timisoara Liga II – Rumænien
10:00 CS Balotesti – AS Stiinta Miroslava Liga II – Rumænien
10:00 Hermannstadt – Foresta Suceava Liga II – Rumænien
10:00 CS Mioveni – Luceafarul Oradea Liga II – Rumænien
10:00 FC Academica Clinceni – Ripensia Timisoara Liga II – Rumænien
10:00 FC Metaloglobus Bucuresti – Tirgu Mures Liga II – Rumænien
10:00 FC Arges – CS Sportul Snagov Liga II – Rumænien
11:00 FC Olimpia Satu Mare – UTA Arad Liga II – Rumænien
17:00 Concordia Chiajna – Sepsi OSK Liga I – Rumænien
19:30 CSMS Iasi – ACS Poli Timisoara Liga I – Rumænien

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 Chindia Targoviste – Dacia Unirea Braila Liga II – Rumænien
11:00 Rumænien U17 (k) – Grækenland U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 1 (k)
16:30 Botosani – FC Viitorul Constanta Liga I – Rumænien
19:30 Steaua Bukarest – Dinamo Bukarest Liga I – Rumænien

Mandag 25. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Juventus Bucuresti – Gaz Metan Medias Liga I – Rumænien
19:30 Astra Giurgiu – CFR Cluj Liga I – Rumænien

Onsdag 27. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:00 Irland U17 (k) – Rumænien U17 (k) EM Kvalifikation U17 1.Runde Gruppe 1 (k)
<  Forrige uge
20. september 2017 – 27. september 2017
Næste uge  >