LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. marts 2017 – 31. marts 2017
Næste uge  >

Fredag 24. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Rusland U21 – Rumænien U21 Venskabskamp U21 5 – 1
17:00 Rusland – Elfenbenskysten Venskabskamp 0 – 2
19:00 Frankrig U17 (k) – Rusland U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 5 (k) 4 – 0

Lørdag 25. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Sochi – Legion Dynamo 2. Division Syd – Rusland
18:00 Røde Stjerne – Spartak Moskva Træningskamp

Søndag 26. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
06:00 SKA-Khabarovsk – Tyumen National Football League – Rusland
08:00 Luch Energiya – Zenit Petersborg 2 National Football League – Rusland
10:30 Zenit – FC Ufa Træningskamp
12:00 Sibir Novosibirsk – Sokol Saratov National Football League – Rusland
13:00 FC Krasnodar II – Dinamo Stavropol 2. Division Syd – Rusland
13:00 Israel U17 – Rusland U17 EM U17 Kvalifikation EliteGruppe 2
13:00 CSKA Moskva – Arsenal Tula Træningskamp
14:00 Spartak Moskva II – Volga Nyzhny National Football League – Rusland Aflyst
14:00 Grækenland U17 (k) – Rusland U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 5 (k)
14:30 SKA Rostov – Chernomorets Novorossiysk 2. Division Syd – Rusland
15:00 Kuban Krasnodar – Neftekhimik National Football League – Rusland
15:00 Khimki – Shinnik Yaroslavl National Football League – Rusland
15:00 Tosno – Dynamo Moskva National Football League – Rusland
15:00 Biolog Novokubansk – Spartak Vladikavkaz 2. Division Syd – Rusland
15:00 Afips Afipsky – FC Rotor Volgograd 2. Division Syd – Rusland
15:00 Torpedo Armavir – Angusht Nazran 2. Division Syd – Rusland
15:00 Druzhba – Mashuk-KMV 2. Division Syd – Rusland
16:00 Spartak Nalchik – FC Volgar National Football League – Rusland
16:00 Mordovya – Fakel National Football League – Rusland

Mandag 27. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 FC Tambov – Yenisey Krasnoyarsk National Football League – Rusland
12:00 Anzhi Makhachkala – Legion Dynamo Træningskamp
12:30 Amkar – Dinamo Kirov Træningskamp
14:00 AS Adema – Kuban Krasnodar II 2. Division Syd – Rusland

Tirsdag 28. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Rusland – Belgien Venskabskamp
18:00 Rusland U21 – Norge U21 Venskabskamp U21

Onsdag 29. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Rusland U17 (k) – Belgium U17 (k) EM Kvalifikation U17 2.Runde Gruppe 5 (k)

Fredag 31. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Rusland

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:30 Anzhi Makhachkala – Ural Premier League – Rusland
<  Forrige uge
24. marts 2017 – 31. marts 2017
Næste uge  >