LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
24. marts 2017 – 31. marts 2017
Næste uge  >

Fredag 24. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 Venezuela – Peru VM Kvalifikation CONMEBOL 2 – 2
20:00 Atletico Venezuela B – Tucanes FC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela

Lørdag 25. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Tachira – Portuguesa FC Primera Division Apertura – Venezuela
20:00 Lala FC – Margarita Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela
20:00 Caracas B – Universidad Central Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
20:30 Universidad de Los Andes FC – Atletico El Vigia Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela
20:30 Zamora FC B – Urena SC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela
20:30 Real Frontera – Atletico Guanare Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela
20:30 Petroleros de Anzoategui – Estudiantes de Caracas Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela
20:30 Gran Valencia – Union Atletico Falcon Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
20:30 Academia Puerto Cabello – Yaracuy FC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
20:30 Yaracuyanos FC – Deportivo Petare Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
21:00 Angostura FC – Chico de Guayana FC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela
22:00 Zulia – Caracas Primera Division Apertura – Venezuela Udsat
22:00 Carabobo FC – Mineros De Guayana Primera Division Apertura – Venezuela Udsat

Søndag 26. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:30 Llaneros Guanare – Titanes Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela
22:00 Atletico Venezuela – Trujillanos FC Primera Division Apertura – Venezuela
22:00 Monagas SC – Deportivo Anzoategui Primera Division Apertura – Venezuela

Mandag 27. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 Zamora FC – Deportivo Zulia Primera Division Apertura – Venezuela

Onsdag 29. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:00 Chile – Venezuela VM Kvalifikation CONMEBOL

Fredag 31. marts 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
23:00 Universidad Central – Yaracuyanos FC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
<  Forrige uge
24. marts 2017 – 31. marts 2017
Næste uge  >