LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. maj 2017 – 31. maj 2017
Næste uge  >

Onsdag 24. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 FC Olimpia Satu Mare – Ramnicu Valcea Liga II – Rumænien Skrivebordssejr
10:00 Unirea Tarlungeni – ACS Berceni Liga II – Rumænien Aflyst
10:00 CS Soimii Pancota – FC Brasov Liga II – Rumænien Aflyst
14:30 Luceafarul Oradea – CS Mioveni Liga II – Rumænien 2 – 1
17:00 Tirgu Mures – FC Voluntari Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien 0 – 2
17:00 CS Afumati – CSM Metalul Resita Liga II – Rumænien 5 – 2
17:00 FC Dunarea Calarasi – Chindia Targoviste Liga II – Rumænien 3 – 1
17:00 FC Academica Clinceni – ASU Politehnica Timisoara Liga II – Rumænien 2 – 2

Torsdag 25. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 UTA Batrana Doamna – CS Balotesti Liga II – Rumænien
19:30 Botosani – CSMS Iasi Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien

Fredag 26. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 Pandurii – Gaz Metan Medias Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien

Lørdag 27. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 ACS Berceni – UTA Batrana Doamna Liga II – Rumænien Aflyst
10:00 CS Soimii Pancota – FC Academica Clinceni Liga II – Rumænien Aflyst
10:00 Chindia Targoviste – Unirea Tarlungeni Liga II – Rumænien Aflyst
10:00 Ramnicu Valcea – FC Dunarea Calarasi Liga II – Rumænien Aflyst
19:45 FC Voluntari – Astra Giurgiu Pokal – Rumænien

Søndag 28. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 Dacia Unirea Braila – Juventus Bucuresti Liga II – Rumænien
10:00 Foresta Suceava – FC Olimpia Satu Mare Liga II – Rumænien
10:00 CS Balotesti – ASU Politehnica Timisoara Liga II – Rumænien
11:30 CSM Metalul Resita – Sepsi OSK Liga II – Rumænien
17:00 ACS Poli Timisoara – Tirgu Mures Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
17:00 CS Mioveni – CS Afumati Liga II – Rumænien

Mandag 29. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 FC Brasov – Luceafarul Oradea Liga II – Rumænien
19:30 Concordia Chiajna – Botosani Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien

Onsdag 31. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rumænien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:00 CSMS Iasi – FC Voluntari Liga I Nedrykningsgruppe – Rumænien
<  Forrige uge
24. maj 2017 – 31. maj 2017
Næste uge  >