LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
20. september 2017 – 27. september 2017
Næste uge  >

Onsdag 20. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sydafrika

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 Platinum Stars – Lamontville Golden Arrows 1. Division – Sydafrika
19:30 AmaZulu FC – Bidvest Wits 1. Division – Sydafrika
19:30 Bloemfontein Celtic – Baroka FC 1. Division – Sydafrika
19:30 Maritzburg United – Kaizer Chiefs 1. Division – Sydafrika

Fredag 22. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sydafrika

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Stellenbosch FC – Cape Town All Stars National First Division – Sydafrika
20:00 Cape Town City FC – Polokwane City 1. Division – Sydafrika

Lørdag 23. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sydafrika

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Baroka FC – Ajax Cape Town 1. Division – Sydafrika
15:00 Mbombela United – Highlands Park National First Division – Sydafrika
15:00 Black Leopards – Real Kings FC National First Division – Sydafrika
15:00 Uthongathi FC – Mthatha Bucks National First Division – Sydafrika
15:00 Witbank Spurs – University of Pretoria National First Division – Sydafrika
15:00 Royal Eagles – Super Eagles National First Division – Sydafrika
15:00 Zesco United – SuperSport United CAF Confederation Cup Slutspil
18:00 Bidvest Wits – Orlando Pirates 1. Division – Sydafrika
20:00 Kaizer Chiefs – Lamontville Golden Arrows 1. Division – Sydafrika
20:15 AmaZulu FC – Platinum Stars 1. Division – Sydafrika
22:00 Wydad Casablanca – Mamelodi Sundowns FC CAF Champions League Slutspil

Søndag 24. september 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Sydafrika

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:00 Chippa United – Bloemfontein Celtic 1. Division – Sydafrika
15:00 Ubuntu Cape Town FC – Jomo Cosmos National First Division – Sydafrika
15:00 Richards Bay – Tshakhuma FC National First Division – Sydafrika
<  Forrige uge
20. september 2017 – 27. september 2017
Næste uge  >