LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Advertisement

Lande

<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >

Fredag 18. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Wales

Tid Hold Liga & Land Resultat
19:30 Queens Park – Airbus UK Broughton Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
19:30 Gresford Athletic – Denbigh Town Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
20:30 Briton Ferry – Llanelli Welsh Football League 1. Division – Wales
20:30 Goytre United – Port Talbot Welsh Football League 1. Division – Wales
20:45 Newtown – Cefn Druids AFC Premier League – Wales
21:00 Aberystwyth – Llandudno FC Premier League – Wales

Lørdag 19. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Wales

Tid Hold Liga & Land Resultat
15:30 Prestatyn Town FC – Barry Town Premier League – Wales
15:30 Connah's Quay – Carmarthen Premier League – Wales
15:30 Cardiff Met University – Bangor City Premier League – Wales
15:30 Rhayader Town FC – Caersws Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales Aflyst
15:30 Llandudno Junction – Porthmadog Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
15:30 Holywell Town – Rhyl Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
15:30 Guilsfield FC – Penrhyncoch FC Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
15:30 Flint Town United – Ruthin Town Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
15:30 Caernarfon – Holyhead Hotspur Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
15:30 Ton Pentre – Monmouth Town FC Welsh Football League 1. Division – Wales
15:30 Taffs Well – Goytre AFC Welsh Football League 1. Division – Wales
15:30 Penybont – Undy Athletic Welsh Football League 1. Division – Wales
15:30 Haverfordwest – Cwmbran Celtic Welsh Football League 1. Division – Wales
15:30 Cambrian & Clydach – Cwmamman United Welsh Football League 1. Division – Wales
15:30 Caerau Ely – Afan Lido Welsh Football League 1. Division – Wales
18:15 TNS – Bala Town Premier League – Wales

Tirsdag 22. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Wales

Tid Hold Liga & Land Resultat
10:00 Hibernian LFC (k) – Swansea (k) Champions League Kvalifikation Gruppe 2 (k)
20:30 Caersws – Guilsfield FC Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
20:30 Rhyl – Queens Park Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
20:30 Penrhyncoch FC – Rhayader Town FC Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales Aflyst
20:30 Airbus UK Broughton – Gresford Athletic Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales

Onsdag 23. august 2017 - Kampprogram for fodboldkampe i Wales

Tid Hold Liga & Land Resultat
20:30 Denbigh Town – Ruthin Town Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
20:30 Holyhead Hotspur – Llandudno Junction Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
20:30 Holywell Town – Flint Town United Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
20:30 Porthmadog – Caernarfon Campeonato De Portugal - Oprykning Gruppe Nord – Wales
<  Forrige uge
16. august 2017 – 23. august 2017
Næste uge  >