LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >

Søndag 23. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 FC Academica Clinceni – FC Dunarea Calarasi Liga II – Rumænien

Mandag 24. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 CSMS Iasi – Tirgu Mures Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
19:30 Steaua Bukarest – FC Viitorul Constanta Liga I Mesterskabsgruppe – Rumænien

Tirsdag 25. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 UTA Batrana Doamna – FC Olimpia Satu Mare Liga II – Rumænien
19:00 Astra Giurgiu – ACS Poli Timisoara Pokal – Rumænien

Onsdag 26. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 Ramnicu Valcea – CS Soimii Pancota Liga II – Rumænien Aflyst
10:00 ACS Berceni – CS Afumati Liga II – Rumænien Aflyst
10:00 Unirea Tarlungeni – FC Dunarea Calarasi Liga II – Rumænien Aflyst
14:00 ASU Politehnica Timisoara – Juventus Bucuresti Liga II – Rumænien
16:00 CSM Metalul Resita – FC Academica Clinceni Liga II – Rumænien
16:00 Dacia Unirea Braila – CS Mioveni Liga II – Rumænien
16:00 Foresta Suceava – FC Brasov Liga II – Rumænien
16:00 Chindia Targoviste – Luceafarul Oradea Liga II – Rumænien

Torsdag 27. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 CS Balotesti – Sepsi OSK Liga II – Rumænien
19:30 CS Universitatea Craiova – FC Voluntari Pokal – Rumænien

Fredag 28. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 Concordia Chiajna – CSMS Iasi Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien

Lørdag 29. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 CS Mioveni – CSM Metalul Resita Liga II – Rumænien
10:00 FC Academica Clinceni – Unirea Tarlungeni Liga II – Rumænien Aflyst
10:00 FC Olimpia Satu Mare – ASU Politehnica Timisoara Liga II – Rumænien
10:00 CS Afumati – Chindia Targoviste Liga II – Rumænien
10:00 CS Soimii Pancota – Foresta Suceava Liga II – Rumænien Aflyst
10:00 Sepsi OSK – ACS Berceni Liga II – Rumænien Aflyst
10:00 Luceafarul Oradea – Ramnicu Valcea Liga II – Rumænien Aflyst
17:00 Tirgu Mures – Gaz Metan Medias Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
19:30 CFR Cluj – CS Universitatea Craiova Liga I Mesterskabsgruppe – Rumænien

Søndag 30. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 Juventus Bucuresti – CS Balotesti Liga II – Rumænien
10:30 FC Dunarea Calarasi – UTA Batrana Doamna Liga II – Rumænien
17:00 Pandurii – FC Voluntari Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
19:30 FC Viitorul Constanta – Astra Giurgiu Liga I Mesterskabsgruppe – Rumænien
<  Forrige uge
23. april 2017 – 30. april 2017
Næste uge  >