LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
25. juli 2017 – 1. august 2017
Næste uge  >

Tirsdag 25. juli 2017 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Qarabag FK – FC Sheriff Champions League Kvalifikation
19:00 Slavia Prag – BATE Borisov Champions League Kvalifikation
19:30 AEK Athen – CSKA Moskva Champions League Kvalifikation
19:30 Steaua Bukarest – Viktoria Plzen Champions League Kvalifikation
20:00 FK Vardar Skopje – FC København Champions League Kvalifikation
20:45 Partizan Beograd – Olympiakos Champions League Kvalifikation

Onsdag 26. juli 2017 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 FC Astana – Legia Warszawa Champions League Kvalifikation
18:30 Dynamo Kiev – Young Boys Champions League Kvalifikation
18:45 Salzburg – Rijeka Champions League Kvalifikation
19:00 Hapoel Beer Sheva – Ludogorets Champions League Kvalifikation
20:00 FC Viitorul Constanta – APOEL Nicosia Champions League Kvalifikation
20:20 Maribor – FH Hafnarfjordur Champions League Kvalifikation
20:45 Celtic – Rosenborg Champions League Kvalifikation
20:45 Nice – Ajax Champions League Kvalifikation
21:00 Club Brugge – Istanbul Basaksehir Champions League Kvalifikation

Torsdag 27. juli 2017 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
02:30 Ecuador – Trinidad og Tobago Venskabskamp
18:00 Esbjerg fB – FC Fredericia NordicBet Liga
18:00 Mladá Boleslav – Skenderbeu Europa League Kvalifikation
18:30 Traku FK – KF Shkendija Europa League Kvalifikation
18:30 Olimpik Donetsk – PAOK Europa League Kvalifikation
18:45 Maccabi Tel Aviv – Panionios Europa League Kvalifikation
19:00 FC Krasnodar – Lyngby Europa League Kvalifikation
19:00 AIK – Braga Europa League Kvalifikation
19:00 Sturm Graz – Fenerbahce Europa League Kvalifikation
19:00 Utrecht – Lech Poznan Europa League Kvalifikation
19:00 Suduva – Sion Europa League Kvalifikation
19:00 AEK Larnaca – Dinamo Minsk Europa League Kvalifikation
19:00 PSV Eindhoven – Osijek Europa League Kvalifikation
19:00 Östersunds FK – Fola Europa League Kvalifikation
19:30 Bnei Yehuda – Zenit Europa League Kvalifikation
19:30 Astra Giurgiu – FC Olexandria Europa League Kvalifikation
19:30 Botev Plovdiv – Maritimo Europa League Kvalifikation
19:30 Dinamo Bukarest – Athletic Bilbao Europa League Kvalifikation
20:00 Arka Gdynia – FC Midtjylland Europa League Kvalifikation
20:00 Brøndby IF – Hajduk Split Europa League Kvalifikation
20:00 CS Universitatea Craiova – AC Milan Europa League Kvalifikation
20:30 Panathinaikos – FK Qabala Europa League Kvalifikation
20:30 Bordeaux – Videoton FC Europa League Kvalifikation
20:30 Røde Stjerne – Sparta Prag Europa League Kvalifikation
20:30 Gent – Altach Europa League Kvalifikation
20:45 Dinamo Zagreb – Odd Ballklubb Europa League Kvalifikation
20:45 Marseille – Oostende Europa League Kvalifikation
20:45 Aberdeen – Apollon Limassol Europa League Kvalifikation
21:05 Everton – Ruzomberok Europa League Kvalifikation
21:05 Freiburg – Domzale Europa League Kvalifikation
21:05 Austria Wien – AEL Limassol Europa League Kvalifikation

Fredag 28. juli 2017 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 SønderjyskE – FC Helsingør Superligaen Grundspil
20:30 Bochum – St. Pauli 2. Bundesliga – Tyskland
20:30 Antwerpen – Anderlecht 1. Division A – Belgien

Lørdag 29. juli 2017 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Ingolstadt – Union Berlin 2. Bundesliga – Tyskland
15:30 Bielefeld – Regensburg 2. Bundesliga – Tyskland
15:30 Darmstadt – Greuther Fürth 2. Bundesliga – Tyskland
16:00 OB – AC Horsens Superligaen Grundspil
16:00 Elfsborg – Sirius Allsvenskan – Sverige
16:00 Jönköpings Södra – Hammarby Allsvenskan – Sverige
18:00 FC København – Hobro Superligaen Grundspil
18:00 GIF Sundsvall – Malmø FF Allsvenskan – Sverige
18:00 Lokeren – Club Brugge 1. Division A – Belgien
20:00 Eupen – Zulte-Waregem 1. Division A – Belgien
20:00 Genk – Waasland-Beveren 1. Division A – Belgien
20:30 Charleroi – Kortrijk 1. Division A – Belgien

Søndag 30. juli 2017 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:30 Nürnberg – Kaiserslautern 2. Bundesliga – Tyskland
13:45 HB Køge – Vejle NordicBet Liga
13:45 Thisted – Viborg NordicBet Liga
13:45 Nykøbing FC – Skive NordicBet Liga
13:45 Brabrand – FC Roskilde NordicBet Liga
14:00 FC Midtjylland – Randers FC Superligaen Grundspil
14:30 Mechelen – Standard Liege 1. Division A – Belgien
15:00 Östersunds FK – Halmstad Allsvenskan – Sverige
15:00 IFK Göteborg – Norrköping Allsvenskan – Sverige
15:30 FC Heidenheim – Aue 2. Bundesliga – Tyskland
15:30 Dynamo Dresden – Duisburg 2. Bundesliga – Tyskland
15:30 Holstein Kiel – Sandhausen 2. Bundesliga – Tyskland
16:00 FC Nordsjælland – AaB Superligaen Grundspil
16:00 Vendsyssel – Fremad Amager NordicBet Liga
17:30 AIK – Kalmar FF Allsvenskan – Sverige
18:00 Brøndby IF – Lyngby Superligaen Grundspil
18:00 St.Truiden – Gent 1. Division A – Belgien
20:00 Oostende – Royal Excel Mouscron 1. Division A – Belgien
20:00 Virtus Francavilla – Imolese Calcio Coppa Italia – Italien
20:00 Calcio Padova – Rende Coppa Italia – Italien
20:00 Piacenza – Massese Coppa Italia – Italien
20:00 Pisa – Varese Coppa Italia – Italien
20:00 Pordenone Calcio – Matelica Coppa Italia – Italien
20:00 Reggiana – ASD Trastevere Coppa Italia – Italien
20:00 Sambenedettese – Lucchese Coppa Italia – Italien
20:00 Siracusa Calcio – Renate Coppa Italia – Italien
20:00 Trapani – Paganese Coppa Italia – Italien
20:00 Vicenza – Pro Piacenza Coppa Italia – Italien
20:00 Matera – Casertana Coppa Italia – Italien
20:00 Livorno – FeralpiSalo Coppa Italia – Italien
20:00 Lecce – Ciliverghe Mazzano Coppa Italia – Italien
20:00 Alessandria – Cosenza Coppa Italia – Italien
20:00 Arezzo – Triestina Coppa Italia – Italien
20:00 Giana Erminio – Albinoleffe Coppa Italia – Italien
20:00 Gubbio – Monterosi Coppa Italia – Italien
20:00 Juve Stabia – Bassano Virtus Coppa Italia – Italien

Mandag 31. juli 2017 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Silkeborg – AGF Superligaen Grundspil
19:00 Häcken – Örebro Allsvenskan – Sverige
19:00 AFC Eskilstuna – Djurgården Allsvenskan – Sverige
20:30 Fortuna Düsseldorf – Braunschweig 2. Bundesliga – Tyskland

Tirsdag 1. august 2017 - Kampprogram for standard fodboldkampe

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 FC Sheriff – Qarabag FK Champions League Kvalifikation
<  Forrige uge
25. juli 2017 – 1. august 2017
Næste uge  >