LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >

Onsdag 16. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:10 Atletico Socopo – Carabobo FC Primera Division – Venezuela LIVE 29': 0 – 0
21:30 Deportivo Anzoategui – Aragua FC Primera Division – Venezuela LIVE 4': 0 – 0
21:30 Portuguesa FC – Deportivo Lara Primera Division – Venezuela LIVE 5': 0 – 0
21:40 Zulia – Deportivo Zulia Primera Division – Venezuela
23:00 Atletico Venezuela – Deportivo La Guaira Primera Division – Venezuela

Torsdag 17. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
01:00 Mineros De Guayana – Monagas SC Primera Division – Venezuela
01:00 Estudiantes Merida – Zamora FC Primera Division – Venezuela
01:15 Caracas – Metropolitanos FC Primera Division – Venezuela
01:30 Deportivo Tachira – Trujillanos FC Primera Division – Venezuela

Lørdag 19. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
21:00 Deportivo Zulia – Atletico Socopo Primera Division – Venezuela
21:00 Urena SC – Llaneros Guanare Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela Udsat
21:00 Estudiantes de Caracas – Tucanes FC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela
21:00 Lala FC – Chico de Guayana FC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela
21:00 Caracas B – Yaracuyanos FC Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
21:30 Universidad de Los Andes FC – Titanes Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela
21:30 Zamora FC B – Atletico El Vigia Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela
21:30 Petroleros de Anzoategui – Margarita Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela
21:30 Yaracuy FC – Deportivo Petare Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
21:30 Academia Puerto Cabello – Union Atletico Falcon Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
21:30 Gran Valencia – Universidad Central Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Central – Venezuela
22:00 Caracas – Zulia Primera Division – Venezuela
22:00 Angostura FC – Atletico Venezuela B Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Oriental – Venezuela
23:00 Deportivo Lara – Deportivo La Guaira Primera Division – Venezuela

Søndag 20. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 Monagas SC – Portuguesa FC Primera Division – Venezuela
17:00 Aragua FC – Estudiantes Merida Primera Division – Venezuela
21:30 Llaneros Guanare – Real Frontera Segunda Division Torneo De Adecuacion Grupo Occidental – Venezuela
22:00 Trujillanos FC – Atletico Venezuela Primera Division – Venezuela
22:00 Metropolitanos FC – Mineros De Guayana Primera Division – Venezuela
23:00 Carabobo FC – Deportivo Tachira Primera Division – Venezuela

Mandag 21. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Venezuela

Tid Hold Liga & Land Resultat
00:30 Zamora FC – Deportivo Anzoategui Primera Division – Venezuela
<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >