LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >

Torsdag 17. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 FC Krasnodar – Røde Stjerne Europa League Kvalifikation
21:00 Partizan Beograd – Videoton FC Europa League Kvalifikation

Fredag 18. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:30 FK Sin?eli? Beograd – CSK Pivara Celarevo 1. Division – Serbien

Lørdag 19. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Macva Sabac – Rad Beograd SuperLiga – Serbien
17:00 Backa Backa Palanka – Mladost Lucani SuperLiga – Serbien
17:30 Novi Pazar – FK Metalac 1. Division – Serbien
17:30 FK Radnicki 1923 – Buducnost Dobanovci 1. Division – Serbien
17:30 Temnic 1924 – Radnicki Pirot 1. Division – Serbien
18:00 Jagodina – TSC Backa Topola 1. Division – Serbien
19:00 FK Spartak Subotica – Vozdovac SuperLiga – Serbien
20:00 Javor – Vojvodina SuperLiga – Serbien
20:00 Cukaricki – Radnicki Nic SuperLiga – Serbien
20:00 FK Sloboda Uzice – Proleter 1. Division – Serbien

Søndag 20. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:30 Indija – Bežanija 1. Division – Serbien
18:00 Borac Cacak – Røde Stjerne SuperLiga – Serbien
20:00 FK Radnik Surdulica – FK Zemun SuperLiga – Serbien
20:00 Partizan Beograd – Napredak SuperLiga – Serbien

Mandag 21. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:30 Teleoptik – Dinamo Vranje 1. Division – Serbien

Tirsdag 22. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 ZFK Spartak Subotica (k) – Kiryat Gat (k) Champions League Kvalifikation Gruppe 9 (k)

Onsdag 23. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Serbien

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Radnicki Nic – Mladost Lucani SuperLiga – Serbien
<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >