LeoVegas.dk 888sport.dk Roskilde Festival 2017 fodboldrejser
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
21. februar 2017 – 28. februar 2017
Næste uge  >

Onsdag 22. februar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:15 Kalmar FF – FK Karlskrona Træningskamp

Lørdag 25. februar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Vänersborgs FK – Norrköping Svenska Cupen Gruppe 2 – Sverige
14:00 Kristianstads FF – AIK Svenska Cupen Gruppe 1 – Sverige
14:00 Dalkurd FF – GAIS Svenska Cupen Gruppe 1 – Sverige
14:00 Sirius – Ljungskile Svenska Cupen Gruppe 3 – Sverige
14:00 Sirius – Ängelholms FF Svenska Cupen Gruppe 3 – Sverige Aflyst
14:00 Falkenbergs FF – IFK Värnamo Svenska Cupen Gruppe 4 – Sverige
14:00 BKV Norrtälje – Örebro Svenska Cupen Gruppe 8 – Sverige
14:00 Häcken – Åtvidaberg Svenska Cupen Gruppe 8 – Sverige
15:00 Malmø FF – Brann Træningskamp
15:00 Rosenborg – GIF Sundsvall Træningskamp
16:00 Halmstad – Örgryte Svenska Cupen Gruppe 2 – Sverige
16:00 Nyköpings BIS – Östersunds FK Svenska Cupen Gruppe 7 – Sverige

Søndag 26. februar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Gefle – Trelleborgs FF Svenska Cupen Gruppe 5 – Sverige
14:00 Ytterhogdals IK – Elfsborg Svenska Cupen Gruppe 4 – Sverige
14:00 Landskrona BoIS – Kalmar FF Svenska Cupen Gruppe 5 – Sverige
14:00 Helsingborg – Degerfors Svenska Cupen Gruppe 6 – Sverige
15:00 Östers IF – Jönköpings Södra Træningskamp
16:00 IFK Göteborg – Arameiska-Syrianska IF Svenska Cupen Gruppe 3 – Sverige
16:00 Hammarby – Varbergs BoIS FC Svenska Cupen Gruppe 7 – Sverige

Mandag 27. februar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
12:00 Hammarby – Enskede IK Træningskamp
19:00 Brommapojkarna – Djurgården Svenska Cupen Gruppe 6 – Sverige

Tirsdag 28. februar 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:00 Kalmar FF – Häcken Træningskamp
<  Forrige uge
21. februar 2017 – 28. februar 2017
Næste uge  >