LeoVegas.dk ready? betfair Kvindebold Sukkerbold Advertisement
Opdateret:
13/8-2017 19:54
Tjekkiet
1. Division (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Viktoria Plzen 3 3 0 0 6 - 0 9
2. Slavia Prag 3 2 1 0 3 - 0 7
3. Sigma Olomouc 3 2 0 1 4 - 3 6
4. Bohemians 1905 3 1 2 0 3 - 2 5
5. Slovacko 3 1 2 0 6 - 3 5
6. Sparta Prag 3 1 2 0 3 - 2 5
7. Banik Ostrava 3 1 1 1 5 - 6 4
8. Karvina 3 1 1 1 4 - 3 4
9. Liberec 3 1 1 1 3 - 3 4
10. Teplice 3 1 1 1 4 - 3 4
11. Dukla Praha 3 1 0 2 2 - 7 3
12. Zlin 3 1 0 2 2 - 3 3
13. Jablonec 3 0 2 1 2 - 3 2
14. FC Zbrojovka Brno 3 0 1 2 2 - 5 1
15. Mladá Boleslav 3 0 1 2 2 - 4 1
16. Vysocina Jihlava 3 0 1 2 0 - 4 1
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
24 4,00 51 2,13 12 (50,0 %) 8 (33,3 %) 4 (16,7 %)
Opdateret:
13/8-2017 19:54
Tjekkiet
1. Division (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Viktoria Plzen 2 2 0 0 5 - 0 6
2. Slavia Prag 2 2 0 0 3 - 0 6
3. Sigma Olomouc 1 1 0 0 2 - 1 3
4. Bohemians 1905 1 1 0 0 2 - 1 3
5. Slovacko 2 1 1 0 6 - 3 4
6. Sparta Prag 1 0 1 0 1 - 1 1
7. Banik Ostrava 1 0 1 0 0 - 0 1
8. Karvina 2 1 1 0 3 - 1 4
9. Liberec 2 1 1 0 2 - 1 4
10. Teplice 2 1 1 0 4 - 2 4
11. Dukla Praha 1 1 0 0 1 - 0 3
12. Zlin 1 1 0 0 2 - 1 3
13. Jablonec 1 0 0 1 0 - 1 0
14. FC Zbrojovka Brno 2 0 1 1 1 - 3 1
15. Mladá Boleslav 2 0 0 2 1 - 3 0
16. Vysocina Jihlava 1 0 1 0 0 - 0 1
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
24 4,00 51 2,13 12 (50,0 %) 8 (33,3 %) 4 (16,7 %)
Opdateret:
13/8-2017 19:54
Tjekkiet
1. Division (30 runder)
# Klub K V U T Mål Point
1. Viktoria Plzen 1 1 0 0 1 - 0 3
2. Slavia Prag 1 0 1 0 0 - 0 1
3. Sigma Olomouc 2 1 0 1 2 - 2 3
4. Bohemians 1905 2 0 2 0 1 - 1 2
5. Slovacko 1 0 1 0 0 - 0 1
6. Sparta Prag 2 1 1 0 2 - 1 4
7. Banik Ostrava 2 1 0 1 5 - 6 3
8. Karvina 1 0 0 1 1 - 2 0
9. Liberec 1 0 0 1 1 - 2 0
10. Teplice 1 0 0 1 0 - 1 0
11. Dukla Praha 2 0 0 2 1 - 7 0
12. Zlin 2 0 0 2 0 - 2 0
13. Jablonec 2 0 2 0 2 - 2 2
14. FC Zbrojovka Brno 1 0 0 1 1 - 2 0
15. Mladá Boleslav 1 0 1 0 1 - 1 1
16. Vysocina Jihlava 2 0 0 2 0 - 4 0
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
24 4,00 51 2,13 12 (50,0 %) 8 (33,3 %) 4 (16,7 %)
Opdateret:
13/8-2017 19:54
Tjekkiet
1. Division (30 runder)
# Klub Clean sheets Ingen
mål scoret
Mål
scoret i snit
Mål
imod i snit
1. Viktoria Plzen 3 0 2,00 0,00
2. Slavia Prag 3 1 1,00 0,00
3. Sigma Olomouc 0 1 1,33 1,00
4. Bohemians 1905 1 1 1,00 0,67
5. Slovacko 1 1 2,00 1,00
6. Sparta Prag 1 0 1,00 0,67
7. Banik Ostrava 1 1 1,67 2,00
8. Karvina 1 0 1,33 1,00
9. Liberec 1 0 1,00 1,00
10. Teplice 0 1 1,33 1,00
11. Dukla Praha 1 1 0,67 2,33
12. Zlin 0 2 0,67 1,00
13. Jablonec 0 1 0,67 1,00
14. FC Zbrojovka Brno 1 1 0,67 1,67
15. Mladá Boleslav 0 1 0,67 1,33
16. Vysocina Jihlava 1 3 0,00 1,33
KampePoint snitAntal målPr. kampHjemmesejrUafgjortUdesejr
24 4,00 51 2,13 12 (50,0 %) 8 (33,3 %) 4 (16,7 %)
Vis hele listen
Opdateret:
13/8-2017 19:54
Tjekkiet
1. Division (30 runder)
Mål    Spiller Klub
2    Milan Baros Banik Ostrava
2    Ondrej Mihalik Jablonec
2    Simon Falta Sigma Olomouc
2    Marek Havlik Slovacko
2    Tomas Zajic Slovacko
2    David Lafata Sparta Prag
2    David Vanecek Teplice
1    Robert Hruby Banik Ostrava
1    Martin Sindelar Banik Ostrava
1    Bronislav Stana Banik Ostrava
1    Michal Smid Bohemians 1905
1    Milan Jirasek Bohemians 1905
1    David Bartek Bohemians 1905
1    Ondrej Kusnir Dukla Praha
1    Branislav Milosevic Dukla Praha
1    Milos Kratochvil FC Zbrojovka Brno
1    Tomas Wagner Karvina
1    Jan Kalabiska Karvina
1    Marek Janecka Karvina
1    Jan Moravec Karvina
1    Matej Pulkrab Liberec
1    Radim Breite Liberec
1    Ondrej Karafiat Liberec
1    Nikolai Komlichenko Mladá Boleslav
1    Lukas Magera Mladá Boleslav
1    Tomas Chory Sigma Olomouc
1    Pavel Moulis Sigma Olomouc
1    Danny Slavia Prag
1    Halil Altintop Slavia Prag
1    Josef Husbauer Slavia Prag
1    Stanislav Hofmann Slovacko
1    Vlastimil Danicek Slovacko
1    Martin Frydek Sparta Prag
1    Martin Fillo Teplice
1    Admir Ljevakovic Teplice
1    Tomas Horava Viktoria Plzen
1    Patrik Hrosovsky Viktoria Plzen
1    Tomas Hajek Viktoria Plzen
1    Michael Krmencik Viktoria Plzen
1    Vaclav Pilar Viktoria Plzen
1    Lukas Hejda Viktoria Plzen
1    Ubong Ekpai Zlin
Vis hele listen
Opdateret:
13/8-2017 19:54
Tjekkiet
1. Division (30 runder)
Opdateret:
13/8-2017 19:54
Tjekkiet
1. Division (30 runder)
Klub Fordeling G R T
G = Gule, R = Røde, T = Total kort i alt
Gule kort tællees ikke på denne liga.
Champions League kvalifikation
Europa League kvalifikation
Nedrykning
Mesterskabsvinder fra sidste sæson
Cup vinder fra sidste sæson
Oprykker fra sidste sæson

1. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.07.2017 18:00 FC Zbrojovka Brno – Banik Ostrava 1 – 3
29.07.2017 17:00 Viktoria Plzen – Dukla Praha 4 – 0
29.07.2017 17:00 Slovacko – Jablonec 1 – 1
29.07.2017 17:00 Karvina – Vysocina Jihlava 2 – 0
29.07.2017 20:00 Slavia Prag – Teplice 1 – 0
30.07.2017 17:00 Liberec – Zlin 1 – 0
30.07.2017 17:05 Mladá Boleslav – Sigma Olomouc 1 – 2
30.07.2017 19:00 Sparta Prag – Bohemians 1905 1 – 1

2. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.08.2017 17:00 Sigma Olomouc – Liberec 2 – 1
05.08.2017 17:00 Bohemians 1905 – Karvina 2 – 1
05.08.2017 17:00 Zlin – FC Zbrojovka Brno 2 – 1
05.08.2017 17:00 Teplice – Dukla Praha 3 – 1
06.08.2017 16:00 Vysocina Jihlava – Slovacko 0 – 0
06.08.2017 16:00 Jablonec – Viktoria Plzen 0 – 1
06.08.2017 18:05 Banik Ostrava – Slavia Prag 0 – 0
07.08.2017 17:00 Mladá Boleslav – Sparta Prag 0 – 1

3. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
11.08.2017 18:00 Slavia Prag – Vysocina Jihlava 2 – 0
12.08.2017 16:00 Viktoria Plzen – Sigma Olomouc 1 – 0
12.08.2017 16:00 Slovacko – Banik Ostrava 5 – 2
12.08.2017 16:00 FC Zbrojovka Brno – Bohemians 1905 0 – 0
13.08.2017 16:00 Teplice – Jablonec 1 – 1
13.08.2017 17:00 Karvina – Mladá Boleslav 1 – 1
13.08.2017 17:00 Dukla Praha – Zlin 1 – 0
13.08.2017 18:00 Liberec – Sparta Prag 1 – 1

4. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.08.2017 20:15 Sparta Prag – Slovacko
19.08.2017 17:00 Zlin – Karvina
19.08.2017 17:00 Banik Ostrava – Teplice
19.08.2017 18:00 Bohemians 1905 – Slavia Prag
19.08.2017 20:00 Mladá Boleslav – Liberec
20.08.2017 17:00 Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno
20.08.2017 17:00 Vysocina Jihlava – Viktoria Plzen
20.08.2017 17:00 Jablonec – Dukla Praha

5. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.08.2017 18:00 Dukla Praha – Bohemians 1905
26.08.2017 16:00 Karvina – Liberec
26.08.2017 17:00 FC Zbrojovka Brno – Sparta Prag
26.08.2017 19:00 Slovacko – Sigma Olomouc
27.08.2017 16:00 Jablonec – Zlin
27.08.2017 16:30 Slavia Prag – Mladá Boleslav
27.08.2017 17:00 Teplice – Vysocina Jihlava
27.08.2017 18:30 Viktoria Plzen – Banik Ostrava

6. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
09.09.2017 18:00 Liberec – Viktoria Plzen
09.09.2017 18:00 Sigma Olomouc – Slavia Prag
09.09.2017 18:00 Mladá Boleslav – FC Zbrojovka Brno
09.09.2017 18:00 Sparta Prag – Karvina
09.09.2017 18:00 Bohemians 1905 – Slovacko
09.09.2017 18:00 Zlin – Teplice
09.09.2017 18:00 Vysocina Jihlava – Dukla Praha
09.09.2017 18:00 Banik Ostrava – Jablonec

7. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
16.09.2017 18:00 Jablonec – Vysocina Jihlava
16.09.2017 18:00 Teplice – Bohemians 1905
16.09.2017 18:00 Dukla Praha – Banik Ostrava
16.09.2017 18:00 Viktoria Plzen – Zlin
16.09.2017 18:00 Slavia Prag – Sparta Prag
16.09.2017 18:00 Slovacko – Mladá Boleslav
16.09.2017 18:00 FC Zbrojovka Brno – Liberec
16.09.2017 18:00 Karvina – Sigma Olomouc

8. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
23.09.2017 18:00 Liberec – Slovacko
23.09.2017 18:00 Sparta Prag – Teplice
23.09.2017 18:00 Mladá Boleslav – Viktoria Plzen
23.09.2017 18:00 Sigma Olomouc – Dukla Praha
23.09.2017 18:00 Bohemians 1905 – Jablonec
23.09.2017 18:00 Zlin – Slavia Prag
23.09.2017 18:00 Vysocina Jihlava – Banik Ostrava
23.09.2017 18:00 Karvina – FC Zbrojovka Brno

9. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
30.09.2017 18:00 Vysocina Jihlava – Sigma Olomouc
30.09.2017 18:00 Banik Ostrava – Zlin
30.09.2017 18:00 Jablonec – Mladá Boleslav
30.09.2017 18:00 Teplice – Liberec
30.09.2017 18:00 Dukla Praha – Sparta Prag
30.09.2017 18:00 Viktoria Plzen – Bohemians 1905
30.09.2017 18:00 Slavia Prag – FC Zbrojovka Brno
30.09.2017 18:00 Slovacko – Karvina

10. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.10.2017 18:00 Liberec – Dukla Praha
14.10.2017 18:00 Sparta Prag – Viktoria Plzen
14.10.2017 18:00 Mladá Boleslav – Teplice
14.10.2017 18:00 Sigma Olomouc – Jablonec
14.10.2017 18:00 Bohemians 1905 – Banik Ostrava
14.10.2017 18:00 Zlin – Vysocina Jihlava
14.10.2017 18:00 FC Zbrojovka Brno – Slovacko
14.10.2017 18:00 Karvina – Slavia Prag

11. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.10.2017 18:00 Slavia Prag – Liberec
21.10.2017 18:00 Jablonec – Sparta Prag
21.10.2017 18:00 Zlin – Mladá Boleslav
21.10.2017 18:00 Banik Ostrava – Sigma Olomouc
21.10.2017 18:00 Vysocina Jihlava – Bohemians 1905
21.10.2017 18:00 Dukla Praha – Slovacko
21.10.2017 18:00 Viktoria Plzen – FC Zbrojovka Brno
21.10.2017 18:00 Teplice – Karvina

12. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.10.2017 18:00 Bohemians 1905 – Zlin
28.10.2017 18:00 Mladá Boleslav – Vysocina Jihlava
28.10.2017 18:00 Sparta Prag – Banik Ostrava
28.10.2017 18:00 Liberec – Jablonec
28.10.2017 18:00 Sigma Olomouc – Teplice
28.10.2017 18:00 FC Zbrojovka Brno – Dukla Praha
28.10.2017 18:00 Karvina – Viktoria Plzen
28.10.2017 18:00 Slovacko – Slavia Prag

13. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
04.11.2017 18:00 Bohemians 1905 – Sigma Olomouc
04.11.2017 18:00 Zlin – Sparta Prag
04.11.2017 18:00 Vysocina Jihlava – Liberec
04.11.2017 18:00 Banik Ostrava – Mladá Boleslav
04.11.2017 18:00 Jablonec – FC Zbrojovka Brno
04.11.2017 18:00 Teplice – Slovacko
04.11.2017 18:00 Dukla Praha – Karvina
04.11.2017 18:00 Viktoria Plzen – Slavia Prag

14. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
18.11.2017 18:00 Liberec – Banik Ostrava
18.11.2017 18:00 Sparta Prag – Vysocina Jihlava
18.11.2017 18:00 Mladá Boleslav – Bohemians 1905
18.11.2017 18:00 Sigma Olomouc – Zlin
18.11.2017 18:00 Slavia Prag – Dukla Praha
18.11.2017 18:00 Slovacko – Viktoria Plzen
18.11.2017 18:00 FC Zbrojovka Brno – Teplice
18.11.2017 18:00 Karvina – Jablonec

15. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
25.11.2017 18:00 Bohemians 1905 – Liberec
25.11.2017 18:00 Sigma Olomouc – Sparta Prag
25.11.2017 18:00 Dukla Praha – Mladá Boleslav
25.11.2017 18:00 Teplice – Viktoria Plzen
25.11.2017 18:00 Jablonec – Slavia Prag
25.11.2017 18:00 Zlin – Slovacko
25.11.2017 18:00 Vysocina Jihlava – FC Zbrojovka Brno
25.11.2017 18:00 Banik Ostrava – Karvina

16. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
02.12.2017 18:00 Sparta Prag – Mladá Boleslav
02.12.2017 18:00 Liberec – Sigma Olomouc
02.12.2017 18:00 Karvina – Bohemians 1905
02.12.2017 18:00 FC Zbrojovka Brno – Zlin
02.12.2017 18:00 Slavia Prag – Banik Ostrava
02.12.2017 18:00 Slovacko – Vysocina Jihlava
02.12.2017 18:00 Viktoria Plzen – Jablonec
02.12.2017 18:00 Dukla Praha – Teplice

17. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.02.2018 18:00 Sparta Prag – Liberec
17.02.2018 18:00 Jablonec – Teplice
17.02.2018 18:00 Zlin – Dukla Praha
17.02.2018 18:00 Sigma Olomouc – Viktoria Plzen
17.02.2018 18:00 Banik Ostrava – Slovacko
17.02.2018 18:00 Vysocina Jihlava – Slavia Prag
17.02.2018 18:00 Bohemians 1905 – FC Zbrojovka Brno
17.02.2018 18:00 Mladá Boleslav – Karvina

18. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
24.02.2018 18:00 Slovacko – Sparta Prag
24.02.2018 18:00 Liberec – Mladá Boleslav
24.02.2018 18:00 Viktoria Plzen – Vysocina Jihlava
24.02.2018 18:00 FC Zbrojovka Brno – Sigma Olomouc
24.02.2018 18:00 Karvina – Zlin
24.02.2018 18:00 Teplice – Banik Ostrava
24.02.2018 18:00 Slavia Prag – Bohemians 1905
24.02.2018 18:00 Dukla Praha – Jablonec

19. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
03.03.2018 18:00 Zlin – Jablonec
03.03.2018 18:00 Banik Ostrava – Viktoria Plzen
03.03.2018 18:00 Bohemians 1905 – Dukla Praha
03.03.2018 18:00 Vysocina Jihlava – Teplice
03.03.2018 18:00 Mladá Boleslav – Slavia Prag
03.03.2018 18:00 Sigma Olomouc – Slovacko
03.03.2018 18:00 Sparta Prag – FC Zbrojovka Brno
03.03.2018 18:00 Liberec – Karvina

20. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
10.03.2018 18:00 Viktoria Plzen – Liberec
10.03.2018 18:00 Slavia Prag – Sigma Olomouc
10.03.2018 18:00 FC Zbrojovka Brno – Mladá Boleslav
10.03.2018 18:00 Karvina – Sparta Prag
10.03.2018 18:00 Slovacko – Bohemians 1905
10.03.2018 18:00 Teplice – Zlin
10.03.2018 18:00 Dukla Praha – Vysocina Jihlava
10.03.2018 18:00 Jablonec – Banik Ostrava

21. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
17.03.2018 18:00 Vysocina Jihlava – Jablonec
17.03.2018 18:00 Bohemians 1905 – Teplice
17.03.2018 18:00 Banik Ostrava – Dukla Praha
17.03.2018 18:00 Zlin – Viktoria Plzen
17.03.2018 18:00 Sparta Prag – Slavia Prag
17.03.2018 18:00 Mladá Boleslav – Slovacko
17.03.2018 18:00 Liberec – FC Zbrojovka Brno
17.03.2018 18:00 Sigma Olomouc – Karvina

22. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
31.03.2018 18:00 Slovacko – Liberec
31.03.2018 18:00 Teplice – Sparta Prag
31.03.2018 18:00 Viktoria Plzen – Mladá Boleslav
31.03.2018 18:00 Dukla Praha – Sigma Olomouc
31.03.2018 18:00 Jablonec – Bohemians 1905
31.03.2018 18:00 Slavia Prag – Zlin
31.03.2018 18:00 Banik Ostrava – Vysocina Jihlava
31.03.2018 18:00 FC Zbrojovka Brno – Karvina

23. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
07.04.2018 18:00 Sigma Olomouc – Vysocina Jihlava
07.04.2018 18:00 Zlin – Banik Ostrava
07.04.2018 18:00 Mladá Boleslav – Jablonec
07.04.2018 18:00 Liberec – Teplice
07.04.2018 18:00 Sparta Prag – Dukla Praha
07.04.2018 18:00 Bohemians 1905 – Viktoria Plzen
07.04.2018 18:00 FC Zbrojovka Brno – Slavia Prag
07.04.2018 18:00 Karvina – Slovacko

24. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
14.04.2018 18:00 Dukla Praha – Liberec
14.04.2018 18:00 Viktoria Plzen – Sparta Prag
14.04.2018 18:00 Teplice – Mladá Boleslav
14.04.2018 18:00 Jablonec – Sigma Olomouc
14.04.2018 18:00 Banik Ostrava – Bohemians 1905
14.04.2018 18:00 Vysocina Jihlava – Zlin
14.04.2018 18:00 Slovacko – FC Zbrojovka Brno
14.04.2018 18:00 Slavia Prag – Karvina

25. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
21.04.2018 18:00 Bohemians 1905 – Vysocina Jihlava
21.04.2018 18:00 Liberec – Slavia Prag
21.04.2018 18:00 Sparta Prag – Jablonec
21.04.2018 18:00 Mladá Boleslav – Zlin
21.04.2018 18:00 Sigma Olomouc – Banik Ostrava
21.04.2018 18:00 Slovacko – Dukla Praha
21.04.2018 18:00 FC Zbrojovka Brno – Viktoria Plzen
21.04.2018 18:00 Karvina – Teplice

26. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
28.04.2018 18:00 Zlin – Bohemians 1905
28.04.2018 18:00 Vysocina Jihlava – Mladá Boleslav
28.04.2018 18:00 Banik Ostrava – Sparta Prag
28.04.2018 18:00 Jablonec – Liberec
28.04.2018 18:00 Teplice – Sigma Olomouc
28.04.2018 18:00 Dukla Praha – FC Zbrojovka Brno
28.04.2018 18:00 Viktoria Plzen – Karvina
28.04.2018 18:00 Slavia Prag – Slovacko

27. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
05.05.2018 18:00 Slovacko – Teplice
05.05.2018 18:00 Sigma Olomouc – Bohemians 1905
05.05.2018 18:00 Sparta Prag – Zlin
05.05.2018 18:00 Liberec – Vysocina Jihlava
05.05.2018 18:00 Mladá Boleslav – Banik Ostrava
05.05.2018 18:00 FC Zbrojovka Brno – Jablonec
05.05.2018 18:00 Karvina – Dukla Praha
05.05.2018 18:00 Slavia Prag – Viktoria Plzen

28. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
12.05.2018 18:00 Banik Ostrava – Liberec
12.05.2018 18:00 Vysocina Jihlava – Sparta Prag
12.05.2018 18:00 Bohemians 1905 – Mladá Boleslav
12.05.2018 18:00 Zlin – Sigma Olomouc
12.05.2018 18:00 Dukla Praha – Slavia Prag
12.05.2018 18:00 Viktoria Plzen – Slovacko
12.05.2018 18:00 Teplice – FC Zbrojovka Brno
12.05.2018 18:00 Jablonec – Karvina

29. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
19.05.2018 18:00 Slovacko – Zlin
19.05.2018 18:00 Liberec – Bohemians 1905
19.05.2018 18:00 Sparta Prag – Sigma Olomouc
19.05.2018 18:00 Mladá Boleslav – Dukla Praha
19.05.2018 18:00 Viktoria Plzen – Teplice
19.05.2018 18:00 Slavia Prag – Jablonec
19.05.2018 18:00 FC Zbrojovka Brno – Vysocina Jihlava
19.05.2018 18:00 Karvina – Banik Ostrava

30. Runde

Dato Tid Kampe Resultat
26.05.2018 18:00 Sigma Olomouc – Mladá Boleslav
26.05.2018 18:00 Bohemians 1905 – Sparta Prag
26.05.2018 18:00 Zlin – Liberec
26.05.2018 18:00 Banik Ostrava – FC Zbrojovka Brno
26.05.2018 18:00 Vysocina Jihlava – Karvina
26.05.2018 18:00 Jablonec – Slovacko
26.05.2018 18:00 Dukla Praha – Viktoria Plzen
26.05.2018 18:00 Teplice – Slavia Prag
Advertisement

Seneste kampe

Liberec
Sparta Prag
1 – 1
13. august 18:00
Færdig
Dukla Praha
Zlin
1 – 0
13. august 17:00
Færdig
Karvina
Mladá Boleslav
1 – 1
13. august 17:00
Færdig
Teplice
Jablonec
1 – 1
13. august 16:00
Færdig
FC Zbrojovka Brno
Bohemians 1905
0 – 0
12. august 16:00
Færdig
Slovacko
Banik Ostrava
5 – 2
12. august 16:00
Færdig
Viktoria Plzen
Sigma Olomouc
1 – 0
12. august 16:00
Færdig
Slavia Prag
Vysocina Jihlava
2 – 0
11. august 18:00
Færdig

Kommende kampe

Sparta Prag
Slovacko
vs
18. august 20:15
Ikke startet
Zlin
Karvina
vs
19. august 17:00
Ikke startet
Banik Ostrava
Teplice
vs
19. august 17:00
Ikke startet
Bohemians 1905
Slavia Prag
vs
19. august 18:00
Ikke startet
Mladá Boleslav
Liberec
vs
19. august 20:00
Ikke startet
Sigma Olomouc
FC Zbrojovka Brno
vs
20. august 17:00
Ikke startet
Jablonec
Dukla Praha
vs
20. august 17:00
Ikke startet
Vysocina Jihlava
Viktoria Plzen
vs
20. august 17:00
Ikke startet

Turneringer i Tjekkiet