LeoVegas.dk ready? betfair Roskilde Festival 2017 fodboldrejser Advertisement
Opdateret:
23/6-2017 09:54
Serbien
SuperLiga (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Backa Backa Palanka 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Borac Cacak 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Cukaricki 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Røde Stjerne 0 0 0 0 0 - 0 0
5. FK Radnik Surdulica 0 0 0 0 0 - 0 0
6. FK Spartak Subotica 0 0 0 0 0 - 0 0
7. FK Zemun 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Javor 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Macva Sabac 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Mladost Lucani 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Napredak 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Partizan Beograd 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Rad Beograd 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Radnicki Nic 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Vojvodina 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Vozdovac 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
23/6-2017 09:54
Serbien
SuperLiga (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Backa Backa Palanka 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Borac Cacak 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Cukaricki 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Røde Stjerne 0 0 0 0 0 - 0 0
5. FK Radnik Surdulica 0 0 0 0 0 - 0 0
6. FK Spartak Subotica 0 0 0 0 0 - 0 0
7. FK Zemun 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Javor 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Macva Sabac 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Mladost Lucani 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Napredak 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Partizan Beograd 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Rad Beograd 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Radnicki Nic 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Vojvodina 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Vozdovac 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
23/6-2017 09:54
Serbien
SuperLiga (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Backa Backa Palanka 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Borac Cacak 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Cukaricki 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Røde Stjerne 0 0 0 0 0 - 0 0
5. FK Radnik Surdulica 0 0 0 0 0 - 0 0
6. FK Spartak Subotica 0 0 0 0 0 - 0 0
7. FK Zemun 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Javor 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Macva Sabac 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Mladost Lucani 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Napredak 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Partizan Beograd 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Rad Beograd 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Radnicki Nic 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Vojvodina 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Vozdovac 0 0 0 0 0 - 0 0
Opdateret:
23/6-2017 09:54
Serbien
SuperLiga (30 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Backa Backa Palanka 0 0 - -
2. Borac Cacak 0 0 - -
3. Cukaricki 0 0 - -
4. Røde Stjerne 0 0 - -
5. FK Radnik Surdulica 0 0 - -
6. FK Spartak Subotica 0 0 - -
7. FK Zemun 0 0 - -
8. Javor 0 0 - -
9. Macva Sabac 0 0 - -
10. Mladost Lucani 0 0 - -
11. Napredak 0 0 - -
12. Partizan Beograd 0 0 - -
13. Rad Beograd 0 0 - -
14. Radnicki Nic 0 0 - -
15. Vojvodina 0 0 - -
16. Vozdovac 0 0 - -
Vis hele listen
Opdateret:
23/6-2017 09:54
Serbien
SuperLiga (30 runder)
Vis hele listen
Opdateret:
23/6-2017 09:54
Serbien
SuperLiga (30 runder)
Opdateret:
23/6-2017 09:54
Serbien
SuperLiga (30 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Mesterskabs-playoff
Nedrykning playoff
Cup vinder fra sidste sæson
Oprykker fra sidste sæson

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
22.07.2017 19:00 Partizan Beograd – Macva Sabac
22.07.2017 19:00 Mladost Lucani – FK Zemun
22.07.2017 19:00 Røde Stjerne – Radnicki Nic
22.07.2017 19:00 Napredak – Rad Beograd
22.07.2017 19:00 Vojvodina – Cukaricki
22.07.2017 19:00 Vozdovac – FK Radnik Surdulica
22.07.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Backa Backa Palanka
22.07.2017 19:00 Javor – Borac Cacak

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.07.2017 19:00 Partizan Beograd – Javor
29.07.2017 19:00 Borac Cacak – FK Spartak Subotica
29.07.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Vozdovac
29.07.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Vojvodina
29.07.2017 19:00 Cukaricki – Napredak
29.07.2017 19:00 Rad Beograd – Røde Stjerne
29.07.2017 19:00 Radnicki Nic – Mladost Lucani
29.07.2017 19:00 Macva Sabac – FK Zemun

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.08.2017 19:00 FK Zemun – Radnicki Nic
05.08.2017 19:00 Mladost Lucani – Rad Beograd
05.08.2017 19:00 Røde Stjerne – Cukaricki
05.08.2017 19:00 Napredak – FK Radnik Surdulica
05.08.2017 19:00 Vojvodina – Backa Backa Palanka
05.08.2017 19:00 Vozdovac – Borac Cacak
05.08.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Partizan Beograd
05.08.2017 19:00 Javor – Macva Sabac

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.08.2017 19:00 Javor – FK Spartak Subotica
09.08.2017 19:00 Partizan Beograd – Vozdovac
09.08.2017 19:00 Borac Cacak – Vojvodina
09.08.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Napredak
09.08.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Røde Stjerne
09.08.2017 19:00 Cukaricki – Mladost Lucani
09.08.2017 19:00 Rad Beograd – FK Zemun
09.08.2017 19:00 Macva Sabac – Radnicki Nic

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.08.2017 19:00 Radnicki Nic – Rad Beograd
13.08.2017 19:00 FK Zemun – Cukaricki
13.08.2017 19:00 Mladost Lucani – FK Radnik Surdulica
13.08.2017 19:00 Røde Stjerne – Backa Backa Palanka
13.08.2017 19:00 Napredak – Borac Cacak
13.08.2017 19:00 Vojvodina – Partizan Beograd
13.08.2017 19:00 Vozdovac – Javor
13.08.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Macva Sabac

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.08.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Vozdovac
19.08.2017 19:00 Javor – Vojvodina
19.08.2017 19:00 Partizan Beograd – Napredak
19.08.2017 19:00 Borac Cacak – Røde Stjerne
19.08.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Mladost Lucani
19.08.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – FK Zemun
19.08.2017 19:00 Cukaricki – Radnicki Nic
19.08.2017 19:00 Macva Sabac – Rad Beograd

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.08.2017 19:00 Rad Beograd – Cukaricki
26.08.2017 19:00 Radnicki Nic – FK Radnik Surdulica
26.08.2017 19:00 FK Zemun – Backa Backa Palanka
26.08.2017 19:00 Mladost Lucani – Borac Cacak
26.08.2017 19:00 Røde Stjerne – Partizan Beograd
26.08.2017 19:00 Napredak – Javor
26.08.2017 19:00 Vojvodina – FK Spartak Subotica
26.08.2017 19:00 Vozdovac – Macva Sabac

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.09.2017 19:00 Vozdovac – Vojvodina
09.09.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Napredak
09.09.2017 19:00 Javor – Røde Stjerne
09.09.2017 19:00 Partizan Beograd – Mladost Lucani
09.09.2017 19:00 Borac Cacak – FK Zemun
09.09.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Radnicki Nic
09.09.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Rad Beograd
09.09.2017 19:00 Macva Sabac – Cukaricki

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.09.2017 19:00 Cukaricki – FK Radnik Surdulica
13.09.2017 19:00 Rad Beograd – Backa Backa Palanka
13.09.2017 19:00 Radnicki Nic – Borac Cacak
13.09.2017 19:00 FK Zemun – Partizan Beograd
13.09.2017 19:00 Mladost Lucani – Javor
13.09.2017 19:00 Røde Stjerne – FK Spartak Subotica
13.09.2017 19:00 Napredak – Vozdovac
13.09.2017 19:00 Vojvodina – Macva Sabac

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.09.2017 19:00 Vojvodina – Napredak
17.09.2017 19:00 Vozdovac – Røde Stjerne
17.09.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Mladost Lucani
17.09.2017 19:00 Javor – FK Zemun
17.09.2017 19:00 Partizan Beograd – Radnicki Nic
17.09.2017 19:00 Borac Cacak – Rad Beograd
17.09.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Cukaricki
17.09.2017 19:00 Macva Sabac – FK Radnik Surdulica

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.09.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Backa Backa Palanka
24.09.2017 19:00 Cukaricki – Borac Cacak
24.09.2017 19:00 Rad Beograd – Partizan Beograd
24.09.2017 19:00 Radnicki Nic – Javor
24.09.2017 19:00 FK Zemun – FK Spartak Subotica
24.09.2017 19:00 Mladost Lucani – Vozdovac
24.09.2017 19:00 Røde Stjerne – Vojvodina
24.09.2017 19:00 Napredak – Macva Sabac

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.09.2017 19:00 Napredak – Røde Stjerne
30.09.2017 19:00 Vojvodina – Mladost Lucani
30.09.2017 19:00 Vozdovac – FK Zemun
30.09.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Radnicki Nic
30.09.2017 19:00 Javor – Rad Beograd
30.09.2017 19:00 Partizan Beograd – Cukaricki
30.09.2017 19:00 Borac Cacak – FK Radnik Surdulica
30.09.2017 19:00 Macva Sabac – Backa Backa Palanka

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.10.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Borac Cacak
14.10.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Partizan Beograd
14.10.2017 19:00 Cukaricki – Javor
14.10.2017 19:00 Rad Beograd – FK Spartak Subotica
14.10.2017 19:00 Radnicki Nic – Vozdovac
14.10.2017 19:00 FK Zemun – Vojvodina
14.10.2017 19:00 Mladost Lucani – Napredak
14.10.2017 19:00 Røde Stjerne – Macva Sabac

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2017 19:00 Røde Stjerne – Mladost Lucani
21.10.2017 19:00 Napredak – FK Zemun
21.10.2017 19:00 Vojvodina – Radnicki Nic
21.10.2017 19:00 Vozdovac – Rad Beograd
21.10.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Cukaricki
21.10.2017 19:00 Javor – FK Radnik Surdulica
21.10.2017 19:00 Partizan Beograd – Backa Backa Palanka
21.10.2017 19:00 Macva Sabac – Borac Cacak

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.10.2017 19:00 Borac Cacak – Partizan Beograd
29.10.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Javor
29.10.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – FK Spartak Subotica
29.10.2017 19:00 Cukaricki – Vozdovac
29.10.2017 19:00 Rad Beograd – Vojvodina
29.10.2017 19:00 Radnicki Nic – Napredak
29.10.2017 19:00 FK Zemun – Røde Stjerne
29.10.2017 19:00 Mladost Lucani – Macva Sabac

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.11.2017 19:00 FK Zemun – Mladost Lucani
04.11.2017 19:00 Radnicki Nic – Røde Stjerne
04.11.2017 19:00 Rad Beograd – Napredak
04.11.2017 19:00 Cukaricki – Vojvodina
04.11.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Vozdovac
04.11.2017 19:00 Backa Backa Palanka – FK Spartak Subotica
04.11.2017 19:00 Borac Cacak – Javor
04.11.2017 19:00 Macva Sabac – Partizan Beograd

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.11.2017 19:00 Javor – Partizan Beograd
18.11.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Borac Cacak
18.11.2017 19:00 Vozdovac – Backa Backa Palanka
18.11.2017 19:00 Vojvodina – FK Radnik Surdulica
18.11.2017 19:00 Napredak – Cukaricki
18.11.2017 19:00 Røde Stjerne – Rad Beograd
18.11.2017 19:00 Mladost Lucani – Radnicki Nic
18.11.2017 19:00 FK Zemun – Macva Sabac

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.11.2017 19:00 Radnicki Nic – FK Zemun
25.11.2017 19:00 Rad Beograd – Mladost Lucani
25.11.2017 19:00 Cukaricki – Røde Stjerne
25.11.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Napredak
25.11.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Vojvodina
25.11.2017 19:00 Borac Cacak – Vozdovac
25.11.2017 19:00 Partizan Beograd – FK Spartak Subotica
25.11.2017 19:00 Macva Sabac – Javor

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
29.11.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Javor
29.11.2017 19:00 Vozdovac – Partizan Beograd
29.11.2017 19:00 Vojvodina – Borac Cacak
29.11.2017 19:00 Napredak – Backa Backa Palanka
29.11.2017 19:00 Røde Stjerne – FK Radnik Surdulica
29.11.2017 19:00 Mladost Lucani – Cukaricki
29.11.2017 19:00 FK Zemun – Rad Beograd
29.11.2017 19:00 Radnicki Nic – Macva Sabac

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.12.2017 19:00 Rad Beograd – Radnicki Nic
03.12.2017 19:00 Cukaricki – FK Zemun
03.12.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Mladost Lucani
03.12.2017 19:00 Backa Backa Palanka – Røde Stjerne
03.12.2017 19:00 Borac Cacak – Napredak
03.12.2017 19:00 Partizan Beograd – Vojvodina
03.12.2017 19:00 Javor – Vozdovac
03.12.2017 19:00 Macva Sabac – FK Spartak Subotica

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.12.2017 19:00 Vozdovac – FK Spartak Subotica
09.12.2017 19:00 Vojvodina – Javor
09.12.2017 19:00 Napredak – Partizan Beograd
09.12.2017 19:00 Røde Stjerne – Borac Cacak
09.12.2017 19:00 Mladost Lucani – Backa Backa Palanka
09.12.2017 19:00 FK Zemun – FK Radnik Surdulica
09.12.2017 19:00 Radnicki Nic – Cukaricki
09.12.2017 19:00 Rad Beograd – Macva Sabac

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
13.12.2017 19:00 Cukaricki – Rad Beograd
13.12.2017 19:00 FK Radnik Surdulica – Radnicki Nic
13.12.2017 19:00 Backa Backa Palanka – FK Zemun
13.12.2017 19:00 Borac Cacak – Mladost Lucani
13.12.2017 19:00 Partizan Beograd – Røde Stjerne
13.12.2017 19:00 Javor – Napredak
13.12.2017 19:00 FK Spartak Subotica – Vojvodina
13.12.2017 19:00 Macva Sabac – Vozdovac

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.02.2018 19:00 Vojvodina – Vozdovac
17.02.2018 19:00 Napredak – FK Spartak Subotica
17.02.2018 19:00 Røde Stjerne – Javor
17.02.2018 19:00 Mladost Lucani – Partizan Beograd
17.02.2018 19:00 FK Zemun – Borac Cacak
17.02.2018 19:00 Radnicki Nic – Backa Backa Palanka
17.02.2018 19:00 Rad Beograd – FK Radnik Surdulica
17.02.2018 19:00 Cukaricki – Macva Sabac

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.02.2018 19:00 FK Radnik Surdulica – Cukaricki
24.02.2018 19:00 Backa Backa Palanka – Rad Beograd
24.02.2018 19:00 Borac Cacak – Radnicki Nic
24.02.2018 19:00 Partizan Beograd – FK Zemun
24.02.2018 19:00 Javor – Mladost Lucani
24.02.2018 19:00 FK Spartak Subotica – Røde Stjerne
24.02.2018 19:00 Vozdovac – Napredak
24.02.2018 19:00 Macva Sabac – Vojvodina

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.02.2018 19:00 Napredak – Vojvodina
28.02.2018 19:00 Røde Stjerne – Vozdovac
28.02.2018 19:00 Mladost Lucani – FK Spartak Subotica
28.02.2018 19:00 FK Zemun – Javor
28.02.2018 19:00 Radnicki Nic – Partizan Beograd
28.02.2018 19:00 Rad Beograd – Borac Cacak
28.02.2018 19:00 Cukaricki – Backa Backa Palanka
28.02.2018 19:00 FK Radnik Surdulica – Macva Sabac

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.03.2018 19:00 Backa Backa Palanka – FK Radnik Surdulica
04.03.2018 19:00 Borac Cacak – Cukaricki
04.03.2018 19:00 Partizan Beograd – Rad Beograd
04.03.2018 19:00 Javor – Radnicki Nic
04.03.2018 19:00 FK Spartak Subotica – FK Zemun
04.03.2018 19:00 Vozdovac – Mladost Lucani
04.03.2018 19:00 Vojvodina – Røde Stjerne
04.03.2018 19:00 Macva Sabac – Napredak

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.03.2018 19:00 Røde Stjerne – Napredak
10.03.2018 19:00 Mladost Lucani – Vojvodina
10.03.2018 19:00 FK Zemun – Vozdovac
10.03.2018 19:00 Radnicki Nic – FK Spartak Subotica
10.03.2018 19:00 Rad Beograd – Javor
10.03.2018 19:00 Cukaricki – Partizan Beograd
10.03.2018 19:00 FK Radnik Surdulica – Borac Cacak
10.03.2018 19:00 Backa Backa Palanka – Macva Sabac

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.03.2018 19:00 Borac Cacak – Backa Backa Palanka
18.03.2018 19:00 Partizan Beograd – FK Radnik Surdulica
18.03.2018 19:00 Javor – Cukaricki
18.03.2018 19:00 FK Spartak Subotica – Rad Beograd
18.03.2018 19:00 Vozdovac – Radnicki Nic
18.03.2018 19:00 Vojvodina – FK Zemun
18.03.2018 19:00 Napredak – Mladost Lucani
18.03.2018 19:00 Macva Sabac – Røde Stjerne

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.03.2018 19:00 Mladost Lucani – Røde Stjerne
31.03.2018 19:00 FK Zemun – Napredak
31.03.2018 19:00 Radnicki Nic – Vojvodina
31.03.2018 19:00 Rad Beograd – Vozdovac
31.03.2018 19:00 Cukaricki – FK Spartak Subotica
31.03.2018 19:00 FK Radnik Surdulica – Javor
31.03.2018 19:00 Backa Backa Palanka – Partizan Beograd
31.03.2018 19:00 Borac Cacak – Macva Sabac

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.04.2018 19:00 Javor – Backa Backa Palanka
05.04.2018 19:00 FK Spartak Subotica – FK Radnik Surdulica
05.04.2018 19:00 Vozdovac – Cukaricki
05.04.2018 19:00 Vojvodina – Rad Beograd
05.04.2018 19:00 Napredak – Radnicki Nic
05.04.2018 19:00 Røde Stjerne – FK Zemun
05.04.2018 19:00 Macva Sabac – Mladost Lucani
05.04.2018 19:00 Partizan Beograd – Borac Cacak
Advertisement

Turneringer i Serbien