LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >

Fredag 22. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Almeria – Sevilla Atletico Segunda División – Spanien

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Atletico Madrid – Sevilla La Liga – Spanien
16:00 Reus – Osasuna Segunda División – Spanien
16:00 Celta Vigo B – Rapido de Bouzas Segunda B Gruppe I – Spanien
16:00 Arenas Getxo – Barakaldo Segunda B Gruppe II – Spanien
16:15 Alaves – Real Madrid La Liga – Spanien
18:00 Sporting Gijon – Lorca FC Segunda División – Spanien
18:00 Granada – Cordoba Segunda División – Spanien
18:00 Real Sociedad B – Burgos CF Segunda B Gruppe II – Spanien
18:00 Valencia B – Ontinyent Segunda B Gruppe III – Spanien
18:30 Malaga – Athletic Bilbao La Liga – Spanien
20:00 Tenerife – Alcorcon Segunda División – Spanien
20:45 Girona – Barcelona La Liga – Spanien

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
11:30 Cordoba B – FC Jumilla Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 Espanyol – Deportivo La Coruna La Liga – Spanien
12:00 Huesca – Valladolid Segunda División – Spanien
12:00 AD Union Adarve – Toledo Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Atletico Madrid B – Cerceda Segunda B Gruppe I – Spanien
12:00 Osasuna B – SD Leioa Segunda B Gruppe II – Spanien
12:00 Sporting Gijon B – Izarra Segunda B Gruppe II – Spanien
12:00 Ebro – Hercules Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 SD Formentera – Alcoyano Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Mallorca – Llagostera Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Elche – Atlético Baleares Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 UE Olot – Pena Dep. Santa Eulalia Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Villarreal B – UD Cornella Segunda B Gruppe III – Spanien
12:00 Marbella – Las Palmas B Segunda B Gruppe IV – Spanien
12:00 Melilla – Betis Deportivo Balompie Segunda B Gruppe IV – Spanien
16:00 Rayo Vallecano – Leonesa Segunda División – Spanien
16:15 Getafe – Villarreal La Liga – Spanien
16:30 Navalcarnero – Real Madrid Castilla Segunda B Gruppe I – Spanien
17:00 RC Deportivo Fabril – Coruxo F.C. Segunda B Gruppe I – Spanien
17:00 Pontevedra – San Sebastian de los Reyes Segunda B Gruppe I – Spanien
17:00 Tudelano – CD Lealtad Segunda B Gruppe II – Spanien
17:00 Real Union – SD Amorebieta Segunda B Gruppe II – Spanien
17:00 SD Gernika – CD Vitoria Segunda B Gruppe II – Spanien
17:00 Sabadell – CF Peralada Segunda B Gruppe III – Spanien
17:30 Mirandes – Athletic Bilbao B Segunda B Gruppe II – Spanien
17:30 UCAM Murcia – CD Badajoz Segunda B Gruppe IV – Spanien
18:00 Albacete – Real Oviedo Segunda División – Spanien
18:00 Ponferradina – Valladolid B Segunda B Gruppe I – Spanien
18:00 Guijuelo – Ferrol Segunda B Gruppe I – Spanien
18:00 Racing Santander – Pena Sport Segunda B Gruppe II – Spanien
18:00 Lleida Esportiu – Atletico Saguntino Segunda B Gruppe III – Spanien
18:00 Villanovense – Murcia Segunda B Gruppe IV – Spanien
18:00 Merida – Cartagena Segunda B Gruppe IV – Spanien
18:30 Eibar – Celta Vigo La Liga – Spanien
18:30 Las Palmas – Leganes La Liga – Spanien
18:30 CF Talavera de la Reina – Rayo Majadahonda Segunda B Gruppe I – Spanien
18:30 Ecija – Extremadura Segunda B Gruppe IV – Spanien
18:30 Recreativo Huelva – Linense Segunda B Gruppe IV – Spanien
18:30 CD El Ejido 2012 – Lorca Deportiva Segunda B Gruppe IV – Spanien
19:00 Badalona – Deportivo Aragon Segunda B Gruppe III – Spanien
19:00 San Fernando CD – Granada B Segunda B Gruppe IV – Spanien
20:00 Cadiz – Numancia Segunda División – Spanien
20:00 Gimnastica Segoviana – Fuenlabrada Segunda B Gruppe I – Spanien
20:00 Logrones – Caudal Deportivo Segunda B Gruppe II – Spanien
20:30 Zaragoza – Gimnastic Segunda División – Spanien
20:45 Real Sociedad – Valencia La Liga – Spanien

Mandag 25. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Barcelona B – Lugo Segunda División – Spanien
21:00 Real Betis – Levante La Liga – Spanien

Tirsdag 26. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Dortmund – Real Madrid Champions League Gruppe H
20:45 Sevilla – Maribor Champions League Gruppe E

Onsdag 27. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:45 Sporting CP – Barcelona Champions League Gruppe D
20:45 Atletico Madrid – Chelsea Champions League Gruppe C

Torsdag 28. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Zenit – Real Sociedad Europa League Gruppe L
19:00 Athletic Bilbao – Zorya Europa League Gruppe J
21:05 Maccabi Tel Aviv – Villarreal Europa League Gruppe A

Fredag 29. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Spanien

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Leonesa – Almeria Segunda División – Spanien
21:00 Celta Vigo – Girona La Liga – Spanien
<  Forrige uge
22. september 2017 – 29. september 2017
Næste uge  >