LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
18. august 2017 – 25. august 2017
Næste uge  >

Fredag 18. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Yunost Moscow – Torpedo Moskva 2. Division Center – Rusland Aflyst
14:00 Akademiya Togliati – NoSta 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland Aflyst
14:00 Dinamo Kirov – FC Chelyabinsk 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland Aflyst
15:00 FC Orenburg II – Anzhi-Junior Zelenodolsk 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
15:00 Krylya Sovetov Samara II – NoSta 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
16:00 FC Rotor Volgograd II – Torpedo Moskva 2. Division Center – Rusland
16:00 Zenit Izhevsk – Syzran-2003 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
16:30 Biolog Novokubansk – SKA Rostov 2. Division Syd – Rusland
16:30 Kolomna – Veles Moscow 2. Division Vest – Rusland
16:30 Murom – Dinamo St Petersburg II 2. Division Vest – Rusland
17:00 Khimik Novomoskovsk – Zenit Penza 2. Division Center – Rusland
17:00 Sokol Saratov – Zorky Krasnogorsk 2. Division Center – Rusland
17:00 Chertanovo Moscow – Lokomotiv Moskva 2 2. Division Vest – Rusland
17:00 Torpedo Vladimir – Znamya 2. Division Vest – Rusland
17:00 Mordovya – Lada Togliati 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
17:30 Kaluga – FC Ryazan 2. Division Center – Rusland
17:30 Pskov 747 – FC Dolgoprudny 2. Division Vest – Rusland
17:30 Tekstilshchik – CRFSO Smolensk 2. Division Vest – Rusland
17:30 KamAZ – Neftekhimik 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
18:00 Energomash Belgorod – Ararat Moscow 2. Division Center – Rusland
18:00 Luki-Energiya – Spartak Kostroma 2. Division Vest – Rusland
18:30 Tosno – SKA-Khabarovsk Premier League – Rusland

Lørdag 19. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 FC Chita – Zenit Irkutsk 2. Division Øst – Rusland
12:00 Yenisey Krasnoyarsk – Zenit Petersborg 2 National Football League – Rusland
12:00 Sibir Novosibirsk – Olimpiec Nizhny National Football League – Rusland
12:00 Akademia Rostov – Anzhi Makhachkala II 2. Division Syd – Rusland
13:00 Irtysh – Sakhalin 2. Division Øst – Rusland
13:30 Dinamo Barnaul – Smena Komsomolsk 2. Division Øst – Rusland
14:00 Ural – CSKA Moskva Premier League – Rusland
14:00 Tyumen – Krylya Sovetov Samara National Football League – Rusland
14:00 Dinamo St. Petersburg – Tomsk National Football League – Rusland
14:00 FC Rotor Volgograd II – Chernomorets Novorossiysk 2. Division Syd – Rusland Aflyst
15:00 FC Orenburg – Luch Energiya National Football League – Rusland
15:00 Khimki – Shinnik Yaroslavl National Football League – Rusland
16:00 FC Tambov – Kuban Krasnodar National Football League – Rusland
16:00 Metalurg Lypetsk – Saturn Ramenskoye 2. Division Center – Rusland
16:00 Kuban Krasnodar II – Mashuk-KMV 2. Division Syd – Rusland
16:00 Dinamo Stavropol – Druzhba 2. Division Syd – Rusland
16:00 Legion Dynamo – Spartak Nalchik 2. Division Syd – Rusland
16:00 Spartak Vladikavkaz – Angusht Nazran 2. Division Syd – Rusland
16:30 Spartak Moskva – Lokomotiv Moskva Premier League – Rusland
17:00 FC Volgar – Avangard Kursk National Football League – Rusland
18:00 Armavir FC – Afips Afipsky 2. Division Syd – Rusland
18:00 Chayka – FC Krasnodar II 2. Division Syd – Rusland
19:00 Rubin Kazan – Anzhi Makhachkala Premier League – Rusland
19:00 Baltika – Fakel National Football League – Rusland

Søndag 20. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Amkar – Zenit Premier League – Rusland
16:00 Spartak Moskva II – FC Rotor Volgograd National Football League – Rusland
16:30 Dynamo Moskva – FC Ufa Premier League – Rusland
19:00 FK Rostov – FC Krasnodar Premier League – Rusland

Mandag 21. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Akhmat Grozny – Arsenal Tula Premier League – Rusland

Onsdag 23. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Chertanovo Moscow – Dinamo St. Petersburg Pokal – Rusland
15:00 Ararat Moscow – Baltika Pokal – Rusland
15:00 Sokol Saratov – FC Orenburg Pokal – Rusland
15:00 Torpedo Vladimir – Olimpiec Nizhny Pokal – Rusland
15:00 Armavir FC – Kuban Krasnodar Pokal – Rusland
15:00 Spartak Nalchik – Chernomorets Novorossiysk Pokal – Rusland
15:00 Dinamo Briansk – Avangard Kursk Pokal – Rusland
15:00 Irtysh – Tomsk Pokal – Rusland
15:00 FC Chita – Yenisey Krasnoyarsk Pokal – Rusland
15:00 FC Rotor Volgograd – FC Volgar Pokal – Rusland
15:00 Tyumen – Sibir Novosibirsk Pokal – Rusland
15:00 Energomash Belgorod – FC Tambov Pokal – Rusland
15:00 Znamya – Fakel Pokal – Rusland
15:00 Syzran-2003 – Krylya Sovetov Samara Pokal – Rusland
15:00 Smena Komsomolsk – Luch Energiya Pokal – Rusland
18:00 Khimki – Shinnik Yaroslavl Pokal – Rusland
20:45 CSKA Moskva – Young Boys Champions League Kvalifikation

Torsdag 24. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 FC Dolgoprudny – Murom 2. Division Vest – Rusland
19:00 Zenit – Utrecht Europa League Kvalifikation
21:00 Røde Stjerne – FC Krasnodar Europa League Kvalifikation

Fredag 25. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
14:00 Dinamo Briansk – Yunost Moscow 2. Division Center – Rusland Aflyst
14:00 Zorky Krasnogorsk – Strogino 2. Division Center – Rusland
14:00 FC Ryazan – Khimik Novomoskovsk 2. Division Center – Rusland
14:00 Energomash Belgorod – Metalurg Lypetsk 2. Division Center – Rusland
14:00 Torpedo Moskva – Kaluga 2. Division Center – Rusland
14:00 Ararat Moscow – Zenit Penza 2. Division Center – Rusland
14:00 Dinamo Briansk – FC Rotor Volgograd II 2. Division Center – Rusland
14:00 Spartak Kostroma – CRFSO Smolensk 2. Division Vest – Rusland
14:00 Veles Moscow – Chertanovo Moscow 2. Division Vest – Rusland
14:00 Luki-Energiya – Torpedo Vladimir 2. Division Vest – Rusland
14:00 Dinamo St Petersburg II – Tekstilshchik 2. Division Vest – Rusland
14:00 Lokomotiv Moskva 2 – Pskov 747 2. Division Vest – Rusland
14:00 Znamya – Kolomna 2. Division Vest – Rusland
14:00 KamAZ – Krylya Sovetov Samara II 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
14:00 NoSta – Syzran-2003 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
14:00 Neftekhimik – FC Chelyabinsk 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
14:00 Anzhi-Junior Zelenodolsk – Ural II 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
14:00 Volga Ulyanovsk – Mordovya 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
14:00 Lada Togliati – Dinamo Kirov 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland Aflyst
14:00 KamAZ – Akademiya Togliati 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland Aflyst
16:00 Zenit Izhevsk – FC Orenburg II 2. Division Ural-Povolzhye – Rusland
19:00 Anzhi Makhachkala – FC Ufa Premier League – Rusland
<  Forrige uge
18. august 2017 – 25. august 2017
Næste uge  >