LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
27. juli 2017 – 3. august 2017
Næste uge  >

Torsdag 27. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 AIK – Braga Europa League Kvalifikation
19:00 Östersunds FK – Fola Europa League Kvalifikation

Fredag 28. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Karlslunds IF HFK – BK Forward 2. Division Norra Svealand – Sverige
19:00 Torns IF – IFK Malmö FK 2. Division Östra Götaland – Sverige
19:00 Asarums IF FK – IFK Hässleholm 2. Division Östra Götaland – Sverige

Lørdag 29. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 Hittarps IK – Vinbergs IF 2. Division Västra Götaland – Sverige
13:00 Lindome GIF – Halmia 2. Division Västra Götaland – Sverige
13:30 Saevedalens IF – Eskilsminne IF 2. Division Västra Götaland – Sverige
14:00 Piteå – Täfteå IK 2. Division Norrland – Sverige
14:00 Gällivare Malmbergets FF – Morön BK 2. Division Norrland – Sverige
14:00 IFK Haninge BRB – Motala AIF FK 2. Division Södra Svealand – Sverige
14:00 Karlbergs BK – Gamla Upsala 2. Division Norra Svealand – Sverige
14:00 Skiljebo SK – Håbo FF 2. Division Norra Svealand – Sverige
14:00 Tvååkers IF – Assyriska IK 2. Division Västra Götaland – Sverige
14:00 Räppe GOIF – Kvarnby IK 2. Division Östra Götaland – Sverige
14:00 KSF Prespa Birlik – Lunds BK 2. Division Östra Götaland – Sverige
15:00 IK Gauthiod – FBK Karlstad 2. Division Norra Götaland – Sverige
15:00 Vänersborgs FK – IFK Uddevalla 2. Division Norra Götaland – Sverige
15:00 Anundsjö IF – Bodens BK 2. Division Norrland – Sverige
15:00 Skellefteå – Härnösands FF 2. Division Norrland – Sverige
15:00 Rynninge IK – Värmdö IF 2. Division Södra Svealand – Sverige
15:00 Assyriska IF Norrköping – IFK Kumla 2. Division Södra Svealand – Sverige
15:00 Hässleholms IF – Nybro IF 2. Division Östra Götaland – Sverige
16:00 Elfsborg – Sirius Allsvenskan – Sverige
16:00 Jönköpings Södra – Hammarby Allsvenskan – Sverige
16:00 Gefle – GAIS Superettan – Sverige
16:00 Syrianska – Helsingborg Superettan – Sverige
16:00 Trelleborgs FF – IFK Värnamo Superettan – Sverige
16:00 Brommapojkarna – IK Frej Täby Superettan – Sverige
16:00 Skoftebyns IF – Lerums IS 2. Division Norra Götaland – Sverige
16:00 Stenungsunds IF – Vänersborgs IF 2. Division Norra Götaland – Sverige
16:00 Karlstad BK – Grebbestads IF 2. Division Norra Götaland – Sverige
16:00 IFK Östersund – Valbo FF 2. Division Norrland – Sverige
16:00 Örebro Syrianska IF – FC Linköping City 2. Division Södra Svealand – Sverige
17:00 Dalhem IF – IFK Aspudden-Tellus Svenska Cupen – Sverige
18:00 GIF Sundsvall – Malmø FF Allsvenskan – Sverige
18:00 Dalkurd FF – Degerfors Superettan – Sverige
18:00 Holland (k) – Sverige (k) EM Slutspil (k)
20:45 Vimmerby IF – Lindsdals IF 2. Division Östra Götaland – Sverige

Søndag 30. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
13:00 FC Gute – Eskilstuna City 2. Division Norra Svealand – Sverige
14:00 Hudiksvalls FF – IFK Timrå 2. Division Norrland – Sverige
14:00 Österlen FF – IFK Berga 2. Division Östra Götaland – Sverige
15:00 Östersunds FK – Halmstad Allsvenskan – Sverige
15:00 IFK Göteborg – Norrköping Allsvenskan – Sverige
15:00 Södertälje FK – Boo FK 2. Division Södra Svealand – Sverige
16:00 Nordvärmland FF – Trollhättan FC 2. Division Norra Götaland – Sverige
16:00 IK Sleipner – Värmbols FC 2. Division Södra Svealand – Sverige
17:00 Östers IF – Åtvidaberg Superettan – Sverige
17:00 Huddinge IF – IF Sylvia 2. Division Södra Svealand – Sverige
17:30 AIK – Kalmar FF Allsvenskan – Sverige
19:00 Falkenbergs FF – Varbergs BoIS FC Superettan – Sverige

Mandag 31. juli 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 AFC Eskilstuna – Djurgården Allsvenskan – Sverige
19:00 Häcken – Örebro Allsvenskan – Sverige
19:00 Örgryte – Norrby Superettan – Sverige
19:00 Bollnäs – Söderhamn 2. Division Norrland – Sverige

Tirsdag 1. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Varbergs GIF FK – Torslanda IK 2. Division Västra Götaland – Sverige
19:30 Strömsbergs IF – Sundbybergs IK 2. Division Norra Svealand – Sverige

Onsdag 2. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Sandvikens IF – IK Brage Svenska Cupen – Sverige
18:00 IFK Karlshamn – Kristianstad FC Svenska Cupen – Sverige
18:00 Kalmar AIK FK – Nybro IF Svenska Cupen – Sverige
18:30 Syrianska IF Kerburan – Skiljebo SK 2. Division Norra Svealand – Sverige
19:00 Melleruds IF – Carlstad United Svenska Cupen – Sverige
19:00 Arameiska-Syrianska IF – Karlstad BK Svenska Cupen – Sverige
19:00 IK Sleipner – Värmbols FC Svenska Cupen – Sverige
19:00 Torns IF – FC Rosengård Svenska Cupen – Sverige
19:00 Skara FC – Skövde AIK Svenska Cupen – Sverige
19:00 IFK Falkoping FF – Trollhättan FC Svenska Cupen – Sverige
19:00 BK Olympic – Lunds BK Svenska Cupen – Sverige
19:00 Vimmerby IF – Oskarshamns AIK Svenska Cupen – Sverige
19:00 Huddinge IF – Enskede IK Svenska Cupen – Sverige
19:00 Karlbergs BK – Akropolis IF Svenska Cupen – Sverige
19:30 Morön BK – Piteå Svenska Cupen – Sverige
19:30 BKV Norrtälje – IFK Aspudden-Tellus 2. Division Norra Svealand – Sverige
19:30 Tenhults IF – Eskilsminne IF 2. Division Västra Götaland – Sverige

Torsdag 3. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sverige

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:00 Stenungsunds IF – Lidköpings FK 2. Division Norra Götaland – Sverige
19:00 Hittarps IK – Halmia 2. Division Västra Götaland – Sverige
19:30 Fola – Östersunds FK Europa League Kvalifikation
22:00 Braga – AIK Europa League Kvalifikation
<  Forrige uge
27. juli 2017 – 3. august 2017
Næste uge  >