LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >

Onsdag 16. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Vyskov – Vysocina Jihlava Pokal – Tjekkiet 1 – 4

Torsdag 17. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:15 Viktoria Plzen – AEK Larnaca Europa League Kvalifikation

Fredag 18. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 Znojmo – Frydek-Mistek 2. Division – Tjekkiet
20:15 Sparta Prag – Slovacko 1. Division – Tjekkiet

Lørdag 19. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:15 Pardubice – Usti nad Labem 2. Division – Tjekkiet
10:15 Trinec – Olympia Prague 2. Division – Tjekkiet
17:00 Banik Ostrava – Teplice 1. Division – Tjekkiet
17:00 Zlin – Karvina 1. Division – Tjekkiet
17:00 FK MAS Taborsko – Pribram 2. Division – Tjekkiet
18:00 Bohemians 1905 – Slavia Prag 1. Division – Tjekkiet
18:00 Opava – Sokolov 2. Division – Tjekkiet
20:00 Mladá Boleslav – Liberec 1. Division – Tjekkiet

Søndag 20. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:15 Zizkov – Vitkovice 2. Division – Tjekkiet
17:00 Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno 1. Division – Tjekkiet
17:00 Vysocina Jihlava – Viktoria Plzen 1. Division – Tjekkiet
17:00 Jablonec – Dukla Praha 1. Division – Tjekkiet
17:00 SK Dynamo Ceske Budejovice – Hradec Kralove 2. Division – Tjekkiet
17:00 FC Vlasim – FK Varnsdorf 2. Division – Tjekkiet

Tirsdag 22. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
18:00 Opava – FK MAS Taborsko 2. Division – Tjekkiet

Onsdag 23. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Tjekkiet

Tid Hold Liga & Land Resultat
16:30 Olympia Prague – SK Dynamo Ceske Budejovice 2. Division – Tjekkiet
17:00 Sokolov – Trinec 2. Division – Tjekkiet
17:00 Frydek-Mistek – FC Vlasim 2. Division – Tjekkiet
17:00 Pribram – FK Varnsdorf 2. Division – Tjekkiet
18:00 Hradec Kralove – Zizkov 2. Division – Tjekkiet
18:00 Vitkovice – Pardubice 2. Division – Tjekkiet
18:00 Usti nad Labem – Znojmo 2. Division – Tjekkiet
20:45 Slavia Prag – APOEL Nicosia Champions League Kvalifikation
<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >