LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Opdateret:
29/4-2017 20:50
Polen
1. Division (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Sandecja Nowy Sacz 28 15 6 7 41 - 22 51
2. Zaglebie Sosnowiec 28 13 8 7 45 - 39 47
3. Chojniczanka Chojnice 28 11 14 3 45 - 36 47
4. GKS Katowice 28 13 8 7 41 - 26 47
5. Olimpia Grudziadz 28 14 4 10 41 - 30 46
6. Wigry Suwalki 28 13 6 9 41 - 34 45
7. Miedz Legnica 28 12 8 8 37 - 21 44
8. Podbeskidzie Bielsko-Biala 28 11 10 7 32 - 28 43
9. Gornik Zabrze 28 11 7 10 35 - 30 40
10. Pogon Siedlce 28 11 4 13 27 - 38 37
11. Stal Mielec 28 10 7 11 31 - 36 37
12. Chrobry Glogow 28 10 6 12 41 - 39 36
13. Stomil Olsztyn 28 8 13 7 41 - 35 34
14. GKS Tychy 71 28 8 6 14 30 - 40 30
15. Wisla Pulawy 28 7 8 13 31 - 44 29
16. Bytovia Bytow 28 6 9 13 31 - 40 27
17. Znicz Pruszkow 28 7 5 16 27 - 49 26
18. MKS Kluczbork 28 2 11 15 24 - 54 17
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
252 37,94 641 2,54 108 (42,9 %) 70 (27,8 %) 74 (29,4 %)
Opdateret:
29/4-2017 20:50
Polen
1. Division (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Sandecja Nowy Sacz 14 10 3 1 28 - 7 33
2. Zaglebie Sosnowiec 15 8 4 3 24 - 17 28
3. Chojniczanka Chojnice 14 5 7 2 27 - 24 22
4. GKS Katowice 14 7 4 3 17 - 11 25
5. Olimpia Grudziadz 14 9 1 4 20 - 12 28
6. Wigry Suwalki 14 8 2 4 24 - 16 26
7. Miedz Legnica 11 5 4 2 15 - 9 19
8. Podbeskidzie Bielsko-Biala 14 4 5 5 18 - 21 17
9. Gornik Zabrze 14 8 3 3 21 - 10 27
10. Pogon Siedlce 15 8 1 6 15 - 20 25
11. Stal Mielec 15 6 5 4 20 - 18 23
12. Chrobry Glogow 14 5 4 5 21 - 18 19
13. Stomil Olsztyn 14 7 5 2 23 - 12 26
14. GKS Tychy 71 14 7 2 5 18 - 16 23
15. Wisla Pulawy 14 2 5 7 11 - 21 11
16. Bytovia Bytow 14 4 4 6 11 - 13 16
17. Znicz Pruszkow 14 3 3 8 15 - 28 12
18. MKS Kluczbork 14 2 8 4 17 - 23 14
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
252 37,94 641 2,54 108 (42,9 %) 70 (27,8 %) 74 (29,4 %)
Opdateret:
29/4-2017 20:50
Polen
1. Division (34 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Sandecja Nowy Sacz 14 5 3 6 13 - 15 18
2. Zaglebie Sosnowiec 13 5 4 4 21 - 22 19
3. Chojniczanka Chojnice 14 6 7 1 18 - 12 25
4. GKS Katowice 14 6 4 4 24 - 15 22
5. Olimpia Grudziadz 14 5 3 6 21 - 18 18
6. Wigry Suwalki 14 5 4 5 17 - 18 19
7. Miedz Legnica 17 7 4 6 22 - 12 25
8. Podbeskidzie Bielsko-Biala 14 7 5 2 14 - 7 26
9. Gornik Zabrze 14 3 4 7 14 - 20 13
10. Pogon Siedlce 13 3 3 7 12 - 18 12
11. Stal Mielec 13 4 2 7 11 - 18 14
12. Chrobry Glogow 14 5 2 7 20 - 21 17
13. Stomil Olsztyn 14 1 8 5 18 - 23 11
14. GKS Tychy 71 14 1 4 9 12 - 24 7
15. Wisla Pulawy 14 5 3 6 20 - 23 18
16. Bytovia Bytow 14 2 5 7 20 - 27 11
17. Znicz Pruszkow 14 4 2 8 12 - 21 14
18. MKS Kluczbork 14 0 3 11 7 - 31 3
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
252 37,94 641 2,54 108 (42,9 %) 70 (27,8 %) 74 (29,4 %)
Opdateret:
29/4-2017 20:50
Polen
1. Division (34 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Sandecja Nowy Sacz 12 9 1,46 0,79
2. Zaglebie Sosnowiec 11 8 1,61 1,39
3. Chojniczanka Chojnice 7 3 1,61 1,29
4. GKS Katowice 11 6 1,46 0,93
5. Olimpia Grudziadz 11 7 1,46 1,07
6. Wigry Suwalki 10 7 1,46 1,21
7. Miedz Legnica 13 8 1,32 0,75
8. Podbeskidzie Bielsko-Biala 11 10 1,14 1,00
9. Gornik Zabrze 9 8 1,25 1,07
10. Pogon Siedlce 8 10 0,96 1,36
11. Stal Mielec 9 10 1,11 1,29
12. Chrobry Glogow 7 7 1,46 1,39
13. Stomil Olsztyn 9 9 1,46 1,25
14. GKS Tychy 71 3 12 1,07 1,43
15. Wisla Pulawy 8 9 1,11 1,57
16. Bytovia Bytow 6 9 1,11 1,43
17. Znicz Pruszkow 8 10 0,96 1,75
18. MKS Kluczbork 2 13 0,86 1,93
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
252 37,94 641 2,54 108 (42,9 %) 70 (27,8 %) 74 (29,4 %)
Vis hele listen
Opdateret:
29/4-2017 20:50
Polen
1. Division (34 runder)
Mål    Spiller Klub
14    Karol Angielski Olimpia Grudziadz
13    Petteri Forsell Miedz Legnica
12    Damian Kadzior Wigry Suwalki
11    Sylwester Patejuk Wisla Pulawy
9    Grzegorz Goncerz GKS Katowice
9    Igor Angulo Gornik Zabrze
9    Maciej Malkowski Sandecja Nowy Sacz
9    Rafal Kujawa Stomil Olsztyn
8    Andrzej Rybski Chojniczanka Chojnice
8    Rafal Niziolek MKS Kluczbork
8    Szymon Lewicki Podbeskidzie Bielsko-Biala
8    Kamil Adamek Wigry Suwalki
8    Martin Pribula Zaglebie Sosnowiec
7    Mateusz Machaj Chrobry Glogow
7    Tomasz Foszmanczyk GKS Katowice
7    Jakub Swierczok GKS Tychy 71
7    Lukasz Wolsztynski Gornik Zabrze
7    Marcin Kaczmarek Olimpia Grudziadz
7    Tomasz Podgorski Podbeskidzie Bielsko-Biala
7    Kamil Zapolnik Wigry Suwalki
6    Pawel Zawistowski Chojniczanka Chojnice
6    Jakub Biskup Chojniczanka Chojnice
6    Pawel Wojciechowski Chrobry Glogow
6    Lukasz Grzeszczyk GKS Tychy 71
6    Kamil Slaby Sandecja Nowy Sacz
6    Kamil Radulj Stal Mielec
6    Patryk Kun Stomil Olsztyn
6    Sebastian Dudek Zaglebie Sosnowiec
6    Adrian Paluchowski Znicz Pruszkow
5    Lukasz Wrobel Bytovia Bytow
5    Lukasz Szczepaniak Chrobry Glogow
5    Andreja Prokic GKS Katowice
5    David Ledecky Gornik Zabrze
5    Grzegorz Bartczak Miedz Legnica
5    Jakub Lukowski Olimpia Grudziadz
5    Konrad Wrzesinski Pogon Siedlce
5    Bartlomiej Dudzic Sandecja Nowy Sacz
5    Grzegorz Lech Stomil Olsztyn
5    Tsubasa Nishi Stomil Olsztyn
5    Tomasz Nowak Zaglebie Sosnowiec
5    Vamara Sanogo Zaglebie Sosnowiec
5    Aleksander Jagiello Znicz Pruszkow
4    Robert Mandrysz Bytovia Bytow
4    Jakub Bak Bytovia Bytow
4    Tomasz Mikolajczak Chojniczanka Chojnice
4    Maciej Manka GKS Tychy 71
4    Robert Demjan Podbeskidzie Bielsko-Biala
4    Michal Bajdur Pogon Siedlce
4    Wojciech Trochim Sandecja Nowy Sacz
4    Krzysztof Drzazga Stal Mielec
4    Wiktor Biedrzycki Stomil Olsztyn
4    Mariusz Idzik Wisla Pulawy
4    Konrad Nowak Wisla Pulawy
4    Przemyslaw Kita Znicz Pruszkow
3    Alen Ploj Bytovia Bytow
3    Jacub Serafin Bytovia Bytow
3    Mateusz Klichowicz Bytovia Bytow
3    Rafal Grzelak Chojniczanka Chojnice
3    Lukasz Kosakiewicz Chojniczanka Chojnice
3    Bartlomiej Niedziela Chojniczanka Chojnice
3    Jacek Podgorski Chojniczanka Chojnice
3    Marcin Biernat Chojniczanka Chojnice
3    Bartosz Kwiecien Chrobry Glogow
3    Karol Danielak Chrobry Glogow
3    Sebastian Bonecki Chrobry Glogow
3    Mateusz Wieteska Chrobry Glogow
3    Bartosz Machaj Chrobry Glogow
3    Mikolaj Lebedynski GKS Katowice
3    David Abramowicz GKS Katowice
3    Daniel Tanzyna GKS Tychy 71
3    Tomasz Boczek GKS Tychy 71
3    Roman Gergel Gornik Zabrze
3    Damian Rasak Miedz Legnica
3    Paul Batin Miedz Legnica
3    Pawel Kubiak MKS Kluczbork
3    Marcin Wozniak Olimpia Grudziadz
3    Damian Hops Chmiel Podbeskidzie Bielsko-Biala
3    Eusebio Bancessi Pogon Siedlce
3    Maciej Korzym Sandecja Nowy Sacz
3    Szymon Sobczak Stal Mielec
3    Alexander Kolev Stal Mielec
3    Krystian Getinger Stal Mielec
3    Michal Fidziukiewicz Zaglebie Sosnowiec
3    Robert Bartczak Zaglebie Sosnowiec
3    Lukasz Matusiak Zaglebie Sosnowiec
3    Patrick Kubicki Znicz Pruszkow
2    Michal Rzuchowski Bytovia Bytow
2    Seweryn Michalski Chrobry Glogow
2    Michal Ilkow-Golab Chrobry Glogow
2    Lukasz Zejdler GKS Katowice
2    Pawel Mandrysz GKS Katowice
2    Wojciech Szumilas GKS Tychy 71
2    Dawid Plizga Gornik Zabrze
2    Szymon Matuszek Gornik Zabrze
2    Bartosz Kopacz Gornik Zabrze
2    Jakub Vojtus Miedz Legnica
2    Mariusz Rybicki Miedz Legnica
2    Wojciech Lobodzinski Miedz Legnica
2    Michal Szewczyk MKS Kluczbork
2    Adam Banasiak Olimpia Grudziadz
2    Kamil Kurowski Olimpia Grudziadz
2    Dariusz Klus Olimpia Grudziadz
2    Nermin Haskic Podbeskidzie Bielsko-Biala
2    Pawel Tarnowski Podbeskidzie Bielsko-Biala
2    Mateusz Zytko Pogon Siedlce
2    Daniel Golebiewski Pogon Siedlce
2    Marcin Burkhardt Pogon Siedlce
2    Daniel Chyla Pogon Siedlce
2    Grzegorz Tomasiewicz Pogon Siedlce
2    Bartlomiej Kasprzak Sandecja Nowy Sacz
2    Michal Piter-Bucko Sandecja Nowy Sacz
2    Grzegorz Baran Sandecja Nowy Sacz
2    Jakub Zubrowski Stal Mielec
2    Dorian Buczek Stal Mielec
2    Mateusz Cholewiak Stal Mielec
2    Sebastian Zalepa Stal Mielec
2    Lukasz Jeglinski Stomil Olsztyn
2    Pawel Wojowski Stomil Olsztyn
2    Arkadiusz Czarnecki Stomil Olsztyn
2    Damian Gaska Wigry Suwalki
2    Jakub Bartkowski Wigry Suwalki
2    Lukasz Wronski Wigry Suwalki
2    Milosz Kozak Wigry Suwalki
2    Mateusz Radecki Wigry Suwalki
2    Dawid Pozak Wisla Pulawy
2    Jakub Smektala Wisla Pulawy
2    Konrad Michalak Zaglebie Sosnowiec
2    Wojciech Luczak Zaglebie Sosnowiec
2    Arkadiusz Najemski Zaglebie Sosnowiec
2    Dawid Ryndak Zaglebie Sosnowiec
1    Bartlomiej Poczobut Bytovia Bytow
1    Krzysztof Bak Bytovia Bytow
1    Omar Monterde Bytovia Bytow
1    Janusz Surdykowski Bytovia Bytow
1    Jakub Wilk Bytovia Bytow
1    Kamil Waclawczyk Bytovia Bytow
1    Michal Jakobowski Chojniczanka Chojnice
1    Piotr Kieruzel Chojniczanka Chojnice
1    Michal Markowski Chojniczanka Chojnice
1    Wojciech Lisowski Chojniczanka Chojnice
1    Irakli Meskhia Chojniczanka Chojnice
1    Patryk Mikita Chojniczanka Chojnice
1    Michal Bednarski Chrobry Glogow
1    Konrad Kaczmarek Chrobry Glogow
1    Damian Sedziak Chrobry Glogow
1    Michal Michalec Chrobry Glogow
1    Eryk Sobkow GKS Katowice
1    Oliver Praznovsky GKS Katowice
1    Mateusz Kaminski GKS Katowice
1    Damian Garbacik GKS Katowice
1    Pawel Szoltys GKS Katowice
1    Kamil Jozwiak GKS Katowice
1    Mateusz Maczynski GKS Tychy 71
1    Marcin Radzewicz GKS Tychy 71
1    Jakub Kowalski GKS Tychy 71
1    Mateusz Grzybek GKS Tychy 71
1    Mateusz Bukowiec GKS Tychy 71
1    Adam Wolniewicz Gornik Zabrze
1    Maciej Ambrosiewicz Gornik Zabrze
1    Dani Suarez Gornik Zabrze
1    Szymon Skrzypczak Gornik Zabrze
1    Erik Grendel Gornik Zabrze
1    Michal Bartowiak Miedz Legnica
1    Lukasz Gargula Miedz Legnica
1    Adrian Luszkiewicz Miedz Legnica
1    Jonathan de Amo Miedz Legnica
1    Maciej Kowalczyk MKS Kluczbork
1    Mohamed Essam MKS Kluczbork
1    Lukasz Ganowicz MKS Kluczbork
1    Tomasz Swedrowski MKS Kluczbork
1    Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork
1    Michal Kojder MKS Kluczbork
1    Bartlomiej Olszewski MKS Kluczbork
1    Bartosz Brodzinski MKS Kluczbork
1    Patryk Gondek MKS Kluczbork
1    Piotr Kwasniewski MKS Kluczbork
1    Damian Michalik Olimpia Grudziadz
1    Damian Ciechanowski Olimpia Grudziadz
1    Marcin Smolinski Olimpia Grudziadz
1    Lukas Klemenz Olimpia Grudziadz
1    Damian Warchol Olimpia Grudziadz
1    Lukasz Sierpina Podbeskidzie Bielsko-Biala
1    Robert Gumny Podbeskidzie Bielsko-Biala
1    Pawel Moskwik Podbeskidzie Bielsko-Biala
1    Daniel Feruga Podbeskidzie Bielsko-Biala
1    Lukasz Wojcik Pogon Siedlce
1    Piotr Kurbiel Pogon Siedlce
1    Damian Swierblewski Pogon Siedlce
1    Piotr Mrozinski Pogon Siedlce
1    Filip Piszczek Sandecja Nowy Sacz
1    Dawid Szufryn Sandecja Nowy Sacz
1    Michal Szeliga Sandecja Nowy Sacz
1    Mateusz Wdowiak Sandecja Nowy Sacz
1    Michal Galecki Sandecja Nowy Sacz
1    Lukas Kuban Sandecja Nowy Sacz
1    Piotr Marciniec Stal Mielec
1    Michal Bierzalo Stal Mielec
1    Robert Sulewski Stal Mielec
1    Krzysztof Kiercz Stal Mielec
1    Marcel Ziemann Stomil Olsztyn
1    Piotr Glowacki Stomil Olsztyn
1    Jaroslaw Ratajczak Stomil Olsztyn
1    Krzysztof Szewczyk Stomil Olsztyn
1    Vaclav Cverna Wigry Suwalki
1    Rafal Augustyniak Wigry Suwalki
1    Frank Adu Kwame Wigry Suwalki
1    Maciej Wichtowski Wigry Suwalki
1    Adam Patora Wisla Pulawy
1    Piotr Darmochwal Wisla Pulawy
1    Michal Budzynski Wisla Pulawy
1    Iwan Lytwyniuk Wisla Pulawy
1    Klimas Gusocenko Wisla Pulawy
1    Konrad Szczotka Wisla Pulawy
1    Sebastian Glaz Wisla Pulawy
1    Mateusz Olszak Wisla Pulawy
1    Konrad Budek Zaglebie Sosnowiec
1    Zarko Udovicic Zaglebie Sosnowiec
1    Tin Matic Zaglebie Sosnowiec
1    Radoslaw Bartoszewicz Znicz Pruszkow
1    Piotr Misztal Znicz Pruszkow
1    Grzegorz Janiszewski Znicz Pruszkow
1    Maksymilian Banaszewski Znicz Pruszkow
1    Maciej Machalski Znicz Pruszkow
1    Rafal Zaborowski Znicz Pruszkow
1    Maciej Mysiak Znicz Pruszkow
1    Mateusz Dlugolecki Znicz Pruszkow
Vis hele listen
Opdateret:
29/4-2017 20:50
Polen
1. Division (34 runder)
Opdateret:
29/4-2017 20:50
Polen
1. Division (34 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Oprykning
Nedrykning
Nedrykning playoff
Oprykker fra sidste sæson
Nedrykker fra sidste sæson

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.07.2016 20:30 Miedz Legnica – Gornik Zabrze 1 – 0
30.07.2016 18:00 Stomil Olsztyn – Chrobry Glogow 3 – 0
30.07.2016 18:00 GKS Katowice – Wigry Suwalki 0 – 1
30.07.2016 18:00 Znicz Pruszkow – Bytovia Bytow 1 – 2
30.07.2016 18:00 Olimpia Grudziadz – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 2
30.07.2016 19:00 Wisla Pulawy – MKS Kluczbork 0 – 0
31.07.2016 17:00 Chojniczanka Chojnice – Zaglebie Sosnowiec 2 – 2
31.07.2016 18:00 GKS Tychy 71 – Pogon Siedlce 0 – 1
01.08.2016 19:00 Stal Mielec – Sandecja Nowy Sacz 0 – 0

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.08.2016 19:00 Bytovia Bytow – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 2
05.08.2016 19:47 Wigry Suwalki – Znicz Pruszkow 2 – 1
05.08.2016 20:30 Gornik Zabrze – Stal Mielec 1 – 1
06.08.2016 18:00 Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn 5 – 4
06.08.2016 18:00 Olimpia Grudziadz – Wisla Pulawy 0 – 1
06.08.2016 18:30 Zaglebie Sosnowiec – Pogon Siedlce 1 – 0
06.08.2016 19:00 Sandecja Nowy Sacz – GKS Tychy 71 1 – 1
06.08.2016 20:00 MKS Kluczbork – Miedz Legnica 2 – 2
07.08.2016 18:00 Chrobry Glogow – GKS Katowice 0 – 2

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.08.2016 18:00 Miedz Legnica – Olimpia Grudziadz 0 – 0
12.08.2016 18:00 Znicz Pruszkow – Chrobry Glogow 0 – 0
12.08.2016 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Wigry Suwalki 1 – 1
13.08.2016 17:00 Pogon Siedlce – Sandecja Nowy Sacz 0 – 3
13.08.2016 18:00 GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice 1 – 1
14.08.2016 18:00 GKS Tychy 71 – Gornik Zabrze 2 – 1
14.08.2016 19:00 Wisla Pulawy – Bytovia Bytow 2 – 1
14.08.2016 19:05 Stal Mielec – MKS Kluczbork 1 – 1
14.08.2016 19:45 Stomil Olsztyn – Zaglebie Sosnowiec 0 – 0

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.08.2016 19:00 Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszkow 1 – 1
19.08.2016 19:00 Bytovia Bytow – Miedz Legnica 1 – 0
19.08.2016 19:47 Wigry Suwalki – Wisla Pulawy 3 – 2
19.08.2016 20:30 Gornik Zabrze – Pogon Siedlce 2 – 0
20.08.2016 17:00 Olimpia Grudziadz – Stal Mielec 3 – 1
20.08.2016 19:00 Chrobry Glogow – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 2
20.08.2016 19:45 Stomil Olsztyn – GKS Katowice 1 – 1
20.08.2016 20:00 MKS Kluczbork – GKS Tychy 71 1 – 1
21.08.2016 18:00 Zaglebie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sacz 2 – 0

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.08.2016 17:30 Stal Mielec – Bytovia Bytow 2 – 2
24.08.2016 17:30 GKS Katowice – Zaglebie Sosnowiec 0 – 0
24.08.2016 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Gornik Zabrze 2 – 0
24.08.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Chojniczanka Chojnice 0 – 1
24.08.2016 18:00 Miedz Legnica – Wigry Suwalki 0 – 1
24.08.2016 19:00 Pogon Siedlce – MKS Kluczbork 1 – 1
24.08.2016 19:00 Wisla Pulawy – Chrobry Glogow 3 – 4
24.08.2016 19:00 Znicz Pruszkow – Stomil Olsztyn 0 – 3
24.08.2016 19:05 GKS Tychy 71 – Olimpia Grudziadz 1 – 1

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
27.08.2016 17:00 Olimpia Grudziadz – Pogon Siedlce 1 – 0
27.08.2016 17:30 Zaglebie Sosnowiec – Gornik Zabrze 2 – 1
27.08.2016 18:00 GKS Katowice – Znicz Pruszkow 2 – 0
27.08.2016 19:45 Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 – 0
27.08.2016 20:00 MKS Kluczbork – Sandecja Nowy Sacz 1 – 2
28.08.2016 17:00 Wigry Suwalki – Stal Mielec 6 – 0
28.08.2016 17:00 Chojniczanka Chojnice – Wisla Pulawy 3 – 3
28.08.2016 18:00 Chrobry Glogow – Miedz Legnica 1 – 1
28.08.2016 19:00 Bytovia Bytow – GKS Tychy 71 1 – 1

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.09.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – GKS Katowice 0 – 2
02.09.2016 18:00 Miedz Legnica – Chojniczanka Chojnice 2 – 0
03.09.2016 18:00 GKS Tychy 71 – Wigry Suwalki 2 – 1
03.09.2016 18:00 Stal Mielec – Chrobry Glogow 1 – 4
03.09.2016 18:00 Wisla Pulawy – Stomil Olsztyn 1 – 1
03.09.2016 19:00 Znicz Pruszkow – Zaglebie Sosnowiec 1 – 4
06.09.2016 19:00 Pogon Siedlce – Bytovia Bytow 1 – 0

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.09.2016 19:00 Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec 2 – 0
09.09.2016 19:00 GKS Katowice – Wisla Pulawy 2 – 1
10.09.2016 16:00 Olimpia Grudziadz – Gornik Zabrze 1 – 2
10.09.2016 17:00 Chrobry Glogow – GKS Tychy 71 2 – 2
10.09.2016 18:00 Bytovia Bytow – Sandecja Nowy Sacz 2 – 0
10.09.2016 18:00 Zaglebie Sosnowiec – MKS Kluczbork 4 – 0
10.09.2016 19:00 Znicz Pruszkow – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 1
10.09.2016 19:45 Stomil Olsztyn – Miedz Legnica 0 – 1
11.09.2016 17:30 Wigry Suwalki – Pogon Siedlce 1 – 4

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.09.2016 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Olimpia Grudziadz 3 – 1
14.09.2016 20:00 Gornik Zabrze – MKS Kluczbork 4 – 2

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.09.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Zaglebie Sosnowiec 4 – 5
17.09.2016 18:00 Gornik Zabrze – Bytovia Bytow 0 – 0
17.09.2016 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Wigry Suwalki 2 – 1
17.09.2016 18:00 Stal Mielec – Stomil Olsztyn 0 – 0
17.09.2016 18:00 Miedz Legnica – GKS Katowice 2 – 2
17.09.2016 18:00 Wisla Pulawy – Znicz Pruszkow 1 – 2
18.09.2016 15:00 Pogon Siedlce – Chrobry Glogow 2 – 0
18.09.2016 18:00 GKS Tychy 71 – Chojniczanka Chojnice 0 – 2
18.09.2016 18:00 MKS Kluczbork – Olimpia Grudziadz 3 – 2

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.09.2016 19:00 Chojniczanka Chojnice – Pogon Siedlce 2 – 1
24.09.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Wisla Pulawy 0 – 0
24.09.2016 18:00 Chrobry Glogow – Sandecja Nowy Sacz 2 – 1
24.09.2016 18:30 Zaglebie Sosnowiec – Olimpia Grudziadz 3 – 5
24.09.2016 19:00 Wigry Suwalki – Gornik Zabrze 0 – 0
24.09.2016 19:00 Znicz Pruszkow – Miedz Legnica 0 – 0
24.09.2016 19:45 Stomil Olsztyn – GKS Tychy 71 4 – 0
25.09.2016 18:00 GKS Katowice – Stal Mielec 1 – 0
25.09.2016 18:05 Bytovia Bytow – MKS Kluczbork 2 – 0

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.09.2016 18:00 Miedz Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 – 1
01.10.2016 15:00 GKS Tychy 71 – GKS Katowice 1 – 0
01.10.2016 17:00 Stal Mielec – Znicz Pruszkow 3 – 1
01.10.2016 18:00 Wisla Pulawy – Zaglebie Sosnowiec 1 – 1
01.10.2016 18:00 Olimpia Grudziadz – Bytovia Bytow 2 – 3
01.10.2016 18:00 MKS Kluczbork – Wigry Suwalki 0 – 0
02.10.2016 12:45 Gornik Zabrze – Chrobry Glogow 2 – 1
02.10.2016 15:00 Pogon Siedlce – Stomil Olsztyn 1 – 0
04.10.2016 17:00 Sandecja Nowy Sacz – Chojniczanka Chojnice 1 – 1

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.10.2016 19:00 Znicz Pruszkow – GKS Tychy 71 2 – 0
08.10.2016 14:00 Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sacz 0 – 0
08.10.2016 15:00 Chojniczanka Chojnice – Gornik Zabrze 1 – 1
08.10.2016 16:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Stal Mielec 0 – 1
08.10.2016 17:00 Chrobry Glogow – MKS Kluczbork 3 – 0
08.10.2016 17:00 Zaglebie Sosnowiec – Bytovia Bytow 3 – 3
08.10.2016 18:00 Wisla Pulawy – Miedz Legnica 1 – 5
09.10.2016 15:00 GKS Katowice – Pogon Siedlce 1 – 0

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.10.2016 19:00 Olimpia Grudziadz – Chrobry Glogow 2 – 1
15.10.2016 17:00 MKS Kluczbork – Chojniczanka Chojnice 1 – 1
15.10.2016 17:00 Stal Mielec – Wisla Pulawy 0 – 1
15.10.2016 17:00 Sandecja Nowy Sacz – GKS Katowice 0 – 1
15.10.2016 17:45 GKS Tychy 71 – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 1
15.10.2016 18:00 Bytovia Bytow – Wigry Suwalki 1 – 1
16.10.2016 15:00 Pogon Siedlce – Znicz Pruszkow 1 – 0
16.10.2016 17:45 Zaglebie Sosnowiec – Miedz Legnica 1 – 0
16.10.2016 18:00 Gornik Zabrze – Stomil Olsztyn 2 – 0

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.10.2016 18:00 Wigry Suwalki – Olimpia Grudziadz 0 – 2

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2016 18:00 Chrobry Glogow – Bytovia Bytow 3 – 3
21.10.2016 19:00 Znicz Pruszkow – Sandecja Nowy Sacz 1 – 3
22.10.2016 16:00 Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziadz 3 – 1
22.10.2016 17:00 Stal Mielec – Miedz Legnica 1 – 0
22.10.2016 17:45 Zaglebie Sosnowiec – Wigry Suwalki 2 – 0
22.10.2016 18:00 Wisla Pulawy – GKS Tychy 71 2 – 1
22.10.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Pogon Siedlce 0 – 0
23.10.2016 17:45 GKS Katowice – Gornik Zabrze 1 – 1

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.10.2016 16:00 Pogon Siedlce – Wisla Pulawy 2 – 1
29.10.2016 16:00 Sandecja Nowy Sacz – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 0
29.10.2016 17:00 GKS Tychy 71 – Miedz Legnica 0 – 2
29.10.2016 17:00 MKS Kluczbork – GKS Katowice 0 – 2
29.10.2016 17:00 Olimpia Grudziadz – Stomil Olsztyn 0 – 0
29.10.2016 17:45 Bytovia Bytow – Chojniczanka Chojnice 0 – 1
29.10.2016 18:00 Gornik Zabrze – Znicz Pruszkow 0 – 1
30.10.2016 17:00 Wigry Suwalki – Chrobry Glogow 2 – 2
30.10.2016 17:45 Stal Mielec – Zaglebie Sosnowiec 2 – 0

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.11.2016 19:00 GKS Katowice – Olimpia Grudziadz 1 – 0
04.11.2016 19:00 Znicz Pruszkow – MKS Kluczbork 1 – 0
05.11.2016 13:30 Stomil Olsztyn – Bytovia Bytow 3 – 1
05.11.2016 16:00 Stal Mielec – GKS Tychy 71 3 – 2
05.11.2016 16:00 Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwalki 3 – 2
05.11.2016 16:00 Wisla Pulawy – Sandecja Nowy Sacz 0 – 0
05.11.2016 16:05 Pogon Siedlce – Miedz Legnica 0 – 4
05.11.2016 17:45 Zaglebie Sosnowiec – Chrobry Glogow 0 – 2
06.11.2016 17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Gornik Zabrze 3 – 3

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.11.2016 18:00 Stomil Olsztyn – MKS Kluczbork 1 – 0

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.11.2016 16:00 Sandecja Nowy Sacz – Miedz Legnica 1 – 0
12.11.2016 16:00 Chrobry Glogow – Chojniczanka Chojnice 1 – 3
12.11.2016 17:00 Wigry Suwalki – Stomil Olsztyn 2 – 1
12.11.2016 18:00 Bytovia Bytow – GKS Katowice 1 – 0
13.11.2016 15:00 Gornik Zabrze – Wisla Pulawy 4 – 0
13.11.2016 16:00 MKS Kluczbork – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 – 1

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.11.2016 17:00 Chrobry Glogow – Stomil Olsztyn 3 – 0
19.11.2016 16:00 Pogon Siedlce – GKS Tychy 71 1 – 0
19.11.2016 16:00 MKS Kluczbork – Wisla Pulawy 2 – 2
19.11.2016 17:00 Wigry Suwalki – GKS Katowice 3 – 2
19.11.2016 17:45 Zaglebie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice 1 – 1
19.11.2016 18:00 Bytovia Bytow – Znicz Pruszkow 0 – 1
19.11.2016 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Olimpia Grudziadz 0 – 3
20.11.2016 17:45 Gornik Zabrze – Miedz Legnica 0 – 2

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.11.2016 18:00 Pogon Siedlce – Stal Mielec 1 – 0
23.11.2016 18:00 GKS Tychy 71 – Zaglebie Sosnowiec 3 – 0

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.11.2016 17:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Bytovia Bytow 2 – 1
25.11.2016 18:00 Wisla Pulawy – Olimpia Grudziadz 0 – 1
25.11.2016 18:30 Znicz Pruszkow – Wigry Suwalki 4 – 5
26.11.2016 13:30 Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice 1 – 1
26.11.2016 17:45 GKS Katowice – Chrobry Glogow 2 – 1
27.11.2016 15:00 Stal Mielec – Gornik Zabrze 1 – 2
27.11.2016 17:45 Pogon Siedlce – Zaglebie Sosnowiec 0 – 2
25.02.2017 18:00 Miedz Legnica – MKS Kluczbork 2 – 0

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.03.2017 20:45 Gornik Zabrze – GKS Tychy 71 1 – 0
04.03.2017 16:00 Sandecja Nowy Sacz – Pogon Siedlce 4 – 0
04.03.2017 16:00 Bytovia Bytow – Wisla Pulawy 0 – 1
04.03.2017 17:00 Zaglebie Sosnowiec – Stomil Olsztyn 1 – 1
04.03.2017 17:00 MKS Kluczbork – Stal Mielec 0 – 1
04.03.2017 17:00 Olimpia Grudziadz – Miedz Legnica 2 – 1
04.03.2017 17:45 Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice 2 – 2
04.03.2017 18:00 Chrobry Glogow – Znicz Pruszkow 1 – 1
05.03.2017 17:00 Wigry Suwalki – Podbeskidzie Bielsko-Biala 2 – 0

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.03.2017 18:00 Miedz Legnica – Bytovia Bytow 2 – 1
10.03.2017 19:00 Znicz Pruszkow – Chojniczanka Chojnice 3 – 3
10.03.2017 20:45 GKS Katowice – Stomil Olsztyn 2 – 2
11.03.2017 16:00 GKS Tychy 71 – MKS Kluczbork 4 – 2
11.03.2017 17:00 Pogon Siedlce – Gornik Zabrze 2 – 1
11.03.2017 17:00 Stal Mielec – Olimpia Grudziadz 1 – 0
11.03.2017 17:45 Sandecja Nowy Sacz – Zaglebie Sosnowiec 5 – 0
11.03.2017 18:00 Wisla Pulawy – Wigry Suwalki 0 – 1
11.03.2017 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Chrobry Glogow 2 – 1

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
15.03.2017 18:30 Olimpia Grudziadz – Znicz Pruszkow 1 – 0

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.03.2017 19:00 Gornik Zabrze – Sandecja Nowy Sacz 2 – 0
17.03.2017 20:45 Zaglebie Sosnowiec – GKS Katowice 1 – 0
18.03.2017 16:00 Bytovia Bytow – Stal Mielec 2 – 2
18.03.2017 17:00 MKS Kluczbork – Pogon Siedlce 2 – 2
18.03.2017 17:00 Stomil Olsztyn – Znicz Pruszkow 5 – 1
18.03.2017 17:00 Olimpia Grudziadz – GKS Tychy 71 1 – 0
18.03.2017 17:00 Wigry Suwalki – Miedz Legnica 0 – 1
18.03.2017 17:45 Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 – 1
18.03.2017 18:00 Chrobry Glogow – Wisla Pulawy 1 – 2

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.03.2017 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Stomil Olsztyn 2 – 2
25.03.2017 12:45 Wisla Pulawy – Chojniczanka Chojnice 0 – 0
25.03.2017 15:00 GKS Tychy 71 – Bytovia Bytow 1 – 0
25.03.2017 16:00 Sandecja Nowy Sacz – MKS Kluczbork 4 – 1
25.03.2017 17:00 Stal Mielec – Wigry Suwalki 2 – 1

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.03.2017 18:30 Olimpia Grudziadz – Sandecja Nowy Sacz 2 – 0
31.03.2017 19:00 Chrobry Glogow – Stal Mielec 0 – 1
31.03.2017 19:00 Wigry Suwalki – GKS Tychy 71 1 – 0
31.03.2017 20:45 GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 – 2
01.04.2017 16:10 Bytovia Bytow – Pogon Siedlce 1 – 3
01.04.2017 17:45 Chojniczanka Chojnice – Miedz Legnica 0 – 0
01.04.2017 18:00 Zaglebie Sosnowiec – Znicz Pruszkow 0 – 3
01.04.2017 18:00 Stomil Olsztyn – Wisla Pulawy 3 – 2
01.04.2017 19:00 MKS Kluczbork – Gornik Zabrze 2 – 1

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.04.2017 16:00 Znicz Pruszkow – GKS Katowice 1 – 4

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.04.2017 18:00 GKS Tychy 71 – Sandecja Nowy Sacz 2 – 1

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.04.2017 18:30 Miedz Legnica – Chrobry Glogow 1 – 2
05.04.2017 18:30 Pogon Siedlce – Olimpia Grudziadz 1 – 4

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.04.2017 20:45 Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice 0 – 1
08.04.2017 17:00 Sandecja Nowy Sacz – Bytovia Bytow 3 – 1
08.04.2017 17:45 Gornik Zabrze – Olimpia Grudziadz 2 – 1
08.04.2017 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Znicz Pruszkow 2 – 0
08.04.2017 19:00 MKS Kluczbork – Zaglebie Sosnowiec 0 – 4
08.04.2017 20:00 Wisla Pulawy – GKS Katowice 0 – 3
09.04.2017 16:00 Pogon Siedlce – Wigry Suwalki 1 – 2
09.04.2017 17:00 Miedz Legnica – Stomil Olsztyn 2 – 2
09.04.2017 17:00 GKS Tychy 71 – Chrobry Glogow 0 – 2

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.04.2017 18:00 Gornik Zabrze – Zaglebie Sosnowiec 1 – 2

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.04.2017 20:45 GKS Katowice – Miedz Legnica 0 – 2
15.04.2017 12:00 Stomil Olsztyn – Stal Mielec 0 – 4
15.04.2017 13:00 Wigry Suwalki – Sandecja Nowy Sacz 0 – 1
15.04.2017 16:00 Znicz Pruszkow – Wisla Pulawy 0 – 3
15.04.2017 16:00 Bytovia Bytow – Gornik Zabrze 0 – 1
15.04.2017 16:00 Chrobry Glogow – Pogon Siedlce 2 – 0
15.04.2017 16:00 Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy 71 1 – 4
15.04.2017 17:45 Zaglebie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 0
15.04.2017 19:00 Olimpia Grudziadz – MKS Kluczbork 2 – 0

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.04.2017 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Stal Mielec 1 – 0

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.04.2017 18:00 Miedz Legnica – Znicz Pruszkow 2 – 0
21.04.2017 20:45 Gornik Zabrze – Wigry Suwalki 0 – 0
22.04.2017 17:00 Pogon Siedlce – Chojniczanka Chojnice 1 – 2
22.04.2017 17:00 Sandecja Nowy Sacz – Chrobry Glogow 1 – 0
22.04.2017 17:45 Stal Mielec – GKS Katowice 3 – 3
22.04.2017 18:00 GKS Tychy 71 – Stomil Olsztyn 2 – 2
22.04.2017 19:00 MKS Kluczbork – Bytovia Bytow 2 – 2
22.04.2017 19:00 Olimpia Grudziadz – Zaglebie Sosnowiec 3 – 1
22.04.2017 20:00 Wisla Pulawy – Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 – 1

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.04.2017 19:00 Znicz Pruszkow – Stal Mielec 1 – 0
28.04.2017 19:00 Chrobry Glogow – Gornik Zabrze 2 – 0
28.04.2017 20:45 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Miedz Legnica 2 – 1
29.04.2017 17:00 GKS Katowice – GKS Tychy 71 3 – 0
29.04.2017 18:00 Zaglebie Sosnowiec – Wisla Pulawy 3 – 1
29.04.2017 18:05 Bytovia Bytow – Olimpia Grudziadz 0 – 0
29.04.2017 18:05 Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sacz 1 – 2
29.04.2017 18:30 Stomil Olsztyn – Pogon Siedlce 1 – 1
29.04.2017 19:00 Wigry Suwalki – MKS Kluczbork 2 – 0

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.05.2017 18:00 Miedz Legnica – Wisla Pulawy
05.05.2017 19:00 GKS Tychy 71 – Znicz Pruszkow
05.05.2017 20:45 Gornik Zabrze – Chojniczanka Chojnice
06.05.2017 15:00 Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biala
06.05.2017 17:00 Pogon Siedlce – GKS Katowice
06.05.2017 17:00 MKS Kluczbork – Chrobry Glogow
06.05.2017 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Stomil Olsztyn
06.05.2017 18:00 Bytovia Bytow – Zaglebie Sosnowiec
06.05.2017 19:00 Olimpia Grudziadz – Wigry Suwalki

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.05.2017 17:45 GKS Katowice – Sandecja Nowy Sacz
12.05.2017 19:00 Chrobry Glogow – Olimpia Grudziadz
12.05.2017 19:00 Miedz Legnica – Zaglebie Sosnowiec
12.05.2017 19:30 Znicz Pruszkow – Pogon Siedlce
13.05.2017 17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biala – GKS Tychy 71
13.05.2017 18:00 Chojniczanka Chojnice – MKS Kluczbork
13.05.2017 19:00 Wigry Suwalki – Bytovia Bytow
13.05.2017 19:45 Stomil Olsztyn – Gornik Zabrze
13.05.2017 20:00 Wisla Pulawy – Stal Mielec

31. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.05.2017 20:30 Gornik Zabrze – GKS Katowice
17.05.2017 17:00 MKS Kluczbork – Stomil Olsztyn
17.05.2017 18:00 Bytovia Bytow – Chrobry Glogow
17.05.2017 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Znicz Pruszkow
17.05.2017 19:00 Miedz Legnica – Stal Mielec
17.05.2017 19:00 GKS Tychy 71 – Wisla Pulawy
17.05.2017 19:00 Pogon Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biala
17.05.2017 19:00 Wigry Suwalki – Zaglebie Sosnowiec
17.05.2017 20:30 Olimpia Grudziadz – Chojniczanka Chojnice

32. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
20.05.2017 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – Sandecja Nowy Sacz
20.05.2017 18:00 Znicz Pruszkow – Gornik Zabrze
20.05.2017 18:00 GKS Katowice – MKS Kluczbork
20.05.2017 19:00 Miedz Legnica – GKS Tychy 71
20.05.2017 19:45 Stomil Olsztyn – Olimpia Grudziadz
21.05.2017 17:00 Chrobry Glogow – Wigry Suwalki
21.05.2017 18:00 Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytow
21.05.2017 18:00 Zaglebie Sosnowiec – Stal Mielec
22.05.2017 18:00 Wisla Pulawy – Pogon Siedlce

33. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.05.2017 19:00 Chrobry Glogow – Zaglebie Sosnowiec
27.05.2017 18:00 Miedz Legnica – Pogon Siedlce
27.05.2017 18:00 Sandecja Nowy Sacz – Wisla Pulawy
27.05.2017 18:00 Gornik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biala
27.05.2017 18:00 MKS Kluczbork – Znicz Pruszkow
27.05.2017 18:00 Bytovia Bytow – Stomil Olsztyn
27.05.2017 18:00 Wigry Suwalki – Chojniczanka Chojnice
27.05.2017 19:00 GKS Tychy 71 – Stal Mielec
27.05.2017 19:23 Olimpia Grudziadz – GKS Katowice

34. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.06.2017 16:00 Chojniczanka Chojnice – Chrobry Glogow
03.06.2017 18:00 Stal Mielec – Pogon Siedlce
03.06.2017 18:00 Zaglebie Sosnowiec – GKS Tychy 71
03.06.2017 18:00 Wisla Pulawy – Gornik Zabrze
03.06.2017 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala – MKS Kluczbork
03.06.2017 18:00 Znicz Pruszkow – Olimpia Grudziadz
03.06.2017 18:00 GKS Katowice – Bytovia Bytow
03.06.2017 18:00 Miedz Legnica – Sandecja Nowy Sacz
03.06.2017 19:45 Stomil Olsztyn – Wigry Suwalki
Advertisement

Seneste kampe

Wigry Suwalki
MKS Kluczbork
2 – 0
29. april 19:00
Færdig
Stomil Olsztyn
Pogon Siedlce
1 – 1
29. april 18:30
Færdig
Bytovia Bytow
Olimpia Grudziadz
0 – 0
29. april 18:05
Færdig
Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sacz
1 – 2
29. april 18:05
Færdig
Zaglebie Sosnowiec
Wisla Pulawy
3 – 1
29. april 18:00
Færdig
GKS Katowice
GKS Tychy 71
3 – 0
29. april 17:00
Færdig
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Miedz Legnica
2 – 1
28. april 20:45
Færdig
Znicz Pruszkow
Stal Mielec
1 – 0
28. april 19:00
Færdig
Chrobry Glogow
Gornik Zabrze
2 – 0
28. april 19:00
Færdig

Kommende kampe

Miedz Legnica
Wisla Pulawy
vs
5. maj 18:00
Ikke startet
GKS Tychy 71
Znicz Pruszkow
vs
5. maj 19:00
Ikke startet
Gornik Zabrze
Chojniczanka Chojnice
vs
5. maj 20:45
Ikke startet
Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biala
vs
6. maj 15:00
Ikke startet
Pogon Siedlce
GKS Katowice
vs
6. maj 17:00
Ikke startet
MKS Kluczbork
Chrobry Glogow
vs
6. maj 17:00
Ikke startet
Sandecja Nowy Sacz
Stomil Olsztyn
vs
6. maj 18:00
Ikke startet
Bytovia Bytow
Zaglebie Sosnowiec
vs
6. maj 18:00
Ikke startet
Olimpia Grudziadz
Wigry Suwalki
vs
6. maj 19:00
Ikke startet

Turneringer i Polen