LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
27. april 2017 – 4. maj 2017
Næste uge  >

Torsdag 27. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 FC Lokomotiva Kosice – Skalica 2. Liga Oprykningsgruppe – Slovakiet
18:00 Dunajská Streda – FK Senica Super Liga – Slovakiet

Fredag 28. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Trencin – Zilina Super Liga – Slovakiet

Lørdag 29. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:30 Zilina B – FK Spisska Nova Ves 2. Liga Oprykningsgruppe – Slovakiet
16:30 Liptovsky Mikulas – Nitra 2. Liga Oprykningsgruppe – Slovakiet
16:30 Partizan Bardejov – FK Pohronie 2. Liga Oprykningsgruppe – Slovakiet
16:30 FC ŠTK 1914 – Lokomotiva Zvolen 2. Liga Oprykningsgruppe – Slovakiet
16:30 Dukla Banska Bystrica – MSK Fomat Martin 2. Liga Nedrykningsgruppe – Slovakiet
16:30 Spartak Trnava B – Svaty Jur 2. Liga Nedrykningsgruppe – Slovakiet
16:30 Rimavska Sobota – Lipany 2. Liga Nedrykningsgruppe – Slovakiet
16:30 Haniska – FK Poprad 2. Liga Nedrykningsgruppe – Slovakiet

Søndag 30. april 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:30 Slovan Bratislava B – Nove Mesto 2. Liga Nedrykningsgruppe – Slovakiet
16:30 SKF Sered – Kosice 2. Liga Oprykningsgruppe – Slovakiet

Mandag 1. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:20 Skalica – Slovan Bratislava Pokal – Slovakiet

Onsdag 3. maj 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Slovakiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
17:00 Slovan Bratislava B – Dukla Banska Bystrica 2. Liga Nedrykningsgruppe – Slovakiet
17:00 MSK Fomat Martin – Spartak Trnava B 2. Liga Nedrykningsgruppe – Slovakiet
17:00 Svaty Jur – Nove Mesto 2. Liga Nedrykningsgruppe – Slovakiet
18:00 Tatran Presov – Zlate Moravce Super Liga – Slovakiet
<  Forrige uge
27. april 2017 – 4. maj 2017
Næste uge  >